Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Nakedape

Quote from: Selmo on 2006-06-05, 01:39:08
Quote from: Xipe on 2006-06-05, 01:35:46
na, most mindenki ekkora nyul es nem mer beadni jelentkezest?
gyerunk uraim, ha mar leesett a mogyorotok, akkor egy ilyen apro lepest tegyetek mar meg.
ki tudja mi var ratok.
lehet hogy eletreszolo kapcsolatot fogtok kotni.

Hörr! Na nehogy má' nyuszinak hívjanak. Má' írom is a PM-et. De kép nem lesz ugyanis nem bírom, ha fotóznak. és ez nem kifogás.
pmet én is küldtem, de ha te PPM-ezel (public private message) akkor én is, pedig én még nyúl is vagyok:D :D :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Zsiga

Quote from: Xipe on 2006-06-05, 01:35:46
na, most mindenki ekkora nyul es nem mer beadni jelentkezest?
gyerunk uraim, ha mar leesett a mogyorotok, akkor egy ilyen apro lepest tegyetek mar meg.
ki tudja mi var ratok.
lehet hogy eletreszolo kapcsolatot fogtok kotni.

OMG, ekkora oltásra csak egy válasz van. :D (Egyébként ne aggódj, ekkora hülyeségből ki nem maradnék semmi pénzért. ;) )
Mit is kell pontosan beleírni a jelentkezésbe? Hülye kocka vagyok, szeretem a sört a bulikat a jó csajokat és a jó animét, néha fényképezgetek egy keveset, kép van rólam az Önarcképcsarnokban, kell még valami? :lul:

Xipe

a fenykep nem szukseges, nem a kinezetetekre vagyok kivancsi(bar a holgyek nyugodtan kuldjenek fenykepeket magukrol, minel nagyobb felbontasban es minel valtozatosabb ruha kompiziciokban.).
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Xipe

Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 01:42:14
Quote from: Xipe on 2006-06-05, 01:35:46
na, most mindenki ekkora nyul es nem mer beadni jelentkezest?
gyerunk uraim, ha mar leesett a mogyorotok, akkor egy ilyen apro lepest tegyetek mar meg.
ki tudja mi var ratok.
lehet hogy eletreszolo kapcsolatot fogtok kotni.

OMG, ekkora oltásra csak egy válasz van. :D (Egyébként ne aggódj, ekkora hülyeségből ki nem maradnék semmi pénzért. ;) )
Mit is kell pontosan beleírni a jelentkezésbe? Hülye kocka vagyok, szeretem a sört a bulikat a jó csajokat és a jó animét, néha fényképezgetek egy keveset, kép van rólam az Önarcképcsarnokban, kell még valami? :lul:

inkabb velemi melyebbet,szemelyesebbet.
ezt csak en fogom olvasni es maximum a holgy akinek tovabkuldenem majd a jelentkezeseket.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Mattanja

Quote from: Xipe on 2006-06-05, 00:55:01parkapcsolatba lephetnek egymassal minimum 2 honapos probaidore.
Ez mit takar pontosan? A gyakorlatban hogyan néz ki? Aoi Anime-s lányokat nem lehetne bevonni?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: Shiroi on 2006-06-05, 01:44:44
Quote from: Xipe on 2006-06-05, 00:55:01parkapcsolatba lephetnek egymassal minimum 2 honapos probaidore.
Ez mit takar pontosan? A gyakorlatban hogyan néz ki? Aoi Anime-s lányokat nem lehetne bevonni?


ez ugy mukodik, hogy a szerencses paros ad egymasnak ennyi idot arra, hogy valamennyire kozelebrol is megismerjek egymast.
a 2 honapot azert szabtam meg, mert tudom, hogy nem mindenki er ra mindig es ennyi ido alatt azert mar jo parszor lehet talalkozni szemelyesen kulonbozo programok alkalmaval es belenezhetunk valamennyire a masik fel eletebe.

akik nem szeretnek kitolteni a teljes ket honapot azok jelezhetik ezt nekem es visszakerulnek a korforgasba.

Aoi Animes holgyeket is lehet invitalni termeszetesen.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zsiga

Quote from: Xipe on 2006-06-05, 01:44:24
Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 01:42:14
Quote from: Xipe on 2006-06-05, 01:35:46
na, most mindenki ekkora nyul es nem mer beadni jelentkezest?
gyerunk uraim, ha mar leesett a mogyorotok, akkor egy ilyen apro lepest tegyetek mar meg.
ki tudja mi var ratok.
lehet hogy eletreszolo kapcsolatot fogtok kotni.

OMG, ekkora oltásra csak egy válasz van. :D (Egyébként ne aggódj, ekkora hülyeségből ki nem maradnék semmi pénzért. ;) )
Mit is kell pontosan beleírni a jelentkezésbe? Hülye kocka vagyok, szeretem a sört a bulikat a jó csajokat és a jó animét, néha fényképezgetek egy keveset, kép van rólam az Önarcképcsarnokban, kell még valami? :lul:

inkabb velemi melyebbet,szemelyesebbet.
ezt csak en fogom olvasni es maximum a holgy akinek tovabkuldenem majd a jelentkezeseket.
Sokat ittam, de azért ennyit nem... ;)

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zsiga

Quote from: Xipe on 2006-06-05, 01:52:44
aki nem mer, az nem nyer.
Akkor így jártam. :) Amúgyse vagyok híve az ilyen netes társkeresős dolgoknak.
De szereztél nekem egy vidám estét, még most is sírok a röhögéstől. :D
:hail:

Mattanja

Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 01:54:59
Quote from: Xipe on 2006-06-05, 01:52:44
aki nem mer, az nem nyer.
Akkor így jártam. :) Amúgyse vagyok híve az ilyen netes társkeresős dolgoknak.
De szereztél nekem egy vidám estét, még most is sírok a röhögéstől. :D
:hail:
Mit csinálnál, ha összejönne legalább 1 pár?
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Xipe

Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 01:54:59
Quote from: Xipe on 2006-06-05, 01:52:44
aki nem mer, az nem nyer.
Akkor így jártam. :) Amúgyse vagyok híve az ilyen netes társkeresős dolgoknak.
De szereztél nekem egy vidám estét, még most is sírok a röhögéstől. :D
:hail:

orulok, hogy hullak nelkul is megnevethettettem valakit.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zsiga

Quote from: Shiroi on 2006-06-05, 01:56:48
Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 01:54:59
Quote from: Xipe on 2006-06-05, 01:52:44
aki nem mer, az nem nyer.
Akkor így jártam. :) Amúgyse vagyok híve az ilyen netes társkeresős dolgoknak.
De szereztél nekem egy vidám estét, még most is sírok a röhögéstől. :D
:hail:
Mit csinálnál, ha összejönne legalább 1 pár?
Ingyen fotóznék az esküvőjükön. :D
Viccet félretéve, nemtom. De igazán sok esélyt nem látok a dologra, ahhoz túl  kevés  a lány. Én pl. ismerek 3 hölgyet személyesen innen a fórumról, és mindhárom kapásból kiesik valamilyen okból...

Mattanja

Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 02:00:05
Ingyen fotóznék az esküvőjükön. :D
Viccet félretéve, nemtom. De igazán sok esélyt nem látok a dologra, ahhoz túl  kevés  a lány. Én pl. ismerek 3 hölgyet személyesen innen a fórumról, és mindhárom kapásból kiesik valamilyen okból...
A többi pedig azért nem jár meetre, és azért nem postol, mert ilyen hülye versennyel kergetjük el őket.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Zsiga

Quote from: Shiroi on 2006-06-05, 02:02:09
A többi pedig azért nem jár meetre, és azért nem postol, mert ilyen hülye versennyel kergetjük el őket.
Akinek nincs annyi humorérzéke hogy vegye a lapot, az nekem nem fog hiányozni se innen se a meetekről. ;)

Mattanja

Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 02:04:23
Quote from: Shiroi on 2006-06-05, 02:02:09
A többi pedig azért nem jár meetre, és azért nem postol, mert ilyen hülye versennyel kergetjük el őket.
Akinek nincs annyi humorérzéke hogy vegye a lapot, az nekem nem fog hiányozni se innen se a meetekről. ;)
Ez is igaz lehet.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Selmo

Pontosan. Mondjuk én sem látok rá sok esélyt, hogy lányok tucatjai olvasnák ezt a topicot, de én már nyugodtan alszom ezügyben. :jee:

A tökéletesség unalmas.

Xipe

no igen.
meg annyit mondjatok meg, hogy nyilvanossagra hozhatom-e a jelentkezot vagy inkabb tartsam titokban a forumpopulacio elol.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Selmo

Hát, szerintem ez menjen egyéni akarat szerint. Ki hogy akarja.

A tökéletesség unalmas.

Xipe

Quote from: Selmo on 2006-06-05, 02:25:42
Hát, szerintem ez menjen egyéni akarat szerint. Ki hogy akarja.

en is erre gondoltam.
rosszul fogalmaztam meg.
elnezest.
tehat.
aki jelentkezik az legyen szives irja meg, hogy megengedi-e azt, hogy kiirjam a nevet a topicon belul mint palyazot.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Selmo

Quote from: Selmo on 2006-06-05, 01:39:08
Hörr! Na nehogy má' nyuszinak hívjanak. Má' írom is a PM-et. De kép nem lesz ugyanis nem bírom, ha fotóznak. és ez nem kifogás.
Azt hiszem ezek után álszent lenne, ha nem lennék nyilvános. Az enyém mehet. :Kiraly:

A tökéletesség unalmas.

Ramiz

Quote from: Yakumo on 2006-06-04, 23:15:32
Na, ha én most erre a te módszereddel válaszolnék, akkor ugyanazt a hibát követném el, mint amit te. Ezért inkább nem szólok semmit. Mert ha továbbra is a jó és perverz és mindigjóindulatú Yaku akarok maradni a fórumon, akkor most nem mondom el a véleményemet, még a végén meg leszek "utálva". De ennyit azért engedtessék meg. Uff, belepofáztam. És ha ezzel mégis olyan beképzelt lettem a szemetekben, mint Shiroi, akkor sajnálom, de vállalom.
Te viszont kultúráltan adtad elő a... ja, hogy a véleményedet végül is nem mondtad el? Akkor nem tudok rá mit válaszolni. :)

Quote from: Shiroi on 2006-06-05, 01:27:38
A szövegem nem volt beképzelt, ahogyan én sem vagyok az. Ha te ezt nem így gondolod, azzal nem tudok mit kezdeni. Mitől volt beképzelt? Vagy csak le akartad írni ezt a szót többször? Várom a választ.
OK. Ez már cizelláltabb válasz, úgy érzem, kicsit visszaléptél, de ha eredetileg is ezt akartad mondani, az is jó, mert ez már nem félreérthető és ilyen stílusra én is kulturáltabban tudok válaszolni.
Szóval miért volt értelmetlen a beszélgetés? Azért írtam a beképzeltséget, mert én úgy éreztem, hogy az egyedüli ok, amiért ez a beszélgetés (vagy a benne résztvevők, de ezt már megcáfoltad) értelmetlen lehet, az az, hogy szerinted egyértelmű a "helyes" álláspont - a tiéd. Lehet, hogy ez esetben sem erre gondoltál, és kénytelen leszek visszamenni és kitörölni az erre a nekem eszembe jutó egyetlen feltételezésre reagáló postomat?

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-05, 00:23:36
Azt unom a mai húdepolitikailagkorrekt társadalomban, hogy senki se bír szilárdan kiállni a véleményénvel.
Mondtam, hogy nem bírom a buzikat, erre itt jópáran nekemesnek, hogy ugyan ők nem azok, de hogy merem én nem szeretni szegény szerencsétlen buzikat.
Így.
Szerintem meg Nem így. :) Ha azt mondtad volna, amit Darkstar, kb hogy nem érzi magát kellemesen homoszexuálisok jelenlétében vagy nem szívesen tartózkodik a közelükben, akkor semmit se kifogásoltunk volna, hiszen erről az érzésről ugyanúgy nem tehetsz, mint ők a sajátjukról, sőt, ha ilyen mederben folyik a beszélgetés, én is elmondtam volna, hogy ugyanígy vagyok ezzel. De te nem csak ennyit mondtál és nagyon nem ilyen stílusban.

Quote from: Xipe on 2006-06-05, 00:31:00
most felhozhatok olyan peldat hogy X munkahelyen 2 100% azonos teljesitmenyu ember dolgozik. viszont az egyik hetero, a masik meg nem.
ugyanugy neznek ki, ugyanugy oltoznek stb, de a ketto kozul ki kell valakit rugni.
ha hetero munkast rugjak ki, akkor az elmegy.
ha homo munkast rugjak ki akkor az elmegy panaszkodni,hogy diszkriminalnak ellene, mert homokos. ez szerintetek realis?
Nem, de ez megintcsak nem az, amiről mi beszélünk. Ez már az erőszakos "liberálisnak" csúfolt visszájára forduló politika. Ez már nem is a homoszexualitásról szól...

Quote from: Xipe on 2006-06-05, 01:23:33
amint lesz jelentkezo holgy es beleegyezik akkor osszeallitok valami kis bemutatot roluk.
addig is a jatekos kedvu uraktol PM-ben most kernem ezt.
egy rovid bemutatkozast,erdeklodesi kort es hasonlokat meg hogy mit keresnek leendo parjukban.
Hmm, én tudnék kit mondani... igaz ritkán látom a fórumon és valahogy abban sem vagyok biztos, hogy jó ötlet lenne elfecsegni valakinek... előbb-utóbb csak kitudódna... :o
Na mindegy, ha Xipe szól, hogy megvan az első női beküldő, akkor beküldök én is. :)

Quote from: Darkstar on 2006-06-05, 01:38:27
Csupán azért, mert szerintem a fórum nem tolerálná a hozzáállásomat (ami eléggé szélsőséges ebben a  témában), ezért visszafogtam magam, úgy néz ki, túlzottan. :)
Szerintem pont annyira, amennyire kell és illik. :tezsvir:
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Feldin

Quote from: Xipe on 2006-06-04, 23:41:00
fogadjuk el a buzikat.
utana majd a besztialitis embereket is.
de akkor mar a katolikus papokat is a korusfiucskakkal.
...
...
...
...
...
...
es utana johetnek majd a nekropedofilok is.

nem ertem igazabol a vitat.
termeszetellenes dolog 100%

romaiakat meg gorogoket felhozni mint pelda?
a leghedonisztikusabb kulturakat? jo pont volt.
egyetértek.
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

sirtomi

[spoiler]Hát a vitát kb addig olvastam amíg el nem kezdtetek a Bibliával jönni.
Bibliára hivatkozni egy vitában, amit emberek írtak és azt írtak bele amit akartak szerintem hülyeség. Ki tudja melyik másoló, egyházfő éppen mit tett hozzá vagy vett el belőle, mert neki úgy jobban tetszett, jobban tudta vele befolyásolni az embereket. Ez az én véleményem, nem is vagyok vallásos, ezért most lehet engem is utálni :)[/spoiler]

Szingliségen elgondolkodtam mostanában. Valami fórumon volt egy topic, hogy miért nem lehet mostanában normális férfit találni. Amiket írtak nők, azon kicsit kiakadtam. Vagy egy bunkó tapló kellett volna nekik, aki minden nap megalázza vagy megpofozza, vagy egy papucs aki mindent óhajukat teljesíti. Ezek szerint én nem vagyok normális pasi és esélyem sincs, hogy nőt találjak magamnak :) Sok nő leszállhatna végre a földre és megtalálná a normális pasikat :)

kisvirag

Zsiga: ezt a dolgot jól bebuktad, de legalább lesz ingyen fotósunk!

értsd: katz és én az usteam nyári táborban jöttünk össze ugye, úgy, hogy előtte csak úgy ahogy ismertük egymást a fórumról. Igaz nem Xipe közvetítésével történt, de a fórumon belül XD

a korábbi témával kapcsolatban már nemigen akarok szólni, korábban már úgyis kifejtettem a véleményem:
sirtomi, abban igazat adok, hogy kér a Bibliával jönni, de azt erősnek tartom, hogy másoló akárki akármit hozzárakhatott. tanultam filológiát, nyelvtudományt, tudom nagyon jól, milyen komoly és precíz munka egy egy ilyen szöveg kanonizált változatának a megalkotása... persze biztosan vannak torzulások, de legkevésbé sem akaratlagosak általában ezek. plusz nem csak egy helyen másolták, írták azt... namindegy.

egyébként meg, ezt most muszáj kimondanom, bár inkább a vallások topicba tartozna, és biztosan lesz, akiben salódást fogok kelteni:
de legjobb tudomásom szerint a Biblia szerint eredendően bűnösök vagyunk, MINDEKI. szóval akkor tessék szépen mindenkit elítélni.
egyébként meg nem tudom mit kell ezen vitatkozni. mind a homoszexualitás mind a szingliség evolúciós zsákutca, tekintve hogy nincs utód. akkor meg mit kell pattogni rajta? majd szépen idővel kipusztulnak. az meg hogy túlnépesedés van igaz, de sajnos nem Európában. itt éppen erős népességcsökkenés van.
de majd jönnek az arabok, meg kínaiak, és nem lesz ilyen szingli meg homo gond... de más egyéb se.
egyébként meg én úgy vagyok vele, hogy ha nem akar valaki családot gyereket, inkább ne is legyen neki, bármennyire is elítélendő mostanság az ilyen ember. hogy miért? mert igy is épp elég az elhanyagolt szerencsétlen gyerek, akiből ugyanolyan szemét ember fog válni (még ha valójában normális ember is lehetett volna) mint a szülei.
jó példa erre sógorom nővérének a kisfia. rendkivül értelmes, okos kisfiú, csak az anyja magas ívből le sem szarja, (olyan szinten, hogy hamarabb eszik maga, semmint a kölyöknek enni adjon, vagy foglalkozzon vele) igy a kölyök arra használja az eszét, hogy mindent szanaszét pakoljon és törjön zúzzon (egyébként ha az anyja nincs ott, lehet bírni vele, de ha ott van, hiába szólnak rá). már előre sajnálom szegényt, mert ilyen körülmények közt nem lehet normálissá válni. és ez sajnos nem egyedi eset... azok szülők most, akik annakidején a fene nagy individualizmus és önmegvalósitási hullám idején nőttek fel, és sajnos magukon kívül tényleg semmi nem érdekli őket... a gyerek is csak azért van, mert társadalmi elvárás, vagy épp becsúszott.
egy ilyen miliőben felnövő generációtól nem tudom, mit vártok... én semmit.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Zsiga

Quote from: kisvirag on 2006-06-05, 13:18:52
Zsiga: ezt a dolgot jól bebuktad, de legalább lesz ingyen fotósunk!

értsd: katz és én az usteam nyári táborban jöttünk össze ugye, úgy, hogy előtte csak úgy ahogy ismertük egymást a fórumról. Igaz nem Xipe közvetítésével történt, de a fórumon belül XD
:hehe: Úgy értettem hogy a mostani Xipe-féle akció keretében... :)
De ha gondolod, nagyon szívesen fotózok az esküvőtökön. :D

Kuroi Tenshi

Quote from: Ramiz on 2006-06-05, 10:54:18
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-05, 00:23:36
Azt unom a mai húdepolitikailagkorrekt társadalomban, hogy senki se bír szilárdan kiállni a véleményénvel.
Mondtam, hogy nem bírom a buzikat, erre itt jópáran nekemesnek, hogy ugyan ők nem azok, de hogy merem én nem szeretni szegény szerencsétlen buzikat.
Így.
Szerintem meg Nem így. :) Ha azt mondtad volna, amit Darkstar, kb hogy nem érzi magát kellemesen homoszexuálisok jelenlétében vagy nem szívesen tartózkodik a közelükben, akkor semmit se kifogásoltunk volna, hiszen erről az érzésről ugyanúgy nem tehetsz, mint ők a sajátjukról, sőt, ha ilyen mederben folyik a beszélgetés, én is elmondtam volna, hogy ugyanígy vagyok ezzel. De te nem csak ennyit mondtál és nagyon nem ilyen stílusban.
Freud szerint biztosan kapcsolatban vannak az ürítési gondjaim avval, hogy mások másképp értelmezik amit mondok  :redface: :D
Így, mint így állok ki a véleményemmel.
Amúgy az egész úgy kezdődött, hogy ezt mondtam:
"Miért kéne nekem is elfogadnom, mint ennek az egész kiherélt társadalomnak?
Kifejezetten idegesít, hogy mindenütt vannak már buzik, a tetejébe pedig mind úgy viselkednek, mint az ovis vagy alsós hisztis kislányok. Pont ugyanúgy. Hanglejtés, mozdulatok, szókincs, viselkedés, hiszti, minden. Az, hogy buzik, az ő bajuk, de ha kussban lennének, nem zavarna annyira. Erre mi van: mindenütt nyomják az ember képébe, és ha azt mondom, hogy ez visszataszító és nem vagyok erre a cirkuszra kiváncsi, akkor meg én vagyok az intoleráns bunkó paraszt."


Innen ti vittétek a bozótosba.
Te kezdted avval, hogy miért elítélendő a magamutató fajtája, és mi közöm hozzá; akkor már gyűlöljünk bármilyen apró ok alapján mindenkit.
Szóval a tegnapi állításoddal ellentétben pont te kezdted durvítani a vitát :hehe:

*notes to self:* Öregem, úgy látszik jót tett ez a pár óra alvás is :szemuveges:


Amúgy egy dolgot nem értek.
Ha nem vagytok buzik, sőt, annyira nem is kedvelitek őket, akkor miért véditek őket ilyen agresszíven?
:hehe:

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-05, 15:18:55
Szóval a tegnapi állításoddal ellentétben pont te kezdted durvítani a vitát :hehe:
Már megbocsáss, de ezután:
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-05, 15:18:55
"Miért kéne nekem is elfogadnom, mint ennek az egész kiherélt társadalomnak?
Kifejezetten idegesít, hogy mindenütt vannak már buzik, a tetejébe pedig mind úgy viselkednek, mint az ovis vagy alsós hisztis kislányok. Pont ugyanúgy. Hanglejtés, mozdulatok, szókincs, viselkedés, hiszti, minden. Az, hogy buzik, az ő bajuk, de ha kussban lennének, nem zavarna annyira. Erre mi van: mindenütt nyomják az ember képébe, és ha azt mondom, hogy ez visszataszító és nem vagyok erre a cirkuszra kiváncsi, akkor meg én vagyok az intoleráns bunkó paraszt."

ne mondd már hogy mi kezdtük a durva vitát... :rolleyes: Ez színtiszta anyázás...

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-05, 15:18:55
Amúgy egy dolgot nem értek.
Ha nem vagytok buzik, sőt, annyira nem is kedvelitek őket, akkor miért véditek őket ilyen agresszíven?
:hehe:
Azért, mert az "intoleráns bunkó paraszt"-okat mégkevésbé kedveljük...

Xipe

in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zsiga

Quote from: Xipe on 2006-06-05, 15:41:11
Zsiga, te tolerans ember vagy?
Igyekszem az lenni.
Szerk.: Aztán van amikor nekem is elfogy a liberális részem...
Szerk. #2: Én pl. a hülyékre vagyok annyira allergiás mint ti a homokosokra.