Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Necrid^

Sry For my Bad Hungarian. I'm Not Magyar!

sirtomi

Valami 2007-et ír a végén, a többi karakter nem tudom értelmezni :)

Darkstar

Mindenkinek 10kb/s körüli sebességgel szedte le? X_X
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: Darkstar on 2006-11-23, 18:07:36
Mindenkinek 10kb/s körüli sebességgel szedte le? X_X

Ezt akartam kérdezni már én is. Nekem 0,5-14,5 Kb között ingadozik. Persze szeret megszakadni kicsit néha... mint most is. Eredménye: előlről akarja kezdeni. Azt hiszem ezt nem nézem meg :haha:.

Yakumo

nekem simán jött. (?)
Mondjuk én reggel szedtem, most lehet nagy a forgalom arrafelé. ^^

sirtomi

Quote from: Darkstar on 2006-11-23, 18:07:36
Mindenkinek 10kb/s körüli sebességgel szedte le? X_X
Nem tudom milyen sebességgel jött le, de kb 2 óráig tartott míg lejött :) Még jó hogy dolgoztam közben és nem csak erre vártam :D

Prof. William

#277
Nem kizárt hogy anime lessz a School Daysből!

Forrás...

http://www.aoianime.hu/?hir=263

Lehet hogy ez lessz az új Higurashi? A game elég brutális volt pár helyen...

Darkstar

#278
A hír nem jön be (Aoianime sem) de ha ez igaz :hail:
Basszus, télleg túl addict vagyok, felment a pulzusom -.-
A játék meg szerencsére csak 3 bad endingben durva, és azokat eddig csak videón láttam, nekem sikerült elkerülni.
Ed.: Most már bejött. Király  :cool: :whoah: :appl: (csak el ne rontsák. Szerintem ezt is csak ilyen Higurashi féle, többször végigmegyünk ugyanazon az időszakon módszerrel lehetne megoldani.)
Ha valaki nem ismeri a játékot, ilyen (ez asszem a második epizód openingje, de a videók a játékból vannak kivágva)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Rounin

Quote from: sirtomi on 2006-11-24, 10:26:04
Quote from: Darkstar on 2006-11-23, 18:07:36
Mindenkinek 10kb/s körüli sebességgel szedte le? X_X
Nem tudom milyen sebességgel jött le, de kb 2 óráig tartott míg lejött :) Még jó hogy dolgoztam közben és nem csak erre vártam :D

4 óra X). De lejött.
És megérte. Szóval nem hittem nektek, hogy ez milyen szép meg hű meg hú.
De ez tényleg szép. Nagyon. Imádom a hóesést /rice.

Prof. William

Quote from: Darkstar on 2006-11-24, 12:39:24
A hír nem jön be (Aoianime sem) de ha ez igaz :hail:
Basszus, télleg túl addict vagyok, felment a pulzusom -.-
A játék meg szerencsére csak 3 bad endingben durva, és azokat eddig csak videón láttam, nekem sikerült elkerülni.
Ed.: Most már bejött. Király  :cool: :whoah: :appl: (csak el ne rontsák. Szerintem ezt is csak ilyen Higurashi féle, többször végigmegyünk ugyanazon az időszakon módszerrel lehetne megoldani.)
Ha valaki nem ismeri a játékot, ilyen (ez asszem a második epizód openingje, de a videók a játékból vannak kivágva)


Igazad van az apróbetűs résszel. Ezt tényleg meglehetne Higusan oldani...

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2006-11-24, 12:39:24

Ha valaki nem ismeri a játékot, ilyen (ez asszem a második epizód openingje, de a videók a játékból vannak kivágva)


Ejha. Ha valóban hasonlítani fog a Higurashihoz, akkor szeretettel várom és figyelemmel követem. A videó tetszik.  :jee:

Darkstar

#282
Viszont igencsak össze kell szednie magát a rajzolóbrigádnak, érdekes lenne, ha a játék szebb lenne, mint a belőle készülő anime. Márpedig az ingame grafika szintjét nem lesz könnyű elérni. :) (Erről tegnap Lythis személyesen is megbizonyosodhatott :D)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Darkstar on 2006-11-25, 17:04:36
Viszont igencsak össze kell szednie magát a rajzolóbrigádnak, érdekes lenne, ha a játék szebb lenne, mint a belőle készülő anime. Márpedig az ingame grafika szintjét nem lesz könnyű elérni. :) (Erről tegnap Lythis személyesen is megbizonyosodhatott :D)

Arról már lehet tudni valamit, hogy melyik stúdió fogja elkészíteni?

Prof. William

Nem tudom... A moonphase ldalán volt a hír.

Lokids

Quote from: Alkyra on 2006-11-22, 18:30:44
(természetesen az értéklés a stílusán belül van. pl egy DeathNotetot vagy egy Bleachet sose fog megverni.^^)

Kicsit régi a hsz, de:
Nekem pl eddig simán veri Bleach-t. A deathnote  is valszeg utána rangsorolódik majd. :P Eddig egyedül a Higurashi tudta magamögé szorítani nálam.

Rounin

Quote from: Prof. William on 2006-11-24, 11:51:35
Nem kizárt hogy anime lessz a School Daysből!

Forrás...

http://www.aoianime.hu/?hir=263

Asszem ez a játék kell... *megy helyet csinálni a vinyón*

Sancho

Aszem leszedem a School Days-t bár nem vagyok oda az ilyen H cuccokért.
De ez a mozgo kép megoldás vagy mi eléggé kiváncsivá tett!!!
Csak az a baj hogy alig jön, de jön 7g kicsit sok... :)

Edit: Kiváncsi vagyok erre az animés dologra is mi sül ki belöle...
Mondjuk sok H game-ből lettek jó animék...

Lokids

Ő... gondolom a School days csak japán nyelven elérhető. Vagy esetleg angolul is?

Rounin

Quote from: Lokids on 2006-11-26, 16:13:59
Ő... gondolom a School days csak japán nyelven elérhető. Vagy esetleg angolul is?

És az szerinted akadályozó tényező? X)
Mélyvízbe dobva gyorsan tanul az ember úszni (vagy szívás :F).

Darkstar

Quote from: Lokids on 2006-11-26, 16:13:59
Ő... gondolom a School days csak japán nyelven elérhető. Vagy esetleg angolul is?
Nem, full moonspeak, de azért lehet érteni belőle valamennyit (kivéve a füzetes levelezéseket, az esélytelen - nekem legalábbis :))
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Sancho

Quote from: Rounin on 2006-11-26, 16:34:24
Quote from: Lokids on 2006-11-26, 16:13:59
Ő... gondolom a School days csak japán nyelven elérhető. Vagy esetleg angolul is?

És az szerinted akadályozó tényező? X)
Mélyvízbe dobva gyorsan tanul az ember úszni (vagy szívás :F).

Hát akkor én a szivacs kategoiába tartozom... Ideje tanulni japánt!!!  :D Esetleg van valami jő ki elektronikus könyv erre?

Darkstar

#292
Mellesleg hozzáfűzném, hogy azon felülé hogy csak japánul érhető el, japánon kívül eredetiben nem lehet megszerezni! Tegnap kb az egész estémet kereséssel töltöttem, de semmi. ahol megtaláltam, ottis "sorry, no shipping out of japan" üzenetek fogadtak. És az Overflow sem szállít külföldre. Szal menjenek a fenébe.  :Eztneked: Nem akarok vele addig várni, míg esetleg valamikor kijutok oda.   :mad: Pedíg így azért igencsak más, mint lopott isoról játszani
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Sancho

Quote from: Darkstar on 2006-11-26, 16:48:02
Mellesleg hozzáfűzném, hogy azon felülé hogy csak japánul érhető el, japánon kívül eredetiben nem lehet megszerezni! Tegnap kb az egész estémet kereséssel töltöttem, de semmi. ahol megtaláltam, ottis "sorry, no shipping out of japan" üzenetek fogadtak. És az Overflow sem szállít külföldre. Szal menjenek a fenébe.  :Eztneked: Nem akarok vele addig várni, míg esetleg valamikor kijutok oda.   :mad: Pedíg így azért igencsak más, mint lopott isoról játszani

Hát akkor jó, hogy csak torrenten találtam meg. Spytorrent-n meg van, az ő bajuk ha nem veszed meg ők nem teszik lehetővé... majd nyomtatsz hozzá dvd boritot nah? :) igaz ez sem a tökéletes de azért jobb mint a semmi.. :)

Rounin

Quote from: Sancho on 2006-11-26, 16:55:20
Hát akkor jó, hogy csak torrenten találtam meg. Spytorrent-n meg van, az ő bajuk ha nem veszed meg ők nem teszik lehetővé... majd nyomtatsz hozzá dvd boritot nah? :) igaz ez sem a tökéletes de azért jobb mint a semmi.. :)

Szerintem meg fogja venni. Én pedig elkérem a lakcímét :__devil:.

Darkstar

#295
Nem, ez a game nekem musthave eredetiben. :)
Rou, ha időben szóltál volna, ki tudtam volna írni dvdre, átpasszolom Lythisnek, te meg megszerzed tőle. De most nincs itthon DL lemez. (Habár ha kell, úgyis 4 darabban van az iso, 2 lemezre rá tudom pakolni.)
Ed.: Akkor írom :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Sancho

 :_off: ez most kicsit off: szoktak lenni forum talik 1ébként?

krezga

Quote from: Sancho on 2006-11-26, 17:13:57
:_off: ez most kicsit off: szoktak lenni forum talik 1ébként?

Nézz körül az off topikban.:)
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Darkstar

Attól függ, hogy mit tekintesz meetnek, amíg volt Kecsap, addig kéthetente voltak vetítések, most amíg nincs, addig ennek a helyébe lépett a sörözés. Ha visszajön, sztem lesz mind2 párhuzamosan. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Lokids

De ilyen gamékat miért nem tudnak nemzetközi vizekre is kiadni? Azt hiszik máshol nincs rá igény, vagy mi?