Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Gregory


teraflare

Quote from: Ramiz on 2008-03-27, 22:05:42
Igen, mi is szeretjük a hosszú combú iskoláslányokat!!!
részemről is +1  :D

.Attila

Ez eddig 4:0 a hosszú combú iskoláslányok mellett :)

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare

Quote from: .Attila on 2008-03-28, 10:23:05
Ez eddig 4:0 a hosszú combú iskoláslányok mellett :)
Quote from: Kvikveg on 2008-03-28, 00:34:48
-1 Konkurencia, bleh. :hehe:
4:1


minuszmiki

5:0

Üdv, Neneoipa! :)

Tycho

6:0, ki ne hagyjatok! :lol:

Nakedape

szerintem ez diszktiminatív, nekem semmi bajom a kedves hosszúcombú lányokkal, akor se, ha nem iskolások :whoah:
(persze ha  ragaszkodunka világ fekete-fehér felosztásához, akkor 7:0  :angyali: )
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Nem tudom figyeltetek-e, de Neneoipa nem irta, hogy nonemu lenne...  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

nekem feltűnt, én általánosságba írtam, sztem többség vágta hogy a Tengerészhold nippon animációs saga-ra utalás esete forgolódik csak fentebb
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kvikveg

Quote from: Nakedape on 2008-03-28, 15:01:24
nekem feltűnt, én általánosságba írtam, sztem többség vágta hogy a Tengerészhold nippon animációs saga-ra utalás esete forgolódik csak fentebb
Arra gerjednenek ennyien?  :zomg:

Na OFF. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2008-03-28, 14:59:09
Nem tudom figyeltetek-e, de Neneoipa nem irta, hogy nonemu lenne...  :hehe:
Neked sincs ott a Vénusz-jel, sőt, fúrsz-faragsz, forrasztasz,
programozol és még matematikus is vagy, szóval szerintem te
csak ne beszélj :haha:

Kvikveg

Quote from: Kuroi Tenshi on 2008-03-28, 16:29:58
Quote from: Kvikveg on 2008-03-28, 14:59:09
Nem tudom figyeltetek-e, de Neneoipa nem irta, hogy nonemu lenne...  :hehe:
Neked sincs ott a Vénusz-jel, sőt, fúrsz-faragsz, forrasztasz,
programozol és még matematikus is vagy, szóval szerintem te
csak ne beszélj :haha:
Ööö...  ^^" :haha:
Sot, meg az avatarom is himnemu szokott lenni. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

Quote from: Kvikveg on 2008-03-28, 16:43:35Sot, meg az avatarom is himnemu szokott lenni. XD
Ez mondjuk pont az ellenkezőjére utal, a nagymellű csajos avatarok általában hímnemű egyedeket takarnak :D

Üdv Neneoipa  ^^


Kvikveg

Quote from: Manitu on 2008-03-28, 19:33:22
Quote from: Kvikveg on 2008-03-28, 16:43:35Sot, meg az avatarom is himnemu szokott lenni. XD
Ez mondjuk pont az ellenkezőjére utal, a nagymellű csajos avatarok általában hímnemű egyedeket takarnak :D

Üdv Neneoipa  ^^
Nem feltetelenul, ugyan a nagydudas csajos avatar tenyleg himnemure utal, de ellentete, a szoros ruhasszekreny meretu barbar nem szokott nonemure utalni.
Kiveve fogadas eseten. ::)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Manitu

A szőrös barbár nem is, a sármos Casanova annál inkább :)


Zen

Üdv Neneoipa.  :smile:

Quote from: Manitu on 2008-03-28, 20:09:46
A szőrös barbár nem is, a sármos Casanova annál inkább :)
Vagy adott manga sorozat legbunkóbb/utálatosabb szépfiú főszereplője.  :D
Satan isn't the answer when one's in pain. It's god and candy.
In short, sex is great for the species, and it made me who I am today... as in, alive.
&fmt=1

Kvikveg

Quote from: Manitu on 2008-03-28, 20:09:46
A szőrös barbár nem is, a sármos Casanova annál inkább :)
Quote from: Zen on 2008-03-28, 20:18:35
Üdv Neneoipa.  :smile:

Quote from: Manitu on 2008-03-28, 20:09:46
A szőrös barbár nem is, a sármos Casanova annál inkább :)
Vagy adott manga sorozat legbunkóbb/utálatosabb szépfiú főszereplője.  :D
Öööö...  :P :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

LittleElf

#5179
Nos, mivel már igen jelentőségteljes időt eltöltöttem az oldalon a regisztrációm óta, és a hozzászólásaim száma is 0-ról az epikus 8-ra terebélyesedett, úgy kívánja az illem, hogy bemutatkozzam.
Littleelf vagyok. A marsjelnek megfelelően fiú, méghozzá szentesi állampolgár, azonban Debrecenben tanulom a számomra is misztikus környezetmérnök szakmát.
Két éve animék szempontjából még elég brainwashed voltam, bár arról már meggyőztek, hogy van élet a pokémonon túl; ám hiába volt a veszekedés belőle, lusta voltam megnézni... 2006 szeptember 21.-én épp cyberpunk témákat kerestem a hálón, amikor rátaláltam egy GITS-ről szóló oldalra... hmm, ez egyáltalán nem csúnya rajzolású - állapítottam meg - tényleg tartalmas, a képek hatására kezdtem ellágyulni... utána ugyanazon oldalon találtam Love Hina lányokat, hatására beleszerettem a Nagy Szemekbe, vissza keresőbe - nahát romantikus vígjáték ilyen is van - egész délután animékről olvasok, majd 18:34-kor letöltök EGY BIZONYOS KÉPET és onnantól love...
A fellángolás ellenére is csak jóval később kezdek el ténylegesen animéket nézni. Majdhogynem teljesen hasraütésszerűen (láttam 3 wallpaper-t) kiválasztom a Death Note-ot. Onnantól a többit megnézni igen egyszerű volt, a DN pedig azóta is etalon. Az azóta látottak közül a számomra kedvesebbek: Hell Girl, Elfen Lied, Blood, Nerima Daikon Brothers, Ghost In The Shell, Serial Experiments Lain... azért pótolni még lesz mit, mangát pl. azóta sem olvastam.
Eddig - szerencsétlen időzítés miatt - csupán egyetlen meet-en jelentem meg. Bár, ahogy gondolom sokan mások is első alkalommal, negyven, láthatólag beamfetaminozott leány és férfiú rögtönzött caramelldanzen remake-jének kavalkádjától hátraesve próbálva eggyéválni a OVA-t néző-gózó-brékelő társasággal, még eléggé meg voltam szeppenve, de már tudom, hogy végre hazataláltam.
Amikor nem animét nézek, ami ahogy fentebb sejthető, már többízben is megesett, akkor Dr. House-t/Prison Break-et, de ha elhagyom a csövet, akkor a random hobbik lépnek a képbe. Rossz szokásom, hogy amit egyszer a fejembe veszek, mert megtetszett, azt meg is tanulom-csinálom. Sérülés és időproblémák miatt elhanyagoltam a kardvívást és asztaliteniszt, ezt idén célom folytatni, de ami ennél sokkal jobban fáj, hogy utóbbi időben olvasni kevéssé jutott időm. Jelenleg rajzolok, írok, mélyülök a programozásban, adminkodok, játszok is azzal a játékkal, ahol adminkodok, HKK-t gyűjtök, hegedülök, sütök-főzök, kondizok, újabban pedig varrogatok. Zeneileg eléggé kaotikus vagyok; szeretek egymással szögesen ellentétes, és utálok rokon műfajokat - támpont számomra is jóformán annyi van, hogy általában nem a szánsájn számok szokták beváltani a reményt. Egy nagy művem: évek óta írok egy kártyás-táblás szerepjátékot (jobb lesz mint a Duke Nukem Forever). Juszt is más lesz még a légkör oxigéntartalma is...
Elég nagy neologista vagyok, és ha akarok, tudok igen mellbevágó körmondatokat rittyenteni, így ha valaki nem értene (bár szerintem nem lesz jellemző), akkor nyugodtan kérdezzen vissza.  Legalább az adathalászok is megdolgoznak a pénzükért.
Hmmm, mit szokás még iwiw-féléken feltüntetni...
Amit utálok:
Úúútálom a zenét! Utálok a barátaimmal lógni!
Amit szeretek:
A hazugságokat...
Leányok, marriage status: itt hadd ne fejtegessem, most ugyan szólista vagyok, de mire beütöm az entert... bizakodom.
Még talán annyit, hogy hölgyek körében jóval otthonosabban mozgok, majd összes barátom nő, a saját nememmel viszont elég rosszul jövök ki (kivételek azért persze léteznek). Igaz itt fórumon elég sok boi grasszál, szóval lehet kiegyenlíteni az arányt...

Istenek, fogadjatok be magatok közé! Sziasztok, na.

minuszmiki

Quote from: LittleElf on 2008-08-29, 23:43:48
Istenek, fogadjatok be magatok közé!
Részemről okés. :D Üdv!

Kvikveg

Udv LittleElf.
Ha 4fele osztodnek se tudnek ennyi mindent csinalni amit itt leirtal. :eek:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Próféta

Quote from: LittleElf on 2008-08-29, 23:43:48
Istenek, fogadjatok be magatok közé!
Foglalkozásomnak megfelelően én nyilatkozom a megszólítottak nevében: ünnepélyesen befogadtatsz.

Ilyenkor szokás néha olyat kérdezni, hogy honnan van a neved meg az avatárod, de ezt te már letudtad. Így hát nincs más hátra, standard módon csak azt kívánom: érezd jól magad köztünk, nézz sok animét, fórumozz sokat!

Quote from: LittleElf on 2008-08-29, 23:43:48Eddig - szerencsétlen időzítés miatt - csupán egyetlen meet-en jelentem meg.
Jól sejtem, hogy nem usteames meetről beszélsz?

Quote from: Kvikveg on 2008-08-29, 23:56:01
Ha 4fele osztodnek se tudnek ennyi mindent csinalni amit itt leirtal. :eek:
Hát ja, én sem. Sőt, én nyáron olyan üzemmódban szoktam lenni, hogy egy nap kb. egy értelmes dolgot tudok csinálni :)

Member

Ha megvolt a próbatétel, közénk való vagy. :p
[spoiler]Ehhez ki kell pörgetned 3 tetszőleges prímszám sorszámú oldalon található először említett animecímet a Mit láttál?-ból :)[/spoiler]

LittleElf

Quote from: Próféta on 2008-08-30, 00:30:59
Jól sejtem, hogy nem usteames meetről beszélsz?

Jól. Csak helyi érdekeltségű rendezvény volt.  :smile:

Mellesleg láttam még a Hikaru no Go első részét, az Akirát szégyenszemre lefelejtettem a listámról, továbbá Miyazaki mestertől szinte csak a Spirited Away-hez nem volt szerencsém, hála az m2-nek az ő filmjei is megtekintődtek.

Egyszerűen nem bírtam megállni, hogy ne említsek meg 3 címet, hogy most Member utánanézhessen  :angyali:

Solid Snake

"Hivatalosan" is üdv, LittleElf:tezsvir:

Quote from: LittleElf on 2008-08-30, 13:52:15
...továbbá Miyazaki mestertől szinte csak a Spirited Away-hez nem volt szerencsém...

...Member utánanézhessen  :angyali:

Öhm... Member + Miyazaki filmek?  ::)  :P

teraflare

Welcome!
Kiemelném a lényeget:
Quote from: LittleElf on 2008-08-29, 23:43:48
kondizok
Gyere te is okoskodni a sporttopicba  :D

Solid Snake

Quote from: teraflare on 2008-08-31, 17:23:09
Kiemelném a lényeget:
Quote from: LittleElf on 2008-08-29, 23:43:48
kondizok
Gyere te is okoskodni a sporttopicba  :D

Oh crap.  :__devil:

Rounin

Amíg nem versenyeznek magukról készített képekkel... :angyali:

LittleElf

Beérem a második hellyel. Se olyan jó kalapom, se olyan jó tájképem nincsen.  :haha: