Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Yakumo

Quote from: kisvirag on 2006-05-08, 20:07:21
nem, nem akarok vitatkozni. de akár sarkitva, akár nem, szerintem az otaku meghatározásba NEM fér bele az, hogy elhanyagolja a társas kapcsolatait.
Kicsit beleugatok: A teljes igazság az: Japánban az Otaku negatív jelző a társadalomban. Olyan geek-ekre használják, akik otthon ülnek majdnem 0-24-ig és játszanak a géppel, konzol, PC, minden és általában természetesen anime és manga rajongók. És Japánban egy otaku valóban elhanyagolja a kapcsolatait, ezért is negatív jelző ott.
Persze Európában és Amerikában, etc. TELJESEN mást jelent az Otaku-ság. Itt az anime és manga, esetleg a japán dolgok iránti rajongást jelenti. Tehát pozitív jelző. És nem illik bele tényleg az, hogy egy Otaku elhanyagolná a kapcsolatait.

Moha

Quote from: Selmo on 2006-04-30, 03:49:50Igen, ezzel kapcsolatban körkérdés a hölgyekhez: Miért van az, hogy néha húzzák a nők az ember agyát? Vagy cicáznak, ha ez egyszerűbb. Pl.: XY találkozik XX-szel egy bizonyos szórakozóhelyen, jól elbeszélgetnek - és nem részegen - megdumálják, hogy harmadnap mennek mozizni, és a mozi előtt az ember csak vár és vár és vár... majd anyázva hazamegy. Ez valami női szeszély - időközben meggondolja magát - vagy mi? Vagy csak XY ilyen szerencsés, hogy ilyenekbe fut bele?
Ilyen a szerencséd és az ilyenekbe futsz bele. De nem vagy egyedül, én is csupa ilyenbe botlottam bele. Elbeszélgetsz velük, a randin úgy tűnik minden oké és lehet esélyed, aztán szépen kámforrá válik és még a telefont se hajlandó fölvenni. Sorozatba ilyenek voltak nekem anno. :( A rosszabb, mikor már a randiról is elsiet valami hülye indokkal. Egy normális azért volt: vele eldumáltuk órákat, aztán szolídan közölte, hogy szerinte nem igazánn illünk össze, szóval köszöni az estét, de ezt hagyjuk. Na legalább valamennyire korrekt volt.
De vannak még normális csajok is.... valahol.... csak kevesen... és nehéz őket megtalálni... és valószínű mind foglalt. :p
Quote from: sirtomi on 2006-05-06, 11:25:15Én sose veszem észre, mikor egy nő ilyen trükköket alkalmaz :)
Egyszer kiokíthatna egy nő ezekről, mert mostanában nagyon egyedül vagyok, pedig lehet hogy nem kellene így lennie, ha észrevenném a jelzéseket :)
Na, arra várhatsz, míg egy nő mondja meg neked, hogy mikor merre hány méter! :rolleyes: Férfi embernek magának kell rájönni sajnos. A nők olyanok, mint egy nagy kirakós játék, ahol sajnos sok egyforma darab van, és koránt sem mindegy, melyik hova kerül...
Próbálkozni, pofára esni, felállni, leporolni magad és továbbmenni. Csak így működik. Ez baromi hosszú idő, de talán megéri...

Ramiz

Quote from: Moha on 2006-05-08, 23:28:59
A nők olyanok, mint egy nagy kirakós játék, ahol sajnos sok egyforma darab van, és koránt sem mindegy, melyik hova kerül...
Akkor már inkább egy olyan kirakós, aminek mind a 10.000 darabkája más-más képet ábrázol, mert más kirakósból van, és mégis úgy kell összerakni, hogy kiigazodjunk rajta. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Akkor már inkább a nők nem is olyanok, mint egy kirakósjáték, nem?! :D

(igazából ők nem is emberek... igazából földönkívüliek juttatták közénk őket, hogy megbonyolítsák az életünket! ;) ... ha már a cinikus dumáknál tartunk :) )
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo

Ne bonyolítsátok a nem egyszerűt, fiúk! :lol: ZEN :D

Raggie

Quote from: Yakumo on 2006-05-08, 23:49:00
Ne bonyolítsátok a nem egyszerűt, fiúk! :lol: ZEN :D
Mér?! Az a legnagyobb poén! Erről szól az élet, nem?! :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Yakumo

Quote from: Vash the Stampeedo on 2006-05-08, 23:54:24

Mér?! Az a legnagyobb poén! Erről szól az élet, nem?! :rolleyes:
Én nem bonyolítom a dolgokat, bonyolultak azok így is. :D Inkább az egyszerűsítésre törekszem. Ami persze bonyodalmakkal jár.  :eek: :D :lol: Látjátok? Mondtam, hogy bonyolult ez^^  :ejnye:

edit: hüle Raggie, most látom te vagy. :lol:

Raggie

Quote from: Yakumo on 2006-05-08, 23:58:55
edit: hüle Raggie, most látom te vagy. :lol:
Látod, látod! Én is bonyolítok! ;) :D :lul: Lassan becsavarodok! Najó itt haggyuk abba, mert még a végén Ramiz is idetalál és akkor aztán elszabadulnak a csavarok... meg a csavaranyák is... :D
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Ramiz

Én már itt vagyok! És ha már a pajzán témáknál tartunk (ne! ne is mondjátok, hogy nem tartunk ott! gondoljatok egy ****-ra és már ott is vagytok ti is! ... na látjátok! :D), hadd osszak meg veletek egy matematikus udvarlást (inkább ajánlattétel, mert elég direkt :) ) (gráfelméleti alapismeretekre szükség van a teljes élvezethez):
- Hölgyem, engedje meg, hogy hazakísérjem és mélységi feszítőfámat párhuzamos élei köré helyezzem!
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Raggie

Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-09, 00:11:46
Én már itt vagyok! És ha már a pajzán témáknál tartunk (ne! ne is mondjátok, hogy nem tartunk ott! gondoljatok egy ****-ra és már ott is vagytok ti is! ... na látjátok! :D), hadd osszak meg veletek egy matematikus udvarlást (inkább ajánlattétel, mert elég direkt :) ) (gráfelméleti alapismeretekre szükség van a teljes élvezethez):
- Hölgyem, engedje meg, hogy hazakísérjem és mélységi feszítőfámat párhuzamos élei köré helyezzem!
Én ismerem a komplett sztorit is! :D ;) :hehe:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Zsiga

Quote from: Vash the Stampeedo on 2006-05-09, 00:25:32
Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-09, 00:11:46
Én már itt vagyok! És ha már a pajzán témáknál tartunk (ne! ne is mondjátok, hogy nem tartunk ott! gondoljatok egy ****-ra és már ott is vagytok ti is! ... na látjátok! :D), hadd osszak meg veletek egy matematikus udvarlást (inkább ajánlattétel, mert elég direkt :) ) (gráfelméleti alapismeretekre szükség van a teljes élvezethez):
- Hölgyem, engedje meg, hogy hazakísérjem és mélységi feszítőfámat párhuzamos élei köré helyezzem!
Én ismerem a komplett sztorit is! :D ;) :hehe:
Sajnos én is...  :lul:

Kuroi Tenshi

Quote from: White SeeD on 2006-05-09, 08:59:08
Az "egészséges" társadalmi ember meg iyleneket néz és erről fossa a szót, de mivel az társadalmilag elfogadott ezért az jó.

A magunkbazárkózás meg jól látszik ezen a fórumon is:) Ennyi néma és magábazárkózott alakot még sosem láttam egy helyen   :D
Inkább nevezném "átlagos"nak vagy "tömeg(társadalmi)embernek". Ez a szellemi önleépítés minden, csak nem egészséges.

:D Gyere majd egyszer el meetre, ahol a vetítés vége után az 1. napirendi pont a némán egymás és a föld bámulása, hogy mondjon már valaki valamit :D

Fénymarék

#192
Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-08, 19:54:53
Nehogy már a wikipedia-ra kelljen menni, hogy utánanézzünk az otaku szó jelentésének... :lol:
Csak nézz körül, Fm, vagy nézd meg a galériás vagy a Havi Képmutatós képeket. Azok az emberek, akiket látsz, azok az otakuk. :D
Havi képmutatüs képek?
Ezt nem értem :)
Hmm akkor engem sok otaku vezs körbe :D ha ez az értelme :)
Edit:
Quote from: Zsiga on 2006-05-09, 01:18:04
Quote from: Vash the Stampeedo on 2006-05-09, 00:25:32
Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-09, 00:11:46
Én már itt vagyok! És ha már a pajzán témáknál tartunk (ne! ne is mondjátok, hogy nem tartunk ott! gondoljatok egy ****-ra és már ott is vagytok ti is! ... na látjátok! :D), hadd osszak meg veletek egy matematikus udvarlást (inkább ajánlattétel, mert elég direkt :) ) (gráfelméleti alapismeretekre szükség van a teljes élvezethez):
- Hölgyem, engedje meg, hogy hazakísérjem és mélységi feszítőfámat párhuzamos élei köré helyezzem!
Én ismerem a komplett sztorit is! :D ;) :hehe:
Sajnos én is...  :lul:

Szerencsére én nem :D

Quote from: Vash the Stampeedo on 2006-05-08, 23:47:05
Akkor már inkább a nők nem is olyanok, mint egy kirakósjáték, nem?! :D

(igazából ők nem is emberek... igazából földönkívüliek juttatták közénk őket, hogy megbonyolítsák az életünket! ;) ... ha már a cinikus dumáknál tartunk :) )

:D nem rossz teória, lehet hogy még igaz is ;)
:lol:

Zanador

Quote from: Fénymarék on 2006-05-09, 12:23:03
Quote from: Vash the Stampeedo on 2006-05-08, 23:47:05
Akkor már inkább a nők nem is olyanok, mint egy kirakósjáték, nem?! :D

(igazából ők nem is emberek... igazából földönkívüliek juttatták közénk őket, hogy megbonyolítsák az életünket! ;) ... ha már a cinikus dumáknál tartunk :) )

:D nem rossz teória, lehet hogy még igaz is ;)
:lol:
Akkor nekem már inkább az szokott eszembe jutni, hogy
Ádám sétálgat a paradicsomban, oda meg hozzá isten és kérdezi:
-Kell még valami, van még kivánságod?
-Hmm, kaja van, van hol aludnom, nem, szerintem minden megvan, kösz jól vagyok.
De isten megteremtette a nőt.
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Fénymarék

Quote from: Zanador on 2006-05-09, 12:49:32
Quote from: Fénymarék on 2006-05-09, 12:23:03
Quote from: Vash the Stampeedo on 2006-05-08, 23:47:05
Akkor már inkább a nők nem is olyanok, mint egy kirakósjáték, nem?! :D

(igazából ők nem is emberek... igazából földönkívüliek juttatták közénk őket, hogy megbonyolítsák az életünket! ;) ... ha már a cinikus dumáknál tartunk :) )

:D nem rossz teória, lehet hogy még igaz is ;)
:lol:
Akkor nekem már inkább az szokott eszembe jutni, hogy
Ádám sétálgat a paradicsomban, oda meg hozzá isten és kérdezi:
-Kell még valami, van még kivánságod?
-Hmm, kaja van, van hol aludnom, nem, szerintem minden megvan, kösz jól vagyok.
De isten megteremtette a nőt.
Érvnek megteszi ;)
Zanador mkor jut ez eszedbe leginkább?

Kvikveg

Nekem most egy szam szovege ugrott be... *gonosz*
"And the woman needs a man, like a fish needs a bycicle." :rotfl:

Node kanyarodjunk vissza a temanak egy szebb megfogalmazasahoz... bar az irodalom erettsegi mar lement.
Na, kerestem valamit.

QuoteHA MENNÉL HIDEG SZÉLBEN

Burns

Ha mennél hideg szélben
    a réten át, a réten át,
rád adnám kockás takaróm,
    öleljen át, öleljen át!
S ha körülzúgna sors-vihar
    rémségesen, rémségesen:
szívemben volna házad,
    oszd meg velem, oszd meg velem!

Volna köröttem zord vadon,
    sötét, veszett, sötét, veszett;
mennyország volna nékem az
    együtt veled, együtt veled!
S ha volnék minden föld ura
    az ég alatt, az ég alatt:
koronám legszebb ékköve
    volnál magad, volnál magad!

(Weöres Sándor)
(Maga mindent ketszer mond ketszer mond? :hehe:)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fénymarék

Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 14:26:10
Nekem most egy szam szovege ugrott be... *gonosz*
"And the woman needs a man, like a fish needs a bycicle." :rotfl:

Node kanyarodjunk vissza a temanak egy szebb megfogalmazasahoz... bar az irodalom erettsegi mar lement.
Na, kerestem valamit.

QuoteHA MENNÉL HIDEG SZÉLBEN

Burns

Ha mennél hideg szélben
    a réten át, a réten át,
rád adnám kockás takaróm,
    öleljen át, öleljen át!
S ha körülzúgna sors-vihar
    rémségesen, rémségesen:
szívemben volna házad,
    oszd meg velem, oszd meg velem!

Volna köröttem zord vadon,
    sötét, veszett, sötét, veszett;
mennyország volna nékem az
    együtt veled, együtt veled!
S ha volnék minden föld ura
    az ég alatt, az ég alatt:
koronám legszebb ékköve
    volnál magad, volnál magad!

(Weöres Sándor)
(Maga mindent ketszer mond ketszer mond? :hehe:)
ezzel pontosan mire gondolsz, célzol?

Kvikveg

Quote from: Fénymarék on 2006-05-09, 14:29:39
...
ezzel pontosan mire gondolsz, célzol?
Arra, hogy elkanyarodhatnank valami pozitiv iranyba...
Ezen viszont szenne rohogtem magam, ilyen verset sem sokat lat az ember!  :ejnye:
QuoteEGY KERESZTÉNY LEÁNYRA

Abu Nuvász

Elmész előttem, némán elpirúlok,
elfordulsz büszkén, mintha meg se látnál.
Ruháidnak alatta minden este
reszket egy illatárasztó virágszál.
Elnyűtte testemet a vágy miattad,
szememnek héja vért hullajt utánad;
moszlim-gyötrő keresztény őzikém, te,
minden igazhitű áhítja bájad.
S ha nem tudnám, hogy a gyehenna vár rám,
bizony Alláh helyett Krisztust imádnám!

(Jékely Zoltán)

Amugy itt vannak:
http://mek.oszk.hu/00300/00380/html/
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fénymarék

Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 14:31:35
Quote from: Fénymarék on 2006-05-09, 14:29:39
...
ezzel pontosan mire gondolsz, célzol?
Arra, hogy elkanyarodhatnank valami pozitiv iranyba...
Ezen viszont szenne rohogtem magam, ilyen verset sem sokat lat az ember!  :ejnye:
Végre valami épkézláb ötlet :P


Ramiz

Bárcsak tényleg működne a "nincs szükség biciklire" dolog... :| Rögtön uszonyokat növesztenék. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fénymarék

Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-09, 15:27:17
Bárcsak tényleg működne a "nincs szükség biciklire" dolog... :| Rögtön uszonyokat növesztenék. :)
:D
a tekerésre célozván növesztesz uszonyokat? :D

Kvikveg

Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-09, 15:27:17
Bárcsak tényleg működne a "nincs szükség biciklire" dolog... :| Rögtön uszonyokat növesztenék. :)
Hehe, abbol, hogy biciklire nincs szuksege, nem kovetkezik az, hogy himnemu halra van.  :hehe:
Persze ha idult biciklihianyodat akarod kuralni az mas. Bar ettol meg nem fogsz eljutni Alsofuzkorhadvanyrol Felsobekarocsogenyre. Max tepsiben, sutve. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 15:58:36
Bar ettol meg nem fogsz eljutni Alsofuzkorhadvanyrol Felsobekarocsogenyre. Max tepsiben, sutve. :)
Ramiz? Mondtam már, hogy romlott húst nem eszünk.  :ejj:

Selmo

wow! Itt jobban ugrál a téma, mint az offtopicban...

Ja és csakhogy a témánál is maradjak ez a "pozitív irány", ez a nőknél mit jelent? :hehe:

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Quote from: Selmo on 2006-05-09, 17:20:02
wow! Itt jobban ugrál a téma, mint az offtopicban...

Ja és csakhogy a témánál is maradjak ez a "pozitív irány", ez a nőknél mit jelent? :hehe:
Azt, hogy legalabb par oldal erejeig hagyjuk abba a sirankozast. :)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Fénymarék

Quote from: Selmo on 2006-05-09, 17:20:02
wow! Itt jobban ugrál a téma, mint az offtopicban...

Ja és csakhogy a témánál is maradjak ez a "pozitív irány", ez a nőknél mit jelent? :hehe:
ehhh :D
:lol:
mért  apasiknál mit is? :lol:

Selmo

Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 17:21:47
Azt, hogy legalabb par oldal erejeig hagyjuk abba a sirankozast. :)
Asszem ez megtörtént. :D
Nos, ha lehetek némileg indiszkrét, ki mit figyel meg előszőr a másik nem egy képviselőjén?  :angyali: (Ramiz kérlek ne gyere a csápokkal. :D)

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Selmo on 2006-05-09, 17:51:21
Asszem ez megtörtént. :D
Nos, ha lehetek némileg indiszkrét, ki mit figyel meg előszőr a másik nem egy képviselőjén?  :angyali: (Ramiz kérlek ne gyere a csápokkal. :D)

Tök jó a kérdés.
Nálam változó, hogy elsőre mit figyelek meg, amit először meglátok :D

Egyébként megnézem az nő arcát, haját, szemét :) aztán haladok tovább.

Fénymarék

Quote from: sirtomi on 2006-05-09, 17:53:24
Quote from: Selmo on 2006-05-09, 17:51:21
Asszem ez megtörtént. :D
Nos, ha lehetek némileg indiszkrét, ki mit figyel meg előszőr a másik nem egy képviselőjén?  :angyali: (Ramiz kérlek ne gyere a csápokkal. :D)

Tök jó a kérdés.
Nálam változó, hogy elsőre mit figyelek meg, amit először meglátok :D

Egyébként megnézem az nő arcát, haját, szemét :) aztán haladok tovább.

S!Rtomi: pirospont ;)