Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Zsiga

Mivel karácsony van, legyen egy jó napotok, nem minden szempontból vagyok ám szerencsés én se... ;)  :D Pl. a hosszútávú kapcsolatot én maximum hetekben szoktam számolni, és az már nagyon jónak számít...

Member

Az akkor mégsem olyan jó, sajna. :/
Bár akkor a mondatod második fele szerintem értelmét veszti. :hehe:

Yakumo

Quote from: Member on 2006-12-26, 09:22:54
Az akkor mégsem olyan jó, sajna. :/
Bár akkor a mondatod második fele szerintem értelmét veszti. :hehe:
Én nem nyujtogatom a nyelvemet, de én is akartam mondani ezt. (bocs)

sirtomi

Kinek mi számít szerencsének a nők terén. Lehet hogy én is szerencsésnek tartanám magam, ha lenne valami minimális sikerem mostanában :) De elhagyott a szerencsém vagy a nemlétező vonzerőm :D

Zsiga

Szerintem az már jónak számít hogy van miből válogatnom. Az hogy emellett túl válogatós vagyok az az én hülyeségem, nem szerencse kérdése. :)

Yakumo

Quote from: Zsiga on 2006-12-26, 12:24:27
Szerintem az már jónak számít hogy van miből válogatnom. Az hogy emellett túl válogatós vagyok az az én hülyeségem, nem szerencse kérdése. :)
Így már más. ;)

Member

Továbbra is tartom a "mocskos mázlista" gondolatot (:D), de ennek a második részével én is így vagyok. :)

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2006-12-26, 12:24:27
Szerintem az már jónak számít hogy van miből válogatnom. Az hogy emellett túl válogatós vagyok az az én hülyeségem, nem szerencse kérdése. :)
Én nem is vagyok válogatós csak nem bírnak a nők. Vagy nem veszem észre.
Ráfogom a munkahelyi stresszre :)

sirtomi

Az nem kifejezés, hogy hervasztó! Azt csöpp kis önbizalmamat is lerombolja és építhetem fel újra :D

kikuchiyo

Ezért jó, ha nincs önbizalma az embernek, mert akkor nincs mit lerombolni...  :muhahah:


Quote from: kisviragfelmerult bennem a kerdes, hogy vajon van e kapcsolat otakuságotok, és szerencsétlenségetek a nők terén között...  haha  hehe
Egyesek szerint nem véletlen, hogy az anime-rajongók között ennyi socially challenged person található: ezek az emberek a való világban nem igazán boldogulnak a társas kapcsolatokban, nehezen tudják értelmezni mások jelzéseit, kevéssé tudják a másik helyébe képzelni magukat. Az animék sokszor erősen eltúlzott érzelemábrázolása viszont pont megfelelő nekik, olyan, mint a gyengénlátóknak a nagy kontrasztú kijelző meg a szövegfelolvasó: végre egyszer gond nélkül tudják értelmezni az ábrázolt érzelmeket.

BTW kisvirag, mint neme érdemes képviselője számára is van tanulsága az előző pár oldalon zajlott beszélgetésnek:

Hölgyek, adjatok egyértelmű jelzéseket, mert /we lame! Különben nem értjük meg!
Failure is the default option

sirtomi

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-26, 19:38:26
Hölgyek, adjatok egyértelmű jelzéseket, mert /we lame! Különben nem értjük meg!
Ezt határozottan kérem minden hölgytől én is! :D

Selmo


A tökéletesség unalmas.

.Attila

Zsiga, Ymir: ti azt mondjátok, nem vagytok szerencsétlenek, viszont csak pár hetes kapcsolataitok voltak.
Namost én gyanítom, hogy a többség itt, aki szerencsétlennek mondja magát, az nem attól szerencsétlen, hogy egyetlen lányt sem tud becserkészni. Csak míg ti a pár hetes kapcsolat során jöttök rá, hogy az illető nem megfelelő, az itteni szerencsétlenek nagy része (vagy az összes) már előre nemet mond (ki tudja, lehet, hogy ezért működőképes kapcsolatról mondanak le, mert ki se próbálják).

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

Zsiga

Quote from: .Attila on 2006-12-26, 22:20:43
Zsiga, Ymir: ti azt mondjátok, nem vagytok szerencsétlenek, viszont csak pár hetes kapcsolataitok voltak.
Namost én gyanítom, hogy a többség itt, aki szerencsétlennek mondja magát, az nem attól szerencsétlen, hogy egyetlen lányt sem tud becserkészni. Csak míg ti a pár hetes kapcsolat során jöttök rá, hogy az illető nem megfelelő, az itteni szerencsétlenek nagy része (vagy az összes) már előre nemet mond (ki tudja, lehet, hogy ezért működőképes kapcsolatról mondanak le, mert ki se próbálják).
Ha te így boldog vagy, én ugyan nem fogom elrontani a kedved, legyen igazad. ;)

Kvikveg

Quote from: Selmo on 2006-12-26, 22:28:54
Quote from: Kvikveg on 2006-12-26, 22:23:39
Szeressetek!
(bocs)
Ez magában elég kevés...
Atyaeg, ennyire veresen komolyan menne a tema? :ejnye:
Hagylak titeket vesezni, de mar annyira melankolikus lett, komolyan temetoi hangulatom kezd lenni. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: kisvirag on 2006-12-25, 17:19:16
felmerult bennem a kerdes, hogy vajon van e kapcsolat otakuságotok, és szerencsétlenségetek a nők terén között...
Nincs. Én már azelőtt sem voltam a nők kedvence, mielőtt otaku lettem volna. Mostanában meg Sirtomi is, egyre kevesebb időm van animéket nézni.
Ámde pl. egyik szintén anime mániás barátom épp most újságolta, hogy sikerült összejönnie egy lánnyal... jó mondjuk a lány is animés. :P
Ja, és amúgy a volt barátnőm is megszerette az animéket az A+ révén, mégse jöttünk össze újra... és nem is igen fogunk.
QuoteAz nem kifejezés, hogy hervasztó! Azt csöpp kis önbizalmamat is lerombolja és építhetem fel újra
Jó neked, legalább egy kis önbizalmad maradt, vagy fel tudod építeni... Nekem már jóideje zérus körül van az önbizalmam...
QuoteCsak míg ti a pár hetes kapcsolat során jöttök rá, hogy az illető nem megfelelő, az itteni szerencsétlenek nagy része (vagy az összes) már előre nemet mond (ki tudja, lehet, hogy ezért működőképes kapcsolatról mondanak le, mert ki se próbálják).
Most ezt lehet, hogy én értettem félre, de speciel én örülnék, ha legalább pár hetes kapcsolatok összejönnének, mégha nem is történne sok minden. Legtöbbször nem én mondok nemet, hanem nekem mondják. Ha neten ismerkedek, akkor ahogy képet küldök le vagyok koptatva. Ha élőben, akkor pl. meg akarom hívni a leányzót egy kávéra és kapásból lekoptat, vagy buliba hívnám táncolni és elküld a fenébe. Ha egyik sem, akkor kiderül, hogy már van pasija.
Lehet, hogy csak nem a megfelelő emberekkel találkozok, de akkor csak annyit kérdeznék, hogy a megfelelők HOL VANNAK?

U.i.: Ja igen, úgy tűnik manapság a "golfozóknak" van sikerük. Az olyan srácok, akik csak lyuknak tekintik a lányokat, mindig akad barátnő... Aki meg esetleg foglalkozna is velük, azt magas ívből....

Na neee! Ennyire nem lehetek ijesztő! Hozzászóltam és elhallgattatok? :P

sirtomi

Moha azt a csöp kis önbizalmamat összetudom újra szedni, de legtöbbször nem elég kapcsolat kiépítéséhez :)
Én beleugornék bármilyen kapcsolatab, ha csak pár napig is tartana, hiszen bármi lehet még belőle, de valahogy elküldenek a francba. Az utóbbi időben ez halmozottan jelentkezik, mostanában nem túl határozott a fellépésem :D
Érdekes fősulin mikor csak a piázás volt és egy tapló köcsög voltam több szerencsém volt. Ebből arra következtetek, hogy nem szabad túl kedvesnek sem lenni, valahogy meg kell találni a közép utat. Mostanában ez idegesít nagyon :D

arianrhod

Quote from: Moha on 2006-12-26, 22:39:19
U.i.: Ja igen, úgy tűnik manapság a "golfozóknak" van sikerük. Az olyan srácok, akik csak lyuknak tekintik a lányokat, mindig akad barátnő... Aki meg esetleg foglalkozna is velük, azt magas ívből....
Érdekes én mint ellenkező nemű az ilyeneket mindig messzire tessékeltem magamtól..A másik,hogy annak ellenére,hogy nőnemű vagyok(asszem)hasonló cipőben járok.Havernak, barátnak jó vagyok de komolyabb kapcsolatot nem akarnak vagy a már említett golfozó egyedek környékeztek meg.Ilyenkor persze mindig az merül fel bennem,hogy akkor most mi a frász baj van velem.De álltalában semmi.
A jelekhez meg csak annyit,hogy van jónéhány hölgyemény akik csak azért jelezgetnek,mert nem merik kimondani mit éreznek pontosan + bennük él a férfi kezdeményezzen előbb dolog.

Zsiga

Quote from: sirtomi on 2006-12-26, 22:59:46
Érdekes fősulin mikor csak a piázás volt és egy tapló köcsög voltam több szerencsém volt. Ebből arra következtetek, hogy nem szabad túl kedvesnek sem lenni, valahogy meg kell találni a közép utat. Mostanában ez idegesít nagyon :D
Na ebben van valami. Akikkel bunkó vagyok azokat ha akarom se tudom levakarni magamról, akikkel meg igyekszem kedves és udvarias lenni (mert úriember is tudok ám lenni néha, akár hiszitek akár nem  :muhahah:) azoknál semmi esélyem. :) Gondolom azért, mert tudatalatt (vagy tudatosan, a fene se érti őket...) érzik hogy akarok valamit, és az úgy már nem kihívás nekik.
Egyébként tapasztalataim szerint a legjobb módszer inni hívni a csajokat, 1-2 pohár után sokkal őszintébbek, könnyebb észrevenni hogy van-e keresnivalód vagy esélytelen a dolog.

arianrhod : Van fényképed az Önarcképcsarnok topicban? :rolleyes:  :lazza:
(Sorry, de magas volt a labda... :D)

Moha

Quote from: sirtomi on 2006-12-26, 22:59:46Érdekes fősulin mikor csak a piázás volt és egy tapló köcsög voltam több szerencsém volt.
Látod, nálam ez kimaradt. Én sosem voltam ivócimbora... nem is tudtam megcsinálni a fősulit... :P
Én sajna mindig is "nice guy" voltam. De sajna az aranyos kedves fiúk nem kellenek a nőknek, mert:
1. Unalmasak. Nem csinálnak semmi veszélyest vagy szokatlant.
2. Túl "biztonságosak". Ha van egy párkapcsolatuk, eszük ágában sincs megcsalni a másikat vagy flörtölni.
3. Túlságosan meg akarnak felelni a lánynak. Mindent meg tesznek azért, akit szeretnek és a nők ezt úgy értelmezik, hogy a srác puhány és irányítható.

Mindebből a lényeg, hogy max barátnak kellesz nekik. Esetleg lelki szemetesládának, akinek elmondhatják, hogy milyen szemét a fiújuk, hogy megint átverte őket meg stb. de eszük ágába sem lesz, hogy esetleg veled kezdjenek.

sirtomi

arianrhod: Általában velem sincs semmi baj. Csak én képzelem be magamnak. A lényeg a határozottság és a rámenősség. Csak akkor van baj ha tényleg tetszik a csaj, akkor ellágyulok :D

Zsiga én is inni hívom a legtöbb csajt, vagy ők engem, de akkor én is túl őszínte leszek :)

Szerk: Moha igazad van szerintem, én most kezdek visszatérni régi énemhez (azért nem teljesen :) ), de minenesetre nem lágyulok el minden jó nő láttan. A magam bunkó módján leszek kedves :D

Moha

Quote from: arianrhod on 2006-12-26, 23:07:49A jelekhez meg csak annyit,hogy van jónéhány hölgyemény akik csak azért jelezgetnek,mert nem merik kimondani mit éreznek pontosan + bennük él a férfi kezdeményezzen előbb dolog.
És elhiszed nekem, milyen nehéz újra és újra megpróbálni, miután már vagy huszan lekoptattak? És közben ugye kapjuk a nem egyértelmű jeleket.

Mondjuk részemről hajlamos vagyok a legkisebb baráti gesztust is felértékelni és azt hinni, hogy érdeklem az illető hölgyeményt... és ettől sajnos a pofáraesés is jobban fáj. De sajnos ezzel egyelőre nem tudtam mit kezdeni. :(

Apropó, múltkor volt egy céges buli. És ahogy az lenni szokott férfi társaságban (41-en vagyunk a részlegen és ebből mindössze 1 lány) hamar szóba kerültek a nők. Aztán úgy néztek rám, mint egy földönkívülire, hogy "hogyhogy neked 3 éve nincs barátnőd?" meg "hogy lehet annyi ideig kibírni szex nélkül?" meg a tipikus "mi másra jók még a nők" hozzáállás. :ejj: Esküszöm szégyenlem, hogy ebben a korban kell élnem. :(

QuoteZsiga én is inni hívom a legtöbb csajt, vagy ők engem, de akkor én is túl őszínte leszek
Én pia nélkül is túl őszinte vagyok. Sajnos. Ha meg iszok, akkor nagyon elengedem magam és bolondot csinálok magamból. Meg nem is igazán bírom a piát, ezért nem is szeretek inni.
Én inkább teázóba hívom a lányt. :) Jó hangulat, lehet beszélgetni meg minden.

sirtomi

Moha én kezdem egyre könnyebben venni a pofáraesést is. Legutóbb mikor haverokkal elmentünk bulizni, kb 2 óra alatt 4 csaj hajtott el :D Nem mondom hogy jóleset, de túléltem, és ilyenkor jön haverom és 10 perc alatt felszed egy csajt :D

Moha

Quote from: sirtomi on 2006-12-26, 23:24:38
Moha én kezdem egyre könnyebben venni a pofáraesést is. Legutóbb mikor haverokkal elmentünk bulizni, kb 2 óra alatt 4 csaj hajtott el :D Nem mondom hogy jóleset, de túléltem, és ilyenkor jön haverom és 10 perc alatt felszed egy csajt :D
Most akkor mondjam azt, hogy június óta 16 lány küldött el egyértelműen a francba?! Ha pedig belevesszük a társkeresőn az összes lányt, azokat is, akik még válaszra sem méltattak, akkor összesen 50 csaj koptatott le.

Ja, és legutóbb buliban én legalább 6 lánynál próbálkoztam és mind elhajtott, húgom meg kapásból bepasizot...

Akkor most honnan legyen önbizalmam?

Selmo

Quote from: sirtomi on 2006-12-26, 23:24:38
Moha én kezdem egyre könnyebben venni a pofáraesést is. Legutóbb mikor haverokkal elmentünk bulizni, kb 2 óra alatt 4 csaj hajtott el :D Nem mondom hogy jóleset, de túléltem, és ilyenkor jön haverom és 10 perc alatt felszed egy csajt :D
Igen, ilyen haverom nekem is van, az ember néha úgy, de úgy megverné ezért... :D

A tökéletesség unalmas.

arianrhod

Quote from: Zsiga on 2006-12-26, 23:09:35

arianrhod : Van fényképed az Önarcképcsarnok topicban? :rolleyes:  :lazza:
(Sorry, de magas volt a labda... :D)
Nincs...nem szeret a fényképező de én se őtet :Kiraly:
Quote from: sirtomi on 2006-12-26, 23:14:44
A lényeg a határozottság és a rámenősség.
Aham nekem olyan sose volt és sose lesz...de ehhez is hozzá lehet szokni :D
Quote from: Moha on 2006-12-26, 23:20:22
És elhiszed nekem, milyen nehéz újra és újra megpróbálni, miután már vagy huszan lekoptattak?
Naná,hogy elhiszem,nagyon jól tudom milyen cipőben jársz.Vagyunk akiknek vmi kedves ok miatt a dolgok nem jönnek össze...

Kazenokizu

Quote from: Moha on 2006-12-26, 23:11:30
Én sajna mindig is "nice guy" voltam. De sajna az aranyos kedves fiúk nem kellenek a nőknek, mert:
Az attól függ, milyen nőknek! Elég sok olyan ismerősöm/félig-meddig-barátnőm van, akik kifejezetten az ilyen "golfozós" fiúkra buknak, és őszintén szólva nagyon kevés olyan van köztük, aki emberileg is ér valamit. (Legalábbis szerintem.)

Quote from: Moha1. Unalmasak. Nem csinálnak semmi veszélyest vagy szokatlant.
2. Túl "biztonságosak". Ha van egy párkapcsolatuk, eszük ágában sincs megcsalni a másikat vagy flörtölni.
3. Túlságosan meg akarnak felelni a lánynak. Mindent meg tesznek azért, akit szeretnek és a nők ezt úgy értelmezik, hogy a srác puhány és irányítható.

Szerintem ez nem igaz. Legalábbis nem hiszem, hogy általánosságban ilyenek lennénk.  Egy bizonyos határon belül igenis jó, ha vki "nice guy".

Mellesleg én a "barátságból szerelem" híve vagyok, szerintem ez az egyik legjobb ... hmmm .... "módszer"?

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

sirtomi

Moha ha nem adod fel akkor van valamennyi önbizalmad az tuti  :jee:
Engem is elhajtanak, de nem adom fel, nem veszthetek semmit :)

Selmo én is elgondolkodtam, hogy megütöm a srácot :D

Kaze: Nekem van pár barát/haver nő ismerősöm és van akitől akarok is valamit. Legyen igazad és legyen belőle valami :)