Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Nevl

Már megjelent, remélem szorgosan dolgoznak a subon :) (08.18 volt a hivatalos dátum)
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Nevl

Juj, juj, juj. Belekezdtem a Demonbane-be... hát asszem ha ezt láttam volna elsőre tuti örökre kiábrándulok az animekből...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Cobra

Agymosásnak kíváló lenne a Demonbane, csak sajnos senki nem subbolja :(
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Hiei-sama

Quote from: Cobra on 2006-08-23, 20:46:50
Agymosásnak kíváló lenne a Demonbane, csak sajnos senki nem subbolja :(


Shinsen subolja ep3-nal tartanak...

Nevl

Quote from: Hiei-sama on 2006-08-23, 20:54:04
Quote from: Cobra on 2006-08-23, 20:46:50
Agymosásnak kíváló lenne a Demonbane, csak sajnos senki nem subbolja :(


Shinsen subolja ep3-nal tartanak...

Ja, de annyira szánalmas az anime,hogy 1 rész és a 2. részelső 10 perce után delete...
The stench of the air!
The smell of the gore!
The carnage greater than any war!

Fear the Pony!

Cobra

Thx Hiei-sama, remélem most nem sértődnek meg és folytatják a subbolást.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Nimlot

Nem tudja valaki h miért húzódik a gedo senki subolása? Egyáltalán megcsinálják-e?
"Being too kind is also... cruel!"

kikuchiyo

Talán mert nemrégen volt a mozis premierje, és még ki sem jött DVD-n?
Failure is the default option

Nimlot

Eddig nem volt akadáj ha egy film nem jött még ki dvd-n.... MEG AKAROM NÉZNIIIIIII :bruhuhu:
"Being too kind is also... cruel!"

via_mala

Bár ez még nem készül, éppen csak bejelenteték, de én már most várom:

Kino's Journey Animated Film Sequel
QuoteJapanese novelist Keiichi Shigusawa's "Kino No Tabi" (Kino's Journey) novel series, first released in Japan in 200 will be adapted to a new animated feature film. This will mark the 3rd animation adaptation and 2nd movie adaptation. The specific story to be told in the new work is currently unknown. The novel series is published by Dengeki Bunko in Japan and follows the unique travels of a young adventurer named Kino as well as Kino's traveling companion, a talking motorcycle named Hermes. Together, they visit many different places throughout their adventures and meet many different people. They spend three days at each location they visit before heading out to their next destination. Everyone they encounter during their journey is somewhat compassionate and very admirable.

Itt olvastam a tegnapi hírek között.
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Próféta

Quote from: via_mala on 2006-09-08, 11:13:44Kino's Journey Animated Film Sequel
Kiugrok a bőrömből az örömtől!

De:
QuoteEveryone they encounter during their journey is somewhat compassionate and very admirable.
:wtf: ugyanarról beszélünk?

Feldin

Quote from: via_mala on 2006-09-08, 11:13:44
Bár ez még nem készül, éppen csak bejelenteték, de én már most várom:

Kino's Journey Animated Film Sequel
QuoteJapanese novelist Keiichi Shigusawa's "Kino No Tabi" (Kino's Journey) novel series, first released in Japan in 200 will be adapted to a new animated feature film. This will mark the 3rd animation adaptation and 2nd movie adaptation. The specific story to be told in the new work is currently unknown. The novel series is published by Dengeki Bunko in Japan and follows the unique travels of a young adventurer named Kino as well as Kino's traveling companion, a talking motorcycle named Hermes. Together, they visit many different places throughout their adventures and meet many different people. They spend three days at each location they visit before heading out to their next destination. Everyone they encounter during their journey is somewhat compassionate and very admirable.

Itt olvastam a tegnapi hírek között.
ettől félek...
a sorozat az utolérhetetlen
de volt már egy kis film az nagyon nem jó...
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Liquid Snake

Én a Coyote Ragtime Show-t említeném mert ez elég durva kis anime :D Bár a www.shonenjump.com -on is találtam pár eddig általam nem ismert anime-t: Ultimate Muscle  :confused: Sand Land  :confused:

via_mala

A New York Film Festival-on október 7-én vetítik először a Paprika c. Satoshi Kon filmet. Állítólag hipp-hopp elkapkodták rá a jegyeket még szeptember 10-én.
Lennék csak New York-i lakos!
:szemuveges:
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

RE@L

Quote from: via_mala on 2006-09-12, 17:39:10
A New York Film Festival-on október 7-én vetítik először a Paprika c. Satoshi Kon filmet. Állítólag hipp-hopp elkapkodták rá a jegyeket még szeptember 10-én.
Lennék csak New York-i lakos!
:szemuveges:

Feliratosan vagy szinkronosan? (Csak azért mert nekem tetszett a Perfect Blue szinkronosan is, bár igaz hogy eredeti szinkron jobb volt az összhatás :)  )
De ez jó hír, ezek szerint legkésőbb tavasszal már mi is láthatjuk, ha nem karácsonykor paprikázunk.

"The past is the past... and the future is the future. A man is a man, and a woman is a woman. I am who I am, and you are who you are. Like it really matters anyway....
" - Faye Valentine (Cowboy Bebop)
Van ami kell van ami nem / újra itt, újra ott  remélem nem elkapkodott.

SaiyaGin

Quote from: Liquid Snake on 2006-09-11, 20:00:36
Sand Land  :confused:

Ez egy DB előtti Akira Toriyama-manga.
(Vagy legalábbis neki is van ilyen című mangája.)

Liquid Snake

Igen arról beszélsz amire gondolok. Ugye a jó kis DB-s rajzok. Nem is tudtam h olyan régi...

Fazék

Black Blood Brothers
nem azt mondom hogy ígéretes, de vámpírosos, szóval aki látta véleményezze kérem.

chilip

nemtom hova írjam, így ide írom: Rakja már fel valaki az Air Mastert ftp-re, pls! Szeretném megnézni, de sehol se találom  :frown: ilyen velem még nem fordult elő... biztos öregszem  :ejj:

Hiei-sama

Quote from: chilip on 2006-09-13, 20:23:51
nemtom hova írjam, így ide írom: Rakja már fel valaki az Air Mastert ftp-re, pls! Szeretném megnézni, de sehol se találom  :frown: ilyen velem még nem fordult elő... biztos öregszem  :ejj:


Tessek: http://www.mininova.org/tor/304408

chilip

Quote from: Hiei-sama on 2006-09-13, 20:40:26
Quote from: chilip on 2006-09-13, 20:23:51
nemtom hova írjam, így ide írom: Rakja már fel valaki az Air Mastert ftp-re, pls! Szeretném megnézni, de sehol se találom  :frown: ilyen velem még nem fordult elő... biztos öregszem  :ejj:


Tessek: http://www.mininova.org/tor/304408
:hail:
ki is ment a fejemből a mininova :ejnye:

via_mala

#201
Lehet sírni a boldogságtól*:
Angol feliratos, letölthető Paprika trailer!
http://www.twitchfilm.net/archives/007628.html
:cool:

*vagy a méregtől: elég gyatra a minősége, a felirat néhol olvashatatlan, de legalább már 3 perces!
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

SpawnOfHell

Október 3.-án fog megjelenni a D.Gray-man anime 1. része. :whoah:
Trailer:http://youtube.com/watch?v=64T209kmQYk
Aki a mangát olvasta, annak max Allen hangja fog csalódást okozni, de a grafikája is jó lett szerintem, már csak a zenére és a többi seiyuu-re leszek kíváncsi, de azok is ígéretesnek tűnnek. :smile:
Bővebb info:
http://bestanime.com/newAniData/aniInfo.php?idx=2499&page=1&searchKey=title&searchStr=D.Gray-man

via_mala

Elhalasztották Katsuhiro Otomo* Freedom OVA-jának kiadását. Az új időpont november 24.
:mad:
*Eddigi jelentősebb művei: Akira, Cannon Fodder (Memories), Stink Bomb (Memories), Metropolis, Steamboy
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Próféta

Az Anime News Network gyakorlatilag hasra esett Satoshi Kon ötödik rendezésétől, a Velencei Biennálén bemutatkozó Paprikától.
QuoteGrade:         
Overall (sub) : A+
Story : A+
Animation : A+
Art : A+
Music : A+
Ilyet se láttam még ezen az oldalon. Vajon tényleg ennyire jó, vagy csak kijött a reviewerből a fanboy (a fórumon is ezzel vádolják egyesek, persze senki nem látta még a filmet). Nagyon félek attól, hogy az utóbbi a helyzet, és nagyon remélem, hogy az előbbi :)

Darkstar

Szerintetek a _Summer-nál mi lehet az a 320*240es ( :eek:) file, ami állítólag első rész (vagy egyetlen) mikor elvileg majd egy hónap múlva fogják vetíteni. Néztem is nagyot, mikor ma megjelent a notify-k között. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

#206
Lehet, hogy valami előzetes vetítés keretei közt leadták az első részt, mint anno például az Ergo Proxynál. Vagy valaki félkészen kicsempészte a studióból :D De az is lehet, hogy valaki véletlenül rossz animéhez adta hozzá a részt, vagy egyszerűen csak szórakozott.


zeronero

#207
Nem tudom lett-e már irva...lusta vagyok visszanézni, de szerintem még nem. Death Note Okt. 3-tól vetitik, mangát átdolgozták animba, egyenlőre csak egy nagyon rövid trailer elérhető: _Death_Note_Promo_[H264_AAC][44C47DE5].mp4.torrent]http://karehi.edwardk.info/[Karehi]_Death_Note_Promo_[H264_AAC][44C47DE5].mp4.torrent  :cool:

Info:
MANGA http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/manga.php?id=4354
ANIME http://www.animenewsnetwork.com/encyclopedia/anime.php?id=6592
"In the name of God impure souls of the living dead shall be banished in to ethernal demnation, AMEN."
"Wars, wars never changes."
"THIS IS A COUPLE THAT EVEN GOD WOULD FEAR..."

Zombiee - XIII Editor

Member

A fenti torrentet attach-eltem.
(de nem szeretem, hogy a [] bezavar...)

Darkstar

Ne direktbe linkeld, és máris nem gond, simán át lehet nevezni, jelek nélkül. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん