Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Moha

Quote from: Fazék on 2008-09-15, 12:48:10
éppenséggel most igencsak mellélőttél, már az első "sorozat" is pont ilyen volt :)
és sztem egész jó lett az. mondjuk ettől a folytatástól kicsit félek, mert kb mintha lejátszanánk az eddigieket újból, szóval fura...
Jó, igazad van, ne itélkezzek, amig nem láttam, de nekem a trailer alapján eléggé egy elcseszett valaminek tűnik.
[spoiler](még mindig nincs hosszú i betűm...)[/spoiler]


motifator

Quote from: chilip on 2008-09-15, 22:31:01
Quote from: kelvor on 2008-09-15, 20:02:00
Shikabane Hime trailer


WTF is this SHIT????
:tezsvir:

Elsőre elég szarnak néz ki. A karakterdizájn nem elég, hogy khm... retró, a srác úgy néz ki, mintha a F/SN-t keresztezték volna a Yu-Gi-Oh-val.  :ejj:
Mondjuk a minőség is elég ratyi volt, majd meglátjuk mi lesz belőle, de ettől kicsit se tört rám a "meg akarom nézni most azonnal" érzés.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

kelvor

Ja, elsőre nem egy nagy durranás, viszont ha a harcokat sikerül jól megcsinálniuk akár még bejövős is lehet.

chilip

ezt minden fightos animéra el lehet mondani :D

kelvor


Cobra

Ha lesz értékelhető sub, majd kiderül milyen. A torrentes prew meg vicces, mert szerintem a Youtube-ról rippelték a minősége alapján :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Draconire


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki

Quote from: Draconire on 2008-09-18, 16:37:12
Kyou no Go no Ni (2008): WTF
Remélem átgondolják még egyszer, ez nagyon ronda.

NLZ

Igen, ez így első ránézésre elég érdekes. A jobb oldali oszlopban lévő fejek olyanok, mint ha mindenki pofája tele lenne egy marék cukorral.
[reserved]

Junchi

Óemdzsí, és még azt gondoltam, hogy a Weiss Kreuznál nem lehet igénytelenebb karakter design-t felmutatni... o_O

NLZ

Én azért reménykedem, hogy az OVA színvonala megmarad. :)
[reserved]

Soldier

Quote from: NLZ on 2008-09-18, 21:42:08
Én azért reménykedem, hogy az OVA színvonala megmarad. :)
+1  ,de ezek utan mar nem tudom mibe hidjek  :zomg:

Cobra

Penguin Musume Heart ep14: ez egyre betegebb  :lul:
DS, remélem nézed  :smile:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Quote from: Cobra on 2008-09-21, 21:05:26
Penguin Musume Heart ep14: ez egyre betegebb  :lul:
DS, remélem nézed  :smile:
Mostmár igen, thx. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Quote from: Cobra on 2008-09-21, 21:05:26
Penguin Musume Heart ep14: ez egyre betegebb  :lul:
DS, remélem nézed  :smile:

istenem, ez agymenés elejétől a végéig :facepalm: megyek nézni a 3as részt :D

Cobra

Látom nem hiába hoztam fel a témát :D
Kár, hogy ennyire gyenge minőség van csak belőle, remélem lesz majd valami normális DVD rip valamikor (bár a Kodomo no Jikanból se jött még ki semmi értékelhető verzió).
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soul

Quote from: Cobra on 2008-09-23, 00:08:38
a Kodomo no Jikanból se jött még ki semmi értékelhető verzió

... [spoiler]Ez igen is jó verzió hidd el, ha arra vársz hogy majd 1 nevesebb csapat fogja subbolni akkor akkor...(nem jut eszembe jó hasonlat per pill  :smile:).Május körül jött ki az utsó dvd, és azóta semmi mozgás ezen kívül, jah volt valami ATC de végig se tolták nem is próbáltam be.Még valami, ha BoxTorrentsbe be került akkor már csak... érted, oda is csak a jobbak kerülhetnek be, a speedsubos verziókat küldik alaszkába.Szal nyugodtan letöltheted, nem lesz ugráló karaoke betű, de a betűtípus normális és sztem nem volt semmi baj a fordítással.[/spoiler]

Hogy megemlítetted a Penguin Musume Heart, engem is elkezdett érdekelni, de meg fogadtam Chihiro s**t verziókat nem fogok nézni.

Cobra

Soul, hidd el, megéri a VHS szintű képminőség és az erősen leegyszerűsített fordítás ellenére is megnézni a Chihiro verziót, mert a raw-nál azért több érthető belőle :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

#951
Quote from: Darkstar on 2008-09-22, 02:42:08
Mostmár igen, thx.
Eddig csak az első részt néztem meg (ilyen tetü lassú torrentet már rég láttam) de nem rossz. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Sajnos nem tartottam meg a részeket a minőségük miatt, így nem tudok besegíteni.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Chronus

Looool. Gai-Rei: Zero anime jön októberben :D
Sose gondoltam volna, hogy ez is eléri a feldolgozás fekete keze.

A mangája egy tipikus Frankainstein-munka, also known as:
[spoiler]Modern-day Bleach with seinen plot and a sexy Rukia. :lol:[/spoiler]
...ergo az egész egy nagy adag ripoff külömböző shounen/shoujo művekből :D, Kyuubitől kezdve az Shana-s monsztákon át az összes létező anime-klisé materialig minden bele van gyömöszölve, ráadásul vicces mód többnyire sokkal jobban használja a ripoffolt elemeket mint az eredeti művek. :D De lényegében csak egy nagy adag LOL az egész.

Looking forward to it.

chilip

Quote from: Chronus on 2008-09-25, 11:25:01
Looool. Gai-Rei: Zero anime jön októberben :D
Sose gondoltam volna, hogy ez is eléri a feldolgozás fekete keze.

A mangája egy tipikus Frankainstein-munka, also known as:
[spoiler]Modern-day Bleach with seinen plot and a sexy Rukia. :lol:[/spoiler]
...ergo az egész egy nagy adag ripoff külömböző shounen/shoujo művekből :D, Kyuubitől kezdve az Shana-s monsztákon át az összes létező anime-klisé materialig minden bele van gyömöszölve, ráadásul vicces mód többnyire sokkal jobban használja a ripoffolt elemeket mint az eredeti művek. :D De lényegében csak egy nagy adag LOL az egész.

Looking forward to it.

:cool: mangája 2 chapter alapján eléggé bejövős :D

Chronus


Xzone


Darkstar

A manga kib* jó, remélem az animét sem cseszik el. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nihilus


Chronus