Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

NLZ

Heh, kiv vagyok, meddig fognak eljutni ezzel a bogárfaszság sztorival. Mert elég hülyén venné ki magát, ha félúton abbahagynák, már pedig most a manga félúton jár. Hacsak a mostani hullámmal fejezik be, már pedig ahhoz varázsteleport és landmineplot kéne.
[reserved]

Leara

Szerintem ez annak a jele, hogy hamarosan befejezi a hangyás sztorit... legalábbis gondolom, hogy egyeztettek Togashival a dolgot illetően. Én mindenesetre nagyon várom, remélem ezután a manga sem fog annyit szünetelni :D.
MAL

chilip

tök jól megoldhatta volna a suicide bombás résszel hogy kifingatja a hangyakirályt, de mint a DBZ-ben CELL kb aki felrobbant (songoku ugye elportálta) de csakazért is feltámadt MÉGERŐSEBBEN

NLZ

Na majd pantsukirály elintézi. :D
[reserved]


NLZ

Úgy néz ki kedves mangakánknak esze ágában sincs lezárni a sztoriszálat. :)
[reserved]

Leara

Ááá, minek kell az elejétől? Jó, persze van rá tippem, de a HxH animéje messze a legjobb manga adaptáció, amit eddig láttam. Hirtelen nem is tudom, hogy van-e még olyan anime, ami rengeteget hozzáad a mangához, nem pedig elvesz belőle. Új hangokat meg nem akarok... de komolyan, Hisokának kétlem, hogy találnának jobbat, amiket az a csávó néha levágott  :lul:... szóval remélem a főszereplőket azért majd megtartják.
MAL

kikuchiyo

Failure is the default option

chilip

#1598
REDLINE

10/10 fucking awesome, elejétől végéig hajtás a közepén kis felkészüléssel. a végére annyira elfajul a dolog hogy tömegpusztító fegyverek is előkerülnek  :lol:

sztori majdnemhogy nincs amúgy :D de ez nem is az, ez egy vizuális orgazmus cool style-ban :D

amúgy az idétlen vigyor végig megmaradt a képemen miközben néztem :D

Zen

Quote from: chilip on 2011-08-13, 17:30:34
REDLINE

10/10 fucking awesome, elejétől végéig hajtás a közepén kis felkészüléssel. a végére annyira elfajul a dolog hogy tömegpusztító fegyverek is előkerülnek  :lol:

sztori majdnemhogy nincs amúgy :D de ez nem is az, ez egy vizuális orgazmus cool style-ban :D

amúgy az idétlen vigyor végig megmaradt a képemen miközben néztem :D
This. :borul:
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Acchan

Quote from: chilip on 2011-08-13, 17:30:34
REDLINE

10/10 fucking awesome, elejétől végéig hajtás a közepén kis felkészüléssel. a végére annyira elfajul a dolog hogy tömegpusztító fegyverek is előkerülnek  :lol:

sztori majdnemhogy nincs amúgy :D de ez nem is az, ez egy vizuális orgazmus cool style-ban :D

amúgy az idétlen vigyor végig megmaradt a képemen miközben néztem :D

Hú, ezt de vártam már!  :whoah:

LuckyDingo

Quote from: chilip on 2011-08-13, 17:30:34
REDLINE

10/10 fucking awesome, elejétől végéig hajtás a közepén kis felkészüléssel. a végére annyira elfajul a dolog hogy tömegpusztító fegyverek is előkerülnek  :lol:

sztori majdnemhogy nincs amúgy :D de ez nem is az, ez egy vizuális orgazmus cool style-ban :D

amúgy az idétlen vigyor végig megmaradt a képemen miközben néztem :D

+1 Hattalmas volt :O

Cheesy

#1602
Pont most akartam közölni a jó hírt kis lemaradással, hogy az 'umee' csapat elkészült a fansubbal, épp most lícselem, már régóta fentem rá a fogamat :)

Edit:

Hogy az általam igen kedvelt Hardwired szerkesztőinek szavaival éljek:
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!! MÁSZT SZÍÍ!!!!44

motifator

Black Rock Shooter anime sorozat a noitaminA-ban
Az OVA-t annakidején nem láttam, de emlékszem, hogy mekkora volt a hype körülötte. Látta innen valaki? Jó volt?

Ha a sorozat a noitaminA blokkban lesz, akkor nem lehet nagyon rossz, kiváncsi leszek rá.
Nothing amazing happens here, and you get used to that: used to a world where everything is ordinary.
Every day we spend here is like a whole lifetime of dying slowly.

chilip

a nagy szar és elmegy között hintázott :D a highschool rész kurva unalmas volt és semmi köze szinte a történésekhez. (és annak kellett kitöltenie a nagyobb részét :( )

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


Cobra

Black Rock Shooter OVA nagyon gyenge volt. Aki olvassa a mangát, annak talán volt értelme az animének, de anélkül túl összecsapott volt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Acchan

#1608
Quote from: Junchi on 2011-06-21, 20:50:07
Fall 2011 chart

Nem tűnik rossznak így elsőre...

Nekem viszont nagyon is - konkrétan egy sem érdekel.  :3x3:

Cloud


Member

Én a puzzle-sat megnézem, hátha lesz benne agyalás. Ha nem, így jártam.

Darkstar

Hm, így belegondolva... :whoah:

QuoteFuck, 2012 is gonna be sugoi os fuck

Ichizon S2
Zombie S2
HidaSketch S4
Sankarea
Evanjellybots 3.0
Kizumonogatari
Steins;Gate Movie
Amagami S2
Strike Witches Movie
ZnT S4
Hayate S3
Despera
OreImo S2
Kx3 Ep4
Denpa Onna Ep13
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Quote from: Darkstar on 2011-09-13, 23:09:27
QuoteFuck, 2012 is gonna be sugoi os fuck

Despera

/r/ hivatalos forrás - én úgy tudom, hogy az anime továbbra is "on indefinite hold".
Failure is the default option

kada

Quote from: Darkstar on 2011-09-20, 21:19:58
http://www.youtube.com/watch?v=sRthp203_hA

Delicious Meat everywhere.
A folyamatos Niku-ről jöttem rá hogy mi a fene is ez  :hehe:
Delicious meat, de még sülhetne akár pár évet  ::)

Darkstar

Wut?
Sena? Hova, mit, miért?
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Junchi

Ookéé, asszem ezt az októberben induló Kyoukai Senjou no Horizon-t hozzácsapom a listámhoz.

Leírás alapján annyira nem az esetem, de a seiyuu-gárda az  :eek:

Fukuyama Jun, Hirakawa Daisuke, Nakata Jouji, Saito Chiwa, Koyasu Takehito, Ono Daisuke, Sawashiro Miyuki, Yuuki Aoi, Sugita Tomokazu, etcetc. Akkora audiális orgia lesz, hogy csak na.

Xzone

Quote from: Junchi on 2011-09-21, 20:17:25
Leírás alapján annyira nem az esetem

A leírás alapján én azt se tudom, hogy ezt eszik vagy isszák.

kikuchiyo

Quote from: Xzone on 2011-09-21, 20:32:15
Quote from: Junchi on 2011-09-21, 20:17:25
Leírás alapján annyira nem az esetem

A leírás alapján én azt se tudom, hogy ezt eszik vagy isszák.

+1, wtfamireading.jpg
Failure is the default option

Member

Fogták az összes eddigi animét, kivágtak belőlük egy fél percet, aztán beledobták a turmixgépbe.