Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Chronus


Alkyra

BONES? FMA?  DTB? Ezt a csapatot eddig is szerettem, de azt hiszem mostmár szerelmes vagyok beléjük.XD Ha ezt a két sorozatot megcsinálják rendesen akkor megy a rendelés netről.:) BONES megérdemli, hogy támogassam némi pénzzel.^^

Bishop

Quote from: Chronus on 2008-08-27, 21:58:35
NOOOOOOOOOOOOO... PLEASE GOD NOOOOOOOOO!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=Z37G8kjhFxE
:zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:


Yo nigga  :whoah: BTW én vagyok az egyetlen akinek tetszett? És ez is tetszeni fog :cool:

Dreamcleaver

Quote from: Bishop on 2008-08-27, 23:03:12
Quote from: Chronus on 2008-08-27, 21:58:35
NOOOOOOOOOOOOO... PLEASE GOD NOOOOOOOOO!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=Z37G8kjhFxE
:zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:


Yo nigga  :whoah: BTW én vagyok az egyetlen akinek tetszett? És ez is tetszeni fog :cool:

Nem, rajtad kívül még Ramiznak is teszett. Asszem ennyi.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Draconire

Nekem is tetszett, sokkal jobb mint az átlag akció-anime. Sokkal.

chilip

nekem is tetszett, a robotos harc kurva vicces volt :D

Chronus

Quote from: Bishop on 2008-08-27, 23:03:12
Yo nigga  :whoah: BTW én vagyok az egyetlen akinek tetszett? És ez is tetszeni fog :cool:

Nem, nekem is bejön. Bár nekem pont az tetszik benne, amit mások utálnak. Az, hogy egy idióta űbergagyi szar. :rotfl: Egyszerűen nemtudok nem röhögni rajta. Ha ezt most megcsinálják... ebből kultuszanime lesz. Ennyi.

Amúgy őszintén megmondom... szerintem szándékosan csinálják ilyenre.. Teddy Bear samurai láttán a trailerben már 200%-ig biztos vagyok benne, hogy ez szándékosan gagyi. Olyan mint egy Mel Brooks film. A jellege egy "Ahogy az amcsik lártják az animét", de igazából szvsz pont ezt figurázza ki..

Soldier

Quote from: chilip on 2008-08-27, 23:14:37
nekem is tetszett,
+1 ,rza also cool, bar a video allat lévö dolog eleg gyenge lett ^^

Dreamcleaver

Most rakjak ide egy "Just as planned." postot?  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Prof. William

Ha ebbe is belerakják azt a elcseszett Darth Vader - Teddymackó izét én ütök... A AF 1 része nagyon hangulatos volt de utánna nyílegyenesen bukott le a iszonyat, szánlom gagyi kategóriába... De az amcsiknak ezek szerint tetszett mert jön a 2 sorozat...

Rounin

Ha kicsikét visszaolvasol, szerintem feltűnhetne, hogy nem csak a buta, ízléssel nem rendelkező, szánalomlerakat, hovatovább tűzzel kiirtandó amcsiknak tetszett. ::)

motifator

Quote from: motifator on 2008-08-18, 12:51:21
Szal erről lenne itt szó: 2009-es KyoAni anime
Animu about yaoi fangirl: DON'T KNOW IF WANT...
Persze KyoAni, így biztos belenézek majd, hátha tényleg vicces lesz, és nem csak 100% faggotry, de azért kételyeim vannak...
[spoiler]A tökömért nem csinálnak inkább folytatásokat? Pedig bőven volna miből... :Eztneked: [/spoiler]
Úgy néz ki mégis inkább valami értelmesebbel foglalkoznak
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


Member

Lehet, hogy röhögtem volna párszor, amikor ráismerek benne pár látott emberre. ;_;

Junchi

#914
Ööö... nem tudom ki nézte az őszre várható animék listáját, de imho nagyon gyér lesz a felhozatal. Ne legyen igazam btw, de már nagyon unom ezt a sok tizenkettő-egytucat fanservice stuffot és a sok második szezont (anyám, lesz Junjou Romantica 2 is... komolyan félve megyek már az idei con-ra is, mert tudom, hogy megint mi lesz a yaoitardok körében...). Amit biztos nézek, az az új Gainax cucc, VK Guilty ofkorsz, Abyss. A többit meg majd meglátjuk...

ETA

Ja, és lesz CG Resi Evil is O_O  :lul:

Cobra

Sajnos normális infot csak 1-2 új sorozatról találtam, így majd meglátjuk alapon fog menni (meg hogy mit fognak egyáltalán nézhető minőségben subolni).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

NLZ

Nodame Cantabile Paris-hen, Tales of the Abyss, Kannagi, Yozakura Shijuusou, To Aru Majutsu no Index, Kyou no Go no Ni TV
Így hirtelen ezek azok, amiknek az első részét tuti meg fogom nézni. Úgy válogattam ki őket, hogy ezen a blogon lévő anime ismertetőket végigböngésztem. Vagyis végignéztem a képeket, ha felkeltette az érdeklődésemet, akkor elolvastam a leírást. Ha az is jó volt, akkor felírtam. Szal lehet írnak ott még más jókat is, csak nincs kedvem most sokat olvasgatni. :)
[reserved]

Dreamcleaver

Quote from: NLZ on 2008-09-09, 20:53:42
Nodame Cantabile Paris-hen, Tales of the Abyss, Kannagi, Yozakura Shijuusou, To Aru Majutsu no Index, Kyou no Go no Ni TV
Így hirtelen ezek azok, amiknek az első részét tuti meg fogom nézni. Úgy válogattam ki őket, hogy ezen a blogon lévő anime ismertetőket végigböngésztem. Vagyis végignéztem a képeket, ha felkeltette az érdeklődésemet, akkor elolvastam a leírást. Ha az is jó volt, akkor felírtam. Szal lehet írnak ott még más jókat is, csak nincs kedvem most sokat olvasgatni. :)

Kösz a linket, eddig ami érdekel:
- Tytania
- Gundam 00 2nd Season - must see
- Hyakko
- Kannagi - tetszik a kari dizájn
- Michiko To Hatchin - ez most vagy nagyon be fog jönni, vagy nagyon nem
- Yozakura Shijuusou
- Clannad After Story - evidens
- Shikabane Hime: Aka - hmm Gainax, reméljük ismét egy epic cucc!
- Kurogane no Linebarrel - erről mindenki epekedve ír, szal belenézek, de a Gonzo csinálja...
- Ef a tale of melodies
- Casshern Sins - szintén vagy epic win vagy fail
- CHAOS;HEAD - ez remélem jó lesz, pszichológia-horror-sci-fi, kéne már valami jó a stílusban

Persze ez így túl sok, szal remélem legalább a fele kiesik.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Bishop

Nekem még mindig gyengének tűnik, de általában mindig az van hogy előre kijön pár animeről adat és aztán a jobbak meg utólag derülnek ki. Xamdou-t se láttam sehol elötte pár honappal. Majd kiderül mi lesz, btw csak nekem tűnik úgy hogy feletébb sok a shoujo ebbe a szezonban ::)
Azért amibe belenézek
Tytania:így első látásra valami Serei no moribitot várok aztán vagy fail lesz vagy közepes epicnek nem érzem
Nodame Cantabile Paris-hen: elsőnek az első évadot kéne megnéznem de mindenképpen tervvbe veszem
Tales of the Abyss: a többi Tales of.. sorozatot nem láttam nem tom ez menynire hat ki rá.
Rosario to Vampire CAPU2: első fail, még meg se néztem, de befejezem, mert mangaba második season már sokkal jobb, mondjuk  ha egyrészbe megint 15xör hangizk el hogy Tsukune, Moka-chan, akkor FAIL
Kannagi:újabb tucat anime, ha jó az ecchi akkor visszont elnézem
Michiko To Hatchin:ezt viszont izgatottan várom, talán lesz benne valami új :)
Yozakura Shijuusou ~Yozakura Quartet~ ez isjó lehet, remélem nem egy töketlen a főhős
Shikabane Hime: Aka: Epic, érzem
To Aru Majutsu no Index: ebbe belenézek de mangaja alapján nem egy nagy szám, 6/10
Kurogane no Linebarrel : sounds interesting
Ga-rei-zero: ez elvileg nem követi majd a mangat, ami FAIL de mivel nem ismerem a mangat még akár mi lehet
CHAOS;HEAD: ezt remélem nem basszák el
Kurozuka: immortal? remélem több lesz benne a vér mint a fangirl stuff

jah és csak úgy megemlítésül STICH :lol:

kelvor

Nodame Cantabile Paris-nak nagyon örülök, végre megint zene! Remélem lesz annyira jó, mint az első évad. A Shikabane Hime: Aka tényleg elég epic gyanús. A story első ránézésre nem nagy szám, de majd  meglátjuk, mit kotyvasztottak össze a Gainax-os srácok már megint. Tytania is ígéretesnek tűnik, bár nem tudom, hogy egy Seikai no Senki vagy éppen a klasszikus LOGH után mennyire fog majd lekötni.
Többit passzolom, nem nagyon mozgatnak meg. (Jó, Clannad-ot természetesen meglesem, ez egyértelmű :angyali: )

Chronus

Szerintem katasztrófális lesz az őszi felhozatal idén. Hyakko, Chaos;Head meg Kyou no Go no Ni kivételével lesz egyáltalán valami ami nem Fail-gyanús? Bizonyos szempontból még ezek is failolhatnak (mondjuk Hyakko-t nehéz lenne elbszni, de bármi lehetséges).

Hol van egy Code Geass, DtB, vagy Death Note minőségű bejelentés aminek már anno a leírásán is érdeklődést kaptunk? Helyette vannak ilyenek:
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5656
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=5578

Bárki is csinálta, WTFplzDIE....

Junchi

Hmm, az előző felsorolásomból az új Nodame lemaradt. Örülök, hogy van legalább egy epkézláb(nak tűnő, ha az első szezonból indulunk persze ki) josei cucc is a felhozatalban.

Btw, eddig ez az év szerény véleményem szerint gyenge-közepes. Volt egy-két cucc, amire felkaptam a fejem, de a többi... loliecchifanservice. Pláne az őszi szezon rak még erre rá egy lapáttal (mindegy, legalább lesz időm behozni az eddigi lemaradásaimat).

Fatal

Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-09, 21:22:00
Clannad After Story
meh
Quote from: Dreamcleaver on 2008-09-09, 21:22:00
Ef a tale of melodies
:cool:
Ha lesz majd kis időm (=0), akkor CHAOS;HEAD.
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Draconire

http://www.animenewsnetwork.com/news/2008-07-24/hetalia-axis-powers-web-manga-gets-tv-anime

Magyarország lesz az egyike a kevés női szereplőnek (de lehet hogy ő lesz az egyedüli). So wrong yet so good. :Kiraly:

SaiyaGin

Quote from: Draconire on 2008-09-14, 19:21:43
http://www.animenewsnetwork.com/news/2008-07-24/hetalia-axis-powers-web-manga-gets-tv-anime

Magyarország lesz az egyike a kevés női szereplőnek (de lehet hogy ő lesz az egyedüli). So wrong yet so good. :Kiraly:

Öööö... Erre kíváncsi leszek. ^^

Fatal

Quote from: Draconire on 2008-09-14, 19:21:43
http://www.animenewsnetwork.com/news/2008-07-24/hetalia-axis-powers-web-manga-gets-tv-anime

Magyarország lesz az egyike a kevés női szereplőnek (de lehet hogy ő lesz az egyedüli). So wrong yet so good. :Kiraly:
:appl:
Amúgy ezt honnan tudod? Hírben nincs benne, vagy /a/?
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Draconire


Fatal

Eh, pont egy Fritz karjaiban? :mad:
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Moha

Quote from: Chronus on 2008-08-27, 21:58:35
NOOOOOOOOOOOOO... PLEASE GOD NOOOOOOOOO!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=Z37G8kjhFxE
:zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:


:wtf: :wtf: :wtf:
Mi a szar ez???
Bakker... ez nem anime, hanem valami amerikai borzalom!  :falba:
Ezt tényleg komolyan gondolták? Miért van az, hogy bármi, ami keleten sikeres, abba a hülye jenkiknek bele kell nyúlniuk? Ez kb. olyan, mint mikor az amcsik valami jó japán filmből csinálnak egy remake-et, ami persze az eredetihez képest egy nagy kakikupac szokott lenni.

Fazék

Quote from: Moha on 2008-09-15, 11:37:22
Quote from: Chronus on 2008-08-27, 21:58:35
NOOOOOOOOOOOOO... PLEASE GOD NOOOOOOOOO!!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=Z37G8kjhFxE
:zomg: :zomg: :zomg: :zomg: :zomg:


:wtf: :wtf: :wtf:
Mi a szar ez???
Bakker... ez nem anime, hanem valami amerikai borzalom!  :falba:
Ezt tényleg komolyan gondolták? Miért van az, hogy bármi, ami keleten sikeres, abba a hülye jenkiknek bele kell nyúlniuk? Ez kb. olyan, mint mikor az amcsik valami jó japán filmből csinálnak egy remake-et, ami persze az eredetihez képest egy nagy kakikupac szokott lenni.
éppenséggel most igencsak mellélőttél, már az első "sorozat" is pont ilyen volt :)
és sztem egész jó lett az. mondjuk ettől a folytatástól kicsit félek, mert kb mintha lejátszanánk az eddigieket újból, szóval fura...