Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Chronus

#870
Leaked BONES document incident:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2008-07-06/bones-studio-addresses-allegedly-leaked-document

Valószínűsíthető Darker Than Black és Fullmetal Alshemist folytatások BONES kezében. A studió egyelőre tagadta, hogy a fájl valódi lenne, de a sorozatokról csak annyit mondtak, hogy még gondolkoznak rajta.

MOONPHASE megerősítés:
http://d.hatena.ne.jp/moonphase/20080707

BONES későbbi nyilakozata szerint egy az eredeti manga történeti szálát követő original FMA series kerül tőllük bejelentésre, valószínűleg az év végén. *örömujjong*

motifator

Quote from: Chronus on 2008-07-16, 15:46:02
BONES későbbi nyilakozata szerint egy az eredeti manga történeti szálát követő original FMA series kerül tőllük bejelentésre, valószínűleg az év végén. *örömujjong*
Na erre nagyon kiváncsi vagyok én is. Csak nem lesz rossz :D  :jee:
Mondjuk ha csak az év végén jelentik be, akkor vajon mikorra lesz belőle sorozat? 2009 tavasz vagy ősz?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Solid Snake

Quote from: motifator on 2008-07-16, 15:57:04
Quote from: Chronus on 2008-07-16, 15:46:02
BONES későbbi nyilakozata szerint egy az eredeti manga történeti szálát követő original FMA series kerül tőllük bejelentésre, valószínűleg az év végén. *örömujjong*
Na erre nagyon kiváncsi vagyok én is. Csak nem lesz rossz :D  :jee:

Hell yeah!  :hopp:

FMA is addig volt mesteri, amíg az eredeti mangát követte. Szóval innentől hajrá.  :jee:

Az esetleges Darker Than Black folytatásnak pedig szintén örülök.
[spoiler]Bár egy új csapat létrehozása elengedhetetlen, hacsaknem fugitive témára térnek át (Hei vs. Kirihara ütős lenne, főleg hogy a nő előtt már lelepleződött az inkognitó + némi vonzalom is van köztük)...[/spoiler]

kikuchiyo

#873
Talán vannak, akiket érdekel az ősszel induló Bonen no Xamdou sorozat, nekik szólok, hogy a (feltehetőleg a fő szponzor, a Sony és kapcsolt részei jóvoltából) az első részt jóval a japán premier előtt, már most leadták egy amerikai kódolt csatornán. Tapasztalt olvasóink már kapisgálják, hogy ez mit jelent.

Bár nagyon dícsérik, én valószínűleg nem fogok élni ezzel a sorozattal, mert mindenhol a RahXephon utódjaként emlegetik, attól meg még mindig rám jön az akut Tourette-szindróma időnként.

szerk: illetve ha jól értem, a Playstation Networkról lehet megvenni a részt. Lol'd at amerikkkans getting animu before the elevens.
Failure is the default option

Member

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-17, 00:25:29
Bár nagyon dícsérik, én valószínűleg nem fogok élni ezzel a sorozattal, mert mindenhol a RahXephon utódjaként emlegetik, attól meg még mindig rám jön az akut Tourette-szindróma időnként.
Akkor magát a szórakoztatóipar antikrisztusát várhatjuk benne? Mondjuk amúgy sem terveztem megnézni. :)
(Kicsit sok lesz a folytatás ősszel, nagyon biztosra akarnak menni)

motifator

Én a RahXephont is szerettem, a Bones-t amúgy is szeretem(most épp Eureka seveN-t nézek és eddig imádom), így nekem felkeltette az érdeklődésemet.
Listára felvéve, köszi :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cobra

Egyik helyen azt olvastam, hogy lehet csak PS3-ra lesz streamingen keresztül.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Member

Elolvastam a Hell's Angels lefordított 2 kötetét (a 3. még hiányzik), elég bugyután indul, kiscsaj élve lejut a Pokolra, ahol természetesen be kell iratkoznia a Styxx akadémiába, alig tudtam levenni a kezem az arcomról az über-facepalm miatt, aztán a másodikban az egyik kari akkorát alakít, hogy ihaj, Isten ábrázolása is eléggé megkavart, kicsit happy endül zárult le a chap, de ütött. Nekem Ábel és Steela karaktere tetszik eddig, bár vmit nem értek.
[spoiler]Ha a csajszi Éva reinkarnációja, akkor Ádám miért a Pokolra került és néz ki jelenleg démon formában ki, mint vmi Slayers-randomdémon paródia?[/spoiler]

Mindenféleképpen nézni fogom, bár nem tudom, mit hoznak ki belőle, 2002-es, nem tudom, miért pont most animésítik meg.

motifator

Quote from: Cobra on 2008-07-17, 20:29:36
Egyik helyen azt olvastam, hogy lehet csak PS3-ra lesz streamingen keresztül.
Igen, a Playstation Store fogja forgalmazni végig, így a DVD kiadásra várhatok, fenébe :D
[spoiler]Attól azért nem félek, hogy senki se fogja rippelni ;)[/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kikuchiyo

Attól tartok, hogy jó minőségű ripek egy darabig nem lesznek. Ahhoz fel kéne törni a másolásvédelmet, anélkül csak lebutított analóg átvételt lehet csinálni. Az első részhez eddig csak eyecancer verzió van.
Failure is the default option

chilip

#880
(AonE-Menclave) Koihime Musou ep. 1

besorolása AniDB-n: Angst, Boing, Delinquents, Ecchi, Large Breasts, Martial Arts, Pantsu, Seinen, Small Breasts

szóval meglássuk mi sül ki belőle, annyira rossz nem lehet ha már menclave subolja (vagy igen? :D )

ed.: háááát :D loli spear fighter + big breasted spear fighter elindulnak megváltani a világot :lol:

kikuchiyo

Quote from: chilip on 2008-07-18, 18:01:26
Large Breasts, Small Breasts

Nincs itt ellentmondás?
Vagy ez csak azt jelenti, hogy a sorozatban mindenfajta mellek képviseltetve vannak?
Failure is the default option

Fazék

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-18, 19:11:10
Quote from: chilip on 2008-07-18, 18:01:26
Large Breasts, Small Breasts

Nincs itt ellentmondás?
Vagy ez csak azt jelenti, hogy a sorozatban mindenfajta mellek képviseltetve vannak?
sztem pontosan ezt jelenti. csak a középméret kedvelői állnak föl csalódottan a fotelből.

Chronus

#883
Quote from: kikuchiyo on 2008-07-18, 15:57:46
Az első részhez eddig csak eyecancer verzió van.

Lol? Álmodj. Egyből engrish subbal együtt kirippelt mpg4 perziók repülnek mindenfelé. Ráadásul kiválló minőséggel. Épp most néztem meg. Könnyebben beszerezhető ez mint hinnéd. És tényleg jó anyag.

http://www.mininova.org/tor/1602576

Nyilván nem HD, hanem SD, de nem is Youtube minőségű. Ugyanolyan mint akármelyik másik anime.

kikuchiyo

Azér' a kiválótól messze van ez...
btw ez ugyanaz, ami a tt-n már kint van vagy két napja. Tényleg egyszerűen beszerezhető, de én jobb szeretem interlace artifactek nélkül, rendes színekkel.
Failure is the default option

motifator

Quote from: kikuchiyo on 2008-07-18, 19:30:04
Azér' a kiválótól messze van ez...
btw ez ugyanaz, ami a tt-n már kint van vagy két napja. Tényleg egyszerűen beszerezhető, de én jobb szeretem interlace artifactek nélkül, rendes színekkel.
Na letöltöttem, belenéztem, és tényleg elég szarul néz ki, de nálam azért ez még bőven a nézhető kategória(tényleg nem olyan rossz, kb. egy jobb VHS minőség).
Ha már lopom, mit problémázzak? Ha a boltban megvenném, és szar minőségű lenne, akkor joggal anyázhatnék, de így...
Amúgy meg hátha egy profibb ripper is megcsinálja később. Azért nem hinném, hogy nem lehet ennél jobb minőséget elérni analóg kimeneten (komponens kábellel, jobb digitalizáló eszközzel, szűrőkkel, nem értek hozzá).
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

motifator

My first doublepost! YAY!
Szal erről lenne itt szó: 2009-es KyoAni anime
Animu about yaoi fangirl: DON'T KNOW IF WANT...
Persze KyoAni, így biztos belenézek majd, hátha tényleg vicces lesz, és nem csak 100% faggotry, de azért kételyeim vannak...
[spoiler]A tökömért nem csinálnak inkább folytatásokat? Pedig bőven volna miből... :Eztneked: [/spoiler]
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

minuszmiki

Quote from: motifator on 2008-08-18, 12:51:21
2009-es KyoAni anime
Animu about yaoi fangirl: DON'T KNOW IF WANT...
...A tökömért nem csinálnak inkább folytatásokat? Pedig bőven volna miből... :Eztneked:
Maximálisan egyetértek. :tezsvir:

Member

Haruhi-t meggyalázna egy folytatás, Lucky Starból meg ép kevés ötletük volt erre a szériára is. Akkor már inkább a Yaoi fangirl...

SaiyaGin

Quote from: Member on 2008-08-18, 15:55:47
Haruhi-t meggyalázna egy folytatás, Lucky Starból meg ép kevés ötletük volt erre a szériára is. Akkor már inkább a Yaoi fangirl...

Három betű:
[spoiler=1.]F[/spoiler]
[spoiler=2.]M[/spoiler]
[spoiler=3.]P[/spoiler]


minuszmiki

Quote from: Member on 2008-08-18, 15:55:47
Haruhi-t meggyalázna egy folytatás...
Ezt kétlem, van még bőven lehetőség a light novelekben.

motifator

Quote from: SaiyaGin on 2008-08-18, 16:00:37
Quote from: minuszmiki on 2008-08-18, 16:05:21
:tezsvir:
Quote from: Member on 2008-08-18, 15:55:47
Haruhi-t meggyalázna egy folytatás, Lucky Starból meg ép kevés ötletük volt erre a szériára is. Akkor már inkább a Yaoi fangirl...
:ejj: :ejj: :ejj:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Manitu

Quote from: Member on 2008-08-18, 15:55:47
Haruhi-t meggyalázna egy folytatás
Pedig álítólag már dolgoznak rajta. Bár legutóbb már remaket emlegettek, nem folytatást ::)


Member

Remake-re meg max olyan sorozatok esetén lenne szükség, amit pénzszűkében félbehagytak/összecsaptak.

motifator

Quote from: Chronus on 2008-07-16, 15:46:02
Leaked BONES document incident:
http://www.animenewsnetwork.com/news/2008-07-06/bones-studio-addresses-allegedly-leaked-document

Valószínűsíthető Darker Than Black és Fullmetal Alshemist folytatások BONES kezében. A studió egyelőre tagadta, hogy a fájl valódi lenne, de a sorozatokról csak annyit mondtak, hogy még gondolkoznak rajta.

MOONPHASE megerősítés:
http://d.hatena.ne.jp/moonphase/20080707

BONES későbbi nyilakozata szerint egy az eredeti manga történeti szálát követő original FMA series kerül tőllük bejelentésre, valószínűleg az év végén. *örömujjong*

Vissza a témához: Új FMA széria megerősítve
Vajon mikorra várhatjuk a kezdést? 2009 tavasz? Esetleg ősz?
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Bishop

#895
MOST AKAROM  :hopp: Csak Greedért megéri nézni, nem követem a mangat nem tom hogy ez másik greed vagy csak új frizura de Greed az Greed :whoah: Aszem bele kell kezdenem a mangaba nem bírnám ki tavaszig.

edit: kiváncsi vagyok hogy fogják folytatni, hogy azt amit az előzönél a végén elk*rtak ne zavarjon bele

motifator

Én még abban se vagyok biztos, hogy hagyományos értelemben vett folytatást kapunk. Lehet, hogy az első széria történéseitől független, teljesen a mangát követő változatot csinálnak.
Mondjuk erről biztos többet tudna mondani az, aki olvassa a mangát.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Member

A 20. chapter-ig szinte ugyanaz (a 20 nem pontos, csak kb.), aztán teljesen más. Csak már nincs arcuk még 1x leadni ugyanazt. Onnantól más, hogy Ed és Al bemennek a lezárt raktárba, ahol a Bölcsek Kövét kutatták, de az a fejezet is teljesen másként megy le, Dr. Marco pl. 70. chapter körül is él még, Number 66 jófiú lesz meg ilyenek.

KeLa

AnimeSuki fórumon ezt írták az új FMA sorozatról, aztán ki tudja h menyire igaz... :confused:

"Moon Phase is saying that it is a reboot adaptation of the manga, and will be a year long TV series like the first series. It'll air starting in April 2009 on the new GeassR2/00SecondSeries slot on TBS and MBS on Sundays"

motifator

Hát, kb ennyit tudtunk ennyit is. (kivéve talán a kezdés konkrét dátumát) A kérdés már csak az, hogy mennire reboot ez az adaptation, teljesen előről kezdik, vagy csak onnan, ahonnan az első anime története elvált a mangától.
Mindenesetre én kiváncsian várom  :jee:
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.