Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

kikuchiyo

Nem akarom eltántorítani a tisztelt kísérletező kedvűeket, csak egy apró kockázatra hívnám fel a figyelmet:
egyszer kiszámolták, hogy melyik esetben éri nagyobb sugárterhelés a férfit, ah minden éjszakát egy nővel tölt, vagy ha minden éjszaka egy atomreaktor fedelén alszik. Az jött ki, hogy a reaktor esetén. De vigyázni kell, mert két nővel már megfordul a helyzet, főleg, ha sugárzó a szépségük meg a mosolyuk.

DC: [spoiler]Bizonyos bőrszíneknél az a bizonyos rózsaszín más színű is lehet.  :hehe:[/spoiler]
Failure is the default option

Ramiz

Én egyszer megpróbáltam 2:1-ben menni egy lányra, szigorúan alkalmi igénnyel (mivel olyan laza erkölcsű nő azért barátnőnek nem az igazi... :) ), de nem jött be. Túl zavaró a másik fickó mindenképpen.
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Dreamcleaver

El tudom képzelni. Nekem egyszer felajánlkozott egy csaj közvetlenül azután, hogy az egyik haverom átment rajta. Valahogy nem kívántam meg...

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

Ramiz nekem csak a 2 nő egy férfi felállás szimpatikus. Nem kardoznék a nő fölött :D

Egyébként nem tudom miért van férfiaknál ez a vonzalom több nő iránt egyszerre. Mondjuk én beérném egyel is :)

Nakedape

hát , hogy az alapkérdésre válaszoljak..:d ketté kell venni a dolgot, a két nővel lefekvés az más, mint az ha felcsigáz h két nő egymással..:)

a két nővel sztem egyszerű, hogy fordítva miért nem oly csábító, sarkítva fogalmazva: egy férfi több nőt is teherbe tud ejteni, de egy nőt bárhány férfi is csak egyszer ejtehet egyszerre.. azaz a a férfiakban a gének örömszambáznak sikerük láttán, ha sok az alultzött núő alattuk, nőknél ez mérsékeltebb genetikai siker, így ott marad a kultúrális ráhatás :D( ritka a pligínia az állatvilágban de van rá példa, ha kellmondok :)

az hogy az egyneműek, együtt sokszor khm.. tetszést arat, az fogósabb kérdés, gondoltam már, rá én is, hogy miért, lehet h csak kultúra? pl japánban igenis dívik a fiatal jányok közt,a hím-hímek nézése..ejj ugye? :)

ígérem gondolkozom még a dolgon, mert az egyértelmű hogy elfogadottabb, inkább az a furcsa, hogy férfiban is oké hogy vab homo meg bi, de két  hetero ffi nem képes megcsókolnin egymást h húzza a lányokat fel, míg partin totál hetero lányok képesek, tehát, ha nem is érdekli őket, akkor is könnyebben teszik meg?
jól látom-é?
érthető voltam néhol legalább?:D

szerk: Sirtomi, egyetértésem, szex bárhány főig elfogadom hogy érdekes legyen de Y kromoszómából elég  1  a terembe! :D :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Quote from: Nakedape on 2006-12-18, 21:39:03
ígérem gondolkozom még a dolgon, mert az egyértelmű hogy elfogadottabb, inkább az a furcsa, hogy férfiban is oké hogy vab homo meg bi, de két  hetero ffi nem képes megcsókolnin egymást h húzza a lányokat fel, míg partin totál hetero lányok képesek, tehát, ha nem is érdekli őket, akkor is könnyebben teszik meg?
jól látom-é?
érthető voltam néhol legalább?:D

szerk: Sirtomi, egyetértésem, szex bárhány főig elfogadom hogy érdekes legyen de Y kromoszómából elég  1  a terembe! :D :D :D
Nem hiszem hogy csajokat felizgatná ha két férfi csókolózna. De két nő viszont izgató, nem tudom megmondani, hogy miért. Egyébként tényleg ez mintha a nőknek könnyebben menne :)

Kvikveg

Quote from: Pirula on 2006-12-18, 20:45:01
Sok lesz az elmélet. Ki vállal be egy empirikus kutatást a témában?  :haha:
:lol:

Hat nem tudom, ket pasitol elhanynam magam, ha egymasnak esnenek. Ket nonel szinten. Max valami egesz ritka eset lehet ha nem. De erosen ketlem. Gizike Rozsikanak nekiesik a vasvella toveben... *hany*

Tenyleg jo elmelet lehet a tobb no egy pasi -> sok utod, forditva viszont nem. Vagy valami hasonlo harem-elmelet. Hm.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Nakedape

Quote from: sirtomi on 2006-12-18, 21:43:38
Quote from: Nakedape on 2006-12-18, 21:39:03
ígérem gondolkozom még a dolgon, mert az egyértelmű hogy elfogadottabb, inkább az a furcsa, hogy férfiban is oké hogy vab homo meg bi, de két  hetero ffi nem képes megcsókolnin egymást h húzza a lányokat fel, míg partin totál hetero lányok képesek, tehát, ha nem is érdekli őket, akkor is könnyebben teszik meg?
jól látom-é?
érthető voltam néhol legalább?:D

szerk: Sirtomi, egyetértésem, szex bárhány főig elfogadom hogy érdekes legyen de Y kromoszómából elég  1  a terembe! :D :D :D
Nem hiszem hogy csajokat felizgatná ha két férfi csókolózna. De két nő viszont izgató, nem tudom megmondani, hogy miért. Egyébként tényleg ez mintha a nőknek könnyebben menne :)

pont ez az h őket nem izagtja fel (csak japánból halottam kivételt.. meglepő? :D)
de sztem ha felizgatná őket én akor se hiszem h megcsókolnék egy embert akiben szakállpotenciál van, s asszem ez az általános (mármint a szakállaszerető férfiak persze más eset, de ugye a tém az volt, h ha nem az az elsődleges preferncia :D )

szerk: az elmélet jó, szigórúna tudományos! :)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Darkstar

Quote from: Nakedape on 2006-12-18, 21:46:58
pont ez az h őket nem izagtja fel (csak japánból halottam kivételt.. meglepő? :D)
Én hallottam ilyen kijelentést itt Mo.-n is, hogy lehet az is izgató meg érdekes (mmint két ffi *hányós smiley*)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Azt a nőt aki ilyet mondott megkérdezném, hogy miért izgató két férfi. Bár ha nekem izgató két nő akkor neki is lehet két férfi, de én nem akarom elképzelni :)

Darkstar

Megkérdeztem. Ugyan úgy nem tudta megindokolni, mint ahogy mi is csak próbálgatjuk a több nőt megmagyarázni. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

Quote from: Darkstar on 2006-12-18, 21:49:41
Quote from: Nakedape on 2006-12-18, 21:46:58
pont ez az h őket nem izagtja fel (csak japánból halottam kivételt.. meglepő? :D)
Én hallottam ilyen kijelentést itt Mo.-n is, hogy lehet az is izgató meg érdekes (mmint két ffi *hányós smiley*)

há példa mindenre van.. :) deazért sztem ha statisztikát vezetnénk ez az oldal lenne a kevesebb..

a :hányos smileyval: én is furcsán vagyok.. mármint komolyan zavar mikor a hetero férfiak feminimek, azaz kevésbé zavar látványra akár két homo , v travi csókja, mint amikor "macsó" heterók, vmi kemnénylegények..s eztán puszi-puszival köszönnek el nálam az :wtf: sziplán nem értem

Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

sirtomi

Érdekes, mondjuk még mindig úgy gondolom, hogy a nők között kevesebben indulnak be két pasira, mint férfiak két nőre.

szerk: Nakedape ezt én sem bírom. Férfiak fogjanak kezet, de ne pusziszkodjanak állandóan. Láttam ilyet már én is.

Darkstar

Én arányokról nem beszéltem, csak azt mondtam, hogy van példa erre is. :)

A férfiak közti ilyen elköszönés valóban fura, de még mindíg inkább ilyet látok, és tudom az illetőkről, hogy valójában hetero-k, minthogy két k*csögöt lássak csókolózni.
Mellesleg szerintem manapság egy kicsit mintha ilyen elnőiesedés lenne jelen a férfiak körében is, lásd pl szőrtelenítés bizonyos, az arctól különböző helyeken.
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Nakedape

Quote from: Darkstar on 2006-12-18, 21:59:10
Én arányokról nem beszéltem, csak azt mondtam, hogy van példa erre is. :)

A férfiak közti ilyen elköszönés valóban fura, de még mindíg inkább ilyet látok, és tudom az illetőkről, hogy valójában hetero-k, minthogy két k*csögöt lássak csókolózni.
Mellesleg szerintem manapság egy kicsit mintha ilyen elnőiesedés lenne jelen a férfiak körében is, lásd pl szőrtelenítés bizonyos, az arctól különböző helyeken.

fogd fel úgy hogy a homoktól biztonságba vagy, ha te nem vagy az, de ilyen hetero bármikor elkphat..:D

amúgy is mi az az engedmény az arcra?? :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Asszem ennek a gyökere valahol mélyen ott van, hogy birtolkási vágy, hogy birtokolni akarja az ember a nőt, hogy az ő utódait hordja ki stb. Ezért simán megfér egymás mellett több feleség, míg akár egy nőn is osztozni egy másik hímmel, az valahol valami lemondásszerűség.

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Selmo on 2006-12-18, 22:52:36
Asszem ennek a gyökere valahol mélyen ott van, hogy birtolkási vágy, hogy birtokolni akarja az ember a nőt, hogy az ő utódait hordja ki stb. Ezért simán megfér egymás mellett több feleség, míg akár egy nőn is osztozni egy másik hímmel, az valahol valami lemondásszerűség.
Én sem osztoznék egy nőn, de cserébe neki sem kellene osztozkodni rajtam :)

Yakumo

Quote from: sirtomi on 2006-12-18, 22:54:10

Én sem osztoznék egy nőn, de cserébe neki sem kellene osztozkodni rajtam :)
The first sympathic sentence. Thank you.

Selmo

Még mindig csak szigorúan aktusügyileg boncolgatjuk a témát, nem kapcsolatügyileg, legalábbis részemről.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Quote from: Selmo on 2006-12-18, 23:04:25
Még mindig csak szigorúan aktusügyileg boncolgatjuk a témát, nem kapcsolatügyileg, legalábbis részemről.
Én is így vettem észre. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Ha csak simán az aktust nézzük, akkor sem osztoznék a nőn :)

Selmo

Igazából két nővel nem lenne gond, de ha a nő megkérne, hogy még egy fickó, hát nemtom mit mondanék neki...
Weird...

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Belegondolva a két nő is furcsa lenne kicsit, ha az egyikkel mondjuk kapcsolatom van, nem alkalmi jellegű.

Pirula

Quote from: Selmo on 2006-12-18, 23:12:47
Igazából két nővel nem lenne gond, de ha a nő megkérne, hogy még egy fickó, hát nemtom mit mondanék neki...
Weird...
Erre a szituációra van egy remek SL epizód.  :D

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi


.Attila

Quote from: Pirula on 2006-12-18, 23:18:14
Quote from: Selmo on 2006-12-18, 23:12:47
Igazából két nővel nem lenne gond, de ha a nő megkérne, hogy még egy fickó, hát nemtom mit mondanék neki...
Weird...
Erre a szituációra van egy remek SL epizód.  :D

403 Forbidden, akármit csinálok :(

Zsiga

Quote from: .Attila on 2006-12-18, 23:29:42
Quote from: Pirula on 2006-12-18, 23:18:14
Quote from: Selmo on 2006-12-18, 23:12:47
Igazából két nővel nem lenne gond, de ha a nő megkérne, hogy még egy fickó, hát nemtom mit mondanék neki...
Weird...
Erre a szituációra van egy remek SL epizód.  :D

403 Forbidden, akármit csinálok :(
http://www.sexylosers.com/077.html


Rounin

Quote from: Selmo on 2006-12-18, 20:17:11
Nézd a másik oldalról, kidobnál-e 2 szép nőt az ágyadból? ;) Szóval ez az igazi lényeg.

Simán gekk. Lehet lenézni, de pont elég egyre figyelni :angyali:

Heh, SL rulz :)~~