Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Xipe

Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 15:44:25
Quote from: Xipe on 2006-06-05, 15:41:11
Zsiga, te tolerans ember vagy?
Igyekszem az lenni.
Szerk.: Aztán van amikor nekem is elfogy a liberális részem...
Szerk. #2: Én pl. a hülyékre vagyok annyira allergiás mint ti a homokosokra.

akkor nem vagy tolerans.
ember nem lehet tolerans, mert mindenkinek van valamilye amit nem bir.

szerintem a tolerancia helyett mondjuk azt hogy megbekelsz a homokosokkal.
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Zsiga

Quote from: Xipe on 2006-06-05, 15:49:26
Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 15:44:25
Quote from: Xipe on 2006-06-05, 15:41:11
Zsiga, te tolerans ember vagy?
Igyekszem az lenni.
Szerk.: Aztán van amikor nekem is elfogy a liberális részem...
Szerk. #2: Én pl. a hülyékre vagyok annyira allergiás mint ti a homokosokra.

akkor nem vagy tolerans.
ember nem lehet tolerans, mert mindenkinek van valamilye amit nem bir.

szerintem a tolerancia helyett mondjuk azt hogy megbekelsz a homokosokkal.
Velem kapcsolatban egyik kifejezés se megfelelő, nekem nem jelent semmi pluszinformációt ha megtudom valakiről hogy meleg, egyszerűen nem érdekel. Kb. annyira számít mint a hajszíne.

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 15:37:02
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-05, 15:18:55
Szóval a tegnapi állításoddal ellentétben pont te kezdted durvítani a vitát :hehe:
Már megbocsáss, de ezután:
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-05, 15:18:55
"Miért kéne nekem is elfogadnom, mint ennek az egész kiherélt társadalomnak?
Kifejezetten idegesít, hogy mindenütt vannak már buzik, a tetejébe pedig mind úgy viselkednek, mint az ovis vagy alsós hisztis kislányok. Pont ugyanúgy. Hanglejtés, mozdulatok, szókincs, viselkedés, hiszti, minden. Az, hogy buzik, az ő bajuk, de ha kussban lennének, nem zavarna annyira. Erre mi van: mindenütt nyomják az ember képébe, és ha azt mondom, hogy ez visszataszító és nem vagyok erre a cirkuszra kiváncsi, akkor meg én vagyok az intoleráns bunkó paraszt."

ne mondd már hogy mi kezdtük a durva vitát... :rolleyes: Ez színtiszta anyázás...
A színtiszta anyázás szerintem merőben másképp nézz ki. :rolleyes:
Tettem kifejezést az anyjukra?
Nem.
Sőt. Csak vitattam egyes képviselőik magatartását és a mindenütt nyomatott propagandát.
Ha ez neked színtiszta anyázás, akkor valami hiba van az érzékenységedben. Nem akarlak egyből leemozni, de ez már annak a határán van.

Te pedig intoleráns vagy a veled eltérő véleményűekkel szemben.
Az, hogy én nem vagyok erre a cirkuszra kiváncsi, attól én mivel vagyok nálad intoleránsabb, aki meg nem tűröd a véleményem, és leintoleránsbunkóparasztozol?
1-1.

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-05, 16:00:37
Quote from: Zsiga on 2006-06-05, 15:37:02
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-05, 15:18:55
Szóval a tegnapi állításoddal ellentétben pont te kezdted durvítani a vitát :hehe:
Már megbocsáss, de ezután:
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-06-05, 15:18:55
"Miért kéne nekem is elfogadnom, mint ennek az egész kiherélt társadalomnak?
Kifejezetten idegesít, hogy mindenütt vannak már buzik, a tetejébe pedig mind úgy viselkednek, mint az ovis vagy alsós hisztis kislányok. Pont ugyanúgy. Hanglejtés, mozdulatok, szókincs, viselkedés, hiszti, minden. Az, hogy buzik, az ő bajuk, de ha kussban lennének, nem zavarna annyira. Erre mi van: mindenütt nyomják az ember képébe, és ha azt mondom, hogy ez visszataszító és nem vagyok erre a cirkuszra kiváncsi, akkor meg én vagyok az intoleráns bunkó paraszt."

ne mondd már hogy mi kezdtük a durva vitát... :rolleyes: Ez színtiszta anyázás...
A színtiszta anyázás szerintem merőben másképp nézz ki. :rolleyes:
Tettem kifejezést az anyjukra?
Nem.
Sőt. Csak vitattam egyes képviselőik magatartását és a mindenütt nyomatott propagandát.
Ha ez neked színtiszta anyázás, akkor valami hiba van az érzékenységedben. Nem akarlak egyből leemozni, de ez már annak a határán van.

Te pedig intoleráns vagy a veled eltérő véleményűekkel szemben.
Az, hogy én nem vagyok erre a cirkuszra kiváncsi, attól én mivel vagyok nálad intoleránsabb, aki meg nem tűröd a véleményem, és leintoleránsbunkóparasztozol?
1-1.
Ezen nem fogunk összeveszni, maradjunk annyiban hogy részemről no comment. :)

Kuroi Tenshi

#484
Oks, szerintem is már rég be kellett volna fejezni ezt a vitát.
Jobb lett volna talán el se kezdeni...

Edit:
Hogy ne írjak a zárszó után:
Nem én kezdtem :hehe:

Ramiz

Zárszó: akkor miért kezdted el? :hehe: (Tuti nem zárszó lesz... :__devil: (<= mostmár talán igen :Kiraly: ))
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Mattanja

Quote from: sirtomi on 2006-06-05, 12:47:25
[spoiler]Hát a vitát kb addig olvastam amíg el nem kezdtetek a Bibliával jönni.
Bibliára hivatkozni egy vitában, amit emberek írtak és azt írtak bele amit akartak szerintem hülyeség. Ki tudja melyik másoló, egyházfő éppen mit tett hozzá vagy vett el belőle, mert neki úgy jobban tetszett, jobban tudta vele befolyásolni az embereket. Ez az én véleményem, nem is vagyok vallásos, ezért most lehet engem is utálni :)[/spoiler]
Emberek írták ugyan, de nem ők találták ki. Isten kinyilatkoztatásai és parancsai alapján íródott.
בטחו בו בכל עת עם שפכו לפניו לבבכם אלהים מחסה לנו סלה׃
8]]=((

Selmo

Quote from: Shiroi on 2006-06-05, 19:42:53
Quote from: sirtomi on 2006-06-05, 12:47:25
[spoiler]Hát a vitát kb addig olvastam amíg el nem kezdtetek a Bibliával jönni.
Bibliára hivatkozni egy vitában, amit emberek írtak és azt írtak bele amit akartak szerintem hülyeség. Ki tudja melyik másoló, egyházfő éppen mit tett hozzá vagy vett el belőle, mert neki úgy jobban tetszett, jobban tudta vele befolyásolni az embereket. Ez az én véleményem, nem is vagyok vallásos, ezért most lehet engem is utálni :)[/spoiler]
Emberek írták ugyan, de nem ők találták ki. Isten kinyilatkoztatásai és parancsai alapján íródott.
Amennyiben ezt meg folytatni akarjátok, akkor egy másik topicra, mert az eddigieket toleráltam, de ebbe csúnyán bele fogok itt ugatni.
Ja igen. Légyszíves. :redface:

A tökéletesség unalmas.

Fénymarék

Ha most is olyan hangulatban lennék mint eleinte...
Értem ezalatt, megvédem magam, igazságtalanság elleni harc, etc (rohadt sok értelmetlennek tűnő dolog ám számomra nagyon sok értelemmel bíró)...egy csomó oylan dolgot sorolnék itt fel  ami qrvára jellemző rám.
Akkor már rég kivertem volna a patáriát.
Ugyanis mikor még rohadtul új voltam, és jóformán azzal sem voltam tisztában hogy mi számít off-nak, folyamatosan támadva voltam, levoltam szólva nem gyenge stílusban.
Részletezheném de rohadtul nincs kedvem kmétereket írni hiába.

Még a spoiler sem gyengítette ezeket az offolásokat. (amit ti itt nagyon ügyesen és okosan levágtatok)
Nagy részüket elolvastam, szerencsére gyors olvasó vagyok és ha még nincs is időm akkor is tisztában vagyok a történésekkel (általában)
Hát nem mondom nagyon ügyesen elkanyarodtatok a témától.
Szerintem most jogosan kiakadhatnék...
Gyönyörűnek tartom...

Nya mind1.

Szerintem nyitnotok kellett volna +1offtopicot.

Nehogy egyedi maradhasson.


Feldin

Quote from: Fénymarék on 2006-06-07, 12:01:11
Ha most is olyan hangulatban lennék mint eleinte...
Értem ezalatt, megvédem magam, igazságtalanság elleni harc, etc (rohadt sok értelmetlennek tűnő dolog ám számomra nagyon sok értelemmel bíró)...egy csomó oylan dolgot sorolnék itt fel  ami qrvára jellemző rám.
Akkor már rég kivertem volna a patáriát.
Ugyanis mikor még rohadtul új voltam, és jóformán azzal sem voltam tisztában hogy mi számít off-nak, folyamatosan támadva voltam, levoltam szólva nem gyenge stílusban.
Részletezheném de rohadtul nincs kedvem kmétereket írni hiába.

Még a spoiler sem gyengítette ezeket az offolásokat. (amit ti itt nagyon ügyesen és okosan levágtatok)
Nagy részüket elolvastam, szerencsére gyors olvasó vagyok és ha még nincs is időm akkor is tisztában vagyok a történésekkel (általában)
Hát nem mondom nagyon ügyesen elkanyarodtatok a témától.
Szerintem most jogosan kiakadhatnék...
Gyönyörűnek tartom...

Nya mind1.

Szerintem nyitnotok kellett volna +1offtopicot.

Nehogy egyedi maradhasson.


Fény, nagy jellemzője a fórumnak hogy mindenki offol még a modok is. aztán ha rászólnak az emberre nem kell túl komolyan venni :) Ők is csinálják :)
szóval béke :) aztán csak nyugodtan írj bármit :)
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Fénymarék

Quote from: Feldin on 2006-06-07, 15:24:44

Fény, nagy jellemzője a fórumnak hogy mindenki offol még a modok is. aztán ha rászólnak az emberre nem kell túl komolyan venni :) Ők is csinálják :)
szóval béke :) aztán csak nyugodtan írj bármit :)
nem szoktam megharagudni iylen kis apróság miatt...
devalahogy eszembe jutott miylen volt eleinte (nekem)és valahogy dühítő
nya mind1 lezárom
nemszóltam

Ramiz

Quote from: Feldin on 2006-06-07, 15:24:44
Fény, nagy jellemzője a fórumnak hogy mindenki offol még a modok is.
Még Fény is... sőt ő a legtöbbet. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Rounin

Quote from: Ramiz on 2006-06-07, 16:27:55
Quote from: Feldin on 2006-06-07, 15:24:44
Fény, nagy jellemzője a fórumnak hogy mindenki offol még a modok is.
Még Fény is... sőt ő a legtöbbet. :D

De a Feldin-flood ereje elsöprőbb. Maga alá mossa minden trónkövetelő hiábavaló próbálkozását^^ (na ez is off... :ejj:)

Selmo

Sok sok offolás. :ejj:

Gyorsan próbáljunk visszatalálni az eredeti témához. Kérdésem: Ki mennyire féltékeny, ill. kinek mennyi szabadság kell egy kapcsolatban? Mert ugye vannak, akik sülve-főve, másoknak meg elég a hétvége is.

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Selmo on 2006-06-07, 18:28:14
Sok sok offolás. :ejj:

Gyorsan próbáljunk visszatalálni az eredeti témához. Kérdésem: Ki mennyire féltékeny, ill. kinek mennyi szabadság kell egy kapcsolatban? Mert ugye vannak, akik sülve-főve, másoknak meg elég a hétvége is.
Haverom meg a barátnője még kocsiban is fogták egymás kezét. Haverom vezetett közben. Szerintem ez már beteg :D

Member

Nem vagyok féltékeny típus. Szerintem a féltékenység egyfajta bizalmatlanság az meg egy kapcsolat megrontója. Jó-jó, ha már feltűnő jelei vannak a megcsalásnak, az már más, de pár mozdulatból nem kell világégést szítani.

Feldin

Quote from: Rounin on 2006-06-07, 16:29:07
Quote from: Ramiz on 2006-06-07, 16:27:55
Quote from: Feldin on 2006-06-07, 15:24:44
Fény, nagy jellemzője a fórumnak hogy mindenki offol még a modok is.
Még Fény is... sőt ő a legtöbbet. :D

De a Feldin-flood ereje elsöprőbb. Maga alá mossa minden trónkövetelő hiábavaló próbálkozását^^ (na ez is off... :ejj:)
:D :D :D :D
a szép emlékek :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Ramiz

Quote from: sirtomi on 2006-06-07, 23:31:53
Haverom meg a barátnője még kocsiban is fogták egymás kezét. Haverom vezetett közben. Szerintem ez már beteg :D
Ilyen esetben bölcsebb, ha a férfi lemond a nő fogásáról, a nő pedig nem a férfi kezét fogja, hanem máshol, mert az kényelmesebb és praktikusabb (vezetéshez 2 kéz kell).
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

kisvirag

egy bizonyos szintű, enyhe féltékenység szerintem kell, de a túlzásba vitt egészségtelen. volt olyan kapcsoaltom, amiben a srác ha már szóbaálltam egy másik pasival, arról kezdett el beszélni, hogy biztos ő az új pasim, na az már beteges volt, nem is bírtam sokáig. de az sem jó, ha absz. nem foglalkoznak ilyesmivel, mert akkor meg úgy érezheti az ember, hogy nem is számit igazán...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Ramiz

Quote from: kisvirag on 2006-06-08, 00:30:53
egy bizonyos szintű, enyhe féltékenység szerintem kell, de a túlzásba vitt egészségtelen. volt olyan kapcsoaltom, amiben a srác ha már szóbaálltam egy másik pasival, arról kezdett el beszélni, hogy biztos ő az új pasim, na az már beteges volt, nem is bírtam sokáig. de az sem jó, ha absz. nem foglalkoznak ilyesmivel, mert akkor meg úgy érezheti az ember, hogy nem is számit igazán...
Tipikusan se így nem jó, se úgy nem jó... mint minden a nők szemében... persze ha rákérdeznénk, hogy "drágám, eleget féltékenykedek ahhoz, hogy fontosnak érezd magad?", akkor az sem jó...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

Quote from: Member on 2006-06-07, 23:34:49
Nem vagyok féltékeny típus. Szerintem a féltékenység egyfajta bizalmatlanság az meg egy kapcsolat megrontója. Jó-jó, ha már feltűnő jelei vannak a megcsalásnak, az már más, de pár mozdulatból nem kell világégést szítani.

Sztem nem is a megrontója, hanem a biztos jele annak, hogy egy kapcsolat sekélyes és silány alapokon nyugszik. Mindenki féltékeny a "pasijára" meg a "csajára" de miért? Max az történik hogy dobja, aztán kb 2-3 nap múlva felszed valaki mást egy hasonlóan sekélyes kapcsolat erejéig.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Fénymarék

Quote from: sirtomi on 2006-06-07, 23:31:53
Quote from: Selmo on 2006-06-07, 18:28:14
Sok sok offolás. :ejj:

Gyorsan próbáljunk visszatalálni az eredeti témához. Kérdésem: Ki mennyire féltékeny, ill. kinek mennyi szabadság kell egy kapcsolatban? Mert ugye vannak, akik sülve-főve, másoknak meg elég a hétvége is.
Haverom meg a barátnője még kocsiban is fogták egymás kezét. Haverom vezetett közben. Szerintem ez már beteg :D
miközben vezet a lábán pihentetem a kezemet!
:D
és képzeld egyszer láttam egy csajt aki a kocsiban a pasiján csüngött...
utána már csak poénból is minden pirosnál kicsatoltam az övem és megcsókoltam...:P
Na húzok órára

Member

Mindkettőknek igaza van: Az sem jó, ha vki flegma, nemtörődöm, de lehet úgy is foglalkozni vkivel, hogy nem vagyok féltékeny senkire. És ha (ki)ismerem az illetőt már szinte teljesen, akkor szerintem nincs okom rá, hogy féltékeny legyek.

Feldin

Quote from: Fénymarék on 2006-06-08, 09:58:23
Quote from: sirtomi on 2006-06-07, 23:31:53
Quote from: Selmo on 2006-06-07, 18:28:14
Sok sok offolás. :ejj:

Gyorsan próbáljunk visszatalálni az eredeti témához. Kérdésem: Ki mennyire féltékeny, ill. kinek mennyi szabadság kell egy kapcsolatban? Mert ugye vannak, akik sülve-főve, másoknak meg elég a hétvége is.
Haverom meg a barátnője még kocsiban is fogták egymás kezét. Haverom vezetett közben. Szerintem ez már beteg :D
miközben vezet a lábán pihentetem a kezemet!
:D
és képzeld egyszer láttam egy csajt aki a kocsiban a pasiján csüngött...
utána már csak poénból is minden pirosnál kicsatoltam az övem és megcsókoltam...:P
Na húzok órára
eh, és ő meg koncentráljon az útra mi? :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

Fénymarék

Quote from: Feldin on 2006-06-08, 11:16:12
Quote from: Fénymarék on 2006-06-08, 09:58:23
Quote from: sirtomi on 2006-06-07, 23:31:53
Quote from: Selmo on 2006-06-07, 18:28:14
Sok sok offolás. :ejj:

Gyorsan próbáljunk visszatalálni az eredeti témához. Kérdésem: Ki mennyire féltékeny, ill. kinek mennyi szabadság kell egy kapcsolatban? Mert ugye vannak, akik sülve-főve, másoknak meg elég a hétvége is.
Haverom meg a barátnője még kocsiban is fogták egymás kezét. Haverom vezetett közben. Szerintem ez már beteg :D
miközben vezet a lábán pihentetem a kezemet!
:D
és képzeld egyszer láttam egy csajt aki a kocsiban a pasiján csüngött...
utána már csak poénból is minden pirosnál kicsatoltam az övem és megcsókoltam...:P
Na húzok órára
eh, és ő meg koncentráljon az útra mi? :D
az a minimum....:D
de ha piros van nem vagyok tilosban
:P

Member

Ha két erkölcstelen féltékenykedik egymásra, akkor nem tudom őket sajnálni.
Viszont ha az egyik fél normális és reménytelenül próbálja megváltoztatni a másikat, akkor azt nagyon.

Ramiz

Quote from: White SeeD on 2006-06-08, 12:09:28
Ha lenne egy kimonos japán barátnőm csak merjen bármelyik perverz ránézni innen, garantáltam kinyomom a szemeit :hehe:
Csak mert ránézünk, nem kéne kinyomnod szegény lány szemeit... nem tehetne róla...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Pirula

Quote from: White SeeD on 2006-06-08, 12:09:28A féltékenységről: (hogy on is legyek)
Ha lenne egy kimonos japán barátnőm csak merjen bármelyik perverz ránézni innen, garantáltam kinyomom a szemeit :hehe:
Ez szerintem nem féltékenység. Esetedben az lenne az ha a kimonós barátnőd kacsintgatna a helyi perverzekre. :)
Quote from: Ramiz on 2006-06-08, 12:20:14Csak mert ránézünk, nem kéne kinyomnod szegény lány szemeit... nem tehetne róla...
Argh... :D

kisvirag

persze Ramiz, tudom, hogy neked semmi se jó. És igen, ilyen izék vagyunk, hogy se ez, se az enm jó. De szerintem attól te is megőrülnél, ha a barátnőd, ha már egy sziát váltasz egy másik csajjal, mingyárt neked esne, meg megsértődne, hogy aha, biztos ez az új barátnőd!

És mindez akkor akasztana ki a legjobban, ha a végén kiderülne, hogy valójában nem is szeretett téged, csak épp nem  volt jobb, ezért elmentél, és az előző barátnője viselkedését vetítette ki rád, akibe még mindig szerelmes volt, mert az megcsalta.
Szerintem ez már beteges, és senki sem bírhatja sokáig, mint ahogy a nem engedlek sehova, ne mtalálkozhatsz senkivel elfojtó féltékenységet is.

az egészséges féltékenység alatt meg kb azt értem, hogy amikor megjegyzed, hogy hű, de jó ez a pasi/csaj, akkor a másik szeme igaz villan egyet, de azért mosolyog.

Az meg, amikor nem elég féltékeny, az tipikusan az az eset, amikor a fent vázolt helyzetben közli veled, hogy jól van, akkor menj kezdj ki vele (és nem sértődött hangnemben teszi ezt, hanem mondhatni majdhogynem komolyan gondolja) vagy vázolja, hogy szivesen "kölcsönad" egy ismerős párnak, hogy beszállj hozzájuk harmadiknak...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Fénymarék

Quote from: White SeeD on 2006-06-08, 13:33:25
Quote from: Ramiz on 2006-06-08, 12:20:14
Csak mert ránézünk, nem kéne kinyomnod szegény lány szemeit... nem tehetne róla...

Köszönöm a félremagyarázást :hehe:

"az egészséges féltékenység alatt meg kb azt értem, hogy amikor megjegyzed, hogy hű, de jó ez a pasi/csaj, akkor a másik szeme igaz villan egyet, de azért mosolyog."

Na igen, mert utána megkeresei az illetőt és rá is rámosolyog....a távcsöves puska mögűl :D
ühüm egészséges féltékenység...
szeretnék ilyennel találkozni