Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

NLZ

[reserved]

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2008-10-08, 22:40:49
Ga-Rei Zero ep 1: WTF????

[spoiler]meghalt az összes főszereplő  :zomg:[/spoiler]
Érdekes volt.. a mangához köze nincs eddig XDDD Remélem hogy ez csak a távoli jövő volt és most ki fog derülni hogy indult.. vagy valami -_-

chilip

a pillangós srác ismerős, ő sztem az original mangából van. meg én nem szeretném hogy a távoli jövő legyen, milyen anime az ahol [spoiler]az első résztől tudod hogy bad end és mindenki meghal[/spoiler]seriously fucked up. legalább az OP és ED ott lett volna  :ejj:


Cobra

Ga-Rei Zero ep1: szintén  :wtf:
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Bishop

Quote from: SaiyaGin on 2008-10-08, 22:52:11
Quote from: NLZ on 2008-10-08, 22:38:05
http://en.wikipedia.org/wiki/Dragon_Ball:_Yo!_Son_Goku_and_His_Friends_Return!!
wtf?

Hááááát...
Azért meg fogom nézni.
LOL. Nem értem miért tuszkolnak bele mégtöbbet és mégtöbbet, GT is már annyira eröltetett volt. Persze azért megnézem :lazza: Btw ha már DB inkább csinálnának valami alternativ világot más szereplőkkel, de hasonlóan lennének saiyanok meg ürlények meg harcok. Dragon ball online is jöhetne már ki  :bruhuhu:

NLZ

Quote from: Bishop on 2008-10-09, 11:49:24
Quote from: SaiyaGin on 2008-10-08, 22:52:11
Quote from: NLZ on 2008-10-08, 22:38:05
http://en.wikipedia.org/wiki/Dragon_Ball:_Yo!_Son_Goku_and_His_Friends_Return!!
wtf?

Hááááát...
Azért meg fogom nézni.
LOL. Nem értem miért tuszkolnak bele mégtöbbet és mégtöbbet, GT is már annyira eröltetett volt. Persze azért megnézem :lazza: Btw ha már DB inkább csinálnának valami alternativ világot más szereplőkkel, de hasonlóan lennének saiyanok meg ürlények meg harcok. Dragon ball online is jöhetne már ki  :bruhuhu:
Meg a live action.  :merci:
[reserved]

SaiyaGin


Bishop


frozenstein



minuszmiki


Alkyra

most legszívesebben beraknék egy slowpoke képet...:P

White SeeD

Valóban, vannak akik már régóta tudták hogy lesz :D

[spoiler][/spoiler]
Eredeti windóz 7 aktiválások száma: 6

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin


motifator

Amúgy nem lenne az baj, hogy csinálnak belőle sorozatot. Bár a 2 OVA nem volt túl sikeres, még az is lehet, hogy a sorozat jó lesz. Csakhogy a KyoAni eddig csak feldolgozásokkal volt sikeres, saját ötlettel nem nagyon, ez a MUNTO meg saját, ha jól tudom. Szal lehet, hogy bukta lesz a projekt, de lehet, hogy sikerül megmutatniuk, hogy saját kútfőből is tudnak jó animét csinálni.
Ami viszont a legrosszabb az egészben, hogy a várva-várt folytatásaink még messzebb tolódnak. Esküszöm, még a végén hamarabb fogom látni a Rebuild of Evangelion 4. részét, mint új FMP szériát.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Cobra

Cserébe lesz Minami-ke S3 és ugyanaz az animátorcsapat lesz, mint az első szezonban :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Soul

Quote from: motifator on 2008-11-07, 23:20:30
új FMP szériát.

Erről hogy lesz van konkrét hír?Vagy csak hitegetjük magunkat hogy lesz lesz  :smile:?Hát a Slayersnél 10 év után jött a folytatás, itt lehet 20 év lesz  :rotfl:.
[spoiler]amúgy nagyon want want FMP folytatás  :redface:[/spoiler]


Quote from: Cobra on 2008-11-07, 23:57:50
Cserébe lesz Minami-ke S3
Mikorra várható?

kelvor

Quote from: Soul on 2008-11-08, 01:19:16
Quote from: Cobra on 2008-11-07, 23:57:50
Cserébe lesz Minami-ke S3
Mikorra várható?

Én még az S2-t sem láttam. Összességében van olyan jó, mint az első széria?

Soul

#1010
Hamarosan jöhet a 13. rész ayako-sae verzióba, de amúgy sztem nincs olyan jó mint az első sorozat.

Junchi

#1011
Ehh, szerintem nagyon nem kéne folytatás az FMP-ből... :/; Okéé, persze lehetne még mit kihozni a sztoriból, meg minden, de mostanában nagyon divat lett a piacon, hogy régebbi cuccokat kaparásznak elő, ami nem lenne persze baj, ha lenne valami értelme is. Ott a remek példa, a Casshern Sins személyében. '70-es években egen, letette az asztalra, amit kellett, ütött is, meg stuff, erre micsinálnak? Összebuliznak egy remake-et, amiben merek fogadni, hogy Japánon kívül sehol nem lesz semekorra víszhangja. Egyrészt a karakter design tuti megfekszi a nyugati közönség gyomrát (ahemm, AyaAya ignore; ahemm Gankutsuou, ahemm Mononoke, ahemm folytathatnám a sort...), másrészt a CS egy kult stuff volt még anno Japánban. Szal, ez leginkább olyan, mintha a Doraemon/Sazae-san duót próbálnák rátukmálni az európai nézőkre...

All in all, oké, hogy kezd kifogyni az anime piac az ötletekből és lelkem rajta, ha régi stuffokat bányásznak elő új külsőben, új(abb) sztorival, de akkor azt csinálják már jól, dammit!

(halkan, csendben megjegyzem, hogy a köv. lépésük remélem, nem egy berserk folytatás lesz...)

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2008-11-08, 10:39:13
Ehh, szerintem nagyon nem kéne folytatás az FMP-ből... :/; Okéé, persze lehetne még mit kihozni a sztoriból, meg minden, de mostanában nagyon divat lett a piacon, hogy régebbi cuccokat kaparásznak elő, ami nem lenne persze baj, ha lenne valami értelme is. Ott a remek példa, a Casshern Sins személyében. '70-es években egen, letette az asztalra, amit kellett, ütött is, meg stuff, erre micsinálnak? Összebuliznak egy remake-et, amiben merek fogadni, hogy Japánon kívül sehol nem lesz semekorra víszhangja. Egyrészt a karakter design tuti megfekszi a nyugati közönség gyomrát (ahemm, AyaAya ignore; ahemm Gankutsuou, ahemm Mononoke, ahemm folytathatnám a sort...), másrészt a CS egy kult stuff volt még anno Japánban. Szal, ez leginkább olyan, mintha a Doraemon/Sazae-san duót próbálnák rátukmálni az európai nézőkre...

All in all, oké, hogy kezd kifogyni az anime piac az ötletekből és lelkem rajta, ha régi stuffokat bányásznak elő új külsőben, új(abb) sztorival, de akkor azt csinálják már jól, dammit!

(halkan, csendben megjegyzem, hogy a köv. lépésük remélem, nem egy berserk folytatás lesz...)

Izé, úgy látom, félreértesz valamit. Arra várunk, hogy az FMP regények következő köteteit is animálják, nem arra, hogy valamelyik sorozatból remake-et csináljanak.


Junchi

Quote from: SaiyaGin on 2008-11-08, 10:56:25
Izé, úgy látom, félreértesz valamit. Arra várunk, hogy az FMP regények következő köteteit is animálják, nem arra, hogy valamelyik sorozatból remake-et csináljanak.

Ööö... My bad :3 *elbújik*

motifator

Quote from: Soul on 2008-11-08, 01:19:16
Quote from: motifator on 2008-11-07, 23:20:30
új FMP szériát.

Erről hogy lesz van konkrét hír?Vagy csak hitegetjük magunkat hogy lesz lesz  :smile:?Hát a Slayersnél 10 év után jött a folytatás, itt lehet 20 év lesz  :rotfl:.
Nem, egyelőre még csak hitegetjük magunkat. De egyszerűen annyira erős sztori van még a TSR utáni regényekben, hogy hiba volna, ha nem csinálnák meg.
Ha inkább további Key játékadaptációkat csinálnának, vagy Haruhi második szériát, akkor azt mondanám, hogy nincs mit tenni, ezt diktálja a piac. De ezt a MUNTO szériát tényleg nem értem. Valszeg annyit kerestek az elmúlt néhány évben, hogy most van lóvé kisérletezgetni.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

frozenstein


Soldier

Quote from: frozenstein on 2008-11-08, 19:20:50
Cserébe lesz Minami-ke S3
én nem is tudtam o.O köszii~  :jee:

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Chronus

Quote from: motifator on 2008-12-08, 12:45:27
Edit:
Jön még más jóság is áprilisban

Trailer alapján lol. Ez biztos Bones? Ennél még Eureka is szebb volt pedig az se mai darab. Vagy csak a régi szériából vágtak be képket?