Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Darkstar

Quote from: Nihilus on 2008-09-25, 21:08:09
Csak egy részes OVA?  :_piszka:
Ezt nem is néztem. Azt hittem legalább valami rövid sorozat lesz.  :mad:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

Quote from: Chronus on 2008-09-25, 11:25:01
Looool. Gai-Rei: Zero anime jön októberben :D
Sose gondoltam volna, hogy ez is eléri a feldolgozás fekete keze.

A mangája egy tipikus Frankainstein-munka, also known as:
[spoiler]Modern-day Bleach with seinen plot and a sexy Rukia. :lol:[/spoiler]
...ergo az egész egy nagy adag ripoff külömböző shounen/shoujo művekből :D, Kyuubitől kezdve az Shana-s monsztákon át az összes létező anime-klisé materialig minden bele van gyömöszölve, ráadásul vicces mód többnyire sokkal jobban használja a ripoffolt elemeket mint az eredeti művek. :D De lényegében csak egy nagy adag LOL az egész.

Looking forward to it.

úgynézki előzmény lesz az originalhoz. legalábbis a főhős biztosan eltér, képek alapján sokkal darkosabb, mint a manga... official page-en nemsok van kinn

Chronus

Quote from: chilip on 2008-09-26, 14:20:53
úgy néz ki előzmény lesz az originalhoz. legalábbis a főhős biztosan eltér, képek alapján sokkal darkosabb, mint a manga... official page-en nem sok van kinn.
Nem baj az. Ha előzmény is, sokat nem jelent, max annyit, hogy "hamarabb kezdik", és ha sikeres, akkor jön a normális sztori is utána. Btw, én nem látok sok különbséget a főhősben, max a rajzolási stílust egy cseppet (de nézd meg Code Geass mangát, és rájössz mennyit ér az a "különbség"). Ha névbeli külömbség is lenne, akkor rest my case...

A darkos meg sztandard jó.

chilip

a főhős itt pisztolyt használ (official oldalon is ezt írták), mangában kardot. meg ha mangahű lenne, akkor a képen lenne a róka is ami a kiscsajból jön elő, de a főszereplőnő még csak nem is hasonlít. sztem leírásnak fogták a mangáét, azt copy paste

chilip

tud valaki valamit a Kiddy Grade 2-ről? már mikor bejelentették, de még mindig nincs időpont hogy mikor kezdik vetíteni...

motifator

Ez lesz az élőszereplős Dragonball film. Elég viccesen néz ki, de biztos meg fogom nézni, főleg ha a Fox forgalmazza majd Magyarországon is egyszer.

Edit: lol I'm fanatic now! :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin

Quote from: motifator on 2008-10-04, 06:55:42
Ez lesz az élőszereplős Dragonball film. Elég viccesen néz ki, de biztos meg fogom nézni, főleg ha a Fox forgalmazza majd Magyarországon is egyszer.

Edit: lol I'm fanatic now! :D


::)
A Dragonballokon kívül nem sok dolog emlékeztetett az animére.

Rounin

Akkor nem csak bennem merült fel, hogy a címen kívül mi köze van hozzá? Kewl.

Fazék

Quote from: Rounin on 2008-10-04, 08:59:41
Akkor nem csak bennem merült fel, hogy a címen kívül mi köze van hozzá? Kewl.
először azt hittem, hogy túloztok. de megnézve az előzetest rá kellett döbbennem, hogy tényleg egy cseppnyi dragonball sincs benne. ez azért nem semmi teljesítmény a készítőktől  :jee:

LuckyDingo

NOez? O.o Micsináltak a Dragon Ballból? :( Félek, hogy amerikanizált maszlagot kapunk egy híres anime címével fémjelezve? :(

Member

A neveken kívül nem sok hasonlóságot látok. A nyugati kocsik meg Bulma a pisztollyal irtó röhejes.

kikuchiyo

Egyetlen kérdés maradt csupán a Dragonball filmmel kapcsolatban:

mégis mit keres ez a készülő animék topikjában?
Failure is the default option

Rounin

Rákérdezek! Rage katalizátor?

Moha

Quote from: Chronus on 2008-09-25, 20:41:31
OMG  :eek:
A történet érdekesnek tűnik, de ezzel a képpel valami nem stimmel!  :eek: Mintha eggyel több balkéz volna rajta (vagy valaki lehetetlen pózban tartja a jobbkezét) Ja. amúgy a csaj is eléggé a levegőben van...

Rounin


Darkstar

Quote from: Moha on 2008-10-04, 22:25:16
A történet érdekesnek tűnik, de ezzel a képpel valami nem stimmel!  :eek: Mintha eggyel több balkéz volna rajta (vagy valaki lehetetlen pózban tartja a jobbkezét) Ja. amúgy a csaj is eléggé a levegőben van...
Az Riko jobb keze, csak a gyűrűs ujján nem nagyon látszik a köröm.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

chilip

talking about QUALITY pictures :D mintha daganatos lenne a feje, ha már egy kép ilyen róla, akkor az animu milyen lehet...  :rotfl: aki nem ismerné fel ez alapján (ami nagyon valószínű) ez a today in class 5-2 season 2

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

Quote from: chilip on 2008-10-06, 11:49:12
talking about QUALITY pictures :D mintha daganatos lenne a feje, ha már egy kép ilyen róla, akkor az animu milyen lehet...  :rotfl: aki nem ismerné fel ez alapján (ami nagyon valószínű) ez a today in class 5-2 season 2
Na ne, ez tényleg ilyen elbaszott lesz?  :zomg:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Soul

Engem valahogy az ova nem hatott meg annyira anno.Ha jól láttam van Chihero quality, majd megírjátok mia helyzet, én nem nyúlni Chiherohoz .

motifator

Quote from: Darkstar on 2008-10-06, 12:57:48
Quote from: chilip on 2008-10-06, 11:49:12
talking about QUALITY pictures :D mintha daganatos lenne a feje, ha már egy kép ilyen róla, akkor az animu milyen lehet...  :rotfl: aki nem ismerné fel ez alapján (ami nagyon valószínű) ez a today in class 5-2 season 2
Na ne, ez tényleg ilyen elbaszott lesz?  :zomg:
Hát, a screenshotok se néznek ki valami jól
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

chilip

#981
borzalmas... le se szedem, összebassza a jó emlékeim az OVA-ról...

ed.:To Aru Majutsu no Index első rész torrentje. mangáját követem és az tetszik, remélem anime hatására belehúznak a fordításba >> magic + high tech blabla superpower + high school + loli nun = To Aru Majutsu no Index, szóval  :Kiraly: kiváncsi vagyok milyen lett, remélem nem basszák el mert morci ( :morci:) leszek

minuszmiki

Quote from: motifator on 2008-10-06, 13:52:18
Quote from: Darkstar on 2008-10-06, 12:57:48
Quote from: chilip on 2008-10-06, 11:49:12
talking about QUALITY pictures :D mintha daganatos lenne a feje, ha már egy kép ilyen róla, akkor az animu milyen lehet...  :rotfl: aki nem ismerné fel ez alapján (ami nagyon valószínű) ez a today in class 5-2 season 2
Na ne, ez tényleg ilyen elbaszott lesz?  :zomg:
Hát, a screenshotok se néznek ki valami jól
Örömmel olvasom, hogy megcsinálták a korábbi OVA első részét ronda animációval, így nem kell vesződnöm a megnézésével. Mindenesetre kár érte.

chilip

komolyan ez az To Aru Majutsu no Index majdnem egy shana, csak a loli szinkronja más és nincs "urusai!urusai!", még az OP is shanás volt... de jól néz ki a harc és az animáció  :haha: kövi részben már a fire mage  :haha:

NLZ

Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee  :zomg:
Miért kellett elbaszniuk a Today in class 5-2 -t?  :confused:
[reserved]

Chronus

#985
[gg]_Tales_of_the_Abyss_-_01_[38624B74].mkv

Our FABULOUS subber team picked up this too....

Cobra

Index-tan-ra meg van Eclipse-m.e.e.w. verzió, bár az első noname is nézhető volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !


chilip

Ga-Rei Zero ep 1: WTF????

[spoiler]meghalt az összes főszereplő  :zomg:[/spoiler]

Én

Hát, írták, hogy "eltérnek" a manga vonalától, szóval én bele se kezdtem, nem vagyok rá úgy kíváncsi. De ez a spoiler felkeltetteaz érdeklődésem. :D