Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Manitu

Quote from: Próféta on 2008-05-14, 23:58:37Azt értem, de miért forog közben egy monitoron egy wireframe DNS spirál? Kinek van ideje ilyet lekódolni?
Kinek van ideje ilyet lekódolni?  Jimbonak? Mr. Garrisonnak? A Séfnek?
Tekerje vissza, meg zoomoljon rá? Ehez mplayerben is csak 5-6 gomb kell, akkor meg mit egerezzen? ::)


chilip


Cobra

Érdekesen hangzik, mikortól lesz?
Hide and fear, Cobra Commander is here !

chilip

már kinn az első része RAW-ban :)

Solid Snake

Lehetséges, hogy kissé furcsa kérdésnek fog tűnni, de nem tudjátok, hogy terveznek-e animét a High School of the Dead mangából?  :lazza:

Mostanság ezt a mangát olvasgatom, eléggé tetszik a sok utalás a nagy zombifilmekre/játékokra és a stílus.

Cobra

Állítólag tervezik, de nem 100% az info. Meg ha nincs szerencsénk, eléggé cenzúrázva lesz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !


chilip

#848
Zero no Tsukaima season 3 kép alapján lesz big breasted fairy is :Kiraly: ANN szerint 07.06-án adják az első részt, tehát 1 hónapon belül élvezhetjük a folytatást...

Soldier

Quote from: chilip on 2008-06-19, 11:56:37
Zero no Tsukaima season 3 kép alapján lesz big breasted fairy is :Kiraly: ANN szerint 07.06-án adják az első részt, tehát 1 hónapon belül élvezhetjük a folytatást...

igy legyen  :Kiraly: :Kiraly:

Alkyra

Quote from: chilip on 2008-06-19, 11:56:37
Zero no Tsukaima season 3 kép alapján lesz big breasted fairy is :Kiraly: ANN szerint 07.06-án adják az első részt, tehát 1 hónapon belül élvezhetjük a folytatást...

tele vok már shopolt képekkel vele.:) Sőt, a kék hajú csöndes lány(Tabita)nak a sárkánya is human formot vesz fel.(megjegyzem eszméletlen aranyosan van megrajzolva.:P)

minuszmiki

Quote from: chilip on 2008-06-19, 11:56:37
Zero no Tsukaima season 3 kép alapján lesz big breasted fairy is :Kiraly: ANN szerint 07.06-án adják az első részt, tehát 1 hónapon belül élvezhetjük a folytatást...
Zsír, Noto Mamiko FTW!  :hopp: Meg ahogy nézem, lesz nagymellű Konatánk is. :D

Manitu

Quote from: chilip on 2008-06-19, 11:56:37
Zero no Tsukaima season 3 kép alapján lesz big breasted fairy is :Kiraly:
Az a kép azért jobb volt, amelyik úgy fél éve volt fönt. :D Noto-sama banzai :hopp:


Xzone

Elkezdtem nézni a Real Drive-ot. Már nem is emlékeztem rá, hogy hol hallottam róla, de láttam, hogy az Ureshii subolja.

Az első női karakter megjelenésekor beugrott: AHA! Ez az a combos anime! Határozottan kellemetlenül néznek ki, valóban :)  De mintha a harmadik részben már véknyabbak lennének... legalábbis ezt szeretném hinni.

Prof. William

Quote from: Cobra on 2008-06-16, 19:05:30
Állítólag tervezik, de nem 100% az info. Meg ha nincs szerencsénk, eléggé cenzúrázva lesz.

Hm... High School of the Dead anime? Az jó lenne. :) Erről nem is halottam. OVA -ban lehetne jól megoldani a dolgot. ( 1 vagy 2 kötet 1 ova )

Akkor aztán nyugodtan benne maradhat minden durva jelenet...

Végül is ez a Holtak Hajnala csak japánban. Itt nem kell finomkodni. :)


A www.manga.hu -n jómagam és egy barátom fordításában fenn van már pár rész. Akit érdekel olvassa el. Nemrég raktam fel új lefordított chaptert.

http://www.manga.hu/index.php?id=692&content=forditas

Tessék. :)


Soldier

#855
hmhm Black Lagoon 3rd season , csak nekem uj? link 1 | link 2[jp] ->állitolag ez van odairva ::) mindenesetre :cool:

chilip

most már nemcsak golyókat vágnak ketté kardal, hanem lepattannak az agyonedzett testükről, sőt az elmével térítik el az útjából :D

ettől függetlenül nézni fogom :D

Member

4 rész van még hátra nekem a másodikból, pont ideális hír.

minuszmiki

Quote from: Soldier on 2008-07-12, 22:52:07
hmhm Black Lagoon 3rd season , csak nekem uj? link 1 | link 2[jp] ->állitolag ez van odairva ::) mindenesetre :cool:
Best news ever.  :hopp:

hargharg

Quote from: Soldier on 2008-07-12, 22:52:07
hmhm Black Lagoon 3rd season , csak nekem uj? link 1 | link 2[jp] ->állitolag ez van odairva ::) mindenesetre :cool:

es akkor ezzel kipipalva az osszes foytatas, amit vartam...
heyes, heyes. : )
rofl

Soul

#860
Quote from: Soldier on 2008-07-12, 22:52:07
hmhm Black Lagoon 3rd season

Ez valóban jó hír.

Na nézzük az ujak közül miket néztem:

Strike Witches 01-02:
Na milyen is volt ez a 2 rész.Idegenek ellen harcoló repkedő lányok, fegyverrel a kezükben és a repülésüket elő segítő speciális eszköz, de ezek mellett mágiát is használnak erre utalnak a megjelenő állati jegyek, az idegenek lövéseit pedig mágikus pajzsal védik ki.De a közös elemek mellett lesz gondolom mind1ik lánynak speciális képessége, pl "Jóska"-channak(ú ez télleg mekkora  :smile:) a gyógyítás, vagy a főnök csajszinak a speciális szeme.Ha azt nézzük sztem elég jól indult a sorozat, szinte az elején bele a sűrűlyébe hiszen már az első rész végén támadnak az idegenek.A 2. rész szinte végig harc volt, Joska-chan sztem helyes kis főszereplő lesz, összezavarodott, hiszen apja meghalt és több éven át nem látta, és kavarognak benne az érzések, ő nem akar harcolni de tenni akar azért hogy segítse a többséget, és a rész közben elhatározza hogy ő is Witch lesz.A figyelem lekötését segítik a bugyi mutogatások a lenge öltözékkel.Nemtudom pár rész mulva mi lesz a véleményem, de most az hogy nézni fogom tovább.

Yakushiji Ryoko No Kaiki Jikenbo 01:
It's a detective story.Van 1 rejtélyes vírus amitől "múmia" szerű állapotba kerül az emberi test majd meghal a fertőzött.
Nekem úgy tünt hogy itt 2 főszereplőnk lesz.Izumida furcsa álomból felébredve indul munkába ahol érdekes modorú főnöke Ryoko várja.Úgymond jól elvannak egymással  :smile:.Mindketten nyomozók, és már az első részben úgy néz ki jó nyomon járnak mert a rész végén megpróbálják őket megölni.Jónak igérkezik, kellemes op és ed.

Natsume Yuujinchou 01:
Főhősünk látja a szellemeket(húú ez már tiszta Bleach :)), nem nagyon barátkozó.Furcsán indul mert 1 szellem kergeti, de nem az a furcsa hogy 1 szellem kergeti, hanem az hogy fiú léttére she-nek szólítja.Ugyanis nagymamája is látta szellemeket, és fiatal korában szellemeket hívott ki párbajra és ha legyőzte őket akkor a szellemek nevét bele írta 1 "könyvecskébe".Amelyik szellem neve benne a könyvben annak tud parancsolni a könyv tulajdonosa.Így aki kergette a főhőst az megakarja szerezni ezt a  könyvet, van benne jópár név :).A grafika nemrossz, az eddig láttott szellemek nem valami brutal monszták.Hogy mennyire lesz jó ez a sorozat a továbbiakban azt így előre nem látom, de nem tűnik rossznak.

chilip

Birdy, the mighty decode

elvileg volt belőle valami OVA is, nos a főhősnő kinézete annyira nem jön be, de a harcok nagyon jól néznek ki (sztem). átlagos sztori, szerintem bármi kijöhet belőle még. ajánlom shounen kedvelőknek :D

kikuchiyo

Quote from: Soul on 2008-07-14, 13:41:28
Yakushiji Ryoko No Kaiki Jikenbo 01:
It's a detective story.Van 1 rejtélyes vírus amitől "múmia" szerű állapotba kerül az emberi test majd meghal a fertőzött.
Nekem úgy tünt hogy itt 2 főszereplőnk lesz.Izumida furcsa álomból felébredve indul munkába ahol érdekes modorú főnöke Ryoko várja.Úgymond jól elvannak egymással  :smile:.Mindketten nyomozók, és már az első részben úgy néz ki jó nyomon járnak mert a rész végén megpróbálják őket megölni.Jónak igérkezik, kellemes op és ed.

Közben kijött a második rész, ami le is zárja ezt a sztori-vonalat. Pár kiegészítés és vélemény a két részről:

A sorozat alapjául egy nagyon népszerű könyvsorozat szolgál, amit Tanaka Yoshiki, Ázsia Lőrincz L. Lászlója írt (ő írta egyébként a Legend of Galactic Heroest is, de sok mást is, főleg történelmi fantasykat, mindegyik ciklusának jellemzője, hogy jó sok kötetes. Az egyik könyvét amúgy a középkori magyar törtélem ihlette).

Szóval sokan dícsérték a sorozatot már a bejelentésétől fogva, hogy végre egy anime, ahol nem a szokásos papírmasé női figurák vannak (tsundere, maid, killer loli - pick one), hanem egy erős és céltudatos nő, egy feminin James Bond, aki a tudását, kapcsolatait vagy ügyességét felhasználva oldja meg a változatos és hajmeresztő bűnügyeket, de nem habozik a szépségét sem bevetni a céljai érdekében. Ezeket a lenyűgözően izgalmas eseményeket az asszisztense szemszögéből látjuk, akit hősünk kedve szerint ugráltat.

Eddig ez jól hangzik, kár, hogy a kivitelezés kissé vérszegény és érdektelen. Kissé nehezen helyezkedtem bele a sztoriba az első részben, a hirtelen múmiává összeaszó emberek feltűnése nem sok jót ígért. A második részre viszont annyira elrugaszkodott a hihetőségtől a történet, hogy már-már szórakoztatóvá kezdett válni. Merényletek hőseink ellen, titkos összeesküvések, a főgonosz személyének hirtelen s meglepő felfedése (az egyik jelenetet ráadásul a Jurassic Parkból kölcsönözték, majd meglátjátok) - tényleg mintha a már említett Leslie L. Lawrence egyik könyvét olvasnám, szerencsére még a régebbiek közül. Igaz, ennek a két résznek a forgatókönyve direkt az animéhez készült, így nem tudom, hogy a későbbiek színvonaláról mennyit árulnak el.

Az animáció elmegy, de az óvatosságra ad okot, hogy a gyártó stúdiónak nem nagyon volt komoly önálló munkája eddig. Az ál-jazz stílusú ál-zenét kissé erőltetettnek éreztem, viszont a szinkronszínészek teljesítménye átlagon felüli, elég jól megtöltik élettel a karaktereiket.

Két rész alapján nehéz véleményt alkotni, de úgy tűnik, könnyű szórakozásnak lesz ez megfelelő.
Failure is the default option

Soul

#863
Quote from: kikuchiyo on 2008-07-15, 00:34:48
Közben kijött a második rész

Igen kijött, de egyenlőre csak rawban :(.


upd.:
Nogizaka Haruka no Himitsu 01:
A nyár 2. ecchi indulója, hát a grafika jó, a szereplők okés, az első részbe már mindenféle jellem típust láthatunk a félőstől a merészig.Az iskola "hercegnőjének" van 1 titka(hobbija) amit nem szeretne ha mások megtudnának mert cikinek érzi ha kiderülne[spoiler] hogy ő manga és anime fan  ^^"[/spoiler].Jónak néz ki ez is.

Darkstar

Quote from: Soul on 2008-07-14, 13:41:28
"Jóska"-channak

Mész a fenébe, mostmár mindíg annak hallom.  :bruhuhu:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Miért amúgy minek hallottad?  :D [spoiler=DS nézd meg]Mijafüdzsi Jóskádesz  :__devil:[/spoiler] Amúgy pontosan asszem Joská  :smile:, így mondják ki .

Soldier

csak amolyan röviden "képekben",talan lehet par érdekes dolgot latni, bar semmi váratlan nem ért eddig, de hat meg ehhez kicsit ugyis korán van szerencsére =)

Solid Snake

Clannad After Story most tulajdonképpen egy alternatív folytatása az eredeti sztorinak?
Sorozat vagy egy egész estés film formátuma lesz? Ennek utánanéztem, de nem láttam konkrétumot, csak annyit, hogy "TV sequel".

motifator

Quote from: Soldier on 2008-07-16, 03:57:03
csak amolyan röviden "képekben",talan lehet par érdekes dolgot latni, bar semmi váratlan nem ért eddig, de hat meg ehhez kicsit ugyis korán van szerencsére =)
Jó szezonnak néz ki. Amire már rég számítottam, és biztosan nézni fogom, az a Nodame Cantabile folytatás és a CLANNAD:After Story. A Lucky Star OVA meglepett, nem is tudtam, hogy lesz, de azt is biztos megnézem.
Emellett még van pár, aminek jónak tűnik a dizájnja, majd meglátjuk, hogy mik kapnak jó kritikát.

Az After Storyról meg ezt írja a wikipedia:
QuoteAfter Story is mainly a continuation of Nagisa's story, and is set immediately after School Life when Nagisa and Tomoya are now living their lives as a couple, and extends into the next ten years. Characters from School Life do appear, but play minor roles compared to their roles in that arc.
Ez alapján remélem, hogy csak 13 részes lesz. Nem tudom, hogy mit lehetne erről 24-26 részen keresztül mondani úgy, hogy ne legyen a történetmesélés vontatott.
No meg persze a KyoAninak volna más dolga is ezen kívül *Haruhi és FMP folytatás felé kacsingat*  :whoah:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

#869
Na, ezeket így elsőre jobban várom, mint a tavaszi/nyári szezont.
JS 3 alap, max facepalm, Hell's Angels-nél jó lenne tudni, hogy
1. Van-e köze az amcsi motorosokhoz?
2. Olyan-e, mint mondjuk a Kaiba, vagy csak ocsmány gyereksz*r
A többit majd ha elolvastam röviden, hogy mi várható.
QuoteAmagane Rinne, an up-beat schoolgirl, has died. Even though she is dead, she still has to go to school. But if she's dead, where would she go to school? In Hell, of course! But making friends in a school filled with demons isn't as easy as it sounds....which it doesn't sound...anyways, with dark artwork, and cool characters, this manga is a must-read!
Affene, ebből szűrjek le vmit is...