SporTopic

Started by Exo, 2004-05-24, 17:57:45

Previous topic - Next topic

sirtomi

Ha nem dolgoznék ma is, akkor tényleg kimennék a friss levegőre egy kicsit :)

Bicskei

#721
nah totálisan ki menet  a fejemből...hogy ma este túra...
röpke kis 30-40 kmes éjszakai túra..
Ultras liberi

Próféta

Quote from: Bicskei on 2009-02-07, 13:39:54
nah otális ki menet e a fejemből...hogy ma este túra...
röpke kis 30-40 kmes éjszakai túra..
:eek: Az éjszakainak elég komoly.
Hajrá, jó menet lesz!

Bicskei

mindenévben megcsináljuk ilyenkor...csk most egy héttel előbb...
Kitörés túra 2009
Budapest-Mány
"Tisztelet a hősöknek"
Ultras liberi

balaaz

Quote from: Bicskei on 2009-02-07, 13:39:54
nah totálisan ki menet  a fejemből...hogy ma este túra...
röpke kis 30-40 kmes éjszakai túra..
:ayay:
http://www.youtube.com/watch?v=_KsoT6yiefw&feature=related

Én

#725
Ezt terának és sirtominak küldöm, remélem ők is olyan jót virulnak rajta, mint én:
http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=5304
Azért ez nem semmi :lul:
ED: ez még keményebb: http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=5302

sirtomi

Kemény leírások :D

teraflare

#727
Quote from: Én on 2009-02-09, 00:58:15
Ezt terának és sirtominak küldöm, remélem ők is olyan jót virulnak rajta, mint én:
http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=5304
Azért ez nem semmi :lul:
ED: ez még keményebb: http://shop.builder.hu/termekek_reszletes.htm4?id=5302
:lol:
Akkor nem csak én hallom a hangokat.  :D
A második nem nekem való:
Vigyázat: Kanapébúvároktól, hétvégi sportolóktól, és műmájer testépítőktől.

balaaz

Quote from: Én on 2009-02-09, 00:58:15
...
:ejj: Mindenféle sz.rt el lehet adni, sajnos be is szedik - láttam én már olyat, hogy egyértelműen káros szerekről kérdezgették, hogy mennyi idő alatt mekkorát lehet nőni tőle. De az első termékleírás legalább szórakoztató!  :rotfl:

sirtomi

Van azért sok kiegészítő ami tényleg nem tartalmaz semmi káros dolgot. Igaz attól nem is lehet látványosat fejlődni gyorsan :)

Nakedape

Quote from: sirtomi on 2009-02-09, 21:51:49
Van azért sok kiegészítő ami tényleg nem tartalmaz semmi káros dolgot. Igaz attól nem is lehet látványosat fejlődni gyorsan :)
túró rudi
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

teraflare

Quote from: Nakedape on 2009-02-09, 22:40:06
túró rudi
Én a füstölt főtt csülökben bízom  :D

sirtomi

Quote from: teraflare on 2009-02-10, 14:36:35
Quote from: Nakedape on 2009-02-09, 22:40:06
túró rudi
Én a füstölt főtt csülökben bízom  :D
Az a legjobb, kis disznósajttal.

teraflare

No szerintetek javult a kitűzött céli ízlésem ha ezt szeretném elérni? (a hasat nem ennyire kockára) Ez a hangok a fejedben dolog kissé elbizonytalanított hogy egészséges célért küzdök-e :haha:

sirtomi

Én nem is edzek tovább :p

teraflare

Quote from: sirtomi on 2009-02-10, 17:25:20
Én nem is edzek tovább :p
Jó neked  :haha: nekem még kell mellizom (az valahogy nem fejlődik  :frown:)

Én

Quote from: teraflare on 2009-02-10, 16:53:49
No szerintetek javult a kitűzött céli ízlésem ha ezt szeretném elérni? (a hasat nem ennyire kockára) Ez a hangok a fejedben dolog kissé elbizonytalanított hogy egészséges célért küzdök-e :haha:
Jobb mint az előző, mert et el is lehet érni sima edzéssel is :D Amúgy nem olyan nagy szám, a válla meg a hasa szép, de a válát ki is dülleszti rendesen. A mellizma elég lulzy, de szerintem az is a póz miatt. Ha ugyanilyen buzi módra pózolni kezdenék ( :D ) kb én is ilyen lennék, csak kevésbé kockás hassal és vastagabb karral, valamint nem kilógó alsógatyával. :D

tera: mellizom nekem is szar pontom volt sokáig (mondjuk még mindig az a leggyengébb :redface: ) de az utóbbi hónapokban fejlődött rendesen. Nekem az használt sokat, hogy ha fekvenyomsz, inkább nagyobb súllyal tedd, még ha alig megy akkor is, és állíts magad mögé valakit. Tömegnövelés egyik része az hogy fokozatosan emeled a súlyokat, én ezt basztam el sokáig :)

P.S.: A HANGOK

balaaz

Quote from: Nakedape on 2009-02-09, 22:40:06
Quote from: sirtomi on 2009-02-09, 21:51:49
Van azért sok kiegészítő ami tényleg nem tartalmaz semmi káros dolgot. Igaz attól nem is lehet látványosat fejlődni gyorsan :)
túró rudi
+ megfelelő mennyiségű alvás, pihenés megfelelő időben.
Mellre tényleg szteroiddal lehet frankón nőni, olyan lógósokra, mint pl. Fight Clubban.  ;)
Amúgy azt mondják szúnyogtest a divat mostanában - nem?

Én

Quote from: balaaz on 2009-02-10, 23:41:51
+ megfelelő mennyiségű alvás, pihenés megfelelő időben.
Na igen ez az amit nehéz megoldanom mikor be vagyok állva a napi 5 óra alvásra :( de azért múlt-ehéten siekrült 7-8 órákat aludnom. Most nem fog, mert épp nekiállok tanulni.
Quote from: balaaz on 2009-02-10, 23:41:51
Amúgy azt mondják szúnyogtest a divat mostanában - nem?
Lázadók vagyunk, tiltakozunk a divat ellen :haha: Én speciel azért kezdtem el edzeni mert nem tetszett az akkori "szúnyogtestem". Az is van akinek jól áll, van akinek nem. Meg ebben a kérdésben nem nagyon érdekel a divat, úgyis a lányok csak egy bizonyos szintjéig van, hogy csak a test a meghatározó.
Erről jut eszembe felnéztem egyszer a /fa/-ra, hogy az mekkora! :rotfl: 190cm-es 60 kilós emberek sírnak hogy milyen kövérek, pedig futnak állandóan, a ki soványabb verseny ott nem éppen negatív, etc. Természetesen jelentős létszámú férfiversenyző. Vicces, na :D

balaaz

Quote from: Én on 2009-02-10, 23:50:21
...a lányok csak egy bizonyos szintjéig van, hogy csak a test a meghatározó...
:D  Ez a szint, a vastagpénztárcafaktort figyelőkkel együtt sosem érdekelt - bár az is igaz én sem feleltem meg sosem egyik szempontból sem ilyen kritériumoknak.
Quote from: Én on 2009-02-10, 23:50:21
...Én speciel azért kezdtem el edzeni mert nem tetszett az akkori "szúnyogtestem"...
Jópár éve én is! Aztán 20 és 30 közt le is álltam szinte mindennel sajnos, eredmény: a korábbi mennyiségű zabálással jópár(x10)kiló feljött, ami önmagában nem is zavart volna, ha már tényleg nem lett volna kényelmetlen nagyon fizikailag. Tavaly ezt sikerült leadni, úgyhogy én "növekedésre" nemigen vágyok mostanában.

teraflare

Quote from: balaaz on 2009-02-10, 23:41:51
Mellre tényleg szteroiddal lehet frankón nőni, olyan lógósokra, mint pl. Fight Clubban.  ;)
hát én inkább kevésbé frankón, de szteroid nélkül fogok hajtani

Quote from: balaaz on 2009-02-10, 23:41:51
Amúgy azt mondják szúnyogtest a divat mostanában - nem?
...meg a buzis külső is. Egyiket sem preferálom :D

.Attila


sirtomi

5-10 perces kisbüntetés szerintem hülyeség, de a többi jó ötlet.

minuszmiki

A kisbüntetést nem hiszem, hogy keresztül lehetne vinni, alapjaiban változtatná meg a játék struktúráját. A többi viszont nem hülyeség.

.Attila

http://sportgeza.hu/futball/2009/02/20/ugyesebb_mint_zidane_es_messi_egyutt/

Agyam eldobom. 6 éves. Remélem, mostani tudásához képest méltóan fog fejlődni és tényleg nagy játékos lesz belőle, jó volna látni, felnőttként majd mit művel.

Fatal

#745
Az ilyenről tényleg az a szó jut az ember eszébe, hogy labdazsonglőr. :) Respect.
ED: köcsög influenza. Végre jól formába hoztam magam, erre egész héten influenzás lettem. A semmi étvágy meg a folyamatos láz miatt faszán lefogytam. :( Mindegy, szerencsére ritkán vagyok beteg, meg hamar összekapom magam utána. Edzés helyett Heroes III-azok. :D
Some people like to kiss
Some people like to hug
Some lesbians like eating each others shit out of a cup
Some people say I love you
Some even shout it out
Some people puke semi-digested shit into each others mouths

Kvikveg

Quote from: .Attila on 2009-02-20, 14:39:56
http://sportgeza.hu/futball/2009/02/20/ugyesebb_mint_zidane_es_messi_egyutt/

Agyam eldobom. 6 éves. Remélem, mostani tudásához képest méltóan fog fejlődni és tényleg nagy játékos lesz belőle, jó volna látni, felnőttként majd mit művel.
A szemeim gabalyodnak ossze attol, hogy nezem.  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

teraflare


Én

Ma 20:45-kor MU - Inter BL nyolcaddöntő!
* Én prepares his daily Summon Beer IX spells

Makos

Quote from: Én on 2009-02-24, 18:32:45
Ma 20:45-kor MU - Inter BL nyolcaddöntő!
* Én prepares his daily Summon Beer IX spells
:D