Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Kvikveg

Quote from: Liquid Snake on 2010-02-02, 01:19:46
Hi mindenkinek!

Igaz nem új tag vagyok a fórumon de majd fél év kihagyás után végre megtaláltam a módját, hogy külföldről ( Angliából ) is el tudjam érni az oldalt. Szóval, örülök, hogy megint itt lehetek, nagy űrt hagyott bennem a fórum amit most szerencsére bezárhatok :D Megyek is nézem az érdekelt topic-okat :P
Udv!
Lesz mit olvasni.  :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

En bemutatkozzak?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fazék

Quote from: Xipe on 2010-06-29, 22:01:25
En bemutatkozzak?
Manapság már bárkit beengednek ide?!?

Xipe

Quote from: Fazék on 2010-06-29, 22:07:00
Quote from: Xipe on 2010-06-29, 22:01:25
En bemutatkozzak?
Manapság már bárkit beengednek ide?!?

Hat igen, idaig zuhantunk.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Te meg ki az ördög vagy?!

Xipe

Quote from: Member on 2010-06-29, 22:49:43
Te meg ki az ördög vagy?!

Az orangyalod, a baratod, a testvered, a kedvenc karos szenvedelyed?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Quote from: Xipe on 2010-06-29, 23:35:25
a kedvenc karos szenvedelyed?
Nem is tudtam, hogy a coop cola tud fórumozni!

Acchan

Sziasztok!

Jöttem erősíteni a női tábort.  ^^

Szegedre járok fősulira, ez az utolsó félévem. Jövő hónaptól féléves nagy gyakorlaton leszek egy családsegítőben, még hátra van egy szakdoga, államvizsga, és már meg is ízlelhetem a pályakezdő munkanélküli létet.  :D

Az animékkel 3 évvel ezelőtt kezdtem el megismerkedni. Persze, láttam a TV-ben a Pokémon-t és társait, de akkor még gőzöm sem volt arról, h mi az az anime. Az első anime, amit tudatosan néztem, az Elfen Lied volt. Akkoriban nagyon oda voltam érte [spoiler]mára ez a fanolás nagyjából nullára csökkent[/spoiler], elkezdett érdekelni az animék világa, szóval egy jóbarátom elárasztott DVD-kkel. Ha jól emlékszem, nehezebb, pszichológiai darabokkal folytattam a sort az EL után, mint a Paranoia Agent, Lain, Haibane Renmei, stb. Ez a kedvenc műfajom jó ideje filmek terén is, szóval az animékben is ez a vonulat érdekel első sorban.

Lényegesen kevesebb animét nézek, mint filmet, de azért 3 év alatt láttam pár igen különleges darabot - sajnáltam volna, ha azok kimaradnak az életemből.

Még ennél is kevesebb mangát olvasok.  :D A Kaiji-imádatom miatt jelenleg az anime utáni lefordított részt olvasom, valamint a mangaka egy másik mangáját (az inkább comedy műfajban mozog), a Legend of the Strongest Man, Kurosawát.

Btw: Aoianimém is fenn vagyok 2 éve (oda vmiért zebra nick-kel regeltem), szóval, lehet, h vannak itt olyanok, akik odaátról már ismernek.  ;)

Kuroi Tenshi

Üdv!

Quote from: Acchan on 2010-08-15, 15:14:07
Jöttem erősíteni a női tábort.  ^^

Duplán üdv, reméljük tovább is bírod, mint az átlag ;D

Quote from: Acchan on 2010-08-15, 15:14:07
még hátra van egy szakdoga, államvizsga, és már meg is ízlelhetem a pályakezdő munkanélküli létet.  :D

Hajrá :D

Quote from: Acchan on 2010-08-15, 15:14:07
Ha jól emlékszem, nehezebb, pszichológiai darabokkal folytattam a sort az EL után, mint a Paranoia Agent, Lain, Haibane Renmei, stb. Ez a kedvenc műfajom jó ideje filmek terén is, szóval az animékben is ez a vonulat érdekel első sorban.

:appl: Szép szelekció

Kvikveg

Tenyleg szep szelekcio. En a Lain openingjen es elso par percen meg mindig nem jutottam tul... XD
Udv! :appl:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

.Attila

Üdv itt!

Quote from: Kvikveg on 2010-08-15, 15:56:31
Tenyleg szep szelekcio. En a Lain openingjen es elso par percen meg mindig nem jutottam tul... XD
Udv! :appl:

Szvsz túlértékelt és unalmas, már amennyire vissza tudok emlékezni rá.

Acchan

 :merci: :merci:  :merci:

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-08-15, 15:33:59
reméljük tovább is bírod, mint az átlag ;D
Erre én is kíváncsi leszek.  :D

Quote from: Kvikveg on 2010-08-15, 15:56:31
Tenyleg szep szelekcio. En a Lain openingjen es elso par percen meg mindig nem jutottam tul... XD
Én már kétszer láttam.  :smile: Egy ismerősömnek, aki még életében nem látott animét, kölcsönadtam a Haibane Renmei-t (jutott a DVD-re pár rész Lain is), és legnagyobb megdöbbenésemre a Lain többi része érdekelte.  :wtf:

NLZ

Ismerős, először énis odavoltam a ZOMG MINDFUCK animékért.

Aztán kiváncsi vagyok, hogy ki fogja először neked szegezni a kérdést, hogy mutass képet, különben nem hiszi el, hogy lány vagy. :D
[reserved]

Kvikveg

#5413
Quote from: NLZ on 2010-08-15, 19:01:20
Ismerős, először énis odavoltam a ZOMG MINDFUCK animékért.

Aztán kiváncsi vagyok, hogy ki fogja először neked szegezni a kérdést, hogy mutass képet, különben nem hiszi el, hogy lány vagy. :D
A gyalogkakukk.
Bar itt egesz meggyozo.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Acchan

Quote from: Kvikveg on 2010-08-15, 19:07:13
Bar itt egesz meggyozo.
:lol:

Quote from: NLZ on 2010-08-15, 19:01:20
Ismerős, először énis odavoltam a ZOMG MINDFUCK animékért.
Azért van pár kedvencem a vígjátékok között is.  :smile: (Bár, a kritikán aluli horrorfilmeknél nincs poénosabb.  :haha:

Quote from: NLZ on 2010-08-15, 19:01:20
Aztán kiváncsi vagyok, hogy ki fogja először neked szegezni a kérdést, hogy mutass képet, különben nem hiszi el, hogy lány vagy. :D
Errefelé ilyen csodaszámba megy az ilyesmi?  :P

LiaLia

Quote from: Acchan on 2010-08-15, 15:14:07
Sziasztok!
Jöttem erősíteni a női tábort.  ^^

Szia Acchan :smile:

egy új nőnemű lény a Marson  :appl:
NLZ írásával kapcsolatban jelezném, hogy készülj fel, itt 99% -ban hímneműek vannak :D

Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-08-15, 15:33:59
Duplán üdv, reméljük tovább is bírod, mint az átlag ;D
:smile: mintha valami hasonlóval fogadtak volna engem is. Errefelé ez szokás  :smile:

Rounin

Quote from: LiaLia on 2010-08-15, 20:31:06
egy új nőnemű lény a Marson  :appl:
NLZ írásával kapcsolatban jelezném, hogy készülj fel, itt 99% -ban hímneműek vannak :D

A többi meg bizonytalan.

LiaLia

Quote from: Rounin on 2010-08-15, 20:34:39
Quote from: LiaLia on 2010-08-15, 20:31:06
egy új nőnemű lény a Marson  :appl:
NLZ írásával kapcsolatban jelezném, hogy készülj fel, itt 99% -ban hímneműek vannak :D

A többi meg bizonytalan.
:smile:
XX faktor

Acchan

Szia LiaLia!  :smile:

Quote from: LiaLia on 2010-08-15, 20:31:06
NLZ írásával kapcsolatban jelezném, hogy készülj fel, itt 99% -ban hímneműek vannak :D
A lányok nem bírták a strapát?  :P

Quote from: LiaLia on 2010-08-15, 20:31:06
Quote from: Kuroi Tenshi on 2010-08-15, 15:33:59
Duplán üdv, reméljük tovább is bírod, mint az átlag ;D
:smile: mintha valami hasonlóval fogadtak volna engem is. Errefelé ez szokás  :smile:
Igen, pár oldalt visszaolvastam, és azt még láttam.  ^^

Quote from: Rounin on 2010-08-15, 20:34:39
Quote from: LiaLia on 2010-08-15, 20:31:06
egy új nőnemű lény a Marson  :appl:
NLZ írásával kapcsolatban jelezném, hogy készülj fel, itt 99% -ban hímneműek vannak :D
A többi meg bizonytalan.
Hermafroditák is vannak köztetek?  :D

@ LiaLia: Vagy XXY?

kelvor

Üdv Itt Acchan!  :kocc:


Cloud

Üdv itt kisasszony. :D     Reméljük maradsz is. :D 

NLZ

Hmmmm.
[spoiler][/spoiler]
:D
[reserved]

Cloud

Quote from: NLZ on 2010-08-15, 22:02:47
Hmmmm.
[spoiler][/spoiler]
:D

És vajon kinek a másodnickje? :D

Makos


NLZ

[reserved]

LiaLia

Quote from: Acchan on 2010-08-15, 20:52:55
A lányok nem bírták a strapát?  :P
Hogy eddig miért nem jöttek többen lányok, vagy miért nem maradtak, azt nem tudnám megmondani. Néha van egy jellegzetes fiús, férfias hangulat itt :smile: , és mivel alig vannak lányok, lehet nem túl marasztaló a hely. Emellett a törzstagok eléggé egyéniségek, ezért ehhez kell némi alkalmazkodás és tolerancia. Viszont pont emiatt érdekes hely ez itt szerintem, mert meg lehet találni a kedvenc témákat, és vitapartnerek, "szakértők" is vannak, akikkel azért kulturált módon ki lehet kivesézni egy-egy felvetést, és mivel tolerálva van egymás "hülyesége", így szokatlanabb, meredekebb beírásokkal is lehet találkozni. Eléggé egyedi hely ez, de pont ettől érdekes, legalábbis nekem.
Úgyhogy csak biztatni tudlak, hogy nézz körül  :smile:

Quote
@ LiaLia: Vagy XXY?
:smile: ki tudja ...
Még nem indult nagy kromoszómavizsgálat itt, lehet érdekes eredmények lennének  :D

Moha

Quote from: LiaLia on 2010-08-15, 22:22:15
és trollok, "okostojások" is vannak
Fix'd :haha:

Üdv a körünkben, Acchan! Örülünk, ha kicsit javul a nemek aránya, ráfér a bandára. :)
Nem kell félned tőlünk, nem harapunk. Egyébként azért csodálkoztak, mert tényleg kevés lány van a fórumon, nomeg ott van a 30-as szabály (vagy 16-os más értelmezés szerint) :D

Egyszóval: kellemes időtöltést és jó fórumozást!

Acchan

Kösz Mindenki!  ;)

Quote from: Cloud on 2010-08-15, 22:12:36
És vajon kinek a másodnickje? :D
:lul:

Quote from: LiaLia on 2010-08-15, 22:22:15
Eléggé egyedi hely ez, de pont ettől érdekes, legalábbis nekem.
Úgyhogy csak biztatni tudlak, hogy nézz körül  :smile:
Volt egy ilyen sejtésem, azért is regeltem.  :smile:


Rounin

Quote from: Cloud on 2010-08-15, 22:12:36
És vajon kinek a másodnickje? :D

Jut eszembe, több accom jelszavát felejtettem el, mint amennyit mások regisztráltak.  :3x3:

Cobra

Nincs mitől félnie Acchannak, elmúlt 14 (sőt, még 18 is) :D
Aoianimét egyébként innen nem nagyon látogatja senki szerintem. Én néha rá szoktam nézni (nincs regisztrációm), de úgy látom eléggé kihalt mostanában.
Hide and fear, Cobra Commander is here !