Main Menu

Koncertajánló

Started by Zsiga, 2006-11-14, 15:35:00

Previous topic - Next topic

Ramiz

#240
Quote from: Fazék on 2010-10-11, 00:23:53
egy kicsit elmértem az alkohol elviselési adagomat, és kb ma du 4-re sikerült viszonylag elfogadható állapotba hoznom a szervezetemet :haha:

Én 8-tól dolgoztam... :AAARGH!!!: A szegedi haverom meg a hajnali vonat indulásáig az éjszakai Pesten barangolt, mondta, hogy nyert pár érdekes tapasztalatot (kötözködés, kirablási próbálkozás, luxuskurva leszólítja stb.)... :D

Köszönjük mindenkinek, aki eljött! Your the best! Csak miattatok csináljuk és küszködünk ebben a kemény, embertelen iparban!  :whoah: :merci: :appl: :hopp: :lazza: :kocc: :muhahah: :comp: :hehe: :zomg: :angyali: :tezsvir: :lul: :eek: :D :lol: :ejnye: :Kiraly: ;)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Raggie on 2010-10-14, 01:37:23
Minden megelégedett néző/hallgató egy kis erőt önt belénk
Vagy sört, felest... :D

Raggie

#242
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Nakedape

ahogy nézem jól sikerült a haverkodás.. :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Raggie

Quote from: Zsiga on 2010-10-14, 18:21:42
Quote from: Raggie on 2010-10-14, 01:37:23
Minden megelégedett néző/hallgató egy kis erőt önt belénk
Vagy sört, felest... :D
Jobb esetben. :szemuveges:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Raggie

"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

.Attila

Eléggé beindultatok.

Member

Combo Breaker

2011 április 22.: Petőfi Csarnok


Jó, ott lesznek még olyan névtelen senkik is, mint a Children of Bodom és az Ensiferum. :haha:

.Attila

Joe Robinson érdekelne valakit vasárnap?
Hely: Columbus hajó
Jegyár: 2700Ft

http://www.youtube.com/watch?v=3k26O6ard84

Zsiga


Raggie

Csak apró emlékeztetőként: ma este 7-től koncertezünk a Delirium Pub-ban ismételten! ;) :P
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

Quote from: Raggie on 2010-11-27, 16:04:13
Csak apró emlékeztetőként: ma este 7-től koncertezünk a Delirium Pub-ban ismételten! ;) :P
Tegyetek félre egy helyet az első sorban. :D Mikorra mentek oda?

Acchan

Quote from: Member on 2010-11-18, 19:47:39
Combo Breaker

2011 április 22.: Petőfi Csarnok


Jó, ott lesznek még olyan névtelen senkik is, mint a Children of Bodom és az Ensiferum. :haha:
Ez várós!  :whoah: :whoah:

(A névtelen senkik  :D helyett hozzák a Gogol Bordello-t!!! :3 )

Ramiz

Holnap pontban 8 órás kezdéssel blues koncertek (Betli Blues Band + 3 másik) a Deja Vu Music Club-ban! A belépő magasabb kicsit a szokásosnál, 800 Ft, akinek van kedve, az azért jöjjön, mert csak az ugrálós számokat válogattuk össze a setlistbe. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Ramiz on 2010-12-27, 22:42:56
Holnap pontban 8 órás kezdéssel blues koncertek (Betli Blues Band + 3 másik) a Deja Vu Music Club-ban! A belépő magasabb kicsit a szokásosnál, 800 Ft, akinek van kedve, az azért jöjjön, mert csak az ugrálós számokat válogattuk össze a setlistbe. :D
Ez van a Fehérvári úton, ugye?
Megyek. :)

Raggie

Quote from: Ramiz on 2010-12-27, 22:42:56
Holnap pontban 8 órás kezdéssel blues koncertek (Betli Blues Band + 3 másik) a Deja Vu Music Club-ban! A belépő magasabb kicsit a szokásosnál, 800 Ft, akinek van kedve, az azért jöjjön, mert csak az ugrálós számokat válogattuk össze a setlistbe. :D
De a belépőben benne foglaltatik egy welkám drink is! ;)
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

11-én pénteken fél 10 körültől beöltözős farsangi Betli-bulit csapunk a Dob utca legelején (nagykörúton belül, bal oldalon) található, "Bútorszalon" feliratú illegálkocsmában! De tényleg beöltözve jertek! Csápos szörnyeknek ajándék sör! Elő a slagokkal! :whoah: Belépő nincs.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

http://efvk.blogspot.com/2011/02/liszt-kulisszak-mogott.html
QuoteLiszt a kulisszák mögött

2011. február 15-én ismét nyilvános próbát tartunk (úgy nevezzük: kulisszakoncert), melyre szeretettel várjuk Kedves Közönségünket. Ez sorrendben (hogy máshogy...!) a harmadik. Ez úttal Liszt Ferenc motettái lesznek a főszereplők. A helyszín most is a próbáinknak otthont adó Budapest Főváros Levéltára (térkép).
A korus ahova jartam reeegen.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.


Zsiga

#259
Jövő hét péntek (25.) Sonata Arctica a PeCsában. Valakit érdekel rajtam kívül?

Szerk.: Meg ha már itt tartunk, ez a kettő?

~6k mind a három.

Member

Nekem már december óta megvan a MaSu jegy, Acchan is jön emlékeim szerint.

Acchan

Quote from: Member on 2011-02-16, 16:09:42
Nekem már december óta megvan a MaSu jegy, Acchan is jön emlékeim szerint.
Pontosan.  :whoah:

Et tu Zsiga?  :smile:

Zsiga

Quote from: Acchan on 2011-02-16, 16:11:49
Et tu Zsiga?  :smile:
Kéne. :)

Member, utána iszunk ugye az első vonatig? :D

Member

Quote from: Zsiga on 2011-02-21, 22:28:01
Member, utána iszunk ugye az első vonatig? :D
Ha tudsz olyan helyet, ahol olcsó a sör és mégsem adják el a vesénket, persze. :D
Mondjuk én buszozni fogok, halálfalvára nem visz vonat. :)

Zsiga

Valamit kitalálunk. Ha jó az idő akkor akár Városliget, sört meg szerzünk éjjelnappaliból, az óccsó. :zen:

szpeter

Nahát, 5 napos lesz a Pannónia Fesztivál. Az árai még mindig nevetségesen alacsonyak, igaz, tavasszal nyitnak és akkor még az éjszakák hűvöskések...de akkor is , harmadjára is elnézek oda  :whoah: A legjobb "elő nyári szünet érzést adó ; 2 felmentés rátartogatást megérő " fesztivál számomra. :P
[spoiler]talán kicsit korai volt megjegyezni,de most jutott eszembe ránézni az oldalra[/spoiler]
És tavaly alapítottak metál sátrakat; nem tudom,mivel fog bővülni még ez az egész de tényleg marha nagyra fog duzzadni,a terület és a látogatottság mindig megsokszorozódik évente és egyre többet nyújtanak teljesen korrekt árakon.Hajrá PaFe!  :hopp:


Acchan

Quote from: Zsiga on 2011-02-21, 22:28:01
Quote from: Acchan on 2011-02-16, 16:11:49
Et tu Zsiga?  :smile:
Kéne. :)

Member, utána iszunk ugye az első vonatig? :D
Ha nem bánjátok, csatlakoznék.  :D

Ramiz

Holnap (szombaton) 19:00-tól a Betli játszik a Menta Terasz klubjában (Margit krt 14 asszem), beugró 600 ft, gyertek ha van kedvetek.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Zsiga

Quote from: Acchan on 2011-02-21, 23:20:54
Quote from: Zsiga on 2011-02-21, 22:28:01
Quote from: Acchan on 2011-02-16, 16:11:49
Et tu Zsiga?  :smile:
Kéne. :)

Member, utána iszunk ugye az első vonatig? :D
Ha nem bánjátok, csatlakoznék.  :D
Nem tudtam dönteni hogy a sok kinézett koncertből melyikre menjek, így inkább rendeltem mindre jegyet. :D
Felőlem csatlakozhatsz nyugodtan. :kocc:

Btw.:

3k
Megyek erre is, Kamelotra meg még a tesóm is eljön. Valakit érdekel esetleg?

Ramiz

Haha, brutális koncertünk volt a Kármán koleszban: cigarettaparázs ment a szemembe a kocsiban, úgyhogy vörös volt és egy óráig könnyezett, a csomagtartót a bal (húrlefogós) kezemre csapták (szerencsére azért nem tört el), letörtem két, sok éve letört és kipótolt darabot egy-egy fogamból a mikrofonnal, a dobosunknak meg egy 10mm-es szálka ment a kezébe koncert előtt, úgy kellett végigdobolnia. Gecibe. A Zubrovka meg becsapós, úgy itatja magát, mint a Martini, de 40%-os. Zorall!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!