Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Darkstar

Na mostmár komolyan érdekel, hogy mikor lesz oO
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
[spoiler][/spoiler]
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Manitu

#722
ZOMG sauce! Van valahol egy promó, amit nem vettem észre?

Egyébként MOON PHASE 2007 őszt ír mostmár, úgyhogy gondolom októberben...


Edit:

Meg valami Death Noteot is írnak nyárra :eek:  :wtf: Ez mi lesz? Babelfishel csak egy "wait for the details"-t tudtam kihámozni a honlapjáról :confused:


kelvor

#723
Quote from: Manitu on 2007-06-30, 13:07:27
Meg valami Death Noteot is írnak nyárra :eek:  :wtf: Ez mi lesz? Babelfishel csak egy "wait for the details"-t tudtam kihámozni a honlapjáról :confused:

:wtf: Nyárra? Na, az érdekes lesz. Lehet csinálnak pár ova-t? Kb. ötletem sincsen :ejj:

Szerk.: Ezt nézi valaki? Most töltöm az első részét, de baromi lassan jön.

chilip

Quote from: kelvor on 2007-06-30, 16:07:18
Quote from: Manitu on 2007-06-30, 13:07:27
Meg valami Death Noteot is írnak nyárra :eek:  :wtf: Ez mi lesz? Babelfishel csak egy "wait for the details"-t tudtam kihámozni a honlapjáról :confused:

:wtf: Nyárra? Na, az érdekes lesz. Lehet csinálnak pár ova-t? Kb. ötletem sincsen :ejj:

Szerk.: Ezt nézi valaki? Most töltöm az első részét, de baromi lassan jön.

megkukkantjuk  :D Rocket Girls-t élveztem...

Zsiga

Nagyon szar, nem érdemes letölteni, nemhogy megnézni.

Darkstar

Quote from: Manitu on 2007-06-30, 13:07:27
ZOMG sauce! Van valahol egy promó, amit nem vettem észre?

Egyébként MOON PHASE 2007 őszt ír mostmár, úgyhogy gondolom októberben...
4chan, mint -majdnem- mindíg. :D
Októberben asszem az ova jön ki, ami érdekes lesz, mert a legendák szerint a sorozat része lett volna, de nem engedik levetíteni. Mindenesetre DO WANT.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Quote from: kelvor on 2007-06-30, 16:07:18
Lehet csinálnak pár ova-t? Kb. ötletem sincsen :ejj:
Death Note Summer Special!
Vajon hogyan töltenék karaktereink a nyarat az üde görög tengerparton, ha mind spanok lennének? L nyomoz Misa ellopott retülje miatt, Mello és Near versengenek, hogy ki szed össze estig több piros kagylót (L rekordja eddig 11 369), Matsuda megpróbálja felszedni Sayu-t, a "Kirák" elnevezésű csapat (Light, Misa, Mikami, Higuchi) pedig megküzd röpiben a "Shinigamik" (Ryuk, Rem, Jelaous, Shidah) ellen!

Gregory

Quote from: Member on 2007-06-30, 21:50:15
a "Kirák" elnevezésű csapat (Light, Misa, Mikami, Higuchi) pedig megküzd röpiben a "Shinigamik" (Ryuk, Rem, Jelaous, Shidah) ellen!
Light a labda súlyát, a szél erősségét, a shinigamik fizikai képességeit figyelembe véve kiszámolja, hogy mekkora erővel, és milyen szögből kell megütni a labdát, hogy azzal pontot szerezzenek, majd Mikamit bábként használva gyakorlatba ülteti számolásának eredményeit, majd pontszerzésnél evil smile-ok között 'just as planned' mondatokat ír maga köré a homokba. Misa a pálya közepén napozva isteníti Lightot, valamint igyekszik IQ romboló taktikájával[vagy inkább jelenlétével] elpusztítani a jelenlegi világot. Higuchinál fogadásokat lehet kötni a játék végkimenetelével kapcsolatban. Hirtelen Mikami igazságérzete bebuggol, és speciális 'eliminate' skilljét bevetve megteszi a lehetetlent: egy közönséges röplabdával kivégzi mind a 4 shinigamit, akik - mivel ilyen alpári földi játékok őket nem szórakoztatják - egy helyben állnak/lebegnek, és néznek ki a fejükből 'Humans are fun' gondolatokkal

Cobra

El Cazador 13. : Végre kaptuk értékelhető mennyiségű info-t a fő történeti szálból, kíváló zenei aláfestéssel. Jöhetne már egy OST, kíváló a zenéje (Yuki Kajiura).
Viszont azután, hogy megtudtunk pár fontos dolgot Ellisről (jó, egy részét már lehetett sejteni/tudni), eléggé  :confused: volt a preview. Szóval a következő rész is érdekes lesz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Már láttam, az őszt sem az iskolakezdés miatt várom. :whoah:
Btw., jól láttam, hogy OVA? Akkor gondolom nem lesz 13+ rész.

Zsiga

Quote from: Member on 2007-07-27, 09:40:06
Már láttam, az őszt sem az iskolakezdés miatt várom. :whoah:
Btw., jól láttam, hogy OVA? Akkor gondolom nem lesz 13+ rész.
Vannak 100+ részes OVA-k is. ;)

Member

Mondj egyet. Ez már érdekel. :D

Zsiga


Dreamcleaver


"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Engem a szemüveges loli mellei irritálnak nagyon.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

frozenstein

A Red Garden OVA(Dead Girls) elérhető lesz valamikor? Annak ellenére, hogy már (elméletileg) kijött az anidb-n nem is létezik.

kikuchiyo

Quote from: frozenstein on 2007-08-09, 13:19:03
A Red Garden OVA(Dead Girls) elérhető lesz valamikor? Annak ellenére, hogy már (elméletileg) kijött az anidb-n nem is létezik.

Torrentet még nem látok hozzá, de én azért beszereztem...
Ha jót akarsz magadnak, bottal sem piszkálod.
Öt percet bírtam megnézni belőle.
Failure is the default option

frozenstein

Akkor nem fogom törni magam, hogy megnézhessem.

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Kayama

Bizony mondom néktek ez itt a Dokuro-chan 2. szezon első két része... :D

avi

mkv

Eddig csak az openinget láttam, ami az első szezon feljavított változata. Az anime ezen változata elvileg cenzúrázva van. De amíg kijön a DVD-s verzió ez is jó lesz.   :Kiraly:

Manitu

Quote from: Kayama on 2007-08-23, 22:34:16Az anime ezen változata elvileg cenzúrázva van. De amíg kijön a DVD-s verzió ez is jó lesz.   :Kiraly:
El kell keserítselek, ez OVA, ebből csak DVD verzió van. Ha cenzúrázott, akkor az is marad. Na majd meglátjuk, mingyárt leér :D


Member

Umm... Akkor ezentúl School Rumble féle szóviccek tarkítják majd vér helyett? :)
(Egyébként mi alapján csökkent a ketchup, ha az első évadban még nem volt gond?)

Soldier

dunno , but wanna see , under dl  , & ty

Zsiga

Pár napja linkeltem az első RAW-t, meg írtam is róla pár szót. Szerintem FAIL, kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Rage

A cenzúra valóban FAIL, de szerintem maga a CUCC nem az. Legalábbis nekem tetszett. :D
痛みを感じる方向に、出口がある!

Zsiga

Quote from: Rage on 2007-08-24, 00:49:29
A cenzúra valóban FAIL
Nekem ez épp elég sokk volt... :ejj: