Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Dreamcleaver

Quote from: Shiroi on 2006-07-13, 19:16:46
Quote from: Keelhaul on 2006-07-13, 18:55:04Kérdés: logikus-e hogy egy eléggé okos lány egyszer csak kitalálja, hogy modell lesz (manöken) (egyébként Tokyo-ban), és nem folytatja az egyetemet? (Nem, véletlenül sincs ilyen ismerősöm  :D )
Szerintem egyáltalán nem. Kérdezd meg tőle, hogy miért éri meg neki, mit nyújt a manökenség.

Később még mindig folytathatja az egyetemet nem? Gondolom fiatal meg szép, keres egy kis pénzt. Persze az iparág útvesztőit nem ismerem.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Keelhaul

Quote from: Shiroi on 2006-07-13, 19:16:46
Quote from: Keelhaul on 2006-07-13, 18:55:04Kérdés: logikus-e hogy egy eléggé okos lány egyszer csak kitalálja, hogy modell lesz (manöken) (egyébként Tokyo-ban), és nem folytatja az egyetemet? (Nem, véletlenül sincs ilyen ismerősöm  :D )
Szerintem egyáltalán nem. Kérdezd meg tőle, hogy miért éri meg neki, mit nyújt a manökenség.

Nekem nem mondta, egy barátom mesélte el végül is... a csaj eléggé semmibe vett, rosszul is esett. Elvileg tehát nem is tudok róla.
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Xipe

Quote from: Keelhaul on 2006-07-13, 19:35:25
Quote from: Shiroi on 2006-07-13, 19:16:46
Quote from: Keelhaul on 2006-07-13, 18:55:04Kérdés: logikus-e hogy egy eléggé okos lány egyszer csak kitalálja, hogy modell lesz (manöken) (egyébként Tokyo-ban), és nem folytatja az egyetemet? (Nem, véletlenül sincs ilyen ismerősöm  :D )
Szerintem egyáltalán nem. Kérdezd meg tőle, hogy miért éri meg neki, mit nyújt a manökenség.

Nekem nem mondta, egy barátom mesélte el végül is... a csaj eléggé semmibe vett, rosszul is esett. Elvileg tehát nem is tudok róla.

talan penzugyi dolgok miatt esetleg?
in principio creavit Deus caelum et metal
You know the first time you get laid and you turn around and say "daddy, are you sure this is alright?".
_(๏̯͡๏)_

Keelhaul

Quote from: Keelhaul on 2006-07-13, 19:35:25
Quote from: Shiroi on 2006-07-13, 19:16:46
Quote from: Keelhaul on 2006-07-13, 18:55:04Kérdés: logikus-e hogy egy eléggé okos lány egyszer csak kitalálja, hogy modell lesz (manöken) (egyébként Tokyo-ban), és nem folytatja az egyetemet? (Nem, véletlenül sincs ilyen ismerősöm  :D )
Szerintem egyáltalán nem. Kérdezd meg tőle, hogy miért éri meg neki, mit nyújt a manökenség.
Nekem nem mondta, egy barátom mesélte el végül is... a csaj eléggé semmibe vett, rosszul is esett. Elvileg tehát nem is tudok róla.
Quote
Később még mindig folytathatja az egyetemet nem? Gondolom fiatal meg szép, keres egy kis pénzt. Persze az iparág útvesztőit nem ismerem.
5 éves szerződés 19 évesen... hát... lehet hogy ki lehet szállni, de nem túl gyakori. Meg ezek szerint annyira nem is fontos neki.
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Keelhaul

Quote from: Xipe on 2006-07-13, 19:36:13
Quote from: Keelhaul on 2006-07-13, 19:35:25
Quote from: Shiroi on 2006-07-13, 19:16:46
Quote from: Keelhaul on 2006-07-13, 18:55:04Kérdés: logikus-e hogy egy eléggé okos lány egyszer csak kitalálja, hogy modell lesz (manöken) (egyébként Tokyo-ban), és nem folytatja az egyetemet? (Nem, véletlenül sincs ilyen ismerősöm  :D )
Szerintem egyáltalán nem. Kérdezd meg tőle, hogy miért éri meg neki, mit nyújt a manökenség.

Nekem nem mondta, egy barátom mesélte el végül is... a csaj eléggé semmibe vett, rosszul is esett. Elvileg tehát nem is tudok róla.

talan penzugyi dolgok miatt esetleg?
Igen, ez az egyetlen racionális érv, bár nem hót szegények, és a modellszakma asszem nem 70 éves korig garantálja a jövedelmet...
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Keelhaul

Mindegy, annyira nem életbevágó a dolog, de azért kicsit elszomorodtam rajta. Azért érdekes.
Kedvenc film: A Hetedik Pecsét, Stalker, Nagyítás, Dr.Caligari, Brazil, Az Élet Értelme
Zene: Skinny Puppy, Laibach, Rammstein, Stan Getz, Al di Meola, SoaD, ilyesmik, jó sok minden :)
Játék: már nem játszom, de BG és Monkey Island fanatikus voltam korábban. A Heroes sorozat első 4 tagjával még most is játszom + King's Bounty :)
És szeretem a belga sört.

Yakumo

Kérjük ne flood-oljon, pláne 2 perces eltéréssel hármat egymás után. Ott van a Modify gomb. Ha módosítasz egy postot, akkor is újként érzékeli a fórum, tehát mindenki meglátja majd.

Feldin

Quote from: Yakumo on 2006-07-13, 20:47:16
Kérjük ne flood-oljon, pláne 2 perces eltéréssel hármat egymás után. Ott van a Modify gomb. Ha módosítasz egy postot, akkor is újként érzékeli a fórum, tehát mindenki meglátja majd.
bizony. ilyet csak nekem szabad :D
http://myanimelist.net/animelist/Feldin


topok:
anime film: Ghibli összes, Akira, Perfect Blue, Grave of the firefly
anime sorozat: Azumanga Daioh, School Rumble, Kare Kano, FLCL, Excel Saga, Kino no Tabi, Haibane
manga: I''s

kisvirag

valami olyasmit vetnék fel, ami nem 100% a párkacsolat, vagy az ellenkező nem megértése, de azért sok köze van hozzá.

Hiszen minden embernek van anyja apja. ami ha összejön egy másik emberrel sok gondot, konfliktust, esetleg örömöt okozhat. kinek milyenek a tapasztalatai, vagy milyen volt/van a viszonya a másik szüleivel? illetve, ha esetleg elromlik valami, van e esély, lehetőség, stratégia még javítani a helyzeten, vagy inkább hagyjuk rá?
Illetve, mennyire tud/hat beleszólni az "anyós/apóssal" való rossz/jó kapcsolat a párkapcsolatba?
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

"Nem nekem kell együtt élni vele. Te választásod."

Nálunk ez van, mint végső érv. Nem akar egyik szülőm se kib... kitolni a kölykével csak azért, mert _esetleg_ nem szimpatikus neki a leányzó. O_o


Selmo


A tökéletesség unalmas.

Yakumo

On my way.  :lazza:   :D
(érdekes tény: a megértés lehetősége/mértéke erősen függ az éppen "vizsgálat" alatt lévő lény minőségétől. Jelen esetemben ez egyet jelent most:  :Kiraly: )

Nakedape

én továbbra se értem őket de jelenleg pl konkrétan pozitívan nem értem :D :D :angyali:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Én nem is akarom megérteni őket, felesleges. Így érdekesek :)

Dreamcleaver

Még mindig nem értem őket, de azt tudom, hogy velem tuti valami baj van. Mostanában egyre inkább tetszenek az átlagos kinézetű, de kedves, őszinte és vidám lányok.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Yakumo

Quote from: Dreamcleaver on 2006-11-28, 20:02:06
Még mindig nem értem őket, de azt tudom, hogy velem tuti valami baj van. Mostanában egyre inkább tetszenek az átlagos kinézetű, de kedves, őszinte és vidám lányok.  :smile:
Micsoda abnormalitás! :D (you're on the good way, samurai...  :lazza: ;) )

Member

Hétfőn vagy kedden egy elég komoly kérdést teszek fel egy remélhető kapcsolat reményében, kérlek szorítsatok. :redface:
Dreamcleaver leírása pont stimmel, a tömegből kiemelni nem tudnám, de ilyen segítőkész, szorgalmas és konzervatív embert már régen láttam. :)

arianrhod

Én szorítok neked Member..és mivel jó kis fából készült az asztalkám a szerencse wisht le is kopogom. :smile:

Member

Köszönöm szépen. :merci:

EDIT: Mondjuk ha pont nem lesz a koliban az szívás. O_O

Selmo

Oké, neked is szorítok, kedden másvalakinek is kell. :)

A tökéletesség unalmas.

Member

Az emberek most adják fel a lone wolf életet? :)
Neked is :merci: !!!

sirtomi


SaiyaGin

Quote from: Member on 2006-12-17, 13:41:48
Az emberek most adják fel a lone wolf életet? :)
Neked is :merci: !!!

Közeledik a szeretet ünnepe!
Sok sikert!

sirtomi

Lehet benne valami, tegnap buliban én is megszeretgettem egy csajt :D
Lehet hogy állandóra is kéne egy  :haha:

Rounin



Member

Minél jobban tetszik vki, annál kevésbé vágyom orgiára, úgyhogy ez kizárt. ;)

Rounin

Quote from: Member on 2006-12-17, 17:10:55
Minél jobban tetszik vki, annál kevésbé vágyom orgiára, úgyhogy ez kizárt. ;)

:tezsvir: Mondjuk én alapból sem vágyom rá, szóval höh. Megint csak a szám nagy :lazza:

Nakedape

Quote from: sirtomi on 2006-12-17, 14:56:38
Quote from: Rounin on 2006-12-17, 14:55:58
Szeretet ünnepe = orgia? :angyali:
Akár...  :haha:

hogy on legyek: tényleg nehé
z megérteni, h az ellenkező nem nem erre gondol mi??  :angyali:

nice try..:D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution