Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

sirtomi

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-09, 17:54:45
Az arcot, főleg a szemet.

Miért is jó kérdés?
Mert haverjaimmal ezt egyszer kiveséztük és érdekes dolgok jöttek elő :)

Kvikveg

Most oszinten: ki irna be ezek utan, hogy termeszetesen eloszor a csocseit? :ejnye:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 18:03:09
Most oszinten: ki irna be ezek utan, hogy termeszetesen eloszor a csocseit? :ejnye:

Ami először a szemem elé kerül. Utána a szemeit és az arcát :D

sirtomi

Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 18:03:09
Most oszinten: ki irna be ezek utan, hogy termeszetesen eloszor a csocseit? :ejnye:
Azt írtam, hogy amit először meglátok. Hogy mit látok meg először az függ a hangulatomtól is :D Meg ha először a mellei jönnek be az ajtón akkor persze, hogy azt nézem meg :D

Selmo

Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 18:03:09
Most oszinten: ki irna be ezek utan, hogy termeszetesen eloszor a csocseit? :ejnye:
Hát ezek után már bárki. :lol:

A tökéletesség unalmas.

Draconire

Én pl azt nézem meg először ami a legszembetűnőbb, ergo azt ami a legnagyobb  :D
Utána meg eldöntöm az öszkép alapján hogy, jó-e az a 'nagy dolog'  :smile:

sirtomi

Quote from: Gmer on 2006-05-09, 18:09:11
Én pl azt nézem meg először ami a legszembetűnőbb, ergo azt ami a legnagyobb  :D
Utána meg eldöntöm az öszkép alapján hogy, jó-e az a 'nagy dolog'  :smile:

Nagy dolgok általában jók  :jee: :D

Fénymarék

Quote from: Gmer on 2006-05-09, 18:09:11
Én pl azt nézem meg először ami a legszembetűnőbb, ergo azt ami a legnagyobb  :D
Utána meg eldöntöm az öszkép alapján hogy, jó-e az a 'nagy dolog'  :smile:
hát akkor valszeg nem a szemét :D
S!Rtomi ha nem éred be akicsivel..áúú még nagyok sem lesznek :D
és mért pont anagy dolgok ajók?
pl nagy pofon?
gondolom azt is élvezed ezekszerint .D

Selmo

Quote from: sirtomi on 2006-05-09, 18:09:58
Quote from: Gmer on 2006-05-09, 18:09:11
Én pl azt nézem meg először ami a legszembetűnőbb, ergo azt ami a legnagyobb  :D
Utána meg eldöntöm az öszkép alapján hogy, jó-e az a 'nagy dolog'  :smile:

Nagy dolgok általában jók  :jee: :D
A nagy, de nem óriási dolgok jók. :jee:

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Fénymarék on 2006-05-09, 18:16:10
hát akkor valszeg nem a szemét :D
S!Rtomi ha nem éred be akicsivel..áúú még nagyok sem lesznek :D
és mért pont anagy dolgok ajók?
pl nagy pofon?
gondolom azt is élvezed ezekszerint .D

Ha már pofon, akkor legyen nagy! Kicsiből nem tanulok! :D

Fénymarék

Quote from: sirtomi on 2006-05-09, 18:18:01
Quote from: Fénymarék on 2006-05-09, 18:16:10
hát akkor valszeg nem a szemét :D
S!Rtomi ha nem éred be akicsivel..áúú még nagyok sem lesznek :D
és mért pont anagy dolgok ajók?
pl nagy pofon?
gondolom azt is élvezed ezekszerint .D

Ha már pofon, akkor legyen nagy! Kicsiből nem tanulok! :D
a rohadt életbe ez jó érv :D
sajna ;)

Draconire

Quote from: Fénymarék on 2006-05-09, 18:20:54
Quote from: sirtomi on 2006-05-09, 18:18:01
Quote from: Fénymarék on 2006-05-09, 18:16:10
hát akkor valszeg nem a szemét :D
S!Rtomi ha nem éred be akicsivel..áúú még nagyok sem lesznek :D
és mért pont anagy dolgok ajók?
pl nagy pofon?
gondolom azt is élvezed ezekszerint .D

Ha már pofon, akkor legyen nagy! Kicsiből nem tanulok! :D
a rohadt életbe ez jó érv :D
sajna ;)

Áá, pofonból kicsi is elég csak sokan tudjanak róla  :D

Fénymarék

Quote from: Gmer on 2006-05-09, 18:23:19
Quote from: Fénymarék on 2006-05-09, 18:20:54
Quote from: sirtomi on 2006-05-09, 18:18:01
Quote from: Fénymarék on 2006-05-09, 18:16:10
hát akkor valszeg nem a szemét :D
S!Rtomi ha nem éred be akicsivel..áúú még nagyok sem lesznek :D
és mért pont anagy dolgok ajók?
pl nagy pofon?
gondolom azt is élvezed ezekszerint .D

Ha már pofon, akkor legyen nagy! Kicsiből nem tanulok! :D
a rohadt életbe ez jó érv :D
sajna ;)

Áá, pofonból kicsi is elég csak sokan tudjanak róla  :D
egyre jobbb :D

Selmo

 :eek: Pofontopic lesz belőle. Bezzeg az én egyik barátnőm nem pofozkodik, hanem ököllel. Ráadásul balkezes...

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Quote from: Selmo on 2006-05-09, 18:28:02
:eek: Pofontopic lesz belőle. Bezzeg az én egyik barátnőm nem pofozkodik, hanem ököllel. Ráadásul balkezes...
Na igy terelgessem a topicot jo hangulatu versekkel... :frown: :ejnye:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Bezony, ahelyett, hogy bevallanád, hogy hátsókat bámulod meg előszőr. :hehe:

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Kuroi Tenshi

Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 18:03:09
Most oszinten: ki irna be ezek utan, hogy termeszetesen eloszor a csocseit? :ejnye:
Kviki, a közvetlenségedre mindig lehet számítani :lol:

Ahhoz túl mélyre kéne hajolnom :p

Na most erre az Aphex Twin - Windowlicker száma jut eszembe :lul:
Gerjedve nézik, ahogy a csaj rázza a seggét hátsó felét, de amint megfordul, a bűnronda (digitálisan kihangsúlyozottan eltorzítottan ronda) arcvonásait meglátják, sokkot kapnak :D

Nekem egy szép arc sokkal többet számít, mint az extra-nagy keblek. Sőt, az óriásmellű szilikon-macákat kifejezetten visszataszítónak tartom.
uff.

Ramiz

Én úgy vagyok a mellekkel, mint Gombóc Artúr a csokikkal: szeretem a kicsit, a nagyot, a gömbölydedet, a hegyeset, a puhát, a keményet... :D Az arc sokkal meghatározóbb, és nem a tökéletesség nyűgöz le, hanem a nehezebben megfogható vonzerő, a szexepil, a rejtett szépség. Valamint egy formás fenék is nagyon sokat nyom a latban (mármint nem tömegre... :haha: ). De én egyébként haj- és kézfetisiszta is vagyok, azok is nagyon fontosak. :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

HVp213

én nem vagyok gomboc artur nem is nagyon kedvelem a nagy "csocsoket"!
amik ugy vándorolnak a hölgyön, mint a kontinensek a földön
hát nem szivesen lennék ott Colombus... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Raggie

Az a lényeg, hogy ragadjon a bélyeg! :zen:

Szvsz a legfontosabb, hogy a test és az arc és az egész lány olyan összhangban legyen, olyan "csinos" legyen... ezt nem lehet jól elmagyarázni, mert leginkább csak érzi az ember. Az arc a legfontosabb szerintem is, de az alak a második(nem a mell vagy a fenék alakja, hanem az egész nőé).

Uff... ide sem írtam még ilyen terjedelmes fejtegetést!.. :rolleyes:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Rounin

Vagyis mi az ami igazán számít a nőn? A nő. Az egésze. :zen:

Pirula

Quote from: Rounin on 2006-05-09, 20:55:14
Vagyis mi az ami igazán számít a nőn? A nő. Az egésze. :zen:
He? Mégegy nő?

Rounin


Kuroi Tenshi

Quote from: Pirula on 2006-05-09, 20:57:18
Quote from: Rounin on 2006-05-09, 20:55:14
Vagyis mi az ami igazán számít a nőn? A nő. Az egésze. :zen:
He? Mégegy nő?
:D

Ha másképp teszed fel, akkor se mászol ki egykönnyen belőle: mint a vicc: 10 kérdés, amitől a férfiak a falra másznak - és tíz válasz, amitől a nők a falra másznak 1. hely
[spoiler] - Mit szeretsz bennem a legjobban?
- A f*******! [/spoiler]

kisvirag

ma meg kellett állapitanom, hogy a női derék-fenék alakja napjainkban mintha kezdene kicsit átalakulni. vagy csak nekem esett meg rossz derekakon a szemem... de szóval, konstatálnom kellett, hogy szerencsétlen csajoknak alig volt valami fenekük (már az a szép domborodó, formás) inkább egy kicsit feljebb, úgy ahol a csípőnadrág van, környékén egy elég terjedelmes, és inkább oldalt, semmint a hátsó félen terpeszkedő úszógumi szerűség...
amit még jobban kiemelt a jó szorosra húzott öv, mert szépen feltorlaszolta a haspóló alja alá... brrr...

de azért, mentségemre legyen mondva, ma esett meg velem az is, hogy úgy megbámultam az utcán egy csajt, hogy nem vettem észre, hogy melette az egyik legjobb barátnőm megy, csak miután kalimpáltak nekem egy sort, hogy hellou...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Raggie

Aham, aham.. kisvirag ferde hajlamai felszínre törnek??? :eek:
"I know what you're thinking. "Did he fire six shots or only five?" Well, to tell you the truth, in all this excitement I kind of lost track myself. But being as this is a .44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: "Do I feel lucky?" ...

Well, do ya, punk?"

Pirula

Quote from: Rounin on 2006-05-09, 20:59:57
Quote from: Pirula on 2006-05-09, 20:57:18
Quote from: Rounin on 2006-05-09, 20:55:14
Vagyis mi az ami igazán számít a nőn? A nő. Az egésze. :zen:
He? Mégegy nő?

T_T Néha útállak.

:hehe: :D
Megtisztelsz! :D

Amúgy a kutya magában a topicmegnevezésben van elásva, miszerint Értsük meg az ellenkező nemet. Ez egy nagy tévedés. Nem kell őket megérteni, hanem olyasvalakit kell keresni aki nem ellenkezik!
Touché!
Lezárhatjuk a topicot, mindent megoldottam!
Bonbont helyben, virágot az öltözőben. Köszönöm.

Quote from: kisvirag on 2006-05-09, 21:02:51
ma meg kellett állapitanom, hogy a női derék-fenék alakja napjainkban mintha kezdene kicsit átalakulni. vagy csak nekem esett meg rossz derekakon a szemem...
Szerintem nem, bár nem tartom kizártnak hogy szelektív a memóriám, így az elrettentő példákra nem emlékszem. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Pirula on 2006-05-09, 21:10:23
Szerintem nem, bár nem tartom kizártnak hogy szelektív a memóriám, így az elrettentő példákra nem emlékszem. :)
Ne akard, hogy keressek róla képet (pl hamburgert zabáló kétszáz kilós kocákról... öhm... hölgyeményekről...)

Mondani könnyű, de olyat találni, aki nem ellenkezik, és még neked is bejön...
Mármint önszántából nem ellenkezik. Az italporok és fejhez szegezett pisztolyok most nem számítanak.  :__devil: