Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Cheesy

Quote from: carfanatic on 2006-07-29, 12:30:12
a Black Lagoon nekem csak azért nem tetszik mert nő a főhős
nem vagy hímsoviniszta csak nem szeretem azokat ahol csaj a főszereplő mert nem tok vele azonosulni
de a CRS nagyon jó csak a fegyverek zavarnak kicsit

Miért zavarnának a fegyverek? Szerintem jobb, mint ha hiper-modern lézere csúzlikkal vagánykodnának. Nagyon eltalálták az egészet.

A BL női főhőséről annyit, hogy sztem nem érezni azt, hogy konkrétan ő lenne a főhős, hanem egyenlően oszlik el a "szerephez jutás" a szereplők közt.

Bishop

hogy lehet megnézni ezen az oldalon hogy mik a legújabb anime-k

az jó hogy nem lézer de legalább a tűzerejük és a külsejük megváltozhatot volna

Cheesy

Quote from: carfanatic on 2006-07-29, 12:37:32
hogy lehet megnézni ezen az oldalon hogy mik a legújabb anime-k

az jó hogy nem lézer de legalább a tűzerejük és a külsejük megváltozhatot volna


Speciel ezt nem tudom, én csak a "company list"-re kattintva kikeresem azokat a studiókat néha, amik a kedvenceim (az első 2 "g"-vel kezdődik :D) és megnézem mi van kiírva 2006-hoz.

Bishop

hát én nem látok évszámot :bruhuhu:

sirtomi

Quote from: carfanatic on 2006-07-29, 12:57:27
hát én nem látok évszámot :bruhuhu:
A Company list -nél nem is fogsz. Listázod az animekat és rendezed évszám szerint. Aztán a 2006-osokat nézegeted :)

szerk: Ott van az anime calendar menüpont. Ott tudod listázni év/hónap alapján az animekat.

Próféta

#155
Quote from: Cheesy on 2006-07-29, 12:33:46
Én inkább ezt várom. Kíváncsi vagyok, hogy a nagy Hayao Miyazaki fia mit tud majd teljesíteni.
Állítólag nem túl jó :( Megtört a jég, és most először egy Ghibli film nem nyerte el sem a közönség, sem a kritikusok tetszését. Szvsz kár, de csodálkoztam is volna, ha Miyazaki Jr. derült égből, animés előélet nélkül mindjárt olyan rendező-nagymester lett volna, mint az apja. Csak egy példa:
Quote from: ANNGedo Senki Panned by Online Critics (2006-07-26 10:20:26)
Studio Ghibli's Gedo Senki, which is to be released in theaters this week, has received a 2.3 rating (out of 5) on Yahoo Movies Japan by people who have seen advanced screenings. Comparatively, recent anime TokiKake received a 4.7 grade, Pokemon a 3.9, and Brave Story a 3.0. Pixar's Cars has received a 4.2. Source: Anime! Anime!

Quote from: carfanatic on 2006-07-29, 12:37:32
hogy lehet megnézni ezen az oldalon hogy mik a legújabb anime-k
Azon az oldalon nem tudom, de itt van egy wiki a még épp futó animékről: http://wiki.animeblogger.net/index.php?title=2006_Spring_Anime_Season
Viszont ha rám hallgatsz, nem érdekelnek a legújabb animék. Sokak szerint az ideiek többnyire elég ratyik, és minőségileg semmivel nem jobbak pl. az 5 évvel régebbieknél. Szóval az anime-ipar nem olyan, mintaz autóipar :) Ha rám hallgatsz, inkább nagy klasszikusokat pótolsz be, és csak akkor nézel újakat, ha már mindent láttál, mint néhány őrült otaku a fórumon :)

Más:
Quote from: ANNThe world premieres of Satoshi Kon's Paprika and Katsuhiro Otomo's live action Mushishi will take place at this year's Venice International Film Festival, where they will compete with 19 other films from around the world.

The event runs August 30-September 9 at La Biennale di Venezia.

Goro Miyazaki's Gedo Senki and Mamoru Oshii's Tachigusihi Retsuden, the latter classified a "Horizons Documentary", will also screen but not compete at the festival.

Lt. Simoan Blarke

hm. 9.41 tmp ratinget kapott... nagyon vartak... csak aztan nem jott ossze, ugy nez ki. egyebkent egyet ertek Profetaval, ez nem autoipar, inkabb regiekkel szorakozz. iden a SR 2nd term eddigi reszei kivetelevel semmi jot nem lattam meg kihozva :D
In Raid_0 the zero stands for how many files you are going to get back if something goes wrong.

"It's easy to kill someone. Just forget the taste of sugar." - Monster

Bishop

persze csak érdeklődöm

Cheesy

Quote from: Próféta on 2006-07-29, 12:59:00
Quote from: Cheesy on 2006-07-29, 12:33:46
Én inkább ezt várom. Kíváncsi vagyok, hogy a nagy Hayao Miyazaki fia mit tud majd teljesíteni.
Állítólag nem túl jó :( Megtört a jég, és most először egy Ghibli film nem nyerte el sem a közönség, sem a kritikusok tetszését. Szvsz kár, de csodálkoztam is volna, ha Miyazaki Jr. derült égből, animés előélet nélkül mindjárt olyan rendező-nagymester lett volna, mint az apja. Csak egy példa:
Quote from: ANNGedo Senki Panned by Online Critics (2006-07-26 10:20:26)
Studio Ghibli's Gedo Senki, which is to be released in theaters this week, has received a 2.3 rating (out of 5) on Yahoo Movies Japan by people who have seen advanced screenings. Comparatively, recent anime TokiKake received a 4.7 grade, Pokemon a 3.9, and Brave Story a 3.0. Pixar's Cars has received a 4.2. Source: Anime! Anime!

Quote from: carfanatic on 2006-07-29, 12:37:32
hogy lehet megnézni ezen az oldalon hogy mik a legújabb anime-k
Azon az oldalon nem tudom, de itt van egy wiki a még épp futó animékről: http://wiki.animeblogger.net/index.php?title=2006_Spring_Anime_Season
Viszont ha rám hallgatsz, nem érdekelnek a legújabb animék. Sokak szerint az ideiek többnyire elég ratyik, és minőségileg semmivel nem jobbak pl. az 5 évvel régebbieknél. Szóval az anime-ipar nem olyan, mintaz autóipar :) Ha rám hallgatsz, inkább nagy klasszikusokat pótolsz be, és csak akkor nézel újakat, ha már mindent láttál, mint néhány őrült otaku a fórumon :)

Más:
Quote from: ANNThe world premieres of Satoshi Kon's Paprika and Katsuhiro Otomo's live action Mushishi will take place at this year's Venice International Film Festival, where they will compete with 19 other films from around the world.

The event runs August 30-September 9 at La Biennale di Venezia.

Goro Miyazaki's Gedo Senki and Mamoru Oshii's Tachigusihi Retsuden, the latter classified a "Horizons Documentary", will also screen but not compete at the festival.


Hát ez elég szomorú. Egy rossz Ghibli film? :(

RE@L

Fejvadászatot nem kéne keverni az "űrkalózkodással" :ejj:
AniDB-n Anime List és szépen lehet évszám szerint csoportosítani őket... vagy név, vagy díjak alapján, vagy értékelés alapján...

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Manitu

Quote from: RE@L on 2006-07-29, 13:25:37
AniDB-n Anime List és szépen lehet évszám szerint csoportosítani őket... vagy név, vagy díjak alapján, vagy értékelés alapján...
Esetleg a "latest additions" menüpontnál az anime fülre kattintva megnézegetheted, miket adtak legújabban hozzá az adatbázishoz. Persze itt nem mindig csak a legújabb animék vannak, előfordulnak 20-30 éves darabok is, de itt pl azokat is látod, amihez még release date sincs, csak annyi, hogy majd egyszer lesz ilyen is :)


RE@L

Quote from: Manitu on 2006-07-29, 13:31:03
Quote from: RE@L on 2006-07-29, 13:25:37
AniDB-n Anime List és szépen lehet évszám szerint csoportosítani őket... vagy név, vagy díjak alapján, vagy értékelés alapján...
Esetleg a "latest additions" menüpontnál az anime fülre kattintva megnézegetheted, miket adtak legújabban hozzá az adatbázishoz. Persze itt nem mindig csak a legújabb animék vannak, előfordulnak 20-30 éves darabok is, de itt pl azokat is látod, amihez még release date sincs, csak annyi, hogy majd egyszer lesz ilyen is :)

Igen egy időben próbáltam úgy nézni, de a mass addok miatt nem a legjobb meg nemtúl régihez is különböző csapőatok most adják ki a fansubjukat. Jobb az Anime Calendar és a saját keresés.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Manitu

Quote from: RE@L on 2006-07-29, 13:32:11
Igen egy időben próbáltam úgy nézni, de a mass addok miatt nem a legjobb meg nemtúl régihez is különböző csapőatok most adják ki a fansubjukat. Jobb az Anime Calendar és a saját keresés.
Nem arra gondoltam, a mass add miatt az mezei usernek gyakorlatilag használhatatlan, de a fölső sorban van 6 link. A file az alapértelmezett, a második az anime. Én erről beszélek, ennek van értelme.


Bishop

van egy-két jónak igérkező anime :D

Cheesy

Quote from: RE@L on 2006-07-29, 13:25:37
Fejvadászatot nem kéne keverni az "űrkalózkodással" :ejj:
AniDB-n Anime List és szépen lehet évszám szerint csoportosítani őket... vagy név, vagy díjak alapján, vagy értékelés alapján...

najó  :haha:

RE@L

Quote from: Manitu on 2006-07-29, 13:35:45
Quote from: RE@L on 2006-07-29, 13:32:11
Igen egy időben próbáltam úgy nézni, de a mass addok miatt nem a legjobb meg nemtúl régihez is különböző csapőatok most adják ki a fansubjukat. Jobb az Anime Calendar és a saját keresés.
Nem arra gondoltam, a mass add miatt az mezei usernek gyakorlatilag használhatatlan, de a fölső sorban van 6 link. A file az alapértelmezett, a második az anime. Én erről beszélek, ennek van értelme.
Ahaa, hogy ezt eddig miért nem vettem észre :/ :)

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

Bishop

a Hack Roots-ból eddig hány rész van meg és előrevárhatólag hány részes lesz?

Próféta


Cheesy

Quote from: Próféta on 2006-07-29, 14:23:48
Quote from: carfanatic on 2006-07-29, 14:18:08
a Hack Roots-ból eddig hány rész van meg és előrevárhatólag hány részes lesz?
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4324&expand=0#eid_51426

Eredetileg 26 részesnek indult, de még csak 16 rész jelent meg belőle a LuPerry gondozásában (én ezekre esküszöm, egyéb csapat releaset még nem néztem). KATT

Bishop

#169
hát ftpn csak 7 van fent :frown:

még egy utolsó hülye kérdés
nem tudjátok hogy a CRS új része mikor jön ki(4-ik)?

Manitu

Quote from: carfanatic on 2006-07-29, 14:42:27
még egy utolsó hülye kérdés
nem tudjátok hogy a CRS új része mikor jön ki(4-ik)?
Kedden jött ki. Sub meg ma.


Bishop

és ez előreláthatólag hány részes lesz?

Manitu

Előreláthatólag tudja a fene. Úgyis észreveszed, ha vége ;)


Sancho

Quote from: carfanatic on 2006-07-29, 12:37:32
hogy lehet megnézni ezen az oldalon hogy mik a legújabb anime-k

az jó hogy nem lézer de legalább a tűzerejük és a külsejük megváltozhatot volna

sry de nem válaszoltak rá és csak most vettem észre van menü az anime calendar ott vannak az új animék amik egjelenésre várnak vagy megjelentek....
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=latestanimes

ChiRyu

#174
HELLó! mindenki
Új vagyok az oldalon de anime-t régota szeretem nekem a Ghost in the shels el kezdődőtt az egész és azóta láttam 1-2 jobb darabot és rosszakat is  :smile: De most újra egy jó kis Mecha filmet néznék
ami  :whoah: metál  :uzi: mindent széjel lövős :morci: agresszív :cool: és persze igazán jó darabb az újak közül van valakinek egy tippje?

Egyébként most nézem az Samurai Champaloo-t (Ami itt gobdolom senkinek nem nagy újdonság de  meg kellett említenem mert nagyon bejőn!)

Bishop

nem új de a full metal panic azt hiszem ilyen lenne

Próféta


Móci

No akkor én se maradok adós pár linkel. ;)

Az első áldozat Inukami! névre halllgat. Kellemes, kicsit bolond, ecchi, vígjáték, harc ötvözetű anime. Nekem bejött. ;)
http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4022

Erre még várok, nem lesz egy rossz mozi!

Ged Senki amúgy a neve...

http://anidb.info/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=4193

Ha véletlenül említette volna már ezeket valaki, sorry.

Az alkohol nem ad választ a kérdésedre. De legalább elfelejted a kérdést...

Fazék

Flag-ből kijött az első feliratozott rész: torrent

via_mala

Kint van Hellsing Ultimate OVA II. részéhez egy tréler!
stream változatban

Youtube-ról

QuoteThis is the new, 1:15 minute trailer for Hellsing OVA, Episode 2. It has clips from the showdown between Alucard and Luke Valentine, and the beginning of Alucard's monstrous transformation.
Ghouls and eyeballs and vampires, oh my!

[spoiler=LOL]A végén az a fütty  :lol:[/spoiler]
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács