Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

Cloud


Leara

Na, végre egy kép a Deadman Wonderlandből. Nem épp a legjobb minőségű scan, de majd lesz az is :D. Legalább eszembe juttatta, hogy be kéne már hoznom a mangát  ^^".
MAL

chilip

pervs lolicons gentleman! I give you Lotte no Omocha!

Quote from: anidbIn the medieval fantasy world of Alfheimr, succubus princess Astarotte Ygvar, the first princess of the kingdom of Ygvar, has just reached the age of 10. For the coming years of a young succubus' life, it is necessary for them to have a male harem. In order to maintain their body and preserve their beautiful appearance, they must consume a substance only found on males. This substance is a liquid called Sauzfryma, better known as semen. The princess, however, bears a great dislike against men, and only agrees to create a harem if a human male is to join.


Member

Quote from: chilip on 2010-12-30, 03:24:12
pervs lolicons gentleman! I give you Lotte no Omocha!
Ez olyan átlátszó, hogy nézni fogom. :D Mondjuk a graf elég kiábrándító.

Junchi

2011 tavaszi chart

Bár az engem érdeklő dolgokról már régóta tudok, de azért így is win, hogy kivételesen több anime érdekel háromnál... (Habár a nagy része "csak" folytatás, de akkor is. :P)

Gintama' (gyanítom, ez még csak munkacím, és lesz majd valami ofisal neve is...)
Deadman Wonderland (DOO WANT!)
Steins;Gate (Hátha nem lesz Chäos;Head #2...)
Moshidora (Akár még jól is elsülhet...)
Toriko
Maria Holic 2
Kämpfer 2

SaiyaGin

Quote from: chilip on 2010-12-30, 03:24:12
pervs lolicons gentleman! I give you Lotte no Omocha!

Quote from: anidbIn the medieval fantasy world of Alfheimr, succubus princess Astarotte Ygvar, the first princess of the kingdom of Ygvar, has just reached the age of 10. For the coming years of a young succubus' life, it is necessary for them to have a male harem. In order to maintain their body and preserve their beautiful appearance, they must consume a substance only found on males. This substance is a liquid called Sauzfryma, better known as semen. The princess, however, bears a great dislike against men, and only agrees to create a harem if a human male is to join.

Lusta vagyok utánanézni, mikor is lép érvénybe a Rendelet?  :D

Wangood

Quote from: SaiyaGin on 2010-12-30, 21:18:43
Lusta vagyok utánanézni, mikor is lép érvénybe a Rendelet?  :D
2011, Április 1. asszem

Member

Július 1.-től kötelező, és április 1.-től kell tekintettel lenni rá. Emlékeim szerint törvény és nem rendelet. Bár távolkeleten tuti, hogy más a módi. :)

Xzone

Quote from: Member on 2010-12-30, 21:44:30
Július 1.-től kötelező, és április 1.-től kell tekintettel lenni rá. Emlékeim szerint törvény és nem rendelet. Bár távolkeleten tuti, hogy más a módi. :)

http://www.sankakucomplex.com/2010/12/30/ishihara-assaulted-at-comiket-79/

Member

Quote from: Xzone on 2010-12-31, 02:49:55
http://www.sankakucomplex.com/2010/12/30/ishihara-assaulted-at-comiket-79/
Haláli. :lol: Mondjuk a cím alapján reméltem, hogy véletlenül valóban arra járt, felismerték és összeverték. :D

Member

Quote from: Member on 2010-12-30, 10:04:22
Quote from: chilip on 2010-12-30, 03:24:12
pervs lolicons gentleman! I give you Lotte no Omocha!
Ez olyan átlátszó, hogy nézni fogom. :D Mondjuk a graf elég kiábrándító.
Amúgy ez az anime nem tiszta anti-qwaser? Sok csöcs helyett sok löncs, tej helyett ondó?

SaiyaGin

Quote from: Junchi on 2010-12-30, 19:36:39
2011 tavaszi chart

Appleseed
Steins;Gate talán
Moshidora talán
Showa Era Story talán


Acchan


Bishop


Leara

Quote from: Bishop on 2011-01-04, 13:04:03
de hol van a Beelzebub :frown:
A mostani, téli listán :).

Amúgy: Deadman Wonderland  :whoah: + be kéne fejeznem addig az első Gintama sorozatot.
MAL

nikici

Bizony, a Beelzebub vasárnap indul. :D Arra is nagyon régóta kíváncsi vagyok már.

chilip

#1517
Dog Days

Director: Keizou Kusakawa (Nanoha A's, StrikerS, Movie 1st, Asura Cryin, Inukami, Sekirei)
Screenplay: Masaki Tsuzuki (StrikerS)
Original creator: Masaki Tsuzuki (StrikerS) (Same person with above)
Character Design: Osamu Sakata (Chief Animation Director in White Album)

Ami Koshimizu as Leonmitchelli Galette Des Rois
Ayana Taketatsu as Eclair Martinozzi
Kana Asumi as Yukikaze Panettone
Mamoru Miyano as Sink Izumi
Mikako Takahashi as Rebecca Anderson
Nana Mizuki as Elmar Ricotta
Takehito Koyasu as Loran Martinozzi
Tetsuya Kakihara as Gaul Galette Des Rois
Yōko Hikasa as Brioche d'Arquien
Yui Horie as Millhiore F. Biscotti

Story :

The February issue of Kadokawa Shoten's Newtype magazine is confirming on Saturday that a new television anime called Dog Days will debut this April. The anime production company Aniplex already registered the domain dogdays.tv last year, and the studio Seven Arcs (Asura Cryin', Sekirei, Magical Girl Lyrical Nanoha) is animating the project.

In the story, Princess Millhiore (Yui Horie) of the Biscotti Republic decides to summon a brave warrior from an alternate world to defend her country from the neighboring fiefdom of Garrett. The "brave warrior" turns out to be a boy named Sink (Mamoru Miyano).

mintha áprilisban jönne

[spoiler=képek]


[/spoiler]

első blikkre nagyon nanohás :P ami nem feltétlen rossz :D

Xzone


Member

Animében szőr a lábon? Lol.
Azért kíváncsi leszek rá, hogy mennyiben lesz valójában otaku oktatófilm, és mennyire az azok által elképzelt valóságba csábít. ::)

Rounin

Quote from: Member on 2011-01-16, 10:10:34
Animében szőr a lábon? Lol.

Ugye nem csak a moe szarokat kellene nézni és annyira nagyon már nem is ritkaság. :angyali:

Member

Quote from: Rounin on 2011-01-16, 16:48:15
Ugye nem csak a moe szarokat kellene nézni és annyira nagyon már nem is ritkaság. :angyali:
Úgy ismersz, mint aki a moe szarok koronázatlan királya? :D Meg a tárgyalt alanya eléggé annak tűnik rajzstílusában.

Rounin

Quote from: Member on 2011-01-16, 16:51:19
Quote from: Rounin on 2011-01-16, 16:48:15
Ugye nem csak a moe szarokat kellene nézni és annyira nagyon már nem is ritkaság. :angyali:
Úgy ismersz, mint aki a moe szarok koronázatlan királya? :D Meg a tárgyalt alanya eléggé annak tűnik rajzstílusában.

Bár Téged idéztelek és úgy tűnt, de valójában ez mindenki másnak szólt. ^^



Acchan

#1525
Quote from: balu01 on 2011-01-27, 09:35:19
http://www.animenewsnetwork.com/news/2011-01-26/kaiji-gambling-manga-gets-2nd-tv-anime-series

Mióta várok már erre! :szemuveges: :lazza:
Végre! Az abszolút kedvenc animém folytatódik!  :appl: :appl:

Kár, hogy a 3/4-ét elolvastam a nyáron, szóval nagy meglepetések már nem fognak érni, de annyi baj legyen.  :D

Szerk.:

QuoteThe manga also inspired  a 2009 live-action film with director Tōya Satō and Death Note star Tatsuya Fujiwara as the title gambler.
Inkább ne.  ::)
\/
De... Talán mégis érnek majd nagy meglepetések.  ^^"



Junchi


Member

Quote from: Acchan on 2011-01-27, 10:10:12
Inkább ne.  ::)
\/
De... Talán mégis érnek majd nagy meglepetések.  ^^"
Tesóm megnézte, kicsit megkeverték benne az eseményeket és korrektül lezárták.

Acchan

Én azt olvastam egy fórumon, h
QuoteEndou a filmben egy csaj.
Szóval teljes mértékben elhatárolódom a live action-től.  :mad:

Junchi

Quote from: Acchan on 2011-01-27, 19:52:01
Én azt olvastam egy fórumon, h
QuoteEndou a filmben egy csaj.

:zomg: