Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Yakumo

Quote from: kisvirag on 2006-05-11, 00:11:50
igazán nem értem, miért féltek ennyire katztól, hiszen annyira gyengéd, kedves és törődő...
Veled! ^^

HVp213

Quote from: kisvirag on 2006-05-11, 00:11:50
igazán nem értem, miért féltek ennyire katztól, hiszen annyira gyengéd, kedves és törődő...
mármint veled...

bár lehet velünk is az lesz halálunk után h nehogy eltépje a börünket miközbe épp kitömi


edit: bah erröl lekéstem
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Ramiz

Quote from: HVp213 on 2006-05-10, 23:47:31
- fagyievés érzéki szerintem ----> attol függ... ha egy 3 gombocos fagyit egy falással becuppant az annyira azé nem...  :eek:
Erre mondtam, hogy ügyesen kell! Nézd meg egyszer Rin-t fagyievés közben... :) :drool:

Quote from: Moha on 2006-05-10, 23:51:29
- Parfüm - imádom, mikor egy lánynak kellemes, de nem erős, szóval olyan szolíd illata van. Hiába, a feromonok. :D Engem már egy illat is lázba tud hozni néha.
Ááá, ezt kihagytam! Pedig nagyon üt! Egy finom kölni visszafogott mennyiségben, és már megyek is az illat után... :D

Quote from: Moha on 2006-05-10, 23:51:29Szókimondó vagy barátom. :)
:o

Quote from: Moha on 2006-05-10, 23:51:29Részemről én szívesen lassúzok egy lánnyal, nem rossz dolog az :D csak nekem meg lehetőségem nem nagyon volt. :( Pedig mondjuk a "November Rain"-re vagy a "Nothing Else Matters"-re lassúzni egy csajjal... aaaaa.. :nyálcsorgatós smiley:
Látszik, hogy ritkán jársz "zenés szórakozóhelyre" (most már tényleg nem "diszkó", mert nagyon dívik a d&b/hip-hop is): az NEM lassúzás, amiről én beszéltem! Lassúzni imádok! :cool: De tényleg, már az (elvileg) *romantikus* lányok is megunják, mire kezdek belemelegedni... :lol:

Quote from: kisvirag on 2006-05-10, 23:54:33
hú. kezdem nagyon kibeszélni magam, nem lesz ez így jó :hehe:
Odáig hallatszik a nyálcsorgatás? :rolleyes: :angyali: Na ki vele, ki lakik legközelebb kisvirAAAghoz? :lol: (==> ügyes címkiderítő manőver :angyali: aztán mehetünk egy szál ingben szájat nyalogatni... :muhahah:  A SAJÁTUNKAT A SAJÁTUNKAT!!! --- MI EZ A RAKÉTA! MI AZ, "HOGY FROM RUS... ITALY WITH LOVE"? ÁÁÁÁ!!! *brooooommzzzzzz...* :lol:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Smink pasin? Áááááá! :eek: :uzi:
En nem is tudom... szerintem fulig szerelmes meg az eletben nem voltam. De ha vki megorjitene, az tuti a hangjaval tenne. (Vagy en tevedek.) Van egy ismerosom, annak total vadito hangja tud lenni. Meg ket zold szeme ha jol tevedek. Kar hogy reg nem lattam, es egyebkent a szemelyisege kicsit tul depi a hatterben. (Amugy nevetos.) Persze lehet, hogy alapbol nem az, csak a korulmenyek, mindegy. (Szerintem Alucard-rajongasom fele is ennek koszonheto...)
Meeeg...
Dohanyzo ne, sort latni sem birom. Barmi mas alkoholos nem zavar. Annyira. (En abszolute nem iszom.)
Elremiszt a zseletomeg, a borzalmas cipok, a remes leragott kormok es izzado meztelencsiga-tenyer.
Ekszer - na neee... Foleg, hogy en aztan abszolute ekszermentes vagyok, vicces lenne, ha paromon tobb lenne. Bar fene tudja a borszijas izek mas tema. Most kapasbol a kilos aranylancok, fulbevalok stb ugrott be.
Szeretem az aftershave-szagot. Old Spice rulz. :jee:

Beke Ramiz poraira. :szemuveges:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kisvirag

jó hogy mondod!
Igen, a szemek! korábban a gyönyörű kék (amolyan Terence Hill féle)
mamár  inkább a sötét, meleg barna (vagy az olyan, ami katznak is van, kulső sávban világosabb, fahéjbarna, belül pedig sötétbarna, és ezek egymáshoz viszonyított mérete változó a körülmények függvényében. akkor a legszebb, amikor olyan csillagos alakot vesz fel)
meg a hang. a mai napig beleremegek a hangjába. Teszem hozzá, ez azért nagy szó, mert volt olyan exem, akinek a hangját eleinte nagyon szexisnek és izgatónak találtam, de aztán néhány hónap elteltével valahogy nem tudott rám hatással lenni...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Kvikveg

Erdekes... szemek... kek, zold, szep sotetbarna, fekete... azt hiszem ez az ami a legkevesbe meghatarozott. A haj szine sem. Talan tejfolszoket megse, de nem kizart, de nagyon gondorket ne. Kopaszok szinten hatranyban... :D
Magasabb emberkek elonyben, ha mar en ilyen kozepesen topszli lettem. :p
Tenyleg, nemreg lattam... vagyis inkabb regebben... a buszmegalloban valakit, aki egy az egyben ugy nezett ki, mint Kovac doki a veszhelyzetbol. Neztem is nagyokat.  :lul:
Meg mostanaban lattam egy olyan jomunkasembert, akit jo kulsovel aldott meg az eg, csak agyat felejtett el hozza mellekelni ugy latszik. :eek:

Mazlista vagyok: legalabb a szemeim szep kekek. :p
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

jah az enyim is ^_^"
szép "zöld", olyan kellemes üledékes mocsár szinü...

hang illat nálam is fontos. bár ha parfüm nélkül kellemesnek tartod az illatát akkor az HMmmmmmmmm!!!
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

sirtomi

Nekem barna szemem és szőke/világos barna hajam van :)

Moha

Quote from: kisvirag on 2006-05-11, 00:28:04
jó hogy mondod!
Igen, a szemek!
Hmm... tényleg. Az exemnek tetszett a szemem. :) Mindig mondogatta, hogy "szép barna szemed van!" :)
Mondjuk nekem is tetszett a szeme. Neki szintén szép, mélybarna szeme volt. Bár nekem aztán a szemszín nem számít.
Hajszín még valamennyire igen. A sötét haj tetszik. Bana, fekete... a szőkék nem jönnek be annyira.

Rounin

Nekem meg színváltós a szemem... alapban kék, aztán néha beszürkül, olykor bezöldül ^^"

HVp213

akkor már két ismerősömnek van kaméleon szeme ^^" (ill gondolom eddig is ilyen szemed volt csak nem tudtam, nem mertem beléjük nézni biztos :p)
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Nakedape

Quote from: Rounin on 2006-05-11, 00:59:38
Nekem meg színváltós a szemem... alapban kék, aztán néha beszürkül, olykor bezöldül ^^"

színváltós szem rulez:) nekem is, meg kéne tanulnunk tudatosan változtatni az lenne a móka! :D
sorry az offért
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: Rounin on 2006-05-11, 00:59:38Nekem meg színváltós a szemem... alapban kék, aztán néha beszürkül, olykor bezöldül ^^"
Verekedés után meg belilul. :lol: (bocs, ezt nem tudtam kihagyni)

Rounin

Quote from: Moha on 2006-05-11, 01:04:42
Quote from: Rounin on 2006-05-11, 00:59:38Nekem meg színváltós a szemem... alapban kék, aztán néha beszürkül, olykor bezöldül ^^"
Verekedés után meg belilul. :lol: (bocs, ezt nem tudtam kihagyni)

Bite me :D Az csak a külterület :P Belül szép véres lenne :evil:

Nakedape: van egy ismerősöm, aki megváltoztatta tudatosan, de az maradandó volt és már kiesett a gyakorlatból :))

:_off: mentem már -.-"

kisvirag

nemhiszem hogy tudnád. a szemszínváltás általában érzelmi állapothoz kötött. sógoromé is olyan, kék/szürke. nővérem (16 éve házasok) már nagyon jól megtanulta melyik árnyalat mit jelent. így nagyon jol tudja, mikor nem szabad a msáikhoz szólni :D

persze ez ha kitapasztalják hátrány is lehet, mert igy nem tudod az illető elől elrejteni az érzeleidet :D
nekem szerencsére egyszinű, majdnem fekete sötétbarna szemem van. és eddig mindenki azt mondta (már exek, meg katz is) hogy nagyon szép szemem van *szerény*
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

#315
Quote from: Kvikveg on 2006-05-11, 00:21:07
Foleg, hogy en aztan abszolute ekszermentes vagyok, vicces lenne, ha paromon tobb lenne. Bar fene tudja a borszijas izek mas tema.
The Gimp? :__devil:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-11, 01:12:23
Quote from: Kvikveg on 2006-05-11, 00:21:07
Foleg, hogy en aztan abszolute ekszermentes vagyok, vicces lenne, ha paromon tobb lenne. Bar fene tudja a borszijas izek mas tema.
The Gimp? :__devil:
Was haben sie geblabla? Gimp neven en csak grafikus progit ismerek. Angol nyelv bugyrai, fene. (Esmost lusta vagyok guglizni.)
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Ponyvaregény...

"Bring out the Gimp."
"The Gimp is sleeping."
"Well, I guess you have to wake him up now, won't you?"

(vagy valahogy így)

A magyar fordításban "a Béna" nevet kapta. :)

Ha nem láttad a filmet vagy nem emlékszel rá, akkor hiába is próbálnám leírni, nem tudom... képet meg nem találtam...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-11, 02:49:48
Ponyvaregény...

"Bring out the Gimp."
"The Gimp is sleeping."
"Well, I guess you have to wake him up now, won't you?"

(vagy valahogy így)

A magyar fordításban "a Béna" nevet kapta. :)

Ha nem láttad a filmet vagy nem emlékszel rá, akkor hiába is próbálnám leírni, nem tudom... képet meg nem találtam...
That was DAMN cruel from you, man! ^^ Tényleg egy állat vagy. :lul: *leborul*

sirtomi

Quote from: kisvirag on 2006-05-11, 01:06:40
nemhiszem hogy tudnád. a szemszínváltás általában érzelmi állapothoz kötött. sógoromé is olyan, kék/szürke. nővérem (16 éve házasok) már nagyon jól megtanulta melyik árnyalat mit jelent. így nagyon jol tudja, mikor nem szabad a msáikhoz szólni :D

persze ez ha kitapasztalják hátrány is lehet, mert igy nem tudod az illető elől elrejteni az érzeleidet :D
nekem szerencsére egyszinű, majdnem fekete sötétbarna szemem van. és eddig mindenki azt mondta (már exek, meg katz is) hogy nagyon szép szemem van *szerény*
Csúnya is lenne, ha a párod azt mondaná, hogy nagyon ronda szemeid vannak :D

Kvikveg

Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-11, 02:49:48
Ponyvaregény...

"Bring out the Gimp."
"The Gimp is sleeping."
"Well, I guess you have to wake him up now, won't you?"

(vagy valahogy így)

A magyar fordításban "a Béna" nevet kapta. :)

Ha nem láttad a filmet vagy nem emlékszel rá, akkor hiába is próbálnám leírni, nem tudom... képet meg nem találtam...
Mmmm.. kis piros labdas jelenethez kozel van?
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2006-05-11, 13:27:15
Mmmm.. kis piros labdas jelenethez kozel van?
Nagyon közel... :__devil:
Szóval szereted a bőrszerkót? :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kvikveg

Quote from: Malcolm Reynolds (Ramiz) on 2006-05-11, 13:54:01
Quote from: Kvikveg on 2006-05-11, 13:27:15
Mmmm.. kis piros labdas jelenethez kozel van?
Nagyon közel... :__devil:
Szóval szereted a bőrszerkót? :D
Hat, hasitottbor kabat, borcipo... ja, hogy nem arra gondoltal?  :hehe:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Rounin

Következtetés: ne Kvikvegen keresztül akarjátok megérteni a nőket. Vagy nagyon rosszul jártok :__devil:

Selmo

Quote from: kisvirag on 2006-05-11, 01:06:40
nemhiszem hogy tudnád. a szemszínváltás általában érzelmi állapothoz kötött. sógoromé is olyan, kék/szürke. nővérem (16 éve házasok) már nagyon jól megtanulta melyik árnyalat mit jelent. így nagyon jol tudja, mikor nem szabad a msáikhoz szólni :D
Igen, ezek a kék/szürke szemek igen kifejezőek tudnak lenni. Néha még zöld is kerül bele a dühtől. :D
Egyik barátnőm szerint:

"Ha nem nevetsz, haragszom,
és grimaszokat mutatok.
Pláne ha olyankor hideg a szemed,
mint egy halom, fagyott gleccser."


Azt hiszem, ez elég kifejező a kék szemeimre.
A hajamat meg lassan nyírni kéne, már túl hosszú.

Mondjuk én allergiás vagyok a cigiző nőkre. (Büdös száj, büdös kéz, félóránkét előveszi a cigisdobozt, brrrr...)
A sörivás nem zavar, mondjuk más ital sem, amíg mértékkel csinálja. (Mondjuk a vérnek elég jellegzetes szaga van. Bocsi. :hehe:)
Az illattal meg valahogy úgy vagyok, hogy nem bírom a parfümöket, elfedik az eredeti illatát egy nő bőrének. Ki velük!
A túlzott ékszer is zavar, de az itt ott átfúrt bőr tele fémekkel, az egyenesen... kiráz tőle a hideg na. A piercing az undort vált ki belőlem.
A miniszoknya néha engem is idegesít, főleg mikor a ne-bámuld-a-lábamat tekintet párosul hozzá.  :_piszka:

A tökéletesség unalmas.

Selmo

Quote from: Lythis on 2006-05-28, 02:03:26
Egy másik fórumon kérte ki a fórumozók véleményét egy srác a következő problémája miatt: beleszeretet a hugába MIELŐTT a szüleik összeházasodtak volna. (ergo nem vérszerinti tesók). A lány tudja, a szüleik nem. Felteszem a srác nem is tudott arról, h a szüleik ismerik egymást egyébk. Nos azontúl, hogy űberszívás szitu, kinek mi a véleménye a dologról?
Hát, ez nekem így elsőre elég hajmeresztőnek tűnik. Az addig ok, hogy az ismeretség előtt beleszeretett, de miért nem szólt, mondjuk az esküvő előtt? Nem hiszem, hogy a szülők egyszercsak lobogtatva a hásassági papírt beállítottak hozzájuk. ha meg nem mert szólni, akkor annak nagyon komoly okai kellettek, hogy legyenek. Kérdés, hogy mit szól mindehhez a lány? Az mondjuk tény, hogy egyrész áldás, másrészt pokol lesz az élete/életük.

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Selmo on 2006-05-28, 02:29:22
Hát, ez nekem így elsőre elég hajmeresztőnek tűnik. Az addig ok, hogy az ismeretség előtt beleszeretett, de miért nem szólt, mondjuk az esküvő előtt? Nem hiszem, hogy a szülők egyszercsak lobogtatva a hásassági papírt beállítottak hozzájuk. ha meg nem mert szólni, akkor annak nagyon komoly okai kellettek, hogy legyenek. Kérdés, hogy mit szól mindehhez a lány? Az mondjuk tény, hogy egyrész áldás, másrészt pokol lesz az élete/életük.
Ha lenne belőle kapcsolat én nem látnék benne semmi különöset, mivel nem vérszerinti rokonok. De ha a csaj nem viszonozza a szerelmet, akkor tényleg pokol lesz a srác élete, egy fedél alatt a csajjal. Kellemetlen!

Rounin

Quote from: sirtomi on 2006-05-28, 03:57:34
Ha lenne belőle kapcsolat én nem látnék benne semmi különöset, mivel nem vérszerinti rokonok. De ha a csaj nem viszonozza a szerelmet, akkor tényleg pokol lesz a srác élete, egy fedél alatt a csajjal. Kellemetlen!

Szó szerint ugyanez a véleményem.

Viszont úgy vélem a srácnak tanácsra lenne inkább szüksége, nem egyszerű véleményekre, hiszen azért postolt egy fórumba... viszont ilyen helyzetben mit lehet tanácsolni? Főleg, hogy abszolút semmi info a háttérről, szülőkről, jellemükről etc. etc.

Tömören: suxx.

Yakumo

Quote from: sirtomi on 2006-05-28, 03:57:34

Ha lenne belőle kapcsolat én nem látnék benne semmi különöset, mivel nem vérszerinti rokonok. De ha a csaj nem viszonozza a szerelmet, akkor tényleg pokol lesz a srác élete, egy fedél alatt a csajjal. Kellemetlen!
Egyetértek, de ezt már offban is leírtam. Én Lythis postjából úgy veszem ki, hogy a lány feléről is vannak érzelmek. Persze nem biztos. De amúgy nem látok problémát én se. Kivéve a jóindulatú emberek feltételezhető "véleményét". De az meg le van sztem sz*rva.

Ramiz

Én nem paráznék amiatt, hogy mit szólnak a szüleim vagy az ismerőseim. Csak a lány véleménye érdekelne.
Ma már ez nem olyan durva szituáció. Szomszédban élő asszony férje a fogadott lányukkal hagyta ott (Woody Allen módszere), olyat is hallottam, hogy a házasság másik tagjának vér szerinti lányát vette el az új férj, miután elvált az idősebbik nőtől ("vedd el az anyját, aztán vedd el a lányát..." :__devil: ). Szórakoznak ma már mindennel.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!