Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Yakumo

Quote from: Fénymarék on 2006-06-02, 08:19:28

sztem az előző hozzászólásokból nem derül ki számomra semmimegbántódhatok-e)..:P
honnan idéztetek?
:D
K_T valószínüleg amortizálta azt a Postot a süllyesztőbe, rád való tekintettel. Kár hogy "megidézték" még előtte. XD

Fénymarék

Quote from: Yakumo on 2006-06-02, 09:45:41
Quote from: Fénymarék on 2006-06-02, 08:19:28

sztem az előző hozzászólásokból nem derül ki számomra semmimegbántódhatok-e)..:P
honnan idéztetek?
:D
K_T valószínüleg amortizálta azt a Postot a süllyesztőbe, rád való tekintettel. Kár hogy "megidézték" még előtte. XD
sjetettem :)
Rám való tekintettel hmm drága tőle, nem kelelt volna, jó ha mindent látok hiszen könnyebben ítélem meg az embreket :P
egyébként is segíthetek megérteni az ellenkező nemet az én 100 évemmel, és ha leamortizáljátok a postjaitokat nem tudok ítélni :D
Bár szerintem ebben az életben nem lesz megértés a két nem között és szerintem ezt midnenki érzi :) :D
de  egy próbát megér :P
(úgyse)

Yakumo

Quote from: Fénymarék on 2006-06-02, 10:16:20

Bár szerintem ebben az életben nem lesz megértés a két nem között és szerintem ezt midnenki érzi :) :D

PONT CSAK AZ lehet a két nem között. Megértés. Tudom/sejtem milyen kapcsolatban vagy, ezért látod negatívan. Én is olyan kapcsolaton vagyok túl, amiről utólag olyan dolgok derültek ki, amitől kissé kihullott a hajam. Ennek ellenére tudom, hogy kevés a megértés ma (minden iránt egyébként) de azt is tudom ennek ellenére, hogy még azért létezik. Keresni kell. Nagyon. És aki keres az talál. Így gondolom míg csak élek. ;)

Fénymarék

Quote from: Yakumo on 2006-06-02, 11:10:55
Quote from: Fénymarék on 2006-06-02, 10:16:20

Bár szerintem ebben az életben nem lesz megértés a két nem között és szerintem ezt midnenki érzi :) :D

PONT CSAK AZ lehet a két nem között. Megértés. Tudom/sejtem milyen kapcsolatban vagy, ezért látod negatívan. Én is olyan kapcsolaton vagyok túl, amiről utólag olyan dolgok derültek ki, amitől kissé kihullott a hajam. Ennek ellenére tudom, hogy kevés a megértés ma (minden iránt egyébként) de azt is tudom ennek ellenére, hogy még azért létezik. Keresni kell. Nagyon. És aki keres az talál. Így gondolom míg csak élek. ;)
Jó látni, hogy vannak még iylen emberek mint Te.

Yakumo

Quote from: Fénymarék on 2006-06-02, 11:40:25

Jó látni, hogy vannak még iylen emberek mint Te.
Ezt most beképzeltség megköszönnöm?  :confused: Mindegy, köszönöm. ;)

Fénymarék

Quote from: Yakumo on 2006-06-02, 11:43:27
Quote from: Fénymarék on 2006-06-02, 11:40:25

Jó látni, hogy vannak még iylen emberek mint Te.
Ezt most beképzeltség megköszönnöm?  :confused: Mindegy, köszönöm. ;)
dehogy az
:)nincsmit nem kellmegköszönni...
demost.offolom offolásom ha ez annak számított

Selmo

Quote from: Fénymarék on 2006-06-02, 10:16:20
Bár szerintem ebben az életben nem lesz megértés a két nem között és szerintem ezt midnenki érzi :) :D
de  egy próbát megér :P
(úgyse)
Azért látom még van remény a számodra, talán nem veszel el az úgyse sikerül szürke ködében.
Yakumonak igaza van, hinni kell, keresni kell és remélni akkor is, ha ez értelmetlennek látszik.  :jee: +1

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Selmo on 2006-06-02, 17:47:30
Azért látom még van remény a számodra, talán nem veszel el az úgyse sikerül szürke ködében.
Yakumonak igaza van, hinni kell, keresni kell és remélni akkor is, ha ez értelmetlennek látszik.  :jee: +1
Én is sokszor elbizonytalanodom, hogy van-e értelme próbálkozni, de mindig összekapom magam. Kell reménykedni, muszály, hogy legyen egy nő akivel megértjük egymást.
Most csak türelmesen kedveskedek egy csajnak, de sokáig nem leszek türelmes :)

Rounin

Quote from: sirtomi on 2006-06-02, 23:34:20
Most csak türelmesen kedveskedek egy csajnak, de sokáig nem leszek türelmes :)

Killrape :lul:

Szóval jahm. De szerintem mind tudjuk, hogy nem szabadna feladni... viszont ez a tudat mégis mit számít, mit használ, ha szíved szilánkjai alkotják azt az ösvényt, melyen egy darabig tapodnod kell? Mennyi vígaszt nyújt ez, ha ezen ösvényen véres lábnyomokat hagyva tudsz csak előrejutni - s bizony menned kell előre, ha a végére akarsz jutni...
:/

(csak egy illékony lidércfény az út végén.. kíváncsivá tesz, de nem mindenkinek ad erőt továbbhaladni.)

Yakumo

Oké, úgy gondolom most kell kiírni magamból a xart.

Álljon ez itt mindenki okulására, akik tudnak is okulni belőle.

Kis történetem első és egyben utolsó fejezete:

Történt kb. 2 és fél éve, hogy megismertem egy lányt. (ma már nem így hívom, de ezt hagyjuk még) Vidéken lakott a szülei elnyomása alatt. Szó szerint. Ahol érték szóban és tettben megalázták. Én már az első találkozáskor a szüleivel ordítottam az anyjával és szembeszálltam az apjával is. Már akkor meg akartam védeni a lányt. Ráadásul az állapotok, ahogyan éltek..... doh. Egy példa: számítógépre volt a ********* anyjának pénze, mert az aztán nagyon kellett ám, de télen is külső "wc"-re jártak a mínuszban. Az apja is szép ember, ezt hagyta, hogy hadd fázzanak csak fel a hidegben. Meg is történt nemegyszer. Fejem ilyen lett:  :morci:
Célom világos lett előttem: ki kell innen menekítenem azt, akit addigra már megszerettem.
Ahogyan módom és lehetőségem adódott rá, meg is tettem. Közöltem a tényt a szüleivel, itt pedig én nem hagyom hogy éljen a lány, fogtuk a cuccát, zsákokba be, kocsiba be, gyors tipliköltözés hozzánk. Léptünk, magunk mögött hagyva azt, ami eddig megkesíretette az én életemet is már addigra.
Most jönne ugye a "Happy End". Nos egy sz*rt.

Sajnos a lány képtelen volt igazi belülről jövő igényességet tanulni. Amiben addig élt, annak egy részét hozta magával. Szerettem, mindent megtettem, hogy így legyen, szüleim is mindig szeretettel fordultak felé. De nem ment. (és ha itt valaki félreértené, nem az ilyen olyan ruhák viseléséről, meg putzolásról beszélek, én sem vagyok olyan pl. öltönyt életemben nem vennék fel. A tisztaságra nem volt igénye és nem is lehetett megtanítani rá, hogy igenis figyeljen erre)
Kb. 1 év után visszaköltözött a szüleihez, amit persze nagyon nem akart. De nem tudtunk együtt élni tovább. (főleg én nem vele) De a fejem:  :frown:

Egy kis idő elteltével arra jutottam megpróbáljuk újra. (big mistake by me)
Mivel hozzánk már nem jöhetett a munkája miatt sem, így ott helyben találtam neki egy lakást albérletben, ami egyedül az övé volt. Így ott lakott, de mégis messze a szüleitől és önállóan élhetett. 7végén meg feljött Pestre és akkor voltunk együtt. Vagy én hoztam, ha a munkám engedte vagy ő jött busszal. Ez újabb egy évet adott a kapcsolatunknak. De megint kibújt a múlt. A lakására is igénytelen lett, pedig megmutattam neki mindent, hogyan kell rendben tartani etc. nem sorolom. Arra is én tanítottam meg hogyan kell egy rántotthúst anélkül kisütni, hogy az enyészeté legyen. XD (de már ezen sem tudok mosolyogni)

2 év és 2 hónap után végleg elváltak az útjaink. Szüleimtől is harag nélkül vált el, tőlem is. Egyszerűen nem jött össze. Nekem olyan lány és társra volt szükségem, akit majd képesnek és megfelelőnek tartok arra, hogy a gyerekem anyja legyen. Ő nem tudott ilyen lenni és nem is volt sajnos. És ezt ő is tudta.
A sok dolgot amiben eddig segítettem őt, nem írom le, mert arra se kedvem, se időm. (szerintem érthető ez így is)
Az albérletet természetesen továbbra is bérelhette, azt nem akartam, hogy a szüleivel "éljen".

Csiti-csati-csattanó: Ezekután kb. 3 hete tudtam meg, hogy mióta az albérletben lakott, tehát a kapcsolatunk második évében végig volt valakije mellettem és ***tak mint a lovak. Hogy szépen fejezzem ki magamat. Persze nagyon "szépen" intézte, mert a másik szerencsétlen sem tudott rólam, fordítva meg ugye nem kell mondanom. doh.
Tehát most ezt a tapasztalatot jól el is raktároztam magamban.

És hogy miért írom le ezt az egészet? Tudom lesz aki tanul belőle, azért.
DE!
Ki kell emelnem:
Nem gondolom továbbra sem azt, hogy: "Minden nő k*rva!" meg hasonló magasröptű gondolatok sem szállingóznak a fejemben. Nem.
Azt tudom, hogy ő mi volt.
De azt is tudom nem mindenki ilyen. (az arányokon persze lehet vitatkozni eleget, de ez a sok úgynevezett "férfira" is vonatkozik)
Továbbra is hiszem, hogy majd lesz egy olyan ember aki megérdemli amit kap tőlem és viszont természetesen.
Csakhát ezt VALÓBAN nem hittem volna. Ez kissé megrengette a hitemet.
De lesz*rom. Nem leszek olyan, mint az ilyenek.
Legjobb régi barátom emelt ki elkeseredettségemből egyetlen mondattal: "Nem lehetsz ilyen ennek ellenére sem, mi lesz ha jön egy lány, aki megérdemli és te akkor nem vagy olyan vele, mint amit ő valóban megérdemelne?" Tehát visszarúgdosott önmagamba. Egy mondattal. És egy másik barátom is így tett: "Ne hagyd, hogy a világ megöljön." Ezt is köszönöm.
És így is lesz, ha beledöglöm, akkor is.

Köszönöm a szót.

Rounin

Quote from: Yakumo on 2006-06-03, 20:13:13
Továbbra is hiszem, hogy majd lesz egy olyan ember aki megérdemli amit kap tőlem és viszont természetesen.
Csakhát ezt VALÓBAN nem hittem volna. Ez kissé megrengette a hitemet.
De lesz*rom. Nem leszek olyan, mint az ilyenek.

Őszintén sajnálom Yakumo :(
Viszont ez a kiragadott idézet nekem azt mutatja, hogy a hited mégis megmaradt s te is megmaradtál embernek, még ez után is. Bízom benne, hogy minél előbb kihevered (nem a legjobb szó rá, de talán érthető mit akarok mondani) és tényleg összefutsz azzal, aki mindezt megérdemli.

Ember az embertelenségben

Selmo

Én már bele is fáradtam...
A "pasit fogni" kifejezés pedig azt hiszem mindent elárul a mentalitásról. Nos én ugyan senkit sem akarok "kifogni" meg "megtartani". Én már annak is örülnék, ha valakivel megértenénk egymást és normálisan el tunánk beszélgetni.
De nem. Persze ez az én hibám...

+1

És Yakumo ne add fel, ennek ellenére se. Egyszer eljön az igazi.

A tökéletesség unalmas.

Yakumo

Quote from: Selmo on 2006-06-04, 01:46:44
Nos én ugyan senkit sem akarok "kifogni" meg "megtartani". Én már annak is örülnék, ha valakivel megértenénk egymást és normálisan el tunánk beszélgetni.
De nem. Persze ez az én hibám...

Miért a te hibád?

Ramiz

Quote from: Yakumo on 2006-06-03, 20:13:13
Nem gondolom továbbra sem azt, hogy: "Minden nő k*rva!" meg hasonló magasröptű gondolatok sem szállingóznak a fejemben. Nem.
Azt tudom, hogy ő mi volt.
De azt is tudom nem mindenki ilyen. (az arányokon persze lehet vitatkozni eleget, de ez a sok úgynevezett "férfira" is vonatkozik)
Ez nagyon is igaz.

Nekem ennél kisebb csalódásaim és nagyon rosszul eső kapott szúrásaim voltak, mégis feladtam. Erős vagy... :tezsvir:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: White SeeD on 2006-06-04, 00:12:24
De szerintem simán csak realista vagyok.
Iszonyat kevés a működő párkapcsolat. Szerintem a jelenlegi párkapcsolatok 99%a kész csőd, és gyakorlatilag hazugságra épül.
Az emberek hazudnak, csalnak, átvágják a másikat.
Én már kezdek belefáradni az emberi kapcsolatokban.
Mikor néha bel-bele nézek egy ilyen női műsorba:
"egyre több a szingli. Nem lehet normális pasit fogni...."
Szerintem ez ugyanúgy igaz a gyengébbik nem képviselőire.

Szerintem azért tényleg kissé pesszimista vagy, és bár bizonyos körökben lehet, hogy így van, attól még nem mindenhol van így.
Pl az egyetemen van egy kis keresztény közösség, aktív tagok kb 25-30-an vagyunk, meg még 1-2 tucat ember, akik az előadásokra, programokra, beszélgetésekre, stb bejönnek párszor. Ehhez képest idén volt 1 és még lesz 2 házasság.

Sztem ez mentalitás és kulturális háttér hatása is.
Ez a fogyasztói társadalom, meg szingli-kultúra is tisztán kivehető:
"ha elromlik, vegyél újat, ne törődj a javítgatással!"
"légy trendi!"
"többet érdemelsz!"
"légy egyéni, minek kéne alkalmazkodni?"

Yakumo esetén ez inkább ezt inkább szocio-kulturális meghatározottságnak nevezném (jé, ennek a sok baromságnak, amit szociológiából tanultam, még hasznát is vaeszem? mik vannak! :D ). Magyarán: a vér nem válik vízzé.

Ramiz

De én nem akarom elzárni magam semmilyen kulturális "csoporttól", se felvenni rám nézve nem őszinte kulturális "termékcsomagot", csak mert nem úgy gondolkozok, ahogy a fogyasztói társadalom politikája és a szingli divatkultúra diktálja...
Én csak egy normális nőt akarok...
Illetve akartam...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2006-06-04, 14:45:02
De én nem akarom elzárni magam semmilyen kulturális "csoporttól", se felvenni rám nézve nem őszinte kulturális "termékcsomagot", csak mert nem úgy gondolkozok, ahogy a fogyasztói társadalom politikája és a szingli divatkultúra diktálja...
Lehet, hogy én vagyok tompa, vagy ez a nyavaly már az agyamra húzódott, de mintha halvány ellentmondás lenne a mondat eleje és vége, valamint a relevanciája között.
Ez a szingli-kultúra, amennyire én tudom, mélyen gyökerezik a feminizmusban, így nem tudod egykönnyen felvenni :D
A férfisoviniszta elképzelések ellenpontja, tehát férfiakra csak kisebb része vonatkozik.
Sőt, fogalmam sincs, milyen elképzelései vannak az "ideális pasi"ról, talán a papucs azért közel lehet hozzá.
Naszóval, nem te zárod el magad tőlük, hanem ők zárkóznak el tőled, hacsak nem felelsz meg a kritériumoknak (azaz papucs vagy).

Evvel nem tudsz mit csinálni, sztem ez a szingli-dolog nagyon is káros a társadalom egészére (társadalmi konfliktusok, kései gyerekvállalás - öregedő társadalom), sőt, magukra a szinglik lelki egészségére nézve (nagyon magas válási arányszám, csonka családok, depresszió, stb), de amíg erre nem jönnek rá ők maguk is, addig csak átvészelni tudjuk, és reménykedni, hogy nem mindenki veszi be ezt a baromságot, néhányan átlátnak ezen vagy legalább meg lehet nyitni a szemüket.

Uff, szóltam.

Shuichi'

Az ugye nem elítélendő, ha valaki az azonos neműekhez vonzódik?  :3x3:
S a végtelen homályból sugárt hint szét a fákra,
Keringenek a Holdak, ragyognak ünnepelve,
S a rajzó Napkorong mind imára térdepel le,
Imára tárja karját az ájtatos Természet,
A feltámadt, új nappal kitárult köntösének.
S villám-tekintetétől halandók könnye árad,
Halandók könnye hódol az ő szent sugarának.

Rounin

Quote from: Shuichi' on 2006-06-04, 15:22:53
Az ugye nem elítélendő, ha valaki az azonos neműekhez vonzódik?  :3x3:

Na ezt nem kellett volna :rolleyes: Részvétem.

Yakumo

Quote from: Shuichi' on 2006-06-04, 15:22:53
Az ugye nem elítélendő, ha valaki az azonos neműekhez vonzódik?  :3x3:
Ha így született, nem. De ha divatból vagy gyengeségből lett ilyen, akkor én elítélem. De min. hogy nem fogadom el.

Shuichi'

Ha nem veleszületett, csak az azonos neműek valahogy jobban tetszenek? De mindettő nagyon aranyos, meg szép... ::)
S a végtelen homályból sugárt hint szét a fákra,
Keringenek a Holdak, ragyognak ünnepelve,
S a rajzó Napkorong mind imára térdepel le,
Imára tárja karját az ájtatos Természet,
A feltámadt, új nappal kitárult köntösének.
S villám-tekintetétől halandók könnye árad,
Halandók könnye hódol az ő szent sugarának.

Kuroi Tenshi

Quote from: Shuichi' on 2006-06-04, 15:22:53
Az ugye nem elítélendő, ha valaki az azonos neműekhez vonzódik?  :3x3:
Ne offolj, a címben is szerepel, hogy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

:D

Miért nem elítélendő a sok gyökér buzi?
Miért kéne nekem is elfogadnom, mint ennek az egész kiherélt társadalomnak?
Kifejezetten idegesít, hogy mindenütt vannak már buzik, a tetejébe pedig mind úgy viselkednek, mint az ovis vagy alsós hisztis kislányok. Pont ugyanúgy. Hanglejtés, mozdulatok, szókincs, viselkedés, hiszti, minden. Az, hogy buzik, az ő bajuk, de ha kussban lennének, nem zavarna annyira. Erre mi van: mindenütt nyomják az ember képébe, és ha azt mondom, hogy ez visszataszító és nem vagyok erre a cirkuszra kiváncsi, akkor meg én vagyok az intoleráns bunkó paraszt.  :grrr:
A leszbik kevésbé zavarnak, de azokat se kedvelem túlzottan.
A véleményem. Mindenféle politikai korrektségtől mentesen, nyersen, tisztán. Ha nem tetszik, írjon a nemlétező panaszkönyvembe  :hehe:

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 15:37:58
Miért nem elítélendő a sok gyökér buzi?

Persze ezek a magamutogató fajták. Elég sztereotipikusan gondolkodsz :) No offense ;p

Ramiz

K_T: egyetértek. Nem is a papucsságról van szó, hanem hogy a "szinglikultúra" óhatatlanul befolyásolja a férfiak oldaláról is a dolgot, hiszen ha a nők csak futó kapcsolatokat akarnak, és "semmi komoly érzelmet" meg "lekötöttséget", akkor mi fogunk pofára esni, ha nem erre készülünk fel, urambocsá nem ennek megfelelően változtatunk a hozzáállásunkon. De ha mi nem akarunk? No meg nem minden nő hódol be ennek a divatnak. Akkor hogyan találják meg egymás a nem-szingli nők és a nem-szinglieket kereső férfiak? Kéne valami kitűző vagy ilyesmi. :) (Én is emiatt estem pofára nemrég.)

Shuichi' : Shiroi meg katz azt mondaná vallási indíttatásból, hogy az, szerintem nem, engem (pozitív vagy legalábbis neutrális módon) nem érdekelnek mások ilyen szempontból, avagy: ki vagyok én ahhoz, hogy megmondjam, másnak mit hogy kéne csinálnia vagy éreznie?

QuoteMiért nem elítélendő a sok gyökér buzi? Miért kéne nekem is elfogadnom, mint ennek az egész kiherélt társadalomnak?
Mert semmi közöd hozzá. Csak ezért. Hidd el, mindenkin lehet találni 1000+1 dolgot, amit el lehet ítélni, ha nagyon akarja az ember. (Rajtad is. Rajtam is. Mindenkin.) Ezért nem érdemes másokat bármi miatt utálni. Lehetne utálni a nem kisportolt embereket. Lehetne az internetfüggőket. A hosszú hajúakat. A kopaszra borotváltakat. A kövéreket. Az anorexiásokat. A dohányosokat. A vegetáriánusokat. Stb stb stb... Csak MI ÉRTELME??? Minek még több gyűlöletet préselni az amúgy is gyűlölettől csöpögő világunkba?

utószó: ha szép lassan kiábrándulnál a nőkből, és mondjuk egy év múlvára szép lassan rájönnél, hogy valójában a férfiakhoz vonzódsz, mit tennél? Elvágnád a torkod? Elbujdosnál? Tagadnád, hazudnál, alakoskodnál, de engednél a természetes késztetésednek? Vagy felvállalnád - nem pofátlanul, de nem is szégyenkezve?
Én az utóbbit. És a normálisabb homoszexuálisok is ezt teszik.
(Persze a tüntető "buzi is vagyok, cigány is vagyok, üssetek meg, ha mertek, még aznap meglincselünk" típusú "liberálisok" más lapra tartoznak.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Yakumo

Quote from: Shuichi' on 2006-06-04, 15:34:15
Ha nem veleszületett, csak az azonos neműek valahogy jobban tetszenek? De mindettő nagyon aranyos, meg szép... ::)
Off vége, ok? Nem itt a helye.

Ramiz

Quote from: Yakumo on 2006-06-04, 15:44:40
Quote from: Shuichi' on 2006-06-04, 15:34:15
Ha nem veleszületett, csak az azonos neműek valahogy jobban tetszenek? De mindettő nagyon aranyos, meg szép... ::)
Off vége, ok? Nem itt a helye.
Minek nyissunk neki másik topikot? Hamar behalna. Párkapcsolatnak meg párkapcsolat.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Rounin on 2006-06-04, 15:41:31
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 15:37:58
Miért nem elítélendő a sok gyökér buzi?

Persze ezek a magamutogató fajták. Elég sztereotipikusan gondolkodsz :) No offense ;p
Jó, akkor lehet, hogy vannak nem-gyökér buzik is. Így már jobb?
De akkor is mindenütt az ilyen idegesítő gyökereket látni.

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2006-06-04, 15:44:39
No meg nem minden nő hódol be ennek a divatnak. Akkor hogyan találják meg egymás a nem-szingli nők és a nem-szinglieket kereső férfiak?


QuoteMiért nem elítélendő a sok gyökér buzi? Miért kéne nekem is elfogadnom, mint ennek az egész kiherélt társadalomnak?
Mert semmi közöd hozzá. Csak ezért. Hidd el, mindenkin lehet találni 1000+1 dolgot, amit el lehet ítélni, ha nagyon akarja az ember.
MI ÉRTELME??? Minek még több gyűlöletet préselni az amúgy is gyűlölettől csöpögő világunkba?

utószó: ha szép lassan kiábrándulnál a nőkből, és mondjuk egy év múlvára szép lassan rájönnél, hogy valójában a férfiakhoz vonzódsz, mit tennél? Elvágnád a torkod? Elbujdosnál? Tagadnád, hazudnál, alakoskodnál, de engednél a természetes késztetésednek? Vagy felvállalnád - nem pofátlanul, de nem is szégyenkezve?
1.) Hát nem könnyen. Sajnos.
2.) Azért, mert kéretlenül, sőt, kérés ellenére, pofátlanul nyomatják az ember képébe.
Mai társadalomban már az erkölcsi és vallási normákat és tabukat, illetlen dolgokat már nem igazán értik meg az emberek, így mondok egy modern hasonlatot. Olyan, mint természetvédő, állatbarát vegetáriánus elé odaállni, és egy aranyos nyuszit kegyetlenül, hosszú szenvedéssel megölni, véresen feldarabolni, majd az epéjét lenyomni a vegetáriánus torkán.
3.) Ez nem fog előfordulni.
Másrészt, a szexualitás hogy jön automatikusan a képbe? Manapság már nem lehet férfitársaimmal jól kijönni szexuális kapcsolat nélkül? Ha esetleg a hétéves kislányokhoz vonzódnék, akkor ott is normális lenne? Stb.

Darkstar

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 16:00:29
1.) Hát nem könnyen. Sajnos.
2.) Azért, mert kéretlenül, sőt, kérés ellenére, pofátlanul nyomatják az ember képébe.
Mai társadalomban már az erkölcsi és vallási normákat és tabukat, illetlen dolgokat már nem igazán értik meg az emberek, így mondok egy modern hasonlatot. Olyan, mint természetvédő, állatbarát vegetáriánus elé odaállni, és egy aranyos nyuszit kegyetlenül, hosszú szenvedéssel megölni, véresen feldarabolni, majd az epéjét lenyomni a vegetáriánus torkán.
3.) Ez nem fog előfordulni.
Másrészt, a szexualitás hogy jön automatikusan a képbe? Manapság már nem lehet férfitársaimmal jól kijönni szexuális kapcsolat nélkül? Ha esetleg a hétéves kislányokhoz vonzódnék, akkor ott is normális lenne? Stb.
Egyet kell értenem. Addíg nincs komolyabb bajom velük, amíg kussban elvannak valahol a háttérben. De amikor ilyeneket hallok, hogy meleg büszkeség napja, meg melegfelvonulás, az már erősen -hogy finoman fejezzem ki magam- irritál. Meg mintha szép lassan azt kezdenék az ember fejébe sulykolni, hogy ez NORMÁLIS. Pedig nemaz. Nagyon nem. De ez csak az én véleményem, lehet más máshogy gondolja.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2006-06-04, 17:02:46
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 16:00:29
1.) Hát nem könnyen. Sajnos.
2.) Azért, mert kéretlenül, sőt, kérés ellenére, pofátlanul nyomatják az ember képébe.
Mai társadalomban már az erkölcsi és vallási normákat és tabukat, illetlen dolgokat már nem igazán értik meg az emberek, így mondok egy modern hasonlatot. Olyan, mint természetvédő, állatbarát vegetáriánus elé odaállni, és egy aranyos nyuszit kegyetlenül, hosszú szenvedéssel megölni, véresen feldarabolni, majd az epéjét lenyomni a vegetáriánus torkán.
3.) Ez nem fog előfordulni.
Másrészt, a szexualitás hogy jön automatikusan a képbe? Manapság már nem lehet férfitársaimmal jól kijönni szexuális kapcsolat nélkül? Ha esetleg a hétéves kislányokhoz vonzódnék, akkor ott is normális lenne? Stb.
Egyet kell értenem. Addíg nincs komolyabb bajom velük, amíg kussban elvannak valahol a háttérben. De amikor ilyeneket hallok, hogy meleg büszkeség napja, meg melegfelvonulás, az már erősen -hogy finoman fejezzem ki magam- irritál. Meg mintha szép lassan azt kezdenék az ember fejébe sulykolni, hogy ez NORMÁLIS. Pedig nemaz. Nagyon nem. De ez csak az én véleményem, lehet más máshogy gondolja.
Miért ne lenne normális? Nekik nem ugyanolyan jogaik vannak mint nekünk heteróknak? Én például hányok az egyházaktól, mégse jutott soha eszembe valakit azért elítélni mert hisz valami olyanban amiben én nem. És mivel jobb egy "Vidám Vasárnap", de akár a Szent Jobb Körmenet mint egy melegfelvonulás?  :confused: