Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Member


motifator

Haruhi-chan, Churuya-san Anime to Debut on February 13
Végre valami konkrét hír. Még mindig nem a hivatalos second season, de azért kiváncsi vagyok rá.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


KeLa

Quote from: motifator on 2009-01-27, 17:46:39
Még mindig nem a hivatalos second season, de azért kiváncsi vagyok rá.
LOL, április? Az nagyon jó lenne^^

# 1
# 2

Először meglepődtem azon h "relaunch", de az elvileg ezt jelenti:
QuoteTo quote someone on another forum, the season was "canceled" earlier on; thus, "relaunch".

Season Two was cancelled mid-year last year (2008). Clever wordplay on the fact that since Season two cannot be part of The Melancholy Of Haruhi Suzumiya, it's now it's own series as The Disappeance of Haruhi Suzumiya.


motifator

Wowowowowowowowowowow!!!!!1!one!!!eleven!  :hopp: :hopp: :hopp:
Még jó, hogy nem jutottam el a negyedik kötetig a regényekben, így nem spoilereztem el magam előtt a sztorit. Asszem addig nem is olvasom tovább :D

Már nagyon ideje volt. Így is túl sokáig húzták a dolgot, a fanok már nem is hitték el, hogy valaha meg fogják csinálni. Még a nemrég megjelent Wii-s Haruhi game is elég gyengén szerepelt, új regény se jött ki régóta, néhányan már a franchise halálát jósolgatták.

De most eljön végre. Hát várjuk szeretettel  :jee:

Addig meg lehet nézni Haruhi-chan és Churuya-san kalandjait februártól :D
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

minuszmiki

:w00t: again. Igaz, hogy elolvastam már az összes regényt, így a sztorit illetően sok meglepetés valószínűleg nem fog érni, de ettől még nem várom kevésbé, sőt.

motifator

Most gondoltam csak bele: a kis Kyoto Animation úgy látszik felnőtt végre. Eddig még sose csináltak egy sorozatnál többet egyszerre, de most elkezdték adni a MUNTO TV sorozatot, úgy, hogy a CLANNAD After Strory közepén tartanak, áprilisban meg egyszerre kezdik a K-ON-t és a Haruhi második évadot.

Én ennek csak örülni tudok, mert minél több KyoAni sorozat, annál jobb. Legalábbis remélem az idő nem fog rámcáfolni.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

Darkstar

Hacsak nem derül ki, hogy valamit trollkodnak és azt az áprilist nem is úgy kell érteni, ahogy most mindenki gondolja. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

motifator

Szerintem az ő helyzetükben most rémesen rossz döntés lenne átverni a rajongókat. Persze régóta igérgetik már, de most konkrétan bejelentették, ott van a februári NewType címlapján, reklámszpot ment a TV-ben, amiben Haruhi maga (vagyis persze Hirano Aya) beszél a második évadról.
Ezek után már hozni kell azt a második évadot áprilisban, ha fene fenét eszik is, különben olyat kapnának a rajongóktól, amire még Hideaki Anno is nagyot nézne :)
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.


Dreamcleaver

A csúsztatná valamelyik kezdést a KyoAni, akkor sem kapna valami nagy bash-t a rajongóktól, max egy fanatikus kisebbségnél verné ki a biztosítékot.

Minden esetre KyoAni-ból sohasem elég, szal én is örülök a híreknek.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS


motifator

Dear Kyoto Animation/Kadokawa/NewType/whoever is screwing around,

:fuk-u:

Yours sincerely,
motifator
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

SaiyaGin

Nem lehet, hogy a stáb élvezi az efféle trollkodást?

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

minuszmiki


Soldier

még csak most olvastam
cant w8 till start

kelvor


Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Xzone


Cobra

Ha kapunk egy normális HD broadcastot, akkor az is jó :P
Hide and fear, Cobra Commander is here !

motifator

Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

KeLa


balaaz

Miért nincs még a következő Ghibliről semmi kézzelfogható hír?  :frown:

bimanc

Kodomo no Jikan Ni Gakki:
:eek: :redface:
Erre nincs megfelelő Pedobear Approved Seal...
Talán egy adamantium jó lenne.

(Viszont a poénok egész jók.)
(Meg az ending is)
(Rin meg mintha nőtt volna egy kicsit.)
(Mármint magasságra.)

Yoc


Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん



balu01

#1079
Ahogy belenézegettem a mangába most, Touma benne lesz :D
De Index ugye nem lesz benne? :D