Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Cobra

#660
NGE utánérzet nálam is rögtön megvolt :) Van pingvin, van egy Misato klón, nem annyira mechanikus mechek, stb. Szerencsére Shinji alteregójával még nem találkoztam :)

Most láttam Otome Zwei 03 raw-ot, remélem lesz nemsokára felirat és kicsit értelmesebb rész lesz, mint a második.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Baggio

Quote from: Cobra on 2007-05-25, 00:26:42
Most láttam Otome Zwei 03 raw-ot, remélem lesz nemsokára felirat és kicsit értelmesebb rész lesz, mint a második.
jessssszzzz. bár én még csak az elsőt láttam de az jó volt.

Assassin

A Lucky Start miért kedvelik olyan sokan, (számomra egy rész megnézése szenvedés volt:P)?
Nem kell leordítani, mert Nektek tetszik, csak szeretném tudni az okát a közkedveltségének, mert én nem látok benne semmit:)
" There is no sin to know their sins."

Zsiga

Quote from: Assassin on 2007-05-31, 18:33:11
A Lucky Start miért kedvelik olyan sokan, (számomra egy rész megnézése szenvedés volt:P)?
Nem kell leordítani, mert Nektek tetszik, csak szeretném tudni az okát a közkedveltségének, mert én nem látok benne semmit:)
Hallottad már hogy nem illik egy rész alapján ítélni? ::)
Szerk.: Naruto-s ava? Nem szóltam... ::)::)::)

Darkstar

Mondjuk nézd tovább az első résznél... (élő példa Solid Snake) Ha meg nem tetszik akkor ez van.

Quote from: Solid Snake on 2007-05-02, 20:50:11
LS-t én azt hiszem jegelem, valahogyan nem nekem való, számomra unalmas, ráadásul a sok utalás közül keveset fedezek fel.  :ejj:
Egyedül a Lucky Channelt élveztem, az valóban ütött minden egyes rész végén (Akira-sama is the one & only).  :jee:

Később

Quote from: Solid Snake on 2007-05-25, 23:18:07
[spoiler=7. rész]
Vazz, kész vagyok. Ez egyre jobb és jobb lesz!  :muhahah:
A rész csúcspontjai szerintem egyértelműek:

Mellesleg ledöbbentem egy szegmensnél: Tsukasa csengőhangján! Idestova 5 éve van meg a Siemens C55-ös mobilom, amin a beállított csengőhangom a Kánon. Na most, mikor meghallottam, hogy Tsukasa-nak UGYANÚGY csörrent meg a telefonja, ahogy évek óta nekem, teljesen kész voltam!  :appl: :cool:[/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

Quote from: Assassin on 2007-05-31, 18:33:11
A Lucky Start miért kedvelik olyan sokan, (számomra egy rész megnézése szenvedés volt:P)?

Pont a  :muhahah: hangulat miatt.
Nézz meg több részt is, akkor majd rájössz, hogy miért vagyunk olyan sokan elfogultak vele szemben.  :hehe:
Elsőre én is  :wtf: reagálással voltam róla, de aztán több részt néztem meg, és megtetszett. (különösen a részek végén bejátszott Lucky Channel, az valami kegyetlen.  :hopp:)

Quote from: Darkstar on 2007-05-31, 18:44:06
Mondjuk nézd tovább az első résznél... (élő példa Solid Snake) Ha meg nem tetszik akkor ez van.

:tezsvir:  :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Solid Snake

#669
Quote from: Darkstar on 2007-05-31, 18:48:16
Quote from: Zsiga on 2007-05-31, 18:46:20
ITT:
[spoiler][/spoiler]
Huh?

[spoiler=watch out, it's quite lame question]Mi a fenét akar szimbolizálni ez a Pokémon figura?  :lame: :smile:[/spoiler]

Szerk: Már értem, köszönöm! ;)

Lythis

DMC-ra még mindíg nincs hivatalos dátum, h mikor kezdik? vagy már megy és csak én nem vágom?

Zsiga

Quote from: Lythis on 2007-05-31, 19:10:28
DMC-ra még mindíg nincs hivatalos dátum, h mikor kezdik? vagy már megy és csak én nem vágom?
06.14.
http://anidb.info/a4776

Giran

A Zero no Tsukaima-ról hallottam hogy lesz folytatása. Ez tényleg igaz és ha igaz akkor mikor kezdik?

Zsiga

Quote from: Giran on 2007-06-01, 08:50:44
A Zero no Tsukaima-ról hallottam hogy lesz folytatása. Ez tényleg igaz és ha igaz akkor mikor kezdik?
07.14.
http://anidb.info/a4915

Puru²

Gundam 00 promo :
http://www.youtube.com/watch?v=K9cdZK03yIA

Klip alapján SEED x+1 is lehetne  ,ettől függetlenül tuti nézni fogom . Nagyon kemény lesz az idei év mecha-ban : új Macross ,VOTOMS ,Gundam és remélhetőleg nyár végén Code Geass 2. évad .   :uzi:

Cobra

Quote from: Puru² on 2007-06-03, 11:56:14
új Macross
Hol, merre ?  :confused:
Ez az új Gundam nagyon Wingesnek tűnik.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

kurva jó volt a Rocket Girls 6. része :D na ennek mekkora esélye volt, hogy pont ott landolnak :lol: kééész, mondjuk kicsit hülyén lett kimagyarázva, mér nem lett semmi baja a kiscsajnak, amikor 800kg-os volt...

Darkstar

#677
Hiányzik róla 1-2 dolog állítólag, de van pár very yes is. :D School Days, Doujin work (Hiroyuki rulz, sztem a legtöbb meme-et neki köszönhetjük ^^), Higu 2, etc
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Gregory

Quote from: Darkstar on 2007-06-04, 19:55:47
Hiányzik róla 1-2 dolog állítólag, de van pár very yes is. :D School Days, Doujin work (Hiroyuki rulz, sztem a legtöbb meme-et neki köszönhetjük ^^), Higu 2, etc
Én a Genshiken 2-t hiányoltam, elvileg az is idén nyáron jön.
Nekem is elsősorban a School Days + Higurashi no Naku Koroni Nai keltette fel róla az érdeklődésemet.
A Doujin work-ről van valami ismertető, vagy hasonló angol nyelven? 

Fazék

Engem a Mononoke érdekelne ezek közül, mert kép alapján gyanúsan ismerős volt és beigazolódott gyanúm, miszerint az egyik Ayakashi - Japanese Classic Horror történetben szereplő karakter lesz a főszereplője és nékem tetszett az a történet az egyedi rajzolásával :)

Darkstar

Quote from: Gregory on 2007-06-04, 20:01:02
A Doujin work-ről van valami ismertető, vagy hasonló angol nyelven? 
Valahol biztos van, csak nem tudok róla
Magából a mangából itt van a két lefordított chapter
http://rs9.rapidshare.com/files/21920757/Doujinwork_ch_000-002.rar
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Fazék on 2007-06-04, 20:17:51
Engem a Mononoke érdekelne ezek közül, mert kép alapján gyanúsan ismerős volt és beigazolódott gyanúm, miszerint az egyik Ayakashi - Japanese Classic Horror történetben szereplő karakter lesz a főszereplője és nékem tetszett az a történet az egyedi rajzolásával :)
:tezsvir: Kíváncsian várom, az a macskás sztori volt a legjobb benne.

Gregory: Genshiken ősszel, nem nyáron

DS: Kodomo no Jikan hogy maradhatott le :eek:


Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-06-04, 21:06:08
DS: Kodomo no Jikan hogy maradhatott le :eek:
Az is most lesz? o.O
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

Quote from: Darkstar on 2007-06-04, 21:15:54
Quote from: Manitu on 2007-06-04, 21:06:08
DS: Kodomo no Jikan hogy maradhatott le :eek:
Az is most lesz? o.O
Elvileg... most egy kicsit elbizonytalanodtam, eredetileg júliusra volt hirdetve, de most meg nincs hónap mellette Moon phasen, és semmit nem találtam a studió oldalán sem :( Lehet hogy csúszik.


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

#685
Lolz, lesz animében? Asszem belenézek majd, a DN amúgyis hamarosan végetér.
Van amúgy bármi köze a Kodomo no Jikan OVA-hoz, ami AniDB szerint hentai?

Már látom, ahogyan a topicjában én, Manitu és D_S chatelünk... :lul:

Zsiga

Quote from: Member on 2007-06-04, 21:44:51
Lolz, lesz animében? Asszem belenézek majd, a DN amúgyis hamarosan végetér.
Van amúgy bármi köze a Kodomo no Jikan OVA-hoz, ami AniDB szerint hentai?
Quote from: http://anidb.info/a5029NOT related to the other Kodomo no Jikan by Goto Akira!

Manitu

Gunslinger Girl folytatás. Vagy én láttam már túl sok animét, vagy nagyon rááltak a folytatásokra mostanság a japánok :rolleyes:


minuszmiki

Quote from: Manitu on 2007-06-06, 02:27:16
Gunslinger Girl folytatás. Vagy én láttam már túl sok animét, vagy nagyon rááltak a folytatásokra mostanság a japánok :rolleyes:

Az nembaj, hogy ráállnak a folytatásokra, amíg jó sorozatokkal teszik ezt. ::)

sirtomi

Quote from: Manitu on 2007-06-06, 02:27:16
Gunslinger Girl folytatás. Vagy én láttam már túl sok animét, vagy nagyon rááltak a folytatásokra mostanság a japánok :rolleyes:
Hogy akarják folytatni? Rég láttam már, de én nem nagyon tudok folytatást elképzelni hozzá.