Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Rounin

Quote from: Nakedape on 2006-12-17, 17:19:11
hogy on legyek: tényleg nehé
z megérteni, h az ellenkező nem nem erre gondol mi??  :angyali:

nice try..:D

Hát nem azért, de az ellenkező nemből (is) igen sokan gondolnak rá. Tessék csak körülnézni. És áttanulmányozni a szingli életmódot is :oops:

Dreamcleaver

Bizti túl sokat orgiáztatok már, jóból is megárt a sok mi?  :rotfl:

Csaj: Szeretném ha egész éjjel vadul szeretkeznél velem, esetleg hozom két barátnőmet is.

Member: Ja bocs bébi, de téged annyira szeretlek, veled kösz nem. Meg hát ott a Nana hentai kép gyűjteményme is, nem lehetek hűtlen.  :muhahah:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-17, 17:21:06
Csaj: Szeretném ha egész éjjel vadul szeretkeznél velem, esetleg hozom két barátnőmet is.

Member: Ja bocs bébi, de téged annyira szeretlek, veled kösz nem. Meg hát ott a Nana hentai kép gyűjteményme is, nem lehetek hűtlen.  :muhahah:
Felkötöm magam a füstölt sonkák közé... :lol: :lul:
Amúgy Nana a lányom, nem a párom, és normális ember nem nézegeti a lányát szeretkezés közben. ;) (Ugye? O_O)

A "vadul" és a "két barátnőmet" viszont teljesen lerohasztaná a kedvemet.

Darkstar

Quote from: Member on 2006-12-17, 17:29:38
Amúgy Nana a lányom, nem a párom, és normális ember nem nézegeti a lányát szeretkezés közben. ;) (Ugye? O_O)

Inkább nem írom le, amit először akartam. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: Member on 2006-12-17, 17:29:38
A "vadul" és a "két barátnőmet" viszont teljesen lerohasztaná a kedvemet.
:wtf:

Dreamcleaver

Quote from: sirtomi on 2006-12-17, 17:55:48
Quote from: Member on 2006-12-17, 17:29:38
A "vadul" és a "két barátnőmet" viszont teljesen lerohasztaná a kedvemet.
:wtf:

Jaja, régóta sejtjük, hogy Membernél valami nem százas.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Kicsit olyan érzést keltene bennem, hogy nem vesz komolyan, ennyi. Nameg kicsit konzervatív vagyok szexualitás terén, baj? O_O

sirtomi

Egyáltalán nem baj, inkább én nem veszem túl komolyan :)

Dreamcleaver

Sirtomi már csak így félvállról, egy tapasztalt vadász nyugalmával döngeti a csajokat szép sorjában.  :lul:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Member

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-17, 19:46:52
Sirtomi már csak így félvállról, egy tapasztalt vadász nyugalmával döngeti a csajokat szép sorjában.  :lul:
És közben TV-t néz meg készül altajisztika vizsgára. :D

sirtomi

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-17, 19:46:52
Sirtomi már csak így félvállról, egy tapasztalt vadász nyugalmával döngeti a csajokat szép sorjában.  :lul:
Jelenleg én örülnék a legjobban ha így lenne!  :haha:

Rounin

Quote from: sirtomi on 2006-12-17, 17:55:48
Quote from: Member on 2006-12-17, 17:29:38
A "vadul" és a "két barátnőmet" viszont teljesen lerohasztaná a kedvemet.
:wtf:

A vadul nem, de a két barátnő engem is elriasztana. Onnan csak egy lépés a "két másik pasim" :angyali:

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2006-12-18, 01:00:24
Quote from: sirtomi on 2006-12-17, 17:55:48
Quote from: Member on 2006-12-17, 17:29:38
A "vadul" és a "két barátnőmet" viszont teljesen lerohasztaná a kedvemet.
:wtf:

A vadul nem, de a két barátnő engem is elriasztana. Onnan csak egy lépés a "két másik pasim" :angyali:

Hát igen. Lehet, ha én is meglátnék 3 baromi szexi és kiéhezet csajszit az ágyon heverve. amint engem hívogatnak, rövid úton sarkonfordulnék...francnak van kedve beégetni magát.  :D Másik oldalról viszont próba -cseresznye. Max Member kettővel monopolizik a szomszéd szobámba míg én lefoglalok egyet.  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Szerintem meg olyan filozófikus baromságba kezdenék vele, hogy olyan messzire rohanjanak, hogy Dreamcleaver soha ne élvezhesse velük az életet. :)
Soha az életben nem találjátok ki, hogy szerintem mi a legélvezetesebb intim tevékenység (a nemi szervek nem játszanak benne szerepet). :ejnye:

sirtomi

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-18, 03:06:47
Hát igen. Lehet, ha én is meglátnék 3 baromi szexi és kiéhezet csajszit az ágyon heverve. amint engem hívogatnak, rövid úton sarkonfordulnék...francnak van kedve beégetni magát.  :D Másik oldalról viszont próba -cseresznye. Max Member kettővel monopolizik a szomszéd szobámba míg én lefoglalok egyet.  :rotfl:
Én beégetnném magam! Legalább elmondthatnám, hogy voltam 3 nővel egyszerre! :D

arianrhod

Kérdés: a legtöbb pasi (tisztelet a kivételnek) mért indul be ha több ellenkező nemű egyedet vél felfedezni intim helyzetben?Meg ez a többes dolog...Jó aláírom két szép női test több mint egy de vannak jó pasik is és ha spec én látnék meg kettőt egymáson... :wtf: azt hiszem kirohannék a világból vagy :uzi:
Amúgy nem vagyok előítéletes :D

Selmo

Így alakult ki, ezt tanultuk. A háremek és hasonlók kialakulása a férfiúi kapzsiságnak köszönhető és máig fennmaradt a többnejűség is. Az ember ehhez szokott hozzá, a rómaiknál máshogy volt, nálunk meg így van, ennyi.

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Ez jó kérdés, nem tudom rá a választ, illetve én is keresem. Mindig is meg akartam kérdezni, hogy valyon a lányokat felizgatja e, ha két férfit látnak egymással, de ezek szerint nem. Viszont a lányoknál több a biszex is nem? Szal pl egy lányt is felizgathat ha két másik lányt lát egymáson amellett, hogy a fiúkat is szereti. A férfiaknál sztem ez jobban elkülönül; valaki vagy meleg vagy egyenes. Szóval lehet a női testnek van egy ilyen belső varázsa: minél több, annál jobb!  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

arianrhod

Nem kell aggódnód Dreamcleaver a férfi nem erős tagjai közül is kiemelkedik jónehány biszexuális.
Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-18, 19:38:37
Szóval lehet a női testnek van egy ilyen belső varázsa
Nem a külső lenne rá a jó szó?Mert tudod kívülről szép a nő :D Mivel belsőleg olyanok vagyunk mint bármelyik hím egy-két szervet elhanyagolva :D


Dreamcleaver

Quote from: arianrhod on 2006-12-18, 19:53:25
Nem kell aggódnód Dreamcleaver a férfi nem erős tagjai közül is kiemelkedik jónehány biszexuális.
Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-18, 19:38:37
Szóval lehet a női testnek van egy ilyen belső varázsa
Nem a külső lenne rá a jó szó?Mert tudod kívülről szép a nő :D Mivel belsőleg olyanok vagyunk mint bármelyik hím egy-két szervet elhanyagolva :D



Azt mondtam jobban elkülönül. Gondolom köztünk is van biszex, be akkor azoktól még jobban tartok. A melegeket legalább könnyű felismerni.  :hehe:

Nem ti belülről olyan szép rózsaszínűek vagytok!  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

arianrhod

Rózsaszín? De ti is,meg piros és egyébb jótékony színek.

Vagy hopp...most jött egy tarkó körüli belső suggallat,hogy lehet te másra gondolsz...

Dreamcleaver

Gondoltam a vigyori smiley egyértelművé teszi.  :smile:

Amúgy valószínűleg Selmo-nak van igaza, és a férfiúi vonzalom több női test látványa után kapcsolatba áll valamiféle birtoklási vággyal. Bár magamból kiindulva én nem hiszek az ilyen férfi szexállat sztereotípiákban. Ha beszélünk is róla sztem a legtöbbünk nagyon is beérné egy szép női testtel...gondolom..

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Selmo

Nézd a másik oldalról, kidobnál-e 2 szép nőt az ágyadból? ;) Szóval ez az igazi lényeg.

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Quote from: Selmo on 2006-12-18, 20:17:11
Nézd a másik oldalról, kidobnál-e 2 szép nőt az ágyadból? ;) Szóval ez az igazi lényeg.

Az kegyetlenség lenne!!! Csak bámulna rám az ágy széléről azokkal a nagy bociszemekkel...nem bírnám ki!!!  :rotfl:

De azért,  hogy meg elégszel e eggyel, vagy hogy ha akad kettő azt is bevállalod, ez a kettő sztem nem zárja ki egymást.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

arianrhod

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-18, 20:15:15
Gondoltam a vigyori smiley egyértelművé teszi.  :smile:
Én naív kislány vagyok kérem szépen :angyali:
Hátha az én ágyamba látnék meg két pasit repülnének a boci szemeikkel együtt :__devil:
Mert máris nincs szó monogámiáról ha csak egy féllel is több az 1-es szám...

Selmo

Ki beszélt itt monogámiáról, meg kapcsolatról? :eek: Eddig a 2:1 ágybeli felállásról volt szó.

A tökéletesség unalmas.

arianrhod

Azért az ágyban levés is igényel némi nemű kapcsolatot, nem?

Pirula

Sok lesz az elmélet. Ki vállal be egy empirikus kutatást a témában?  :haha:

Dreamcleaver

Engem csak az érdekel, hogy rózsaszínű legyen...mind a három.  :lul:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS