Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Cameo

#5700
:-D Köszönöm a kedves fogadtatást, mindenkitől. Igyekszem relatíve aktív lenni.


QuoteKorom: Sicc! Ejnye no, ilyet kérdezni?! Viccen kívül: szerintem több, mint az átlag animések.

Cloud:
QuoteItt a nagy többség 25 fölött van, nem vagyunk átlagosak.
Cobra:
QuoteÜdv itt. Az írási stílusodból ítélve inkább csökkented az itteni átlagéletkort, mint ahogy Cloud is írta
kada
QuoteNincs menekvés, most már be kell vallani legalább hogy nagyságrendileg hogyan viszonyulsz az állítólag 25 fölötti átlaghoz 

:rotfl:
Cloud: megnyugtató.  :cool:
Cobra: ez hízelgő, de nincs igazad.  :merci: Az írási stílusom elmeállapotfüggő és nem korfüggő. Egyszerűen így írok, nemcsak itt, a blogot is.
kada: nagyságrendileg? Növelem az átlagéletkort. :bruhuhu:   :Eztneked:

Pr3d4k1ng
QuoteEzzel is belehet határolni a korodat   

Oh, my God! Ilyen könnyű átlátni rajtam? Most rögtön Mataharit követek el.
:szemuveges:
nem, nem téves.
A kolleganőm mondta egyszer. "... komolyan ott tartok, hogy mataharit kövessek el"   
mondom: "Úgy érted harakirit, nem?"
ő: "Nem. mataharit. Tudod, amikor azzal a karddal..." - és eljátsza, hogy éppen kibelezi magát.
röhögök: "az harakiri. Mata Hari egy kémnő volt. Tehát kémkedni akarsz miközben egzotikus táncot lejtesz, vagy kibelezni magad?"

Cameo
"Mivel szegény vagyok, álmom van csupán, álmaim lábad elé terítem: finoman lépj, mert álmaimon gázolsz..."

NLZ

Ugye nem fogod minden egyes hozzászólásodat aláírni?
[reserved]

Cameo

Quote from: NLZ on 2012-04-05, 22:57:04
Ugye nem fogod minden egyes hozzászólásodat aláírni?

reflex, sorry.
"Mivel szegény vagyok, álmom van csupán, álmaim lábad elé terítem: finoman lépj, mert álmaimon gázolsz..."

SaiyaGin

Üdv a fedélzeten!

Acchan

Az anime és mangalistához egy tipp: ide egy linket kellene beszúrnod a listádhoz (pl. animéknél anidb).

Cameo

#5705
Quote from: Acchan on 2012-04-05, 23:02:01
Az anime és mangalistához egy tipp: ide egy linket kellene beszúrnod a listádhoz (pl. animéknél anidb).

Nem használom az anidb-t, legalábbis nem csinálok rajta listát, csak tájékozódom rajta. Elég a saját otthoni katalógusom. :-D És most már macerás is lenne az egész listát megcsinálni. Bár, ki tudja... Minden lehetséges.  ::) Amint lesz időm.
"Mivel szegény vagyok, álmom van csupán, álmaim lábad elé terítem: finoman lépj, mert álmaimon gázolsz..."

Acchan

Quote from: Cameo on 2012-04-05, 23:07:06
Quote from: Acchan on 2012-04-05, 23:02:01
Az anime és mangalistához egy tipp: ide egy linket kellene beszúrnod a listádhoz (pl. animéknél anidb).

Nem használom az anidb-t, legalábbis nem csinálok rajta listát, csak tájékozódom rajta. Elég a saját otthoni katalógusom. :-D És most már macerás is lenne az egész listát megcsinálni. Bár, ki tudja... Minden lehetséges.  ::)
Értem én, de nem lehet elolvasni a felsorolást, amit beírtál... Ha rákattintasz, akkor meg 404. Ezt akartam jelezni.  :smile:

Cameo

Quote from: Acchan on 2012-04-05, 23:09:43
Quote from: Cameo on 2012-04-05, 23:07:06
Quote from: Acchan on 2012-04-05, 23:02:01
Az anime és mangalistához egy tipp: ide egy linket kellene beszúrnod a listádhoz (pl. animéknél anidb).

Nem használom az anidb-t, legalábbis nem csinálok rajta listát, csak tájékozódom rajta. Elég a saját otthoni katalógusom. :-D És most már macerás is lenne az egész listát megcsinálni. Bár, ki tudja... Minden lehetséges.  ::)
Értem én, de nem lehet elolvasni a felsorolást, amit beírtál... Ha rákattintasz, akkor meg 404. Ezt akartam jelezni.  :smile:

Azóta kitöröltem. Majd megcsinálom.
Mea culpa, évek óta nem írtam fórumra. Ide talán soha. És nem igazán figyeltem, mi van odaírva.  :D
"Mivel szegény vagyok, álmom van csupán, álmaim lábad elé terítem: finoman lépj, mert álmaimon gázolsz..."

Próféta


Kvikveg

Quote from: Cameo on 2012-04-05, 22:51:49
...
A kolleganőm mondta egyszer. "... komolyan ott tartok, hogy mataharit kövessek el"   
mondom: "Úgy érted harakirit, nem?"
ő: "Nem. mataharit. Tudod, amikor azzal a karddal..." - és eljátsza, hogy éppen kibelezi magát.
röhögök: "az harakiri. Mata Hari egy kémnő volt. Tehát kémkedni akarsz miközben egzotikus táncot lejtesz, vagy kibelezni magad?"

Cameo
Egzotikus kemno-tanc, befejezesul tripla leszurt rittberger helyett harakirivel. Csak itt csak most, egyszeri alkalom!
:lul:

Udv itt!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cameo

Quote from: Kvikveg on 2012-04-05, 23:56:01
Quote from: Cameo on 2012-04-05, 22:51:49
...
A kolleganőm mondta egyszer. "... komolyan ott tartok, hogy mataharit kövessek el"   
...
Egzotikus kemno-tanc, befejezesul tripla leszurt rittberger helyett harakirivel. Csak itt csak most, egyszeri alkalom!
:lul:

Udv itt!

Mata Hari rajongói simán megelégedtek volna egy kellemes kis század eleji sztriptízzel.  :ejnye:
Bár a Mata Hari harakiri tuti, hogy egyszeri és megismételhetetlen lett volna, igazad van. :-D

Vetekedne annak a kardnyelőnek a fellépésével, aki - bizonyítandó, hogy a kard nem színházi kellékkard, egy néző esernyőjét nyelte be - ami elengedett odabenn, légútzár, kihúzni nem lehetet a fémbordák miatt - így aztán a kardnyelő esernyőnyelése fulladásos halál miatt dettó egyszeri és megismételhetetlen produkció volt.

De Mata Hari kétségtelenül szebben táncolt volna.
"Mivel szegény vagyok, álmom van csupán, álmaim lábad elé terítem: finoman lépj, mert álmaimon gázolsz..."

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Cameo

 Darkstar: :tezsvir: :kocc: örvendek. :)
"Mivel szegény vagyok, álmom van csupán, álmaim lábad elé terítem: finoman lépj, mert álmaimon gázolsz..."

Kvikveg

Quote from: Cameo on 2012-04-06, 00:06:20
...
Vetekedne annak a kardnyelőnek a fellépésével, aki - bizonyítandó, hogy a kard nem színházi kellékkard, egy néző esernyőjét nyelte be - ami elengedett odabenn, légútzár, kihúzni nem lehetet a fémbordák miatt - így aztán a kardnyelő esernyőnyelése fulladásos halál miatt dettó egyszeri és megismételhetetlen produkció volt.
...
:zomg:
A legfurcsabb halalokok listara felkerult. Meg gondolom a Darwin-dijasok listajara is.
Google...
Es tenyleg!
http://www.darwinawards.com/darwin/darwin1999-09.html  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Cameo

Quote from: Kvikveg on 2012-04-06, 19:05:57
Quote from: Cameo on 2012-04-06, 00:06:20
...
Vetekedne annak a kardnyelőnek a fellépésével, aki - bizonyítandó, hogy a kard nem színházi kellékkard, egy néző esernyőjét nyelte be - ami elengedett odabenn, légútzár, kihúzni nem lehetet a fémbordák miatt - így aztán a kardnyelő esernyőnyelése fulladásos halál miatt dettó egyszeri és megismételhetetlen produkció volt.
...
:zomg:
A legfurcsabb halalokok listara felkerult. Meg gondolom a Darwin-dijasok listajara is.
Google...
Es tenyleg!
http://www.darwinawards.com/darwin/darwin1999-09.html  :lul:

Joggal! :D
"Mivel szegény vagyok, álmom van csupán, álmaim lábad elé terítem: finoman lépj, mert álmaimon gázolsz..."

_Anime Wynter_

#5715
Hát, nem mondhatnám magam új embernek, sőt talán régi motoros kategóriás vagyok, mivel a jövő hónapban lesz 4 éve hogy regisztráltam ide :'D (Ha nem hazudik a dátum) Igen, eddig nagyon hanyagoltam az oldalt, de mostanában úgy gondoltam, megint írogatom a véleményeimet az animés közösségnek. Ahogy láttam, nincs nálam egykorú ember itt (vagy én tévedek?), de ez engem nem tud zavarni. Max az, ha kisgyerekként bánnak velem. x'] Íme a bemutatkozásom. Animefüggők oldalról kopiztam át ide. Kicsit hosszú lesz, de legalább sok az információ.

Egyszerû megszólítást kérnék tõled. Hívj csak A.W.-nek. Ez a két betû egy rövidítésbõl ered. Egy korábbi felhasználói nevemnek rövid változata, amit egy másik fórumon találtak ki nekem. Világéletemben tartózkodtam az internetes szerelmeskedéstől, és ez jelenleg is így van.  Az internetes szerelmeskedést, randizást nem kívánom, nem tartok rá igényt. Van akkora intelligenciám, hogy személyesen keressem meg az igazit. Gonosz ember vagyok, bátran ki merem nyilvánítani a véleményemet. Régen többet írogattam fórumokon, de most már nincs rá idõm, illetve meguntam a sok tizenéves hozzászólókat, akik csak a ,,hülye" szóval tudnak illetni, ha ellenkezõ véleményt, negatív kritikát írok egy-egy mûrõl, vagy karakterrõl.

Pár információ rólam:
Vékony vagyok:

Nem vagyok dagadt, se túlsúlyos. Még nem voltam dagadt, és remélem nem is leszek. Büszke vagyok a súlyomra.
Szeretek dohányozni:

Akármennyire is felháborító ez a kijelentés, szép lassan felfogom, hogy nem tudom nélkülözni. Fõleg, hogy 6 éve már az életem része. Még hosszú az idõ. Lehet nem is kell felfognom, hanem egyszerûen abbahagyom a cigizést. Magam se tudom mikor jön el az a bizonyos nap.
Szeretek kávézni:

Ébredéskor egy bögre (vagy kettõ) kávé, és elindul a nap. Nélkülözhetetlen dolog. Nélküle fájnak a reggeleim.
Szeretek teázni:

Ha szomjas vagyok, többnyire teát iszom. Néha kávépótlónak is kiváló. Csak annyi a baj vele, hogy ez nem kávé, hanem tea. A hatás meg nem egyforma.
Ami boldogít:

Ha szabad vagyok, és tényleg nincs semmi sürgõs dolgom, nincs semmiféle kötelezettségem.

A teljes nyugalom ami az alváson kívül teremtõdik. Ritka alkalom, mikor teljes a nyugalom, mikor ébren vagyok. Sokszor engem zavarnak, vagy épp én zavarok valakit, mert megérdemli.

Egy ember léte, aki mindig ott van, ha valami kell nekem, vagy épp akkora nagy problémáim vannak. Az igaz barát, aki mindig mellettem van jóban, rosszban, és aki megkeres.

Ha vannak napok amikor teljesen egyedül vagyok, senki nincs körülöttem. Ilyenkor van az a pillanat, mikor a gondolataimba belemerülök, és elképzelem akár a jövõm, akár egy célt.

A sikerélmény, amikor egy kurva nehéz dolgot csinálok meg szinte tökéletesre.

Néhány tevékenység mint például a web design, weboldalszerkesztés. Persze az boldogít a leginkább ha magamnak készítem, és nincsenek követelmények.

Ha az õsrégi gépem stabil állapot módban van, avagy nem fagy le, mikor épp házi dolgozatokat írok, vagy épp valami egyéb dolgot készítek.

Ami kiakaszt:

Egyetlen egy osztálytársam, aki 24 éves létére úgy viselkedik, mint egy 16 éves tini. Ha valaki puskázik, azt elpanaszolja egy tanárnak. persze elõbb nézne magára, és utána kezdene árulkodni, hiszen õ is puskázik, mikor dolgozatírás van. Amikor angol órán átállítottam a teremben lévõ órát, hogy korábban hazamenjünk, ez egy jó poén volt. Mindenki hazament, még az árulkodó júdás is. Aztán késõbb azt hallottam vissza, hogy amikor nem voltam, elmondta az angol tanárnõnek ezt az egyfajta csínytevést. Hát mit is mondjak erre? : ,,Gratulálok neked. Maradtál volna ott a seggeden, és nem kellett volna hazamenned! Akkor köptél volna inkább, vagy esetleg akkor, amikor a tanárnõ mondta hogy vége az órának, és mehetünk haza".

Egyik bolond haverom. Sokszor kiakaszt, de azért bírom. Na, de mégis kiakasztó amikor 2 liternyi alkohol a gyomrában van, aztán nyomja a hülye dumáit.

Ha kéregetnek tõlem idegenek. Leggyakrabban a brazilok (nem írom le kikre gondolok, mert a végén rasszistának hisznek), amikor odajön cigarettát kérni, vagy ,,csak 100 forintot kérek". Ha pénz kerül a markukba, egyenesen mennek a boltba csövest (A tablettás bort nevezzük így) venni.

Akik nem képesek normálisan írni, felcserélik a betûket X-re, vagy Y-ra. .He ezht elltudodd fogaddny hejjesyráshnak, akkor kurwha xép yntelygensh gyerekh leheccc!!!!!!!!!!!!

Akik értelmetlen szavakat használnak, vagy akik túlzottan beleillesztik a hozzászólásukba a japán szavakat (mintha ettõl valaki japánnak érezheti magát). Az meg már gáz, ha az illetõnek fogalma nincs mit is jelent az amit épp beleírt a hozzászólásba.

A tipikus dilifanok. Legyen az kislány, kisfiú. Régebben a fórumokon az ilyeneket elküldtem melegebb éghajlatra, mikor elkezdtek dilizni nekem. Jelenleg senkit se fenyeget ez a veszély. Nincs kedvem fórumozni, illetve feleslegesen fárasztani magam.

Amikor nem tudok éjszaka aludni, aztán eljön a nappal. A legidegesítõbb, mikor vannak madarak, aztán éjjel 4-kor elkezdenek csipogni.

Még  sok minden kiakaszt, de le nem írom.

Anime:
Kedvelt mûvek: xxxHolic, Angel Beats, Kanon, Air, Kiddy Grade, Yu-Yu hakusho, Slayers, Hitman Reborn, és még sorolhatnám...

Kiakasztó mûvek: Bleach, Naruto, Code Geass, Mirage of Blaze, Angel Sancturary, K-ON, Death Note 2. fele, és még sok más...

Top 10-es listákat nem írok. Ebbõl már kinõttem, illetve nem tudnék összeállítani a rengeteg kedvencbõl, és a rengeteg szutyokból amiket végignéztem...

Mangázni nem szoktam. Egy, kettõt elolvastam, de azok is nagyon rövidek voltak. Nem szeretek olvasni, nem is szerettem. Maximum egy újságot olvasok ki, de én könyvre már nem vagyok képes. Lehet mûveletlennek tûnök, de engem ez nem érdekel. Elég nekem a tételeket olvasni, meg a rengeteg házi feladatot.

Pontosan nem emlékszem rá, de azt hiszem a legelsõ animék amiket életemben láttam, az a Candy Candy, illetve a Dragon Ball. Persze akkoriban nem voltam tisztában azzal, hogy én egy Japán rajzfilmet nézek. Késõbb jött a Pokémon mánia, amikor az iskolában mindenki az ehhez kapcsolatos kártyákat gyûjtötte. A legelsõ animés cuccomat negyedikes koromban kaptam. Egy pokémonos póló volt. Van is egy osztályképem, ahol ez a póló van rajtam. Persze nem fogom belinkelni. Szeretnék ismeretlenül bolyongani az interneten. Még a végén belebotlanék ezen az oldalon egy volt osztálytársamba.

Ezen kívül voltak Yugi-Oh kártyáim is. Ma már nem is tudom merre vannak. Rég volt ez az idõ, és el is felejtettem mennyi volt nekem, de ami biztos, hogy nagyon sok kártyám volt.
A legértékesebb animés tárgyam egy xxxHolic-os kulcstartó, amin Yuuko, és a fekete mokona van rajt. Ezt akkor vettem, amikor a legelõször mentem Anime Con-ra pontosan 2009 õszén. Ez is volt egyelõre a legutolsó Anime Con élményem. Talán egyszer elmegyek még egyre, az pedig a MondoCon lesz. Kíváncsi vagyok miben jobb, mint a MAT-os con. Ezen kívül van pár ember akiket meglesnék.

Zene:
Japán zenét képtelen vagyok hallgatni. Egy, kettõ az ami kivételt képez, meg néhány OST. Animék zenéit meg egyáltalán végig se hallgatom. A rock mérföldekre áll tõlem, a legtöbb opening, ending pedig rock mûfaj, vagy valami tini popos cucc.
Magyar zenét szinte nem is hallgatok. Egyszerûen szutyok a mai felhozatal. SP, Fluorid, meg a többi szerencsétlenért csak a 14 évesek rajonganak (Fluorért pedig a facebook függõk is, fõleg a Lájk címû dalára izgulnak fel).

Csak a régebbi elõadók érdemlik meg hogy hallgassam õket mint például a Zanzibár, Dopeman. Ezek legalább tényleg felmutattak valamit.

Külföldi elõadók közül nagyon sok van, akiket szívesen hallgatok. Leginkább David Guetta, Rihanna, Florence & The Machine, Cascada, Afrojack, Bob Sinclar ATB, DJ Rush, Tiesto, Pitbull... és még sok mindenki dalait hallgatom. Pár éve Lady Gagát nem bírtam végighallgatni, fõleg a Poker Face címû számától kapok a mai napig frászt ahányszor meghallom. De amióta jobb dalokat ad elõ, azóta néha-néha hallgatok tõle is valamit. (Pl: A Judas ami kedvenc tõle)

Dalos, elõadós toplistát megint nem fogok írni. Hülyeségnek tartom, meg teljesen hülyeségnek tartom. Változnak az idõk, változnak a fõbb kedvencek.
Közelebb áll hozzám a dance, trance, techno mûfaj. Jobban szeretem ezeket a mûfajokat mint a többit. Lehet, én kitûnök eme animés közösség közül, de végül is ennek örülök. Legalább nem rágalmaz senki se azzal, hogy divatból hallgatok Japán zenéket.

Ennivaló:
Régen nagyon sok csokit ettem, de mostanra már nem nagyon eszek. Alkalmanként veszek egy Milka csokit. Ez a legfinomabb az összes csoki közül. Volt chips korszakom is, de már egy jó ideje nem szoktam venni. Valahogy nem nagyon hiányzik. Ha veszek, akkor pizzásat.

Ha megyek valamerre, néha veszek péksüteményt. Amikor pedig iskolába megyek, és ha van épp nálam sok pénz, bemegyek a fornettibe. Ott finom sütik vannak. Pogácsát, vagy ilyen kicsi csokis csigát veszek. Van amikor csokis rácsost, vagy sajtos rudat veszek. Nagyon finomak, és nem tudok sokszor ellenállni, így ha van nálam pénz, máris veszem a sok finom sütit. Mostanra már drágák, de megéri venni õket, fõleg zárás elõtt 1 órával. Akkor 50%-kal olcsóbb minden, de ugyanolyan friss, mintha épp akkor sütötték volna.

Italok:
Írtam korábban a teát, és a kávét. Nos, a teák közül a citromost szoktam a legtöbbször inni. Ezen kívül jöhet bármilyen gyümölcstea, én megiszom.
Alkoholok közül majdnem mindent megiszok. Egyedül a bolti tablettás bort nem (avagy a csövest) iszom meg. Az íze undorító, és már a szagától hányingerem van, fõleg a vöröstõl. Ritka alkalom, mikor azt is iszom. Ha buli van, és a jó piák elfogytak, akkor mindenki azt kezdi el inni. Annyiban jó ez a bor, hogy ha rókázni szeretnék, akkor jó sokat megiszok belõle, vagy csak beleszagolok. Ha pedig rókázok, akkor nem vagyok annyira másnapos. Csak ennyi jó dolog van benne.

Ha rendezvényeken vagyok, általában pepsit veszek, de ha nagyon mást akarok inni, akkor fanta narancs, vagy vadmálna. Alapjába véve majdnem mindent megiszok. Egyedül az ásványvizeket, szódákat nem iszom meg. Ahogy a sima vizet se iszom meg, úgy a boltit se. Egyszerûen képtelen vagyok szeretni.

Állatok:
Kedvenc állataim a macska, és a kutya. Volt két kutyám. Az egyik idén nyáron lesz Júliusban 4 éve, hogy meghalt. Egy fekete nagy bundájú, nagy darab, kicsit dagadt fiúkutya volt. Nem volt túltáplálva, de mégis nagyra nõtt. A másik kutyám pedig egy németjuhász volt. Az õ gyereke volt a fekete szõrû kutya. Egyébként a németjuhászt Szandinak hívták, a nagydarabot pedig lustinak, mert mikor kicsi volt, lusta volt kimászni a kutyaólból, így állandóan cipelni kellett õt az ennivalóhoz.
Vannak macskák a másik otthonomnál. Persze ezek a cicák mindenkié. Aki eteti, és akinél van, azé a macska. Kiskoromban sokat szórakoztam a macskákkal. Mindig etettem, dédelgettem õket, és játszottam velük. Mindig is akartam otthon egy saját cicát, de sose engedték meg a szüleim, mert a macskák nem valóak a lakásban, és a macskaszöszt nem fogják minden nap takarítani utánuk. Ha majd lesz saját lakásom, akkor mindenképp lesz egy cica. Az meg majdnem mindegy, milyen fajta. Kopasz macskák undorítóak, úgyhogy az nem lesz. No meg ha esetleg kutyát is akarok, abból se a kopasz fajtát. Pár képem van az állatokról. Meg is mutatom õket. Ezek 5 éves képek, szóval mondhatjuk, hogy régiek:

1. kép:
https://lh3.googleusercontent.com/-ZMH1ozj00y4/T7Drex2rcFI/AAAAAAAABbs/_H-ldQmbV4s/s130/bemutatkozas_cica2_th.jpg

2. kép:
https://lh6.googleusercontent.com/-T-3oz0FgN7E/T7Dre6YWuWI/AAAAAAAABbw/oF9492bJXjE/s640/bemutatkozas_cica.jpg

3. kép:
https://lh4.googleusercontent.com/-pBKBn-Ooxk4/T7DrgD0nYTI/AAAAAAAABcI/awSjpZJN5Gk/s576/bemutatkozas_kutya.jpg

Állatok, amiktõl kiráz a hideg:
Szerintem a többség gyûlöli az undorító állatokat. Persze kinek mi az undorító. Minden mi csúszik, mászik, kukac, attól irtózok. Rettenetesen félek, és egyszerûen rettegek a darázstól. Ha elrepül akár egy darázs mellettem, reszketek.

Záró rész:
Elég hosszúra sikerült ez a bemutatkozás. persze írhattam volna 4 oldalnál hosszabbat is, de az már túl részletes lenne. Amit most végig olvastál, ezzel a szöveggel együtt majdnem 5 oldal hosszú a képek nélkül. Még sokmindent írhattam volna, de szerintem ennyi bõven elég. Persze idõvel lehet bõvítem, hogy méghosszabb legyen, de ebben az esetben kevesebben olvasnák végig. Ezt az 5 oldalt is sok embernek nehezére esik végigolvasni. Csak legörget a lap aljára, és ha már sokat kell görgetni, el nem olvassa az illetõ. Ha te így tettél, hát akkor így tettél. Nem tud érdekelni. Leginkább azért írtam ezt a bemutatkozást, hogy ne legyen üres a profil.

A.W.

Selmo

Azt hiszem ez volt a fórum történetének legrészletesebb bemutatkozása. Üdv errefelé és szokj le a cigiről.

A tökéletesség unalmas.

chilip

pár dolog kimaradt: bankkártya szám, pin kód és hogy hol tartod a lakáskulcsod  :lazza: :D

üdv itt

Cloud


Kvikveg

Quote from: Selmo on 2012-06-16, 16:42:19
Azt hiszem ez volt a fórum történetének legrészletesebb bemutatkozása. Üdv errefelé és szokj le a cigiről.
+1 :)

Az en regi leirasomhoz most hozzatennem, hogy utalom az ilyeneket:

if (valami){
   a=a
}else{
  a=a+temp;
}


Mai termes. Mast is javitottam abban a fuggvenyben, de az ilyen mindig kicsinal. Es igy, 5 sorban. \o/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Én

Quote from: _Anime Wynter_ on 2012-06-16, 11:10:32
Közelebb áll hozzám a dance, trance, techno mûfaj.
Na végre valaki. :D
Üdv itt

Zsiga

Quote from: Én on 2012-06-16, 18:52:12
Quote from: _Anime Wynter_ on 2012-06-16, 11:10:32
Közelebb áll hozzám a dance, trance, techno mûfaj.
Na végre valaki. :D
Üdv itt
Mit na végre? 4-5 sör után én is szeretem. :D

Pr3d4k1ng

Kész önéletrajz  A W.
Üdv a fedélzeten.


Quote from: Zsiga on 2012-06-16, 19:18:12
Quote from: Én on 2012-06-16, 18:52:12
Quote from: _Anime Wynter_ on 2012-06-16, 11:10:32
Közelebb áll hozzám a dance, trance, techno mûfaj.
Na végre valaki. :D
Üdv itt
Mit na végre? 4-5 sör után én is szeretem. :D
Minden csak mennyiség kérdése :D


,,Egy férfi sok jó ügyért harcolhat: az országáért, az elveiért, a barátaiért, egy bájos gyermek orcáján megcsillanó könnycseppért. Ami engem illet, egy rakás pénzért, egy gyönyörű óráért, és némi szaftos francia pornóért a saját anyámat is eladnám."

_Anime Wynter_

Quoteszokj le a cigiről.
Bár egyszerű lenne. :| Hiába gondolom azt hogy több pénzem lenne ha nem vennék, de egyelőre nem megy. :C

Köszi a köszöntőket.
Na, akkor ezennel hivatalosan tagja lettem eme közösségnek(!)(?) :"D Igyekszek most már látogatni eme helyet, illetve igyekszek hosszú tartalmas posztokat írni. *szemforgatós szmájli helye*  Úgyis tegnap NAK talin szóba jött a fórum.

Cloud

Meglátjuk meddig maradsz. :D  :hopp:     (no offense :D )

Werro

Sziasztok!

Egy kicsit rövidebb leszek, mint AW, bár nem tudom mit szokás ilyenkor írni, de az önéletrajzot kihagynám..

Kb 2004 óta nézek "tudatosan" animéket.. azóta nem voltam valami nagy fórumos, de már kezd egyhangú lenni, amit letöltök.

Sok kedvenc van, de legkedvesebb számomra a Hellsing, és most a Sword art online-ért vagyok nagyon oda...

Szeretek sütni, sportolni, olvasni, bámulni a csillagokat, egészségesen élni, Zubrowka-almalevet inni, ráérősen sétálni, és még egy csomó mindent.

Fogalmam sincs, mit írjak még, úgyhogy be is fejezem :D

Kuroi Tenshi

Üdv itt, érezd jól magad, amíg itt vagy
(ami remélhetőleg hosszabb lesz, mint az itt feltűnt lányok átlaga :haha: )

Cloud

Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-09-02, 03:41:16
Üdv itt, érezd jól magad, amíg itt vagy
(ami remélhetőleg hosszabb lesz, mint az itt feltűnt lányok átlaga :haha: )

:Kiraly:


Üdv az oldalon, érezd magad jól!   

Werro

Köszi! :D Kezdetnek el is tűnök egy (remélhetőleg csak egy) win7 telepítés idejére :)

Quote from: Cloud on 2012-09-02, 08:32:32
Quote from: Kuroi Tenshi on 2012-09-02, 03:41:16
Üdv itt, érezd jól magad, amíg itt vagy
(ami remélhetőleg hosszabb lesz, mint az itt feltűnt lányok átlaga :haha: )

:Kiraly:


Üdv az oldalon, érezd magad jól!

NLZ

Húha, win7etet is telepít. Gyanús.
[reserved]