Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Pirula

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-09, 21:19:42
Quote from: Pirula on 2006-05-09, 21:10:23
Szerintem nem, bár nem tartom kizártnak hogy szelektív a memóriám, így az elrettentő példákra nem emlékszem. :)
Ne akard, hogy keressek róla képet (pl hamburgert zabáló kétszáz kilós kocákról... öhm... hölgyeményekről...)
Á, köszönöm azt hiszem eltekinthetünk a képektől. Mindenesetre holnap úgyis megyek jegyet beíratni, csinálhatok egy gyors statisztikát ha van rá igény.
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-09, 21:19:42Mondani könnyű, de olyat találni, aki nem ellenkezik, és még neked is bejön...
Mármint önszántából nem ellenkezik. Az italporok és fejhez szegezett pisztolyok most nem számítanak.  :__devil:
Értem, értem. Csak mint elvi felvetést igyekeztem gyorsan kétvállra fektetni a topic címét. :) Tudod, kell a napi kis sikerélmény.

Kuroi Tenshi

Quote from: Pirula on 2006-05-09, 21:25:45
Értem, értem. Csak mint elvi felvetést igyekeztem gyorsan kétvállra fektetni a topic címét. :) Tudod, kell a napi kis sikerélmény.
Napi sikerélményedhez most hirtelenjében egy karmaponttal tudok hozzájárulni - a 250.kel ;)

Pirula

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-09, 21:27:59
Quote from: Pirula on 2006-05-09, 21:25:45
Értem, értem. Csak mint elvi felvetést igyekeztem gyorsan kétvállra fektetni a topic címét. :) Tudod, kell a napi kis sikerélmény.
Napi sikerélményedhez most hirtelenjében egy karmaponttal tudok hozzájárulni - a 250.kel ;)
:merci: Igazán köszönöm. :)

Kvikveg

Quote from: kisvirag on 2006-05-09, 21:02:51
ma meg kellett állapitanom, hogy a női derék-fenék alakja napjainkban mintha kezdene kicsit átalakulni. vagy csak nekem esett meg rossz derekakon a szemem... de szóval, konstatálnom kellett, hogy szerencsétlen csajoknak alig volt valami fenekük (már az a szép domborodó, formás) inkább egy kicsit feljebb, úgy ahol a csípőnadrág van, környékén egy elég terjedelmes, és inkább oldalt, semmint a hátsó félen terpeszkedő úszógumi szerűség...
amit még jobban kiemelt a jó szorosra húzott öv, mert szépen feltorlaszolta a haspóló alja alá... brrr...

de azért, mentségemre legyen mondva, ma esett meg velem az is, hogy úgy megbámultam az utcán egy csajt, hogy nem vettem észre, hogy melette az egyik legjobb barátnőm megy, csak miután kalimpáltak nekem egy sort, hogy hellou...
Azt a csiponadrag csinalja. Idealis puceran lenne megtekinteni okat, akkor latszana, hogy valojaban milyen fenekformajuk van. Fiuk legalabbis biztos orulnenek neki. Goto nudista strand. :ejnye:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 22:11:36
Azt a csiponadrag csinalja. Idealis puceran lenne megtekinteni okat, akkor latszana, hogy valojaban milyen fenekformajuk van. Fiuk legalabbis biztos orulnenek neki. Goto nudista strand. :ejnye:

Sok nyugdíjas közé? :__devil: You can't be THAT evil....

Pirula

Quote from: Rounin on 2006-05-09, 22:21:42
Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 22:11:36
Azt a csiponadrag csinalja. Idealis puceran lenne megtekinteni okat, akkor latszana, hogy valojaban milyen fenekformajuk van. Fiuk legalabbis biztos orulnenek neki. Goto nudista strand. :ejnye:

Sok nyugdíjas közé? :__devil: You can't be THAT evil....
Ano... honnan vágod ennyire a nudistastrandok korösszetételét?  :angyali:

HVp213

Quote from: Pirula on 2006-05-09, 21:25:45
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-09, 21:19:42
Quote from: Pirula on 2006-05-09, 21:10:23
Szerintem nem, bár nem tartom kizártnak hogy szelektív a memóriám, így az elrettentő példákra nem emlékszem. :)
Ne akard, hogy keressek róla képet (pl hamburgert zabáló kétszáz kilós kocákról... öhm... hölgyeményekről...)
Á, köszönöm azt hiszem eltekinthetünk a képektől. Mindenesetre holnap úgyis megyek jegyet beíratni, csinálhatok egy gyors statisztikát ha van rá igény.

uram várjuk a felmérés eredményét uram
Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 22:11:36
Quote from: kisvirag on 2006-05-09, 21:02:51
ma meg kellett állapitanom, hogy a női derék-fenék alakja napjainkban mintha kezdene kicsit átalakulni. vagy csak nekem esett meg rossz derekakon a szemem... de szóval, konstatálnom kellett, hogy szerencsétlen csajoknak alig volt valami fenekük (már az a szép domborodó, formás) inkább egy kicsit feljebb, úgy ahol a csípőnadrág van, környékén egy elég terjedelmes, és inkább oldalt, semmint a hátsó félen terpeszkedő úszógumi szerűség...
amit még jobban kiemelt a jó szorosra húzott öv, mert szépen feltorlaszolta a haspóló alja alá... brrr...

de azért, mentségemre legyen mondva, ma esett meg velem az is, hogy úgy megbámultam az utcán egy csajt, hogy nem vettem észre, hogy melette az egyik legjobb barátnőm megy, csak miután kalimpáltak nekem egy sort, hogy hellou...
Azt a csiponadrag csinalja.
nem hiszek önnek My Master
bizonyitékot akarok
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rounin

Quote from: Pirula on 2006-05-09, 22:22:24
Ano... honnan vágod ennyire a nudistastrandok korösszetételét?  :angyali:

Reméltem, hogy te teszed fel a kérdést, mert így még burkoltan sincs célzás semmire :__devil:
Hát odahaza volt egy helyes kis nudista-strand a falu közelében, Dunaparton... és naív kissrác új kempinggel marhára nem tudja, ez merre van. Csak száguld hetedhéthatáron át, erdőkön, homokbuckákon át...egyenesen a strand irányába. A horror O_O.

Na meg valamelyik híradóban is volt szó már nudistastrandról, német napilapban is láttam ilyet, és a kicenzúrázott képeken szinte csak 40+ 50+ egyedek szerepeltek. Ránézésre... O_o

Zanador

Még Pirula partizán topiccimtámadó akciójával együtt is egy kicsit furcsa most az összkép. Merthogy itt jópáran nyilatkoztak arról, hogy mit is néznek meg egy lányon, de én ezt magamról már amúgyis tudom, szóval el nem segit hozzá az "ellenkező nem" megértéséhez. (közben csak most gondolkozok el azon, hogy Ramiz barátunk "ellenkező" kifejezése elég kétértelmű szóhasználat a jelen esetben, nem? :D)
Létezik egy vélemény, mely szerint "A nőknek csakis a belső értékek számítanak.. légkondi, bőrülés...". Ez a valóságban is megálja a helyét? :)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Rounin

Quote from: Zanador on 2006-05-09, 22:30:58
Létezik egy vélemény, mely szerint "A nőknek csakis a belső értékek számítanak.. légkondi, bőrülés...". Ez a valóságban is megálja a helyét? :)

Egy részükre hogyne. De jóérzésű férfiember nem kezd azokkal ;) Max. tévedésből :S

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2006-05-09, 22:27:01
Reméltem, hogy te teszed fel a kérdést, mert így még burkoltan sincs célzás semmire :__devil:
Hát odahaza volt egy helyes kis nudista-strand a falu közelében, Dunaparton... és naív kissrác új kempinggel marhára nem tudja, ez merre van. Csak száguld hetedhéthatáron át, erdőkön, homokbuckákon át...egyenesen a strand irányába. A horror O_O.
:D

Ezt az ORTT-nek! Méghogy a véres, erőszakos, meztelenséggel és perverzitással teli japán rajzfilmek okoznak fejlődési zavarokat az ártatlan kisgyermekek lelkében? Egy frászt! A vén banyákkal teli nudista strandok! Be kéne őket tiltani! Ezután csak bombázókkal teli nudista strandok lehetnek!

:rotfl:

Ki irja alá a petíciómat?

:muhahah:

Kvikveg

Quote from: HVp213 on 2006-05-09, 22:24:11
nem hiszek önnek My Master
bizonyitékot akarok
Na nem, nem egetem magam. Max ha leadok mostantol 15 kilot, esetleg. Kerd meg kisviragot.
Amugy a nudista strand osszetetele... van benne valami. Mindenesetre igen erdekes anyaszult meztelen kb 50es nemet turistaval beszelgetni... Felejthetetlen elmeny. :lul:
De legalabb mi javitottuk az atlageletkor szintjet.
(Amugy az eletben nem gondoltam volna, hogy valaha beteszem a labam ilyen helyre. Az az igazsag, ha mindenki pucer, akkor senkit sem zavar. A zuhanyozas pedig mesesen egyszeru: papucs, tusfurdo, torulkozo. Kesz.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-09, 22:34:22
Ezt az ORTT-nek! Méghogy a véres, erőszakos, meztelenséggel és perverzitással teli japán rajzfilmek okoznak fejlődési zavarokat az ártatlan kisgyermekek lelkében? Egy frászt! A vén banyákkal teli nudista strandok! Be kéne őket tiltani! Ezután csak bombázókkal teli nudista strandok lehetnek!

:rotfl:

Ki irja alá a petíciómat?

:muhahah:

Szóval szerinted bennem zavart okoztak? O_O Végülis... már voltam gay és emo is a fórumon, sőt, ki tudja még mi :hehe:

Hát én azt sem írnám alá. Na bocs az offért, megyek már, gomen -.-

HVp213

Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 22:37:08
Quote from: HVp213 on 2006-05-09, 22:24:11
nem hiszek önnek My Master
bizonyitékot akarok
Na nem, nem egetem magam. Max ha leadok mostantol 15 kilot, esetleg. Kerd meg kisviragot.
Amugy a nudista strand osszetetele... van benne valami. Mindenesetre igen erdekes anyaszult meztelen kb 50es nemet turistaval beszelgetni... Felejthetetlen elmeny. :lul:
De legalabb mi javitottuk az atlageletkor szintjet.
(Amugy az eletben nem gondoltam volna, hogy valaha beteszem a labam ilyen helyre. Az az igazsag, ha mindenki pucer, akkor senkit sem zavar. A zuhanyozas pedig mesesen egyszeru: papucs, tusfurdo, torulkozo. Kesz.)
mit meg nem tud az ember :D
egyik nudista telepen tölti szabadidejét
másik hölgy létére lányokat stiröl....

ezé van nekünk nehéz a mi dolgunk mindig elörukkolnak vmi váratlannal :) (ami nem mindig rossz...:p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Kvikveg

Haaat eloszoris egyszer voltam ott. Az alternativ kempinglehetosegek tengertol messze, szardiniasdoboz, dzsuva kikoto mellett voltak kb. Szoval igy kerultunk oda.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

sirtomi

Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-09, 19:13:26
Én úgy vagyok a mellekkel, mint Gombóc Artúr a csokikkal: szeretem a kicsit, a nagyot, a gömbölydedet, a hegyeset, a puhát, a keményet... :D Az arc sokkal meghatározóbb, és nem a tökéletesség nyűgöz le, hanem a nehezebben megfogható vonzerő, a szexepil, a rejtett szépség. Valamint egy formás fenék is nagyon sokat nyom a latban (mármint nem tömegre... :haha: ). De én egyébként haj- és kézfetisiszta is vagyok, azok is nagyon fontosak. :)

Hajat én is megnézem és sokat számít nálam, nem tudom miért :)

Rounin: Teljesen egyetértek veled. Az a jó ha egyben az egész nő tetszik :)

kisvirag

sajnos én nem vagyok jó demonstrációnak. egyrészt nem csípőnadrágot hordok, másrészt nekem keskeny derekam, majdnem ideális méretű csípőm van és nem túl nag,y de igen formás (katz szerint a világ legszebb*szerény*) fenékkel rendelkezem. és semmilyen úszógumim sincs...
sajnos 55-60 kilo alatt nem találsz demonstrálásra alkalmas hölgyet (nagy valszinüség szerint, bár láttam már olyat is, aki alapvetően csinos volt, csak ezaz úszógumiszerű réteg, meg a nagynak tűnő feneke rontott az összhatáson...)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: kisvirag on 2006-05-10, 00:15:36
sajnos én nem vagyok jó demonstrációnak. egyrészt nem csípőnadrágot hordok, másrészt nekem keskeny derekam, majdnem ideális méretű csípőm van és nem túl nag,y de igen formás (katz szerint a világ legszebb*szerény*) fenékkel rendelkezem. és semmilyen úszógumim sincs...
sajnos 55-60 kilo alatt nem találsz demonstrálásra alkalmas hölgyet (nagy valszinüség szerint, bár láttam már olyat is, aki alapvetően csinos volt, csak ezaz úszógumiszerű réteg, meg a nagynak tűnő feneke rontott az összhatáson...)

Egy kis úszógumi szerintem nem ront az összhatáson. Persze vannak akik olyan nadrágot húznak fel, hogy nevetnem kell mikor meglátom a kibuggyanó kis úszógumit :)

Mattanja

Quote from: sirtomi on 2006-05-10, 00:17:55
Egy kis úszógumi szerintem nem ront az összhatáson. Persze vannak akik olyan nadrágot húznak fel, hogy nevetnem kell mikor meglátom a kibuggyanó kis úszógumit :)
Kicsi nem is, különben a végén szétrepedne a bőre, amikor valamerre hajol. De amikor a folyamatos fogyástól-hízástól elcsúnyúlt bőre akár csak kissé is rálóg az övre, az minden, csak nem szép/izgató/érdekes/csinos/akármi. De, mégis: gusztustalan, ízléstelen.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Yakumo

Quote from: Kvikveg on 2006-05-09, 22:37:08
Amugy a nudista strand osszetetele... van benne valami. Mindenesetre igen erdekes anyaszult meztelen kb 50es nemet turistaval beszelgetni... Felejthetetlen elmeny. :lul:
De legalabb mi javitottuk az atlageletkor szintjet.
(Amugy az eletben nem gondoltam volna, hogy valaha beteszem a labam ilyen helyre. Az az igazsag, ha mindenki pucer, akkor senkit sem zavar. A zuhanyozas pedig mesesen egyszeru: papucs, tusfurdo, torulkozo. Kesz.)
*elképzeli*     :D

Manu

Quote from: Rounin on 2006-05-09, 22:33:01
Quote from: Zanador on 2006-05-09, 22:30:58
Létezik egy vélemény, mely szerint "A nőknek csakis a belső értékek számítanak.. légkondi, bőrülés...". Ez a valóságban is megálja a helyét? :)

Egy részükre hogyne. De jóérzésű férfiember nem kezd azokkal ;) Max. tévedésből :S

Vagy funkciójukból fakadólag ;)

Én kb Ramizzal meg Raggievel értek egyet. A nőiesség a legfontosabb, az öszhatás a maga komplexitásában. Ha egy jó zenét szétbontassz akkordjaira, nem igazán fodod élvezni, legalábbis nem hosszú távon.
Szerintem egy férfi több síkon szereti a nőket. Az ősi mesterség képviselői igenis kellenek, hiába ösztönállatok vagyunk, bármennyire is tagadják azt sokan. Ezek a lányok meggyőződésem, hogy sok párkapcsolat kiegyensúlyozottságáért felelősek, és nem a sajátjukért :D. Aztán sztem sok férfiban van egyfajta fordított Ödipus komlexus, valami istennőt keresnek, ami inkább egy anyához hasonlít, mint olyanhoz, akit képesek lennének ágyba vinni. Sok férfinál tapasztaltam azt, hogy az imádottjukról még csak nem is fantáziáltak, nehogy bepiszkolják. Aztán meg ott van az igazi szerelem, ami meg úgyis elmúlik egyszer... :D

Engem a következő kérdések foglalkoztatnak:
Az idő, mint olyan, s hatása egy párkapcsolatra. Ragaszkodás. Szerelem csak gyűlöletbe csaphat át és csak a szeretet barátságba. Uralkodás és alázat. Lehet egy egyenlőnek lenni, és ki legyen az uralkodó fél. 

Ramiz

#261
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-05-09, 21:02:33
Ha másképp teszed fel, akkor se mászol ki egykönnyen belőle: mint a vicc: 10 kérdés, amitől a férfiak a falra másznak - és tíz válasz, amitől a nők a falra másznak 1. hely
[spoiler] - Mit szeretsz bennem a legjobban?
- A f*******! [/spoiler]
:lol:

Quote from: kisvirag on 2006-05-10, 00:15:36
sajnos én nem vagyok jó demonstrációnak. egyrészt nem csípőnadrágot hordok, másrészt nekem keskeny derekam, majdnem ideális méretű csípőm van és nem túl nag,y de igen formás (katz szerint a világ legszebb*szerény*) fenékkel rendelkezem. és semmilyen úszógumim sincs...
És én még aszittem, hogy a férfiak a hiúbbak és a nők a pesszimisták, akik mindig aggódnak az alakjuk miatt... de ezt az önfényezést... :muhahah: (Még ha igaz is, amiről sajna nem tudok nyilatkozni - katz, hallod, NEM tudok, ne ölj meg. :D )

Quote from: Manu on 2006-05-10, 00:44:59
Szerintem egy férfi több síkon szereti a nőket. Az ősi mesterség képviselői igenis kellenek, hiába ösztönállatok vagyunk, bármennyire is tagadják azt sokan. Ezek a lányok meggyőződésem, hogy sok párkapcsolat kiegyensúlyozottságáért felelősek, és nem a sajátjukért :D.
Nemcsak a párkapcsolatok kiegyensúlyozottságáért kelle(né)nek... :D Csak hát ahogy ma megy, az elég gáz... Szerintem sokkal jobb lenne, ha lennének rendes, tisztességes (nem viccből írtam) piroslámpás házak madámmal és rendszeres orvosi vizsgálattal, ahogy régen. De hát ma már ehhez túl erkölcsös a társadalom... a fiatalkorúakkal meg a gyerekekkel meg azt csinálnak gerinctelenebb fajtársaink, amit akarnak, és az internetre is feltehetik az egészet... Ez nem jó, ez a hazug, hamis hozzáállás.

Quote from: Manu on 2006-05-10, 00:44:59Engem a következő kérdések foglalkoztatnak: Az idő, mint olyan, s hatása egy párkapcsolatra. Ragaszkodás. Szerelem csak gyűlöletbe csaphat át és csak a szeretet barátságba. Uralkodás és alázat. Lehet egy egyenlőnek lenni, és ki legyen az uralkodó fél.
Amikor ilyeneket mondasz, olyan öregnek érezlek... :__devil: (Főleg az "idő mint olyan" rész ütött ki. Nem is merem mondani, mely típusú egyetem melyik szakának hallgatóira jellemző szófordulat ez. :angyali: :D ) Persze az is igaz (az érem másik oldala, hajaj), hogy én kötözködő geckes vagyok + lelkileg erősen éretlen. :) Így hát csak nevetni szabad a postjaimon, mert ami sértőnek hangzik, azt sem annak szántam (ez egyébként tényleg igaz). :smile:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: kisvirag on 2006-05-10, 00:15:36
sajnos én nem vagyok jó demonstrációnak. egyrészt nem csípőnadrágot hordok, másrészt nekem keskeny derekam, majdnem ideális méretű csípőm van és nem túl nag,y de igen formás (katz szerint a világ legszebb*szerény*) fenékkel rendelkezem. és semmilyen úszógumim sincs...
sajnos 55-60 kilo alatt nem találsz demonstrálásra alkalmas hölgyet (nagy valszinüség szerint, bár láttam már olyat is, aki alapvetően csinos volt, csak ezaz úszógumiszerű réteg, meg a nagynak tűnő feneke rontott az összhatáson...)
Lepaktalt az ordoggel! Maglyara vele!  :Eztneked: :lol:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

De tényleg kisvirAAAg, hogy ezt elhiggyük, legközelebb bikiniben kell meetre jönnöd! Vagy meztelenül! Meglátsd a meet látogatottsága is nagyobb lesz, mint múltkor, még ha te szervezed is egyébként! :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Manu

Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-10, 01:07:44
én kötözködő geckes vagyok + lelkileg erősen éretlen. :) Így hát csak nevetni szabad a postjaimon, mert ami sértőnek hangzik, azt sem annak szántam (ez egyébként tényleg igaz). :smile:

Az vagy, de én inkább azt bírom, hogy símán belekötsz valakibe, de amikor az felveszi a lapot, akkor visszahátrálsz. Tehát nem csak te vagy geckes (?) alak itt egyedül :)

On. Lévén kisebb és közepesebb megszakításokkal tíz éve élek párkapcsolatban egy csajszival, folgalkoztathat az idő, mint olyan paradigmatikus értelmezése e viszonylatban :hehe: és érezhetem öregnek is magam. Most tegyek fel ilyen kérdéseket, hogy érdemes-e gyereket vállalni, meg elköteleződni meg ilyesmi? Mivelhogy kortársaim jelen pillanatban tömegesen teszik ezt, jóval kevésbé kiforrottab párkapcsolataikban, az időt, mint olyat teljesen abszolválva, mintha az statikus lenne, legalábbis stagnálna.  :hehe: Akkor tényleg öregnek érezném magam :)

Ramiz

WÁÁÁÁÁH!!! :grrr: :D

(De azért abban nincs 110%-ig igazad, hogy a szemétkedek+kihátrálok kombót tudatosan nyomatom, mivel a szemétkedést mindig olyan "ez még belefér" szintűnek érzem (= olyannak, aminél 2x durvábbat én még simán lenyelek), és ha valaki nem tudja így venni, akkor még szép, hogy "kihátrálok", hiszen nem akartam bántani. :) De tudom, hogy ez off.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-10, 01:16:46
De tényleg kisvirAAAg, hogy ezt elhiggyük, legközelebb bikiniben kell meetre jönnöd! Vagy meztelenül! Meglátsd a meet látogatottsága is nagyobb lesz, mint múltkor, még ha te szervezed is egyébként! :__devil:

Ramiz, fel kell hívnom a figyelmedet, hogy te már LÁTTÁL bikiniben. sőt, a fórumiták közül jópáran.
csak emlékeztetőül: 2005. aug 4-6 Abádszalók.
persze azt hiszem ,te azok közt voltál, akik nem jöttek bele a vízbe.
a legközelebbi hasonló lehetőségre szvsz idén nyáron lesz lehetőség.

Egyébként az idő kérdése tényleg érdekes. de az, hogy lehet-e, vagy kell-e gyereket vállalni, elköteleződni, az szerintem kevésbé az időn, semmint az érintett felek mentaláitását, gondolatvilágán és elképzelésein múlik. Nekem pl mindig is az volt egy párkapcsolattal kapcsolatban a vágyam, hogy amennyiben az jól sül el, akkor már akár 1-2 év után összeházasodjunk, de legalábbis összeköltözzünk, és utána nem sokkal, ahogy a helyzet és a lehetőség hozza, gyerek is legyen belőle. persze az időnek annyiban van szerepe, hogy ahhoz, hogy az ember rájöjjön, valóban működőképes hosszabb (és itt nem néhány évre, hanem inkább néhány évtizedre gondolok) távon is, és hogy bele merhet-e vágni, mert utána már sokkal problémásabb kimászni belőle. de ez az időtáv emberenként változhat. (sokan meg nem gondolnak bele ilyen mélységekig, és ezért kapkodják el.
de van olyan ismerősöm is, pont nemrég beszélgettünk erről, hogy korábban 3 évig élt együtt egy lánnyal. elég fiatalon kerültek össze, 17 meg 18 évesen, és a kapcsolat amolyan megszokásba fulladt. a mostani kapcsolatában nagyon jól érzi magát, de még 1-2 pár évig esze ágában sincs összeköltözni a lánnyal, vagy a családalapításon gondolkodni, mert nem akar az előző hibába esni. persze lehet hogy ez meg a ló túloldala, de mindig az alapján kell alakítani a dolgokat, ahogy az ember vágyik rá, kisebb kompromisszumokkal. ha minde a 2 fél (esetemben) ugyanúgy gondolja, akkor nagyon jó. de ha eltérő a felfogás (már családot, gyereket akar az egyik, a másik még nem akar elköteleződni, gyerekről meg hallani sem akar) az már problémásabb... az olyannak szerintem nem is nagyon szokott jó vége lenni...

huhh, már megin sokat jártattama számat, pedig dolgozni kéne!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisvirag on 2006-05-10, 09:09:52
Ramiz, fel kell hívnom a figyelmedet, hogy te már LÁTTÁL bikiniben. sőt, a fórumiták közül jópáran.
csak emlékeztetőül: 2005. aug 4-6 Abádszalók.
persze azt hiszem ,te azok közt voltál, akik nem jöttek bele a vízbe.
a legközelebbi hasonló lehetőségre szvsz idén nyáron lesz lehetőség.
Nyugi, emlékszek, csak a fenti szöveg úgy hangzott jól, ahogy írtam. :lazza: Egyébként rosszul emlékszel, bementem a vízbe. Ilyen kérdésekben szigorú vagyok magamhoz ("ha hideg a víz, akkor is bemégy!"). :)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: kisvirag on 2006-05-10, 09:09:52


Ramiz, fel kell hívnom a figyelmedet, hogy te már LÁTTÁL bikiniben. sőt, a fórumiták közül jópáran.
csak emlékeztetőül: 2005. aug 4-6 Abádszalók.

Az ilyen jellegű mondatok olvasásakor, mintha érezném a Vadász tekintetét a fórum felett. Vagy csak én vagyok gyáva? :D :lol:
jóvan bocs az offért. :D

Hogy ne legyek off (nagyon) : kisviraggal egyetértek, én mindig is azt vallottam, hogy minden ilyen dolog egyénfüggő, tehát a két embertől együttesen függ jelen esetben ez a kérdés. Tudjátok: "Mindenki másképp csinálja" 

Fénymarék

Quote from: kisvirag on 2006-05-09, 21:02:51
ma meg kellett állapitanom, hogy a női derék-fenék alakja napjainkban mintha kezdene kicsit átalakulni. vagy csak nekem esett meg rossz derekakon a szemem... de szóval, konstatálnom kellett, hogy szerencsétlen csajoknak alig volt valami fenekük (már az a szép domborodó, formás) inkább egy kicsit feljebb, úgy ahol a csípőnadrág van, környékén egy elég terjedelmes, és inkább oldalt, semmint a hátsó félen terpeszkedő úszógumi szerűség...
amit még jobban kiemelt a jó szorosra húzott öv, mert szépen feltorlaszolta a haspóló alja alá... brrr...

de azért, mentségemre legyen mondva, ma esett meg velem az is, hogy úgy megbámultam az utcán egy csajt, hogy nem vettem észre, hogy melette az egyik legjobb barátnőm megy, csak miután kalimpáltak nekem egy sort, hogy hellou...
[spoiler]remélem.tökéletes.az.alakod[/spoiler]