Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 16:00:29
3.) Ez nem fog előfordulni.
Az nem azon múlik, hogy ki mit szeretne... Ha leprás lennél, azért is mindenki kerülne, pedig azt sem te választottad volna...

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 16:00:29Másrészt, Ha esetleg a hétéves kislányokhoz vonzódnék, akkor ott is normális lenne? Stb.
Szövegnek jó, érvnek gagyi. (A hétéves kislányok még nemileg biológiai és szellemi szempontból is fejletlenek, egy csomó dologban nincs rálátásuk és így döntési joguk stb, míg mindez felnőtt emberekről nem mondható el. Ez szerintem elég nyilvánvaló, úgyhogy ejtsük a pedofil témát...)

Darkstar: a felvonulásokkal kapcsolatban talán igazad van, ld feljebb a polgárpukkasztásból minden miatt felvonuló embereket. De a normálissággal kapcsolatban... Régen is sok minden volt, amit nem tartottak normálisnak, ma meg simán elmegy, és szerintem ez igenis a társadalmi civilizálódás része (ebben gondolom sokan nem értenek egyet velem). Például szerintem örvendetes dolog, hogy ma már nem fognak azért megölni, megalázni, kiközösíteni stb embereket, mert nem a társadalmi és vagyoni rangjuknak megfelelően házasodtak vagy nem az adott országban elterjedt vallást követik, hanem másikat vagy egyiket sem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Zsiga on 2006-06-04, 17:11:40
Miért ne lenne normális? Nekik nem ugyanolyan jogaik vannak mint nekünk heteróknak? Én például hányok az egyházaktól, mégse jutott soha eszembe valakit azért elítélni mert hisz valami olyanban amiben én nem. És mivel jobb egy "Vidám Vasárnap", de akár a Szent Jobb Körmenet mint egy melegfelvonulás?  :confused:

Érzelmi oldalról lehet normális, pusztán biológiai szempontból nem az. És ezen viszont kár vitatkozni, nem támadásból mondom, hanem mert csak. :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2006-06-04, 17:11:40
Miért ne lenne normális? Nekik nem ugyanolyan jogaik vannak mint nekünk heteróknak? Én például hányok az egyházaktól, mégse jutott soha eszembe valakit azért elítélni mert hisz valami olyanban amiben én nem. És mivel jobb egy "Vidám Vasárnap", de akár a Szent Jobb Körmenet mint egy melegfelvonulás?  :confused:
Mióta normális ez?
Amúgy: vannak jogaik, sőt, lassan azok már átcsapnak a "kisebbség zsarnoksága"-ként ismert helyzetbe.
Mint már mondtam, tőlem buzulhatnak önmagukban, ahogy akarnak, legfeljebb megvetem őket. De ne akarják már bemesélni, hogy ez normális vagy természetes, és ne erőltessék a média minden ágában, mert számomra - és evvel nem csak én vagyok így - gusztustalan és visszataszító; és még a tetejébe a prominens képviselőik még gyökerek is, amilyen hülyén viselkednek.

Ramiz

A demokrácia legnagyobb előnye társadalmi szempontból szerintem az, hogy óvatosan mindent normálisnak tételez fel, amiről nem biztos, hogy káros a társadalom működésére. A különféle diktatórikus rendszerekben túl könnyű volt kijelenteni valamiről, hogy "NEM NORMÁLIS", és aztán tűzzel-vassal irtani (zsidóság, kulákság stb).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

#394
Quote from: Ramiz on 2006-06-04, 17:21:14
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 16:00:29
3.) Ez nem fog előfordulni.
Az nem azon múlik, hogy ki mit szeretne... Ha leprás lennél, azért is mindenki kerülne, pedig azt sem te választottad volna...

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 16:00:29Másrészt, Ha esetleg a hétéves kislányokhoz vonzódnék, akkor ott is normális lenne? Stb.
Szövegnek jó, érvnek gagyi. (A hétéves kislányok még nemileg biológiai és szellemi szempontból is fejletlenek, egy csomó dologban nincs rálátásuk és így döntési joguk stb, míg mindez felnőtt emberekről nem mondható el. Ez szerintem elég nyilvánvaló, úgyhogy ejtsük a pedofil témát...)
Igazi biológiai diszfunkció típusú homoszexualitás ritka, és szinte elenyésző kisebbség a buzikon belül. És ők ritkán szoktak vele kérkedni.
A többi mind pszichiátriai eset vagy divatbuzi. Az pedig igenis a saját döntése és választása.

Szépen megkerülted a fő kérdést, hogy miért kerül bele a szexuális kapcsolat létesítése automatikusan.
Jó, akkor nézzünk mást.
A nekrofilia normális?

Edit:
Quote from: Ramiz on 2006-06-04, 17:26:31
A demokrácia legnagyobb előnye társadalmi szempontból szerintem az, hogy óvatosan mindent normálisnak tételez fel, amiről nem biztos, hogy káros a társadalom működésére.
Miért, ez szerinted olyan jó? Meg hát, mióta normális egyáltalán? A diktatórikus rendszereket most ne próbáld belekeverni.
Kinek káros a nekrofilia? Kinek káros a zoofilia?
A társadalom alappilléreit döntögeti ez is, és a szingli-jelenség is.

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 17:24:00
Quote from: Zsiga on 2006-06-04, 17:11:40
Miért ne lenne normális? Nekik nem ugyanolyan jogaik vannak mint nekünk heteróknak? Én például hányok az egyházaktól, mégse jutott soha eszembe valakit azért elítélni mert hisz valami olyanban amiben én nem. És mivel jobb egy "Vidám Vasárnap", de akár a Szent Jobb Körmenet mint egy melegfelvonulás?  :confused:
Mióta normális ez?
Amúgy: vannak jogaik, sőt, lassan azok már átcsapnak a "kisebbség zsarnoksága"-ként ismert helyzetbe.
Mint már mondtam, tőlem buzulhatnak önmagukban, ahogy akarnak, legfeljebb megvetem őket. De ne akarják már bemesélni, hogy ez normális vagy természetes, és ne erőltessék a média minden ágában, mert számomra - és evvel nem csak én vagyok így - gusztustalan és visszataszító; és még a tetejébe a prominens képviselőik még gyökerek is, amilyen hülyén viselkednek.
Hogy mióta normális, és mióta elfogadott? Az emberi civilizáció kezdetei óta... :rolleyes: Ajánlott irodalom a gimnáziumi irodalom- és történelemkönyvek első kötete...
De rendes vagy, megengeded nekik hogy magukban azt csináljanak amit akarnak? De az utcára azért ne menjenek ki, ugye? Vagy ha kimenek, akkor egymástól legalább három méterre álljanak... LOL
Ne erőltessék a médiában? Ha nem tetszik ne nézd, én se nézek egyházi műsorokat, épp elég volt hogy négy évig rá voltam kényszerítve hogy heti kétszer templomba járjak (egyházi gimnázium...). Vagy hozzátok bejárkálnak mindenféle kétajtós szekrény kigyúrt kopasz buzik és ha nem Balázs show-t meg Tahóvilágot nézel éppen, akkor megvernek?

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2006-06-04, 17:40:24
Hogy mióta normális, és mióta elfogadott? Az emberi civilizáció kezdetei óta... :rolleyes:

De rendes vagy, megengeded nekik hogy magukban azt csináljanak amit akarnak? De az utcára azért ne menjenek ki, ugye? Vagy ha kimenek, akkor egymástól legalább három méterre álljanak... LOL

Ne erőltessék a médiában? Ha nem tetszik ne nézd, én se nézek egyházi műsorokat, épp elég volt hogy négy évig rá voltam kényszerítve hogy heti kétszer templomba járjak (egyházi gimnázium...). Vagy hozzátok bejárkálnak mindenféle kétajtós szekrény kigyúrt kopasz buzik és ha nem Balázs show-t meg Tahóvilágot nézel éppen, akkor megvernek?
Az, hogy megtűrt volt akkor, az nem egyenlő avval, hogy most is el kell fogadnunk. Esetleg ma is rakjuk ki a gyenge csecsemőket a Taigetoszra?

Ezt hol mondtam? na látod.

Sztem az egyházi műsorok és homoszexualitást nyomató műsorok valamint a hívők és a buzik létszámának aránya között van egy kis különbség.

Ez egyre inkább kezd elfajulni. Sztem hagyjuk abba, ez már túl van a vitán és kezd átcsapni vitatkozásba.

Darkstar

Nos, ezért mondtam, hogy másnak tuti más a véleménye. Az én vélemyényem az, hogy ez nem egy normális dolog, a tiétek az, hogy igen. Valami okból engem veleszületettem taszít -bocs a kifejezésért, de máshogy nem tudom mondani- a homokosság minden megnyilvánulása. DE hogyha nekem kötelességem elfogadni az ő "másságukat" (mert ugye mit lehet tenni ellene?), az lenne a minimum, hogy például ők sem adnak elő olyat, amit a multkor a buszon kellett tapasztalnom, hogy egy ürge ül egy másik ölében és smárolnak. Ez valahogy nálam túlmegy egy határon. Miért kell nekem ilyen nyíltanszembesülnöm ezekkel? De no offense, és sztem lassan be is fejezhetjük. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 17:48:45
Quote from: Zsiga on 2006-06-04, 17:40:24
Hogy mióta normális, és mióta elfogadott? Az emberi civilizáció kezdetei óta... :rolleyes:

De rendes vagy, megengeded nekik hogy magukban azt csináljanak amit akarnak? De az utcára azért ne menjenek ki, ugye? Vagy ha kimenek, akkor egymástól legalább három méterre álljanak... LOL

Ne erőltessék a médiában? Ha nem tetszik ne nézd, én se nézek egyházi műsorokat, épp elég volt hogy négy évig rá voltam kényszerítve hogy heti kétszer templomba járjak (egyházi gimnázium...). Vagy hozzátok bejárkálnak mindenféle kétajtós szekrény kigyúrt kopasz buzik és ha nem Balázs show-t meg Tahóvilágot nézel éppen, akkor megvernek?
Az, hogy megtűrt volt akkor, az nem egyenlő avval, hogy most is el kell fogadnunk. Esetleg ma is rakjuk ki a gyenge csecsemőket a Taigetoszra?

Ezt hol mondtam? na látod.

Sztem az egyházi műsorok és homoszexualitást nyomató műsorok valamint a hívők és a buzik létszámának aránya között van egy kis különbség.

Ez egyre inkább kezd elfajulni. Sztem hagyjuk abba, ez már túl van a vitán és kezd átcsapni vitatkozásba.
Álljunk csak meg, nem megtűrt volt, hanem ez volt a normális, több görög államban pl. Athénban, Rómában, később a középkorban az arisztokrácia köreiben. Nagyon sok római államférfi csak utódnemzés céljára tartott feleséget, és férfi szeretője volt... A középkori királyok között több volt a buzi mint a hetero...

Olvass vissza... ;) Az első felét teljesen egyértelműen megfogalmaztad, a második felére meg erős utalásokat tettél. ("Mint már mondtam, tőlem buzulhatnak önmagukban, ahogy akarnak, legfeljebb megvetem őket." és pl. "De ne akarják már bemesélni, hogy ez normális vagy természetes, [...] mert számomra [...] gusztustalan és visszataszító")

Olyan műsorral még nem találkoztam ahol arra próbálnának rábeszélni hogy legyek én is buzi, csak olyanokkal ahol a heteroszexuálisok mellett melegek is elmondhatják a véleményüket, egyenrangú felekként. Az egyházak médiatevékenységére nem ez a jellemző... És sokkal több a buzi mint gondolnád...

Ahogy gondolod, felőlem befejezhetjük itt és most, vagy ha gondolod, reagálj még erre a postra nyugodtan, csak írd oda a végére hogy kívánod-e tovább folytatni a vitát.

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 17:33:56
A nekrofilia normális?
Csak ha a hulla is beleegyezik. :D

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 17:33:56Kinek káros a nekrofilia? Kinek káros a zoofilia?
A társadalom alappilléreit döntögeti ez is, és a szingli-jelenség is.
Ne keverj bele te sem egyre durvább dolgokat.
Egyébként meg hogy akarod megvédeni a társadalmat? Kötelező házasság, kötelező nemi aktus, amit felügyelők figyelnek végig?

Quote from: Zsiga on 2006-06-04, 17:11:40
Vagy hozzátok bejárkálnak mindenféle kétajtós szekrény kigyúrt kopasz buzik és ha nem Balázs show-t meg Tahóvilágot nézel éppen, akkor megvernek?
:tezsvir: +1 :)

Darkstar: ez szerintem sem illendő, de én ugyanezt hetero pároktól sem szeretem.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

#400
Nincs nagy kedvem folytatni a vitát, mivel tovább fajulna, de ezt nehezen bírom megállni, és ha már úgyis felajánlottad:

Quote from: Zsiga on 2006-06-04, 18:02:49
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 17:48:45
Az, hogy megtűrt volt akkor, az nem egyenlő avval, hogy most is el kell fogadnunk. Esetleg ma is rakjuk ki a gyenge csecsemőket a Taigetoszra?

Ezt hol mondtam? na látod.

Sztem az egyházi műsorok és homoszexualitást nyomató műsorok valamint a hívők és a buzik létszámának aránya között van egy kis különbség.

Ez egyre inkább kezd elfajulni. Sztem hagyjuk abba, ez már túl van a vitán és kezd átcsapni vitatkozásba.
Álljunk csak meg, nem megtűrt volt, hanem ez volt a normális, több görög államban pl. Athénban, Rómában, később a középkorban az arisztokrácia köreiben. Nagyon sok római államférfi csak utódnemzés céljára tartott feleséget, és férfi szeretője volt... A középkori királyok között több volt a buzi mint a hetero...

Olvass vissza... ;) Az első felét teljesen egyértelműen megfogalmaztad, a második felére meg erős utalásokat tettél. ("Mint már mondtam, tőlem buzulhatnak önmagukban, ahogy akarnak, legfeljebb megvetem őket." és pl. "De ne akarják már bemesélni, hogy ez normális vagy természetes, [...] mert számomra [...] gusztustalan és visszataszító")

Olyan műsorral még nem találkoztam ahol arra próbálnának rábeszélni hogy legyek én is buzi, csak olyanokkal ahol a heteroszexuálisok mellett melegek is elmondhatják a véleményüket, egyenrangú felekként. Az egyházak médiatevékenységére nem ez a jellemző... És sokkal több a buzi mint gondolnád...

Ahogy gondolod, felőlem befejezhetjük itt és most, vagy ha gondolod, reagálj még erre a postra nyugodtan, csak írd oda a végére hogy kívánod-e tovább folytatni a vitát.
A csecsemők Taigetoszra kirakása is normális volt. A 11-12 éves lányok akaratukon kívüli férjhez adása is normális volt. A rabszolgatartás is normális volt. Sokkal több apró bűnért is halál járt. Ezek is olyan modern dolgok, amiket újra be kéne vezetni?
Több buzi király volt, mint hetero? Erősen kétlem.

Nem kell visszaolvasnom, tudom mit írtam. A második felét sehol sem írtam. Bár mondjuk az se zavarna, ha így lenne, sőt :p
De most kell evvel kérkedniük? Főleg tudván, hogy ez sérti más emberek erkölcsi és vallási meggyőződését? Utána meg azokat intoleráns bunkónak nevezni, akiknek ez nem tetszik (már kaptam ilyet)? Ezt nem pofátlanságnak nevezik?

Műsorok: akkor nézz olyanokat is, ahol teljesen természetesnek és magától értetődőnek tekintik azt, hogy férfiak szexuális kapcsolatot létesítsenek.
Mindent díjaznak, amiben buzik vannak. Mint ahogy Fábry is kifigurázta, még a férfiasság utolsó bástyáját, a cowboyokat is buzivá kellett átfazonírozni, hogy Oscart kapjanak egy másodrangú filmért.

Jó, mondjuk még egy ok, hogy ne nézzek tv-t.

Quote from: Ramiz on 2006-06-04, 18:11:13
Ne keverj bele te sem egyre durvább dolgokat.
Egyébként meg hogy akarod megvédeni a társadalmat? Kötelező házasság, kötelező nemi aktus, amit felügyelők figyelnek végig?
1.) Próbáltam extrém példát hozni, baj?
2.) Hozod a formád  :hehe:

Ha ezt az "értelmes vita" keretei között tudjuk tartani, és nem csap át vak vitatkozásba, ahol valótalnságokat és féligazságokat vagdosunk egymás fejéhez, akkor lehet folytatni. Különben viszont hagyjuk abba, mert csak feszültésget kelt a tagok között. Okkal kerüljük a politikai vitákat is, és okkal tiltottak azok néhány fórumon.

Nakedape

öö kissé gyomrofancsart engemet a téma itt.. :frown: :frown: ezért elnézést mindtől témahoz, nagyon off, és nagyon "spoiler"!! azaz ha az orig. téma érdekel ne olvasd:)
[spoiler]az hogy valaki felnőttként is sárgabőrű, rizszabáló nemrendes fehéremberek álatalkotott,
gyerekrajzfilmeket néz az szerintem UNDORÍTÓ és GUSZTUSTALAN, nem mondom aki ebbe született nézze, meg otthon egyedül, de hogy még förumokon dicsérje,
ezeket a szexes, erőszakos megrontó csáposokat, meg fesztivált is rendez neki..hát ez már sok
NORMÁLIS ember különben sem néz rajzfilmet[/spoiler] remélem érthető
s más megjegyzések
[spoiler]
1homoszexualitás: "rossz hír" már a majmok is.. persze lehet hogy az állatok sem Természetesek...
2büszkeség:életemben kevés dolog van amiben biztos vagyok, ezek egyike az , hogy a nőket szeretem.. de egyszer a körúton találtam egy zacskó empátiát, s azót vhogy úgy érzem, még a felvonulóknak is igaza, van, érted éli az életét, nem ártva senkinek (nem a molesztáló bácsikákról szól ez) s valahogy nem érzi magát betegnek..s nem tudom miért kéne, olyannak aki normálisnak érzi magát, beletőrődnie a megtűrtbe az elfogadottal szemben..nem elég neki, hogy nem rugod fel, vhogy az lenne a jó, hogyha a fiad hazajön, hogy fiúkat szereti, akkor az olyan legyen neked, mintha közölné h utálja az animét, mármint totál más beállítottság mint Te ugyebár, s persze hogy nem is örülsz neki, de nem a világ vége.. remélem érthető mire gondolok
3 ad hoc érv túl népesedés, van, a föld, s s környezet szempontjából hasznos :D ráadásul ez komolyan fel is vetődött már  hehe :D
[/spoiler]

elnézést mindektől, peace
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Kuroi Tenshi

Quote from: Nakedape on 2006-06-04, 18:45:25
remélem érthető
Hát, a hejessirásod kicsit megnehezíti, de nagyjából sejtem mit írtál.

[spoiler]
Azért ne próbáljuk egy szintre hozni az animéket a buzikkal  :ejnye:
Messze nem ugyanaz a kettő. Ez már sarkításnak is sok.
Animékben azt szeretem, hogy a szereplőket emberekként ábrázolja a maguk hibáival és gyengeségeikkel, nem pedig hibátlan szuperhősökként. Másrészt sokkal reálisabban kezeli az emberi lelket: néha még a főszereplők is összeomlanak. Harmadrészt, nem mind az a rózsaszín hálivúdi hepiend.

Hentait pedig nem nézek.

Evvel hogy összemérhető a buzulás?

1.) Előfordul, de ritka. Annál már a kannibalizmus is gyakoribb.
2.) na ezt már nehezen bogózom ki. Megint egy szintre akarod hozni az animéket a buzulással?
3.) Ez legalább igaz. Lehetne a védekezés-mentes szexet is propagálni a buzik között, hogy terjedjen az aids "aki hülye, haljon meg" címén. Sőt, minél több buzi, annál több nő marad a heterókra  :szemuveges:

[/spoiler]

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 18:25:47
1.) Próbáltam extrém példát hozni, baj?
2.) Hozod a formád  :hehe:
1.) Baj, mert eltereled a témát és eleve mindig sokkal "durvább" dolgokat hasonlítasz a homoszexualitáshoz, ezzel érzelmileg szándékozol befolyásolni minket, ami ész-vitában nem fair. :)
2.) Most pedig el akarod viccelni a választ, pedig én komolyan kérdeztem, amit kérdeztem: hogyan akarod befolyásolni a népesség változását? Mert szerintem ezt sehogy nem lehet, csak olyan aggresszív, a személyes szabadságot megkurtító módokon, amiket a legtöbb ember élből elvet.


Nakedape: :tezsvir: +1
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Ramiz

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 19:15:57
Azért ne próbáljuk egy szintre hozni az animéket a buzikkal  :ejnye:
Ááá, ne, de a nekrofilokat meg a pedofilokat azt szabad, ugye? Mert az őket mocskolja be, nem az animéket, igaz? Nem vagy kicsit szemellenzős? :)

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 19:15:57Evvel hogy összemérhető a buzulás?
Úgy, hogy mindkettőt van, aki szereti vagy nem tud ellenállni neki, és mindkettőt van, aki lenézi, utálja, megveti és betiltaná.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 19:15:573.) Ez legalább igaz. Lehetne a védekezés-mentes szexet is propagálni a buzik között, hogy terjedjen az aids "aki hülye, haljon meg" címén. Sőt, minél több buzi, annál több nő marad a heterókra  :szemuveges:
Ááá, szóval ez van a háttérben! Félsz az AIDS-től! Nos, sajnos a nők is lehetnek AIDS-esek, a legelterjedtebb pedig úgy tudom a) fejletlen országokban (semmi köze a homoszexualitáshoz ugye), b) drogosok között (u.azt a tűt használják) (megint semmi köze a homoszexualitáshoz).

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 19:15:57
Ez legalább igaz. Lehetne a védekezés-mentes szexet is propagálni a buzik között, hogy terjedjen az aids "aki hülye, haljon meg" címén. Sőt, minél több buzi, annál több nő marad a heterókra  :szemuveges:
Szimpla, rosszindulatú gyűlölködés, vicces csomagolásban. Megérkeztünk... Ezek után mondhatod, hogy ne folytassuk a vitát, mert kezd eldurvulni... :rolleyes: (Te vagy, aki durvítod a témát. Minden túlzó hasonlatot is te hoztál be.)
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Majd egy erre járó illetékes nevezze át ezt a thread-et "lol3"-ra ha lehetséges, mert a tudatlan új userek azt hihetik, hogy ilyen cím alatt értelmes emberek értelmes beszélgetéseit találhatják. Köszönöm.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Nakedape

Quote from: Shiroi on 2006-06-04, 21:04:21
Majd egy erre járó illetékes nevezze át ezt a thread-et "lol3"-ra ha lehetséges, mert a tudatlan új userek azt hihetik, hogy ilyen cím alatt értelmes emberek értelmes beszélgetéseit találhatják. Köszönöm.
hm ezek a sorok így ebben a formában tetszettek  :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Ramiz

Quote from: Shiroi on 2006-06-04, 21:04:21
Majd egy erre járó illetékes nevezze át ezt a thread-et "lol3"-ra ha lehetséges, mert a tudatlan új userek azt hihetik, hogy ilyen cím alatt értelmes emberek értelmes beszélgetéseit találhatják. Köszönöm.
Ennek a postnak pedig megnyitom a "Beképzeltség" (vagy inkább "BEKÉPZELTSÉG") topikot, csak még meg kell várni, amíg beszerezzük a COL! vigyorikat (crying out loud)...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Fazék

Quote from: Ramiz on 2006-06-04, 22:25:09
Quote from: Shiroi on 2006-06-04, 21:04:21
Majd egy erre járó illetékes nevezze át ezt a thread-et "lol3"-ra ha lehetséges, mert a tudatlan új userek azt hihetik, hogy ilyen cím alatt értelmes emberek értelmes beszélgetéseit találhatják. Köszönöm.
Ennek a postnak pedig megnyitom a "Beképzeltség" (vagy inkább "BEKÉPZELTSÉG") topikot, csak még meg kell várni, amíg beszerezzük a COL! vigyorikat (crying out loud)...
egyetértek

[spoiler]Nakedape meg jól félreértette sztem Shiroi hozzászólását :haha:[/spoiler]

Darkstar

Quote from: Shiroi on 2006-06-04, 21:04:21
Majd egy erre járó illetékes nevezze át ezt a thread-et "lol3"-ra ha lehetséges, mert a tudatlan új userek azt hihetik, hogy ilyen cím alatt értelmes emberek értelmes beszélgetéseit találhatják. Köszönöm.
Ahelyett, hogy minket leoltasz, inkább elmondhatnád a véleményedet a felmerült kérdésről.  :ejj:
(Csak hogy jól értem-e: szerinted nem vagyunk értelmes emberek.)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Darkstar on 2006-06-04, 22:29:55
Quote from: Shiroi on 2006-06-04, 21:04:21
Majd egy erre járó illetékes nevezze át ezt a thread-et "lol3"-ra ha lehetséges, mert a tudatlan új userek azt hihetik, hogy ilyen cím alatt értelmes emberek értelmes beszélgetéseit találhatják. Köszönöm.
Ahelyett, hogy minket leoltasz, inkább elmondhatnád a véleményedet a felmerült kérdésről.  :ejj:
(Csak hogy jól értem-e: szerinted nem vagyunk értelmes emberek.)
ha jól tippelem szerintem ti értelmesek vagytok, azok nem értelmesek, akik megtűrik a buzikat, szóval megnyugodhatsz :)
persze lehet, hogy tévedek és félreértem Shiroi-t, ezen esetben bocsánat.
és most már tényleg abbahagyom az off-ot. sorry az eddigiért is

Ramiz

Quote from: Darkstar on 2006-06-04, 22:29:55
Ahelyett, hogy minket leoltasz, inkább elmondhatnád a véleményedet a felmerült kérdésről. :ejj:
Jól ismerjük a véleményét a témában, csak az lepett meg minket, hogy ő hogy viszonyul a mi véleményünkhöz (nem ért egyet, az semmi baj; nem érdekli, az egy dolog; de hogy totál hülyének tart minket miatta, az elég kínos, és igazából jellemzi is őt). Bár én általában jókat mulatok, amikor Shiroi előcitálja a Bibliát, és bebizonyítja, hogy már abban benne volt, hogy a homokosok betegek és üldözni kell őket. Egyébként az az érdekes, hogy a Biblia nagyon is sokszor előhozza, hogy mennyire vigyázni kell az elvakultságtól és a beképzeltségtől (a farizeusok példáján keresztül újra és újra), mégis mennyi keresztény emberre jellemző. Nem csak ezzel a mostanival kapcsolatban mondom ezt, a nagyapám - akit egyébként nagyon szeretek - ugyanilyen: mélyen vallásos és abszolút nem toleráns e témában. Én nem is értem, hogy fér össze a kettő. (Látszik is, hogy nem vagyok vallásos és nem értem és érzem át igazán az egész témát. :) )

Quote from: Fazék on 2006-06-04, 22:27:28
egyetértek
:tezsvir: +1

Quote from: Fazék on 2006-06-04, 22:27:28[spoiler]Nakedape meg jól félreértette sztem Shiroi hozzászólását :haha:[/spoiler]
Naiv? Vagy még csak nem ismeri őt?

edit: a francba gépeltem ennyit, most kapok majd egy csomó fekete pontot és az időm is feleslegesen fogyott, elég lett volna egy hatalmas "NO COMMENT" felirat... :muhahah:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Darkstar

Shiroi véleményét ismerem, de akik esetleg nem, azoknak eléggé félreérthető (mondjuk most nekem is sikerült félreértenem, mégpedig azért mert az "emberek"-et teljes általánosításnak vettem). Najó, ebbe egyre jobban belebonyolodok, szval hagyjuk. :)

Sum: Ezek szerint félreértettem Shiroi postját.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Yakumo

Quote from: Ramiz on 2006-06-04, 22:25:09

Ennek a postnak pedig megnyitom a "Beképzeltség" (vagy inkább "BEKÉPZELTSÉG") topikot, csak még meg kell várni, amíg beszerezzük a COL! vigyorikat (crying out loud)...
Na, ha én most erre a te módszereddel válaszolnék, akkor ugyanazt a hibát követném el, mint amit te. Ezért inkább nem szólok semmit. Mert ha továbbra is a jó és perverz és mindigjóindulatú Yaku akarok maradni a fórumon, akkor most nem mondom el a véleményemet, még a végén meg leszek "utálva". De ennyit azért engedtessék meg. Uff, belepofáztam. És ha ezzel mégis olyan beképzelt lettem a szemetekben, mint Shiroi, akkor sajnálom, de vállalom.

és Csupaszmajom érti.

Xipe

fogadjuk el a buzikat.
utana majd a besztialitis embereket is.
de akkor mar a katolikus papokat is a korusfiucskakkal.
...
...
...
...
...
...
es utana johetnek majd a nekropedofilok is.

nem ertem igazabol a vitat.
termeszetellenes dolog 100%

romaiakat meg gorogoket felhozni mint pelda?
a leghedonisztikusabb kulturakat? jo pont volt.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Fazék

És az ebola, az mekkora szívás!

... and now for something completely different...

És most próbálnék vmit hozzászólni a topic témához, de már szinte minden szempontból meg lett vizsgálva/vitatva, szóval gondban vagyok :haha:

Szóval ezzel a szingliséggel én sem vagyok kibékülve. Volt pár próbálkozásom ilyen lány(ok(már megint nagyotmondani próbáltam, de előbb-utóbb úgyis lebuknék, szóval javítva :haha:))nál, de közel sem volt az igazi. Egyszerűen nincs kedve beleadni az embernek komolyabban a kapcsolatba bármit is, mert úgyis tudja, hogy csak pofáraesés lesz belőle a végén. De ugyanakkor ahogy meg lett említve, ez közel sem nyerő logika, mert könnyen lehet, hogy olyanokat is elriaszt az ember a viselkedésével, aki képes lenne viszonozni és normális kapcsolatban élni az emberrel.

Az igaziban nem hiszek. Rengeteg igazi rohangál odakint, a lényeg, hogy egyet találj meg közülük és tartsd/tartson is meg :) Tökéletes kapcsolat meg pláne nincsen, a kisebb súrlódások, egymás nyűgje/bajai (is) hoznak közelebb egymáshoz két embert, és ezek megértése/elfogadása. Egy kapcsolat a kompromisszumokról szól, mindkét fél részéről, megérteni sztem csak annyiban kell a másik nemet, hogy nem megsértődni, amikor ő nem ért téged :) Fontos a kommunikáció. Hmm. mit is mondhatnék még marhanagy tapasztalatommal íly bölcsen? :haha:

Kuroi Tenshi

Nyam-nyam, folytak itt tovább a dolgok.
naakkormost kaptok egy megapostot (afranc, ma se tanulok semmit :lul: ):

Quote from: Ramiz on 2006-06-04, 19:46:40
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 18:25:47
1.) Próbáltam extrém példát hozni, baj?
2.) Hozod a formád  :hehe:
1.) Baj, mert eltereled a témát és eleve mindig sokkal "durvább" dolgokat hasonlítasz a homoszexualitáshoz, ezzel érzelmileg szándékozol befolyásolni minket, ami ész-vitában nem fair. :)
2.) Most pedig el akarod viccelni a választ, pedig én komolyan kérdeztem, amit kérdeztem: hogyan akarod befolyásolni a népesség változását? Mert szerintem ezt sehogy nem lehet, csak olyan aggresszív, a személyes szabadságot megkurtító módokon, amiket a legtöbb ember élből elvet.
1.) Azért hoztam extrém példát, mert abban szélesebb az egyetértés. Ha valami vitatottat hozok fel, akkor tuti kötözködni kezdesz.
2.) Nem a társadalmi szaporulatról, hanem a társadalmat összetartó erőkre gondoltam - úgy látom ti nem.

Quote from: Ramiz on 2006-06-04, 19:49:28
Úgy, hogy mindkettőt van, aki szereti vagy nem tud ellenállni neki, és mindkettőt van, aki lenézi, utálja, megveti és betiltaná.
Hát ez szinte bármire igaz :rolleyes:

Quote
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-04, 19:15:573.) Ez legalább igaz. Lehetne a védekezés-mentes szexet is propagálni a buzik között, hogy terjedjen az aids "aki hülye, haljon meg" címén. Sőt, minél több buzi, annál több nő marad a heterókra  :szemuveges:
Ááá, szóval ez van a háttérben! Félsz az AIDS-től!
Nem éppen. Viszont ez egy hatékony módszere lenne a párjukat gyakran váltogató divatbuziktól való megszabadulásnak.

Quote from: Ramiz on 2006-06-04, 22:47:25
Bár én általában jókat mulatok, amikor Shiroi előcitálja a Bibliát, és bebizonyítja, hogy már abban benne volt, hogy a homokosok betegek és üldözni kell őket.
Mózes 18:22 - Férfival ne hálj úgy, ahogyan asszonnyal hálnak. Utálatosság az.
Mózes 20:13 - Ha valaki férfival hál úgy, ahogyan asszonnyal szoktak hálni, mivel utálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak, véruk rajtuk.

A Biblia nyíltan kimondja. Igaz, Mózes könyve elég súlyos büntetéseket ró ki, és a kereszténység ezeket már nem bünteti halállal, de akkor is bűn; és gusztustalan.

Quoteedit: a francba gépeltem ennyit, most kapok majd egy csomó fekete pontot és az időm is feleslegesen fogyott, elég lett volna egy hatalmas "NO COMMENT" felirat... :muhahah:
Valahogy én is így érzek. Tartok egy magányos frontot, ahelyett, hogy tanulnék a vizsgára.

Látod Shuichi', míly Pandora-szelencét nyitottál fel :)

Xipe

jol el kene verni azt a cafka Pandorat a szelencejevel.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Rounin

Quote from: Fazék on 2006-06-04, 23:52:58
Az igaziban nem hiszek. Rengeteg igazi rohangál odakint, a lényeg, hogy egyet találj meg közülük és tartsd/tartson is meg :)

Nem rossz :) Én meg azt szoktam mondani, hogy az "igazi" az egy érzés, nem személy. ^^"

Xipe: lol... T_T"

Fazék

ennyi utolsó-szó-mániást :rolleyes:

és hogy bizonyítsam, hogy közétek tartozom:
[spoiler]

Quote
Quote from: Ramiz on 2006-06-04, 22:47:25
Bár én általában jókat mulatok, amikor Shiroi előcitálja a Bibliát, és bebizonyítja, hogy már abban benne volt, hogy a homokosok betegek és üldözni kell őket.
Mózes 18:22 - Férfival ne hálj úgy, ahogyan asszonnyal hálnak. Utálatosság az.
Mózes 20:13 - Ha valaki férfival hál úgy, ahogyan asszonnyal szoktak hálni, mivel utálatosságot követtek el mindketten, halállal lakoljanak, véruk rajtuk.

A Biblia nyíltan kimondja. Igaz, Mózes könyve elég súlyos büntetéseket ró ki, és a kereszténység ezeket már nem bünteti halállal, de akkor is bűn; és gusztustalan.
látom nem igazán érted miről beszél Ramiz :) nem az a problémája és véletlenül sem az állítja, hogy ez nincs benne a Bibliában... :)

QuoteValahogy én is így érzek. Tartok egy magányos frontot, ahelyett, hogy tanulnék a vizsgára.
öööö magányos front?  :lul:[/spoiler]