Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Rage

Quote from: kelvor on 2007-04-19, 16:25:59
Tegnap megnéztem a Seirie no Moribito ep1-et, egyszerűen hihetetlen, jöhetne már a többi rész belőle!
Vasárnap már a 3. részt vetítik, úgyhogy némileg le vagy maradva. :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

Dreamcleaver

Quote from: Rage on 2007-04-19, 20:17:59
Quote from: kelvor on 2007-04-19, 16:25:59
Tegnap megnéztem a Seirie no Moribito ep1-et, egyszerűen hihetetlen, jöhetne már a többi rész belőle!
Vasárnap már a 3. részt vetítik, úgyhogy némileg le vagy maradva. :D

-_-

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kelvor

Quote from: Rage on 2007-04-19, 20:17:59
Quote from: kelvor on 2007-04-19, 16:25:59
Tegnap megnéztem a Seirie no Moribito ep1-et, egyszerűen hihetetlen, jöhetne már a többi rész belőle!
Vasárnap már a 3. részt vetítik, úgyhogy némileg le vagy maradva. :D

Remek :smile: Úgy néz ki vak vagyok, mert nem találtam ep2-t. Jó, hogy szóltál :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Akkor inkább már ezt:
http://nyaatorrents.org/?page=torrentinfo&tid=1331

Rendes 1280x720-as rawot nem találtam. :(
Failure is the default option

Dreamcleaver

double -_-

sztem ő is subra gondolt.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kelvor

#636
Köszönöm a segítséget, de azt hiszem megvárom a subosat :smile:

Edit: ma hajnalban felkerült egy [Moonshine] fordítás ep2ről.

Cobra

Bár már elvileg 2 napja kint van, de szólok, hogy van Rocket Girls ep2 subosan. www.tokyotosho.com -on megtalálható a torrent.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip


Rage

#639
Tegnap este (vagyis inkább ma hajnalban) elfelejtettem postolni, így most ezt bepótolom.
Szóval Skull Man ep1. Mit is mondjak, tipikusan az az első rész, amiből abszolút semmi következtetést nem lehet levonni arra vonatkozólag, hogy milyen is lesz ez a CUCC, úgyhogy még pár epizód erejéig nézni fogom. BONES ide vagy oda, az animációtól (és a furcsa karakterdizájntól) nem dobtam egy hátast, a zene viszont egész kellemes volt. Amit ellenben nagyon remélek, az az, hogy nem egy amerikai "szuperhősös képregény" lesz a dologból (semmi bajom nincs ezekkel, sőt!), ugyanis valahogy kételkedem benne, hogy a BONES jól meg tudna valósítani egy ilyet anime formájában.
Mindenesetre kíváncsian várom a következő részt.
痛みを感じる方向に、出口がある!

Cobra

Ahh chilip megelőztél a Rocket Girls linkkel :)
Viszont azt találták ki a mod bácsik, hogy menjenek a rész linkek a 2007 tavaszi animék topicjába, ide meg a leírások. (szerintem is jobb így, idáig én se tudtam eldönteni mit hova rakjak a 2 topic közül).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

Quote from: Cobra on 2007-04-30, 15:59:09
Ahh chilip megelőztél a Rocket Girls linkkel :)
Viszont azt találták ki a mod bácsik, hogy menjenek a rész linkek a 2007 tavaszi animék topicjába, ide meg a leírások. (szerintem is jobb így, idáig én se tudtam eldönteni mit hova rakjak a 2 topic közül).

akkor átteszem

minuszmiki

A Shinsen kiadta a Jigoku Shoujo Futakomori utolsó epizódját. Tokyotosho-n megtalálható.

Gregory

ááá  :lol: :lol:
Most néztem meg a Lucky Star 5. részét. Ez most sztem különösen jóra sikeredett, talán azért érzek így, mert hozzám elég közel álló témát dolgoztak fel ^^
btw: sajnálom, h az első részbe berakták azt a beszélgetést a kajálásról, sztem az sokaknak elvette a kedvét attól, h tovább folytassák

Cobra

Reideent megnéztem a 6. részig és még mindíg nem tudom eldönteni, hogy most jó vagy nagyon rossz :) Reideen meg az alien mechek designja és kivitelezése szerintem szörnyű gagyi, de minden más rendesen meg van rajzolva/CG-zve. A történet is kezd beindulni, ráadásul elég jók a seiyuuk, főleg a főszereplő wannabe (erre most nem találok jó magyar szót :) ) barátnőjének a hangja tetszik nagyon.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

.Attila



.Attila

omg hi!

egyébként meg mit akarsz, a 3. még csak raw :_piszka: (vagy nem inglis)

Darkstar

Quote from: .Attila on 2007-05-15, 23:27:38
a 3. még csak raw :_piszka: (vagy nem inglis)
És ez elháríthatatlan akadályként tornyosul előtted. :P
(Tudom, hogy mire értetted, slowpoke annak szólt, hogy elég nagy hírverés volt körülötte, 4chanon legalábbis. :))
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

3kyuu még édeskevés ehhez.
A dátumok alapján láttam, miért nyomtad slowpoke-ot. Én viszont eddig nyomát sem láttam az IM OVA-nak. 4chanra meg akkor megyek fel, hamár nagyon unatkozok és nem tudok mit kitalálni, valószínűleg akkor elkerültem.

