Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

frozenstein

Quote from: SaiyaGin on 2014-08-03, 21:26:22
Quote from: gerey on 2014-08-03, 13:28:10
Quote from: frozenstein on 2014-08-03, 12:17:35
2014 Fall Anime Chart by neregate
Ideje megnéznem a Log Horizont.
Csatlakozom.
A Log Horizon folytatással az egyetlen bajom kis utánanézés után, hogy eddig 7 kötetnyi LN jött ki, abból 5-öt adaptáltak 25 részben, tehát kb 10 résznyi canon sztori van még hátra, így ha megint 2x részes évadot kapunk, annak az egyik fele kétes minőségű anime only story lesz. (source: Mangaupdates+Baka-Tsuki)

-OJ-

Kantai Collection előzetes
Megjelenés: 2015 Január

És egyesek még a Strike Witches-en röhögtek :zomg: akkor mit szólnak majd a vízisíző kislányokhoz, akik vadászgépeket és torpedókat lőnek ki magukból :eek:

Darkstar

Quote from: -OJ- on 2014-08-04, 21:31:33
Kantai Collection előzetes
Megjelenés: 2015 Január

És egyesek még a Strike Witches-en röhögtek :zomg: akkor mit szólnak majd a vízisíző kislányokhoz, akik vadászgépeket és torpedókat lőnek ki magukból :eek:

Semmit?  :__devil:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

-OJ-

 ^^"

Új Sunrise mecha anime Cross Ange

Ahelyett hogy az Accel World 2-t csinálnák végre  :morci:
Minek még egy mecha az őszre, mikor ott lesz a két Gundam, és ez már ránézésre leírhatónak tűnik.

Zelda

Quote from: -OJ- on 2014-08-04, 22:17:35
^^"

Új Sunrise mecha anime Cross Ange

Ahelyett hogy az Accel World 2-t csinálnák végre  :morci:
Minek még egy mecha az őszre, mikor ott lesz a két Gundam, és ez már ránézésre leírhatónak tűnik.
Accel World 2-t én is nagyon szívesen néznék...

Ebben a Cross Ange-ban meg már tényleg abszolút minden van. Utópia, mágia, mechákkal körítve egy maroknyi mágiaképtelen lánnyal a főszerepben akik számkivetettek, de a végén úgyis ők mentik majd meg az egész háborúmentes világot a ki tudja honnan származó sárkányoktól. Így összerakva egyelőre sok jót nem várok, de azért megnézem majd, mert mecha. De am tényleg semmi különös.

Cobra

Ha már mechák meg sárkányok (meg Sunrise), akkor csinálhattak volna folytatást/remaket az Escaflownehoz.
Hide and fear, Cobra Commander is here !



SaiyaGin

#2048

-OJ-

God Eater anime az ufotable-től

Mivel ezt az ufotable készíti, talán nem lesz annyira szörnyű, mint a BlazBlue ^^"

Cloud

Már korábban is csináltak jó kis anime trailereket a játékhoz, szóval én várom:

https://www.youtube.com/watch?v=pfMebP14oiU

Darkstar

Ez meg a végén jobb lesz, mint az "eredeti" sorozat.
Bár a LL-et tuti nem éri el.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


kikuchiyo

Quote from: frozenstein on 2014-09-28, 17:04:29
Quote from: frozenstein on 2014-08-03, 12:17:35
2014 Fall Anime Chart by neregate
v3 update

A "Ghibli TV anime directed by Miyazaki" részen nagyot néztem, de aztán kiderült, hogy nem az a Miyazaki, hanem a fia. Az sem ad okot bizakodásra, hogy 100% CG. Mindegy, ez meg a Mushishi folytatás érdekel, a többi nem igazán.

Ezúttal a szokásos "grep -v school" filter után is egész sok maradt, kár, hogy azok meg szinte mind "ordinary girl in a magical fantasy universe awakens to magical powers" meg card game adaptation.

(Azt veszem észre, hogy az utóbbi időben egyre több hozzászólásom olyan, hogy pontosan illik hozzá az avatar-kép arckifejezése.)
Failure is the default option

SaiyaGin


chilip

Pschyco Pass 2, Nanatsu no Taizai, Gundam G no Reconguista, Log Horizon S2

Cross Ange meg talán guilty pleasure kategória lesz :D attól függ 4chanon milyen threadeket fog produkálni

Megmurdel

Log Horizon S2, Fate/stay night, World Trigger, Hitsugi no Chaika S2, Pschyco Pass 2 tuti, a  Nanatsu no Taizai-ra meg kíváncsi vagyok.

Darkstar

Az Amagi nálam  nézős lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zelda

Ahogy ismerem magam, szinte mindenbe bele fogok nézni, aztán majd szelektálok.  :D Ami tuti nézős: P. Pass 2. World trigger, Log Horizon 2, Chaika 2, A két Gundam series, és ami must see az a Sanzoku no Musume Ronja, már nagyon régen várok rá!!!

SaiyaGin

Az Amagit a Full Metal Panic szezője írta, úgyhogy lehet, hogy én is belenézek majd.


Jut eszembe: hogyhogy idén ősszel nem lesz új Magi? Tavaly és tavaly előtt is ilyenkor kezdődött. Most nincs elég alapanyag hozzá?

NLZ

Quote from: SaiyaGin on 2014-09-29, 22:48:27
Az Amagit a Full Metal Panic szezője írta, úgyhogy lehet, hogy én is belenézek majd.


Jut eszembe: hogyhogy idén ősszel nem lesz új Magi? Tavaly és tavaly előtt is ilyenkor kezdődött. Most nincs elég alapanyag hozzá?
Nincs: https://www.mangaupdates.com/series.html?id=44445
[reserved]


danika230

Ami tuti nézős az a Fate/Stay Night nálam. A folytatások közül a Log Horizon, Chaika. Amire még kiváncsi vagyok az a World Trigger, Trinity Seven, Nanatsu no Taizai. És mé az Amagi (mert KyoAni). A többi előtt még pár véleményt meghallgatok :D


Megmurdel




frozenstein

Quote from: frozenstein on 2014-09-28, 17:04:29
Quote from: frozenstein on 2014-08-03, 12:17:35
2014 Fall Anime Chart by neregate
v3 update
Néhány érdekes AniDB info: Log Horizon 2 25 rész, hmm... :3x3:, majd meglátjuk mi lesz ebből. Az új FSN-nek már most van bejelentve folytatása jövő tavaszra, tehát ez is ketté lesz szedve, mint a Fate/Zero.

Zelda

Tokyo Ghoul anime season 2 confirmed. Kezdés 2015 januárja. (És kezdődik az új manga is, Tokyo ghoul:Re)
Forrás: Crunchyroll

-OJ-

Shokugeki no Souma anime 2015-ben

Éppen ideje, hogy az egyik legnépszerűbb shounen címből anime készüljön.