Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

sirtomi

Dream, nem vagy defektes, vagy én is az vagyok :)

Mi a fontos egy nőben? Baromi fontos hogy a személyisége tetszen és nekem fontos a nő haja és pocija pl :D

Selmo

Ez a külső nem számít ez baromság, mindenkinek számít a külső. Hiába értesz meg valakit 100%-san mondjuk MSN-en, ha fizikailag taszít, nem, nem ronda, csak mondjuk Dreamcleavert véve példának F cup :hehe: akkor ott problémák lesznek. Az más kérdés, hogy mennyire leküzdhetőek. ;)
Ez a tisztaságmánia, nálam nincs, nem nézem meg egy nőn, hogy van-e piszok a körme alatt, vagy hogy illatfelhőt ereszt-e. Sőt kifejezetten taszít, ha valakiről már előre érezni, hogy valamit használ, az már inkább olyan igazság elkendőzése dolog a szememben. Lehet használni illatokat, de az az igazi, ha csak közelről lehet érezni, hogy mit használ a másik. Szerintem. Sőt igyekszem elvonatkoztatni a ruhától és a sminktől is, amit visel, mert a szemet könnyű becsapni. Jobban szeretem sminkből is a szinte láthatatlant. Ha valakinek szinte "rámugrik" a szeme, az taszít.
De visszakanyarodva az eredeti kérdéshez én a szemet nézem meg előszőr, aztán az arcot és a hajat, majd a többit. Volt már olyan is, hogy valakinek a haja fogott meg hátulról, vagy éppen a járása. De persze, ez mind csak külső, számít a viselkedése is, a hangja és főleg az esze. Ha tehetem, akkor a szemmel kezdem a tanulmányozást és ha az nem fog meg, akkor általában nem vonz. :redface:

A tökéletesség unalmas.

arianrhod

A tisztasági állapotot nem extrémszerüen kell,hogy követelje meg az ember de azért szerintem akkor is van egy alap.Az alap a mindennapi tisztálkodással kezdődik.Én nem vallom a 8 kiló vakolatot meg a parfümös kondezk csíkot,mert az borzasztó.Egyébként az viszont igaz,hogy aki belül szép az kívül is az.Ha van vm belső szépsége, harmóniája az kiül az egyén megjelenésére is.És szerintem ez a legfontosabb.Nálam is az első a szem megmustrálása,mert nem hülyeség a szem a lélek tükre mondás.A 2. a kéz,nem tudom pontosan mi az ami tetszik-nem tetszik egy férfi kezén de ha az nem igazán ad pozitív benyomást nehéz dolga van az illetőnek.

Dreamcleaver

Lám Lám, ahelyett, hogy a férfiak felsőtestre kondiznak, inkább zongoraleckéket kéne venniük + napi 1 liter hidratáló krém.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

kisvirag

nemfeltétlen a babapopsi kéz fogja meg az embert :P
de egyébként igen, a szem, meg a kéz, a kéz sokmindent elárul...
na meg a cipő. nekem eddig nagyon kevés kivételtől eltekintve nagyon bejött az, hogy az illető cipője árulkodik róla, elsősorban az igényességét és rendszeretetét tekintve.
de alapvetően az a lényeg, hogy az összhatás jó legyen, meg legyen kisugárzása.

az erős férfiparfümöktől allergiás rohamot tudok kapni, csak nagyon diszkréten vagyok hajlandó elfogadni.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

arianrhod

Quote from: kisvirag on 2006-12-19, 21:11:52
nemfeltétlen a babapopsi kéz fogja meg az embert :P.
Így igaz én se azt mondtam 1 liter hidratáló krémet kenjen magára...sztem akkor el is szottyadna nem hogy jobb lenne :D Na igen meg ez a felsőtestre kondizás...engem spec nagyon nem érdekel a dolog ezen része.Sőt inkább előnyben részesítem az egyszerű hétköznapi emberkéket és megesik,hogy ilyen fejet :wtf: vágok ha egy erőteljesen kidolgozott férfiállatot látok :D

Zsiga

Jajj mért kellett témát váltani, olyan jókat röhögtem...  :frown: :lul:

De ha már itt vagyok, ne csak offoljak...
Én például nem tudom körülírni hogy mit nézek meg egy lányon, vagy mi tetszik, egyszerűen ránézek és tudom hogy tetszik vagy nem, nem szoktam tudatosan keresni bizonyos tulajdonságokat.
Ja, a túl nagy melleket én se szeretem (persze a túl kicsiket se, de inkább A mint F). :)

kikuchiyo

*nézegeti a kezét*

*lemondóan csóválja a fejét*

:D
Failure is the default option

Rounin

Quote from: .Attila on 2006-12-19, 15:16:38
Hosszúság nem számít, csak legyen meg a minimum.

De igen, számít, mert van, akinek a kicsit nagyobb már fájdalmat okoz :).

Kikuchiyo: ami neked nem tetszik, az a lánynak még bejöhet :hehe:

.Attila

Quote from: Rounin on 2006-12-19, 23:46:59
Quote from: .Attila on 2006-12-19, 15:16:38
Hosszúság nem számít, csak legyen meg a minimum.

De igen, számít, mert van, akinek a kicsit nagyobb már fájdalmat okoz :).

Nemrég láttam 4chan /b-n vmilyen hentai manga egy oldalát, ahol a pasi a lány méhébe nyomta fel :) (aki vadul ordítozott, hogy vegye ki, mert nem lesznek gyerekei)

Rounin

Hjó, 4chanon láttam már gyomorszájig felnyomottat :angyali: Mondjuk a méhet elérve nem csoda, hogy ordítozott :3x3:

A közlésem simán lányoktól szerzett információkra alapoztam, nem 4chanra :lul:

sirtomi

Quote from: arianrhod on 2006-12-19, 20:33:26
A tisztasági állapotot nem extrémszerüen kell,hogy követelje meg az ember de azért szerintem akkor is van egy alap.Az alap a mindennapi tisztálkodással kezdődik.
Aki úgy néz ki mintha napok óta nem tisztálkodott volna ahhoz oda sem megyek. Napi tisztálkodás és ápoltság alap.

Selmo engem is fogott már meg egy lány haja :)
Ezen a témán egyszer elgondolkodtam már és meglepődtem, hogy alaposan végig gondolva nem is a nő melle vagy popsija az ami igazán megfog. Amelyik nőn ezt nézem meg elsőre az nem fog meg igazán, mert a többit észre sem vettem :)

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2006-12-19, 22:03:03
Jajj mért kellett témát váltani, olyan jókat röhögtem...  :frown: :lul:
:D
Ha itt is modi lennék, talán "18+ Lol :DD"-nak nevezném át :D

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-19, 22:28:07
*nézegeti a kezét*

*lemondóan csóválja a fejét*
:ejnye: Nem neked kell, hogy tetsszen a kezed... hacsak nem Marok Marcsával
akarod magad hosszú távra elkötelezni :D :haha:

Quote from: .Attila on 2006-12-20, 00:09:25
Nemrég láttam 4chan /b-n
Ezt ugye te is viccnek szántad?
Láttam már én is olyanokat, hogy csak na :hehe:

Na hogy ne csak trollkodjak és poénkodjak:
Hogy mit nézek meg egy nőn?
A szemmel kezdem. Utána az arc következik. Majd a magasság (szeretem a
magas lányokat - és nem szeretek hajolgatni :haha: )
A magasság mellett még vannak egyéb bogaraim: műkörömért pontlevonás
jár. Össze-vissza, félig-meddig vagy csak simán láthatóan festett hajért
ugyancsak - festett-szőkéért duplán. A nagy mellek - főleg, ha úgy öltözik,
hogy ezt még ki is hangsúlyozza - taszítanak. Meg úgy különben se vonzanak.
Nem, ne az Excel Saga 26. részére gondoljatok, még véletlenül sem :o
*reméli, hogy beveszik* :haha:
De a külső még mind semmi. A személyiség, a viselkedés, a modor, az ész (és
sajna nem ritka annak a hiánya) még mind felülbírálják ezt.

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-20, 02:02:13
Ezt ugye te is viccnek szántad?

Természetesen annak ;)

Amit én sem nagyon szoktam szeretni: műkörmök (ahogy fekete angyal kolléga is mondta), nem szeretem az élénk, természetestől elütő színű rúszt/körömlakkot (a rózsaszín tetszik, vöröst ne, narancssárgát meg egyéb idiótizmusokat meg pláne ne).
Nem szeretem a tűsarkú cipőket, viseljen kényelmes cipőt. Végképp nem szeretem a hegyes orrú cipőket. Látni, hogy szar viselni, és szvsz még rosszul is néz ki.

Viszont egyes hajstílusok az őrületbe tudnak kergetni (pozitív értelemben): lófarok, vagy két tincs a fül előtt hosszan lelóg, de a fül szabad marad, hátul hosszú haj (lehet lófarok vagy elengedett is; ez egyébként igazából a fekete hajúaknak áll nagyon jól). Konkrét, emberi példát nem tudok mondani, mert nincs képem, de pl. Motoko a Love Hina-ból, Rose a Legend of Dragoonból (PS játék, azt a karaktert egy az egybe átültetném a valóságba :rolleyes: ).

De talán a legfontosabb, hogy mindenki olyan designt (haj, smink stb.) válasszon, ami illik is hozzá. Csomóan vannak, akik pl. a vörösek vad imidzsére vágynak, ezért átfestik a hajukat, de totál nem illenek bele a szerepbe, nem illik hozzájuk ez a hajszín.

sirtomi

Quote from: .Attila on 2006-12-20, 03:20:11
... vagy két tincs a fül előtt hosszan lelóg, de a fül szabad marad ...
Erről egyből egy rabbi ugrott be nekem  :muhahah:

kisvirag

nya :)
nekem meg ez a fajta haj tetszik de nagyon:
azumi
amikor elol rövid/félhosszú, és hátul meg összekötve lófarok :D nekem mondjuk elöl már ilyesmi hajam van, csak a lófarok hiányzik hozzá :)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila

Quote from: kisvirag on 2006-12-20, 13:02:35
nya :)
nekem meg ez a fajta haj tetszik de nagyon:
azumi
amikor elol rövid/félhosszú, és hátul meg összekötve lófarok :D nekem mondjuk elöl már ilyesmi hajam van, csak a lófarok hiányzik hozzá :)


Erről nekem meg Edward Elric jutott az eszembe :)

Próbálok jó képet keresni arra a hajviseletre, amit mondtam, de nem találok :S

Egy nem teljesen jó példa, de ezt is szeressük :) http://img261.imageshack.us/img261/1479/chloe072mz9.jpg

És Rose a Legend of Dragoonból: http://img261.imageshack.us/img261/4774/rose1qv4.jpg
http://img261.imageshack.us/img261/9717/rose2dc5.jpg

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2006-12-20, 03:20:11
Csomóan vannak, akik pl. a vörösek vad imidzsére vágynak, ezért átfestik a hajukat
Hogy a szőkítetteket ne is említsem - főleg azt a fajtát, ahol eléggé jól
látható, hogy csak festett  :ejj:

Quote from: kisvirag on 2006-12-20, 13:02:35
nya :)
nekem meg ez a fajta haj tetszik de nagyon:
Hja, a 403 Forbidden nagyon bejövős  :jee:

Én is inkább kedvelem a hosszú hajat, de van akinek a rövid áll jobban,
sőt, az áll igazán jól neki.

Amúgy el tudná nekem vki magyarázni, hogy miért festi sok lány a haját?
Eddig egy-két lányt ismertem, akiknek jobban állt a más színű haj (jobban
illett hozzájuk), de a többség a pár másszínű tinccsel vagy a szőkített,
de a tövénél sötétlő hajjal csak taszít.

Selmo

Talán a tűnjünk ki a tömegből dolog állhat mögötte. Az más kérdés, hogy az új hajszín/frizura kb. 1 napig jelent újdonságot...

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Ismerek nőket akiknek sokkal jobban áll a festett haj, mint az ereseti színű. Mondjuk ők nem összevissza festik, hanem megkeresték mi az ami szerintük illik hozzájuk és tényleg jól választottak.
Nekem nincs semmi bajom a festett hajjal. Ha ápolt és nem különböző színű (bár ilyenből is láttam már jót), akkor csak jó lehet :)

Kvikveg

Hat... ize. En azert festetem kicsit vilagosabbra a veget.. nem is a veget. Tulajdonkeppen az alja fele vilagosodik, de csak kicsit jobban, mint az eredeti. Ti. ha vegig ua barna, mint ami az eredeti, az szimplan unalmas. Eddig mindenki nezett egyet amikor mondtam, hogy festve van. Szoval azert nem mindig lehet eszrevenni. Jo, most mar nagyon regen voltam, most mar a trukkos festese is kicsit latszik. De ez nem az, ahol a haj tovenel markans 2 cm-s sotet vonalban latszik az eredeti szine.

Szoval en azert, mert kulonben a dogunalmas egyen-kozep-barna. Kiskoromban sosem ertettem mit imadnak a szoke hajamon. Kesobb megneztem az eltett tincseket, es most mar ertem. Hehe. Akkor utaltam. Mindig fekete hajat akartam.

Neha viszont 4 cm-s zoldet akarok. :D

edit: egyik ismerosomnek voros haja van, tok jol all neki, es kerek szemeket meresztettem, amikor mondta, hogy o eredetileg barna. Az eletben meg nem mondtam volna, annyira termeszetesnek nezett ki.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Dreamcleaver

Hehe, nekem a gesztenyebarna a kedvenc hajszínem, meg a fekete. Vörös és szőke valahogy nem jön be, bár ha nem festett, hanem eredeti akkor talán, pl természetes vörös ír lányok. A frizura meg tökmindegy, csak menjen az arcformához.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

arianrhod

Nálam nem sokat üt a latba a hajszín inkább a forma és hossz.Érdekes annak ellenére,hogy nem igazán szeretem ha egy férfinak hosszú a haja mégis vannak olyanok akiknek talán a személyiségükből kifolyólag mégis jól áll.Mint pl egy ismerősöm párja.
Őszíntén én évente egy-két alkalommal ha jut rá pénz halványan szőkére melíroztatom a hajam.Muszály,mivel nem vagyok nagy napozós és szolis(árnyékban 30 faktoros krémmel is rákvörösre égek :D ) ezzel legalább vmennyire ellensúlyozom halvány ábrázatom.

.Attila

Fehér bőrűeknek a fekete haj iszonyat jól áll, főleg, ha ehhez még világosszürke szem is párosul.

Kuroi Tenshi

Quote from: arianrhod on 2006-12-20, 18:17:43
Őszíntén én évente egy-két alkalommal ha jut rá pénz halványan szőkére melíroztatom a hajam.Muszály,mivel nem vagyok nagy napozós és szolis(árnyékban 30 faktoros krémmel is rákvörösre égek :D ) ezzel legalább vmennyire ellensúlyozom halvány ábrázatom.

Én meg ennek az ellentéte vagyok. Elegendő napfény hatására
a hajam egészen kiszőkül. Azonban jobban illik a napmentes,
neonbarnított halványfehér bőrszínemhez a sötét haj, így még
inkább kerülöm az erős napot :hehe:

Hajfestéshez visszatérve: amelyik nem látszik vagy nem feltűnő,
avval nincs bajom; de amelyről kmről lerí, hogy festve van, az
taszít, és sosem tudtam megérteni, hogy a viselője miből és
miért gondolhatja azt, hogy az vonzó  :ejj:

Dreamcleaver

Ami engem legjobban undorít a női divatban, az a full kiszedetett szemöldök helyére festett csík. Festett szőke csaj zölddel kíhúzott szemöldökkel, na az ilyenbe lőném bele helyből a bálnavadász szigonyt, ha épp lenne nálam.  :D

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

arianrhod

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-20, 18:32:29
Quote from: arianrhod on 2006-12-20, 18:17:43
Őszíntén én évente egy-két alkalommal ha jut rá pénz halványan szőkére melíroztatom a hajam.Muszály,mivel nem vagyok nagy napozós és szolis(árnyékban 30 faktoros krémmel is rákvörösre égek :D ) ezzel legalább vmennyire ellensúlyozom halvány ábrázatom.

Én meg ennek az ellentéte vagyok. Elegendő napfény hatására
a hajam egészen kiszőkül. Azonban jobban illik a napmentes,
neonbarnított halványfehér bőrszínemhez a sötét haj, így még
inkább kerülöm az erős napot :hehe:
A napon a bőröm sínyli meg, a hajam ami meg télen olyan világos barna jellegű nyáron kap egy olyan aranyvörös árnyalatot :Kiraly: Régen utáltam ma már büszke vagyok a genetikailag színváltós hajamra  :D

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-20, 18:39:11
Ami engem legjobban undorít a női divatban, az a full kiszedetett szemöldök helyére festett csík. Festett szőke csaj zölddel kíhúzott szemöldökkel, na az ilyenbe lőném bele helyből a bálnavadász szigonyt, ha épp lenne nálam.  :D
Azt tuti undi...de én láttam ám olyat is,hogy az egyed elfelejtett szemöldököt rajzolni magának...
:wtf:

kisvirag

elsőre forbiddenel, de en aztan nyomtam ra meg egy entert es ugy bejott a kep.
hogy miert festetjuk a hajunkat?
a normalisabbja azert, mert utalja az eredeti hajszinet (like me) és keres valami számára tetsző másik természetes hajszínt. nekem a vörös vált be a legjobban, bár asszem inkább mahagónit vagy mit kellene mondanom. amolyan mélybarna, ami inkább csak akkor vörös mikor megcsillan rajta a fény.
másoknak meg feltűnési viszketegsége van, meg azt hiszik, hogy ettől nagymenők, cúlok lesznek. a női hajfestés egyébként annyira nemzavar, én inkább a festett/szőkített mindenfélehajú pasiktól tudom elhányni magam.

A hosszú haj pedig igenis lehet vonzó és szexi egy pasin!
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Nekem szinte mindegy, hogy egy nőnek milyen a frizurája, a lényeg jól álljon neki. Lehet rövid, hosszú akármilyen. De szinben a szőkés-barna, világos barna és a vörös előnyt élvez nálam :)

Rounin

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-20, 18:39:11
Ami engem legjobban undorít a női divatban, az a full kiszedetett szemöldök helyére festett csík. Festett szőke csaj zölddel kíhúzott szemöldökkel, na az ilyenbe lőném bele helyből a bálnavadász szigonyt, ha épp lenne nálam.  :D

Unokanővérem tetováltatott magának szemöldököt. És az ajkait is körbehúzatta. Mondtam is neki, hogy meg van huzatva...