Dreamcleaver

Most ebbe mi a cucc? Már egy ideje kint van az első két OVA subja.  :confused:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

chilip

#651
nemtom hányan nézik rajtam kívül, de a Makoto csapat felkarolta a Witchblade című animét 13 - 14 - 15 ös részeket kiadták gyors egymásutánban

ed.: 16os is kinn :D , ha így folytatják, hétvégére kinnlesz az egész sorozat  :whoah:

.Attila

Quote from: Dreamcleaver on 2007-05-16, 00:41:15
Most ebbe mi a cucc? Már egy ideje kint van az első két OVA subja.  :confused:

Az a cucc, hogy én most vettem észre, és így reagáltam le, de szerintem ez egyértelmű volt.

chilip

Makoto csapat lenyomta végig a Witchblade-et, csak gondoltam szólok, hátha van még vki aki rajtam kívül nézi...

ed.: nos végignéztem a sorozatot. Az eleje eléggé gyakás volt, de a végére az eggyik kedvencem lett. Nagyon sajnáltam a végét, mert nem happy end, de nagyon szép volt azt meg kell hagyni.csak ajánlani tudom.

chilip

Kiddy Grade 2

Anime news networkről:
"ES members Éclair and Lumière once were involved in a battle to decide the fate of the galaxy. They prevailed and peace was restored to the galaxy. Now, several years later, the galaxy once again stands on the brink of chaos. This conflict will see the dawn of two new heroines; Asukuuru and Kufiiyu."

ezekszerint lecserélik Eclairt és Lumiert és akit mutattak a képen ez a 2 új tag?  :confused:

Soldier

Quote from: chilip on 2007-05-22, 21:40:42
Kiddy Grade 2

Anime news networkről:
"ES members Éclair and Lumière once were involved in a battle to decide the fate of the galaxy. They prevailed and peace was restored to the galaxy. Now, several years later, the galaxy once again stands on the brink of chaos. This conflict will see the dawn of two new heroines; Asukuuru and Kufiiyu."

ezekszerint lecserélik Eclairt és Lumiert és akit mutattak a képen ez a 2 új tag?  :confused:

nagyon ugy fest a dolog ?! :confused:

Manitu

Nem valószínű, ha már Hirano Aya-t "használták" arra, hogy bejelentse a folytatást.


via_mala

Quote5-9-07 (9:18AM EDT)---- Code Geass Sequel World Premiere
STAGE24&25 will debut the Code Geass sequel animation in Japan in a series of 90 minute events On July 21st in Osaka and July 22nd in Tokyo. Several of the key staff and cast of the original will appear.
forrás
"Amíg képesek lesznek meghatódni egy moll akkord hallatán, amíg könnybe lábad a szemük, ha két szerelmes egymásra talál, amíg gyanakvó szívükben jut hely a kockázat vállalására, és mernek Isten arcába nevetni, addig van remény a menekülésre.
Ha mindez kiveszett az emberekből, megértek a pusztulásra."
- Clive Barker: Korbács

Cobra

Megnéztem a Xenoglossia első két részét, idáig tetszik, 100% fanservice (idáig nem olyan, mint amire egyesek elsőre asszociálnak :) ). Az első részben volt pár igen jó akciójelenet, a 2. rész elég lightos volt, szóval idáig nem tudom ellőtték-e az első részben az összes kreativitást (meg pénzt), vagy később is marad a kíváló animáció (persze az első részben is volt 1-2 bénán kivitelezett jelenet, pl amikor kilövik Nebulat). Sajnos a subbercsapat elég gyenge, nemcsak fordításban, de hiába h.264-es a kódolás, valamit nagyon elszúrtak, mert kb DivX3 szinten van a képminőség.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Manitu

Quote from: Cobra on 2007-05-24, 22:31:05szóval idáig nem tudom ellőtték-e az első részben az összes kreativitást (meg pénzt), vagy később is marad a kíváló animáció
A pénzt nem, a kreativitást igen :( A hatodik résztől irtózatosan NGE-klónra vált a dolog... addig is érezhető, de onnantól kezdve szánalmas módon. Ez mondjuk még nem jelenti azt, hogy félbehagyom, a grafika rendben van, a szereplők aranyosak, meg különben is marha rég láttam már az Evangeliont, nem árt az ismétlés :D
A videonál meg szerintem a rawok ilyen sz@rok, az első részből leszedtem egy párat, egyik sem volt valami fényes.