Készülő (és nem futó) animék

Started by Nimlot, 2006-05-16, 12:23:35

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: kada on 2016-07-31, 21:18:39
Natsume Yuujinchou 5

Lassan el kellene kezdenem az első sorozatot. :szemuveges:

Cobra

Quote from: kada on 2016-07-31, 22:07:54
Quote from: Cobra on 2016-07-31, 21:47:56A Vivid tippre a Nanoha Vivid folytatása. sok jóra nem számítok, de hátha felvett pár animátort a studió.
Jahogy.
Köszi. Nem kapcsoltam.
A legelső Nanohát se láttam még, pedig már sokszor találkoztam vele, pl így:
[spoiler][/spoiler]
Az első 2 sorozatot érdemes megnézni, a Strikers már nem annyira jó, a Vivid meg inkább borzalmas, mint nézhető...
Egyébként a legjobbat persze nem adták ki animében, csak mangában (amit kb 4 éve letöltöttem és az első 10 oldalnál nem jutottam azóta se tovább :D ). ott megy állítólag legerősebben a "befriending" :)
Hide and fear, Cobra Commander is here !

kada

Quote from: kada on 2016-03-12, 19:50:23
Quote from: Zelda on 2016-03-12, 16:26:48
Mahou tsukai no Yome Grand PV előzetes.
Az a látványvilág odab*sz!!!  :cool:
Már arra számítottam hogy shoujo, de nem, shounen.
Lehet marhajó, meg ...kevesebb is, kíváncsian várom.
No, azóta szépen meg is feledkeztem róla, aztán ettől külön mégis nekiálltam a mangának, most pedig itt a következő preview videó.
Link
Amikor olvastam hogy a manga története előtt játszódik, elkezdtem picit aggódni. Anime origináloktól egyre jobban tartok.
Viszont ez a grafika!
Ennyi pénzt belefeccölnek úgy, hogy nem Michael Bays japán animés verziója rendezi, csak-csak jó lesz, igaz? Igaz?


blackronin


SaiyaGin



Cobra

Ami nem folytatás, abból a Mahou Shoujo Ikusei Keikau meg talán a Luger Code, amit majd nézek. Esetleg a Bloodivores kaphat esélyt.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Nálam sincs sok, de annyira talán nem is baj, mert időm sem lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kada

Quote from: Darkstar on 2016-09-30, 23:55:55időm sem lesz.
Szeptemberben nem volt szabad hétvégém, most meg tegnap este kilenc óta aludtam, leszámítva hogy hajnalban egy órára felriadtam.

Ez már mehetne is az offtopicba, folytatni a korosodunk témát.  ::)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Nem, korábban már volt róla szó, új story lesz.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cobra

Csak ne azok csinálják az animációt, akik a Vividet hányták össze...
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Darkstar

Miért nem szólt semki, hogy a getsuyoubi no tawawa-ból anime shortot csinálnak?  :zomg:

Jó, azért az eredeti még mindig jobban néz ki, de na. Elég huzamos ideje minden hétfőt ezzel kezdek.  :Kiraly:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん


frozenstein

Tavasszal meg Shingeki no Kyojin 2. 2017 egy jó év lesz!

Cloud

Quote from: SaiyaGin on 2016-10-22, 19:48:02
ZOMG

Full Metal Panic! IV TV Anime Revealed for Fall 2017
:hail:

Azt eddig is tudtuk amúgy hogy jön már tavaly februárban volt róla hír. Viszont a dátumot még nem ismertük, szóval hell yeah!


kada

Quote from: frozenstein on 2016-11-04, 16:40:25
2016/17 Winter Anime Chart by neregate
Na!
Még csak el se olvastam mi micsoda, és már több sorozat érdekel, mint ahányat ebben az évben kitartóan nézek.

ogre

Quote from: kada on 2016-11-04, 20:03:47
Quote from: frozenstein on 2016-11-04, 16:40:25
2016/17 Winter Anime Chart by neregate
Na!
Még csak el se olvastam mi micsoda, és már több sorozat érdekel, mint ahányat ebben az évben kitartóan nézek.

kettő? :D

Flaser

Februárban jön a Yamato 2199 folytatása, a Yamato 2202. Úgy látszik a "Comet Empire" sorozat/mozik feldolgozása lesz terítéken:
https://youtu.be/Wm5fqme4_kQ
"Logically sound? How laughable. The only thing that people use logic for is to see what they want to see and disregard what they do not."

chilip

Quote from: Flaser on 2016-11-20, 10:25:50
Februárban jön a Yamato 2199 folytatása, a Yamato 2202. Úgy látszik a "Comet Empire" sorozat/mozik feldolgozása lesz terítéken:
https://youtu.be/Wm5fqme4_kQ

YESSSSSSSSSSSSSSSSSS

SaiyaGin

Quote from: Flaser on 2016-11-20, 10:25:50
Februárban jön a Yamato 2199 folytatása, a Yamato 2202. Úgy látszik a "Comet Empire" sorozat/mozik feldolgozása lesz terítéken:
https://youtu.be/Wm5fqme4_kQ

:jee:

Leara

#2364
Code Geass folytatás közeleg. Bár nem írják, hogy ez anime lesz-e, de reménykedjünk. Mindenesetre 3 recap film jön az első két évadból, új jelenetekkel.
MAL

SaiyaGin

Quote from: Leara on 2016-11-27, 21:23:12
Code Geass folytatás közeleg. Bár nem írják, hogy ez anime lesz-e, de reménykedjünk. Mindenesetre 3 recap film jön az első két évadból, új jelenetekkel.

Nem látok túl nagy szükséget a folytatásra, szerintem a CG vége elég jó volt úgy, ahogy volt, de ha jóra sikeredik, azért megnézem.



Cloud