Bemutatkozások

Started by Shock12, 2003-09-25, 00:54:41

Previous topic - Next topic

Leara

Üdv mindenkinek  :D!
Már jó ideje lesem ezt a fórumot, de egészen idáig lusta voltam regisztrálni :P, ám az utóbbi pár oldalt olvasva nem árt még egy kicsit erősíteni a női frontot  :angyali:.
Páran talán ismernek más fórumról, általában mindenhol ezt a nevet használom, bár úgy igazán csak Animax fórumon voltam aktív, de mivel az már több mint fél éve halott, ezért már ott sem vagyok (eleinte még Mondo fórummal is próbálkoztam, de hát... az valahogy nem nekem való  :D).
Egy évig még melegedhetek az egyetemen, azután pedig mehetek munkát keresni (mellesleg a szakom kommédia, amivel kétlem, hogy sokat fogok érni, de legalább élvezem  :D).
Animék... hmm... őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mi volt az első sorozat, amit már tudatosan animeként néztem, de arra emlékszem, hogy az Elfen lied az első letöltött animéim között volt, mondván, hogy de aranyos címe van. Kedvenc stílusom nincs, eléggé mindenevő vagyok. Néhány kedvenc sorozat: Baccano!, Monster, FMA (bár ebből leginkább a manga kedvenc), One piece, Hunter x hunter OVA 1, Victorian Romance Emma, Samurai champloo, Natsume yuujinchou, stb, stb...
Ööö... nem vagyok túl jó bemutatkozásban, de ennyi remélem elég lesz  :hehe:.
MAL

nikici

#5491
Üdv mindenkinek! :)
Egy ideje olvasgatom már a forumot , de csak most vettem rá magam, hogy regisztráljak, és gondoltam egy rövid bemutatkozás nem árt.
Személyes infonak annyit, hogy debreceni lány vagyok, idén végeztem a helyi egyetemen, egyelőre álláskeresőben vagyok.
Animax forumon kezdtem és szerettem meg anno a forumozást (ugyanezen a néven), de arra szerintem már várhatok, hogy legyen végre.
Animenézés már jó pár éve legnagyobb hobbim. Kedvenc műfaj a vígjáték, de megnézek bármilyen animet, mindenevő vagyok. :D
Néhány nagy kedvencem pl. a Gintama (mint ahogy az avataromon is látszik), Clannad, Prince of Tennis, One Piece, FMA, Ouran, Miyazaki mozik, stb, stb... Mangákat is szoktam olvasgatni hébe hóba. Pl a 3 nagy shounen mangát, de azokból igazándiból már csak a One Piecet olvasom azért mert szeretem, a másik kettőt inkább már csak megszokásból.
Asszem kezdésnek ennyi elég is. :D

Acchan

Üdv, lányok!  ;)


NLZ

Najó, ez már nem vicces. :D
[reserved]

Selmo

Üdv itt néktek! :) Remélhetőleg 2 hónapnál tovább húzzátok.

[spoiler]Rou gyanús vagy te nekem. :P[/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

Acchan

Már megint gyanakodtok?  :ejnye:

Rounin

Quote from: Selmo on 2010-09-01, 16:41:52
[spoiler]Rou gyanús vagy te nekem. :P[/spoiler]

Nincs nekem manapság erre időm, he! :ejnye:

Selmo

Quote from: Acchan on 2010-09-01, 16:43:08
Már megint gyanakodtok?  :ejnye:
Nem, csak hozzuk a szokásos hülye formát. :D

Ninjaed by Rou. :lul:

A tökéletesség unalmas.

nikici

Igaziak vagyunk. :D Csak azért ennyire egyszerre írtunk, mert ismerjük egymást, és egyszerre regisztráltunk. :D

Nakedape

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Acchan

[spoiler]Minden reg Rounin alteregója igazából?  :zomg: Vagy ez az egész fórum csak az ő elméjének kivetülése?[/spoiler]

Quote from: nikici on 2010-09-01, 16:47:08
Igaziak vagyunk. :D Csak azért ennyire egyszerre írtunk, mert ismerjük egymást, és egyszerre regisztráltunk. :D
A blogotokból sejtettem én is.  ;)

Selmo

Hát Rounak van vagy tucatnyi másodnickje, szóval sosem lehet tudni. :3x3:

Miféle blog :confused:

A tökéletesség unalmas.

Nakedape

Quote from: Acchan on 2010-09-01, 16:48:14
[spoiler]Minden reg Rounin alteregója igazából?  :zomg: Vagy ez az egész fórum csak az ő elméjének kivetülése?[/spoiler]
[spoiler]a többiekről ugye nem tudok nyilatkozni, mert nincs meg bennem Rou egész tudása, de igen én pl  az ő alteregója vagyok[/spoiler]

Selmo: aláírás
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Acchan

Quote from: Nakedape on 2010-09-01, 16:52:11
Quote from: Acchan on 2010-09-01, 16:48:14
[spoiler]Minden reg Rounin alteregója igazából?  :zomg: Vagy ez az egész fórum csak az ő elméjének kivetülése?[/spoiler]
[spoiler]a többiekről ugye nem tudok nyilatkozni, mert nincs meg bennem Rou egész tudása, de igen én pl  az ő alteregója vagyok[/spoiler]
[spoiler]Szivárvány...Rózsaszín maci... Nem is állnak messze egymástól.  :D[/spoiler]

Quote from: Selmo on 2010-09-01, 16:51:08
Miféle blog :confused:
[spoiler]Nikici és Leara blogjára gondoltam, ha már beteszik egymás blogjait linktárba, akkor gondoltam, h ismerik egymást vmilyen szinten. A bemutatkozások és kb azonos idejű reg alapján meg már egyértelmű volt.  :smile:[/spoiler]

Selmo

Ah so. Tehát nem a weboldalnál adta meg, nekem az aláírások meg ki vannak kapcsolva.

A tökéletesség unalmas.

Acchan

Quote from: Selmo on 2010-09-01, 16:58:52
Ah so. Tehát nem a weboldalnál adta meg, nekem az aláírások meg ki vannak kapcsolva.
Ki vannak kapcsolva? :(

kelvor

Üdv itt lányok!  :kocc:

Nakedape

Quote from: Acchan on 2010-09-01, 16:58:15
Quote from: Nakedape on 2010-09-01, 16:52:11
Quote from: Acchan on 2010-09-01, 16:48:14
[spoiler]Minden reg Rounin alteregója igazából?  :zomg: Vagy ez az egész fórum csak az ő elméjének kivetülése?[/spoiler]
[spoiler]a többiekről ugye nem tudok nyilatkozni, mert nincs meg bennem Rou egész tudása, de igen én pl  az ő alteregója vagyok[/spoiler]
[spoiler]Szivárvány...Rózsaszín maci... Nem is állnak messze egymástól.  :D[/spoiler]

[spoiler=Transitional form??][/spoiler]
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Rounin

Quote from: Nakedape on 2010-09-01, 17:07:29
Quote from: Acchan on 2010-09-01, 16:58:15
Quote from: Nakedape on 2010-09-01, 16:52:11
Quote from: Acchan on 2010-09-01, 16:48:14
[spoiler]Minden reg Rounin alteregója igazából?  :zomg: Vagy ez az egész fórum csak az ő elméjének kivetülése?[/spoiler]
[spoiler]a többiekről ugye nem tudok nyilatkozni, mert nincs meg bennem Rou egész tudása, de igen én pl  az ő alteregója vagyok[/spoiler]
[spoiler]Szivárvány...Rózsaszín maci... Nem is állnak messze egymástól.  :D[/spoiler]

[spoiler=Transitional form??][/spoiler]

We are soooo not going to do the Goku-Vegita fusion dance.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Makos


NLZ

Na regelek énis mindjárt egy lány accot.
[reserved]

Fazék

Üdv mindenkinek :)

Kvikveg

Quote from: kelvor on 2010-09-01, 17:05:39
Üdv itt lányok!  :kocc:
Ez most ilyen "sziasztok lanyok, huhuuu" stilusu volt.  :lul:

Udv!
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Xipe

Jelentem en NEM vagyok Rou alteregoja.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Member

Üdv, nikici, rólad könnyebb elhinni. :haha:

Acchan

Quote from: Selmo on 2010-09-01, 17:10:01
Igen
ki
vannak
stb.
Mindent értek.  :muhahah:

Quote from: NLZ on 2010-09-01, 18:23:25
Na regelek énis mindjárt egy lány accot.
Csinálj hozzá külön Anime-Planet accountot is, bishis aláírással és avával.  ;)

Makos

Meg egy blogot is hogy hihető legyen :haha:

NLZ

És utalni fogok valami másik anime fórumos nickre. :D
[reserved]

Fazék

ez már komolyan paranoia, amit itt műveltek :haha: