Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

arianrhod

Engem barátnőm győzködött egy ideig,hogy miért nem regelek egy társkeresőre.Őszíntén,nem érzem azért annyira lúzernek magam másfelől pedig rengeteg a kamú.Brad Pitt jellegű embereknek meg nem tudok bedőlni,persze ahogy selmo is mondta még a képek nagy többsége is kamu.

QuoteAzóta gyakorlatilag igazán egy lány se tetszett meg. Pedig 8 év alatt láttam párat. Ezért érzem úgy, hogy kiégtem.
Hasonlóan érzek én is.Néha én is úgy érzem kiégtem,mert már idejét se tudom mikor fogott meg valaki úgy igazán.De elvagyok magamba is.Igaz a mondás miszerint aki nem tud önmagával együtt lenni az mással se.De a sok önmagammal együtt levés is unalmassá válik egy idő után[spoiler]mégha két személyisége is van az embernek :D[/spoiler]


Kazenokizu

Moha: nem rád céloztam, mikor igazat adtam Zsigának társkereső-ügyben, csak szerintem az egész egyrészt baromi személytelen, másrészt meg szerintem van a dolognak egy kis "selejtes áru"-felhangja. Valószínleg lehet találni normális embereket is ott, de tőlem ez nagyon idegen. Én legalábbis soha nem jelentkeznék semmilyen társkeresőbe, de nem is választanék magamnak onnan senkit. Inkább maradok vénlány. ^^

Selmo: írásban szerintem még könnyebb félreérteni vkit, pontosan azért, mert nincs metakommunikáció.  :smile:
Mellesleg nemigen van mit szépíteni a dolgon: igenis fontos a külső. Hiába mondja mindenki, hogy csak a belső számít, ez nagyon nem így van. Ha kicsit magába néz az ember, akkor rájöhet: az első benyomás mindenkiről a külseje alapján alakul ki, és csak aztán jön a személyiség. Ha szerencséje van annak, akit az ég nem Brad Pitt- (mellesleg az a pasi szerintem ronda... - ha nem hiszitek, nézzétek meg az orrát... brrr...), ill. Angelina Jolie-szerű testtel áldott meg, akkor esetleg kap esélyt arra, hogy megismerjék, és megszeressék. De egy társkeresőben, ahol jó esetben akár válogatni is lehet, persze, hogy mindenki lekoptatja azt, aki külsőre nem tetszik neki.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Selmo

Nemtom, én még nem nagyon értettem félre senkit neten, vagy ha igen, az azonnal kiderült, míg élőben egy eleresztett félmosolyból sokat le lehet szűrni, de azért kevesen vannak, akik megkérdezik, hogy miért mosolyogtál, ha fingjuk sincs a miértről, nem beszélve azokról, akik elég rendesen félreértelmezik ezeket a gesztusokat.

A tökéletesség unalmas.

Moha

Quote from: Kazenokizu on 2006-12-27, 01:28:41Ha szerencséje van annak,
Itt van a lényeg. MF (mázli faktor) kérdése a dolog. :(
Én azért folyamodtam a netes társkeresőhöz, mert nem találtam normális helyet az ismerkedésre. A fősuliról kimaradtam, valahogy nem fértem be abba a társaságba. Nem voltam ivócimbora, nem jártam folyton bulizni. A csoporttársakat is alig ismertem, igazából észre sem vettek. Lányok? Hogy a francba lehet közeledni egy lányhoz a fősulin? Oda kő kemény duma kellene, én sose tudtam kisütni semmit.
Tudom, lúzer társkeresős vagyok, selejtes áru. Ez van. :P

Zsiga

Quote from: .Attila on 2006-12-27, 01:14:29
Azóta gyakorlatilag igazán egy lány se tetszett meg. Pedig 8 év alatt láttam párat. Ezért érzem úgy, hogy kiégtem. Aztán lehet, hogy nem.
Egyébként nem kell engem letámadni, nem bántottam meg én senkit.

Savanyú élet? Lehet, de nem önszántamból választottam ezt. Régebben igen rosszul esett, hogy egyetlen lány sem jelezte (vagy jelezte és én nem vettem észre), hogy tetszem neki. Mostanában viszont szinte mindenfele nem működő kapcsolatokat látok, miniháborúkat ex-ek között. Nekem ez nem kell. Jól működőt alig látok. Néha nem is sajnálom, hogy ezekből kimaradok.

Quote from: Zsiga on 2006-12-27, 01:10:25
.Attila :
Viszont amiket írsz az nagyon nem jó... Én legalábbis nem bírnám, bár tényleg csak azt tudom mondani hogy ha neked ez így jó hát csináld, de nem hiszem hogy valóban jól érzed így magad. Viszont változtatni csak te tudsz. ;)

Nem az a kérdés, hogy jó-e vagy sem. Háborúkra se mondjuk azt, hogy jók.
Nem azért csinálom ezt, mert nekem ez jó. Változtatni? Mégis min? Gyűlölöm a bulikat, márpedig gyakorlatilag csak ott lehet ismerkedni. A probléma jelenleg az, hogy nem igazán ismerek olyan lányt, akit közelebbről szeretnék megismerni.
Szerintem a látens homoszexualitás áldozata lettél, és csak egy jó dugás hozhat vissza a valóságba. :D (Ugye láttad a MASH-t? :))
Egyébként én se járok bulizni, ha esetleg mégis elmegyek valahova akkor ülök a söröm mellett, volt már hogy három csaj akart berángatni táncolni de nem sikerült nekik, szóval nem ezen múlik. :)

Selmo: Ebben van valami. :) Bár én igyekszem élőben is őszinte és egyértelmű lenni, és a beszélgetőpartnereimre is próbálom ugyanezt ráerőltetni, kisebb-nagyobb sikerrel.

Moha: Hát, majd meggondolom. :D


arianrhod

Quotede azért kevesen vannak, akik megkérdezik, hogy miért mosolyogtál, ha fingjuk sincs a miértről
Egyetértek...saját példámon keresztűl.Nálam ha bekattan az 5 perc először mosolygok mint vadalma aztán röhögök mint vmi eszement és még csak okom sincs rá...nem ittam nem szívtam simán csak hülye vagyok... :Kiraly:

QuoteTudom, lúzer társkeresős vagyok, selejtes áru. Ez van.
Nem vagy lúzer,rossz helyen vagyunk rossz emberekkel...mindig...a mázli faktorunk kicsi.Kéne vmi jóféle szerencsétlenség elleni 1000 faktoros krém..hátha az bejön..


Kazenokizu

Quote from: Moha on 2006-12-27, 01:40:45
Én azért folyamodtam a netes társkeresőhöz, mert nem találtam normális helyet az ismerkedésre. A fősuliról kimaradtam, valahogy nem fértem be abba a társaságba. Nem voltam ivócimbora, nem jártam folyton bulizni. A csoporttársakat is alig ismertem, igazából észre sem vettek. Lányok? Hogy a francba lehet közeledni egy lányhoz a fősulin? Oda kő kemény duma kellene, én sose tudtam kisütni semmit.
Tudom, lúzer társkeresős vagyok, selejtes áru. Ez van. :P
Ez egyébként a Neptun hibája: nincsenek egységes tankörök/csoportok, akikkel össze lenne zárva az ember, és előbb-utóbb el tudná fogadtatni magát. Szinte minden órán más a társaság, ami nem túl jó ismerkedés szempontjából. De én még mindig az egyetemet/fősulit tartom erre a legjobb helynek.
Egyébként én sem vagyok egyáltalán vad bulizós alkat, mégis egész nagy a baráti köröm, úgyhogy nem hinném, hogy ez lenne a fő gond.

Az utolsó két mondatodra meg csak ennyit: BAKA! Mondom, hogy nem úgy értettem azt a társkeresős dolgot! :D (Selmo: szal nehéz félreérteni az embert írásban, mi? :D :D )


... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Zsiga

Quote from: arianrhod on 2006-12-27, 01:48:29
QuoteTudom, lúzer társkeresős vagyok, selejtes áru. Ez van.
Nem vagy lúzer,rossz helyen vagyunk rossz emberekkel...mindig...a mázli faktorunk kicsi.Kéne vmi jóféle szerencsétlenség elleni 1000 faktoros krém..hátha az bejön..
Szerintem küldjetek egymásnak priviben képet, aztán hátha meglesz a második USTEAM-párocska. ;) Ha kéritek ingyen fotózok az esküvőtökön. :D

arianrhod

Quote(Selmo: szal nehéz félreérteni az embert írásban, mi?  :D :D )
Persze ő semmit nem ért a metakomunikációból de a neten keresztűl a gondolat olvasás nagymestere  :lol:

Moha

Quote from: Selmo on 2006-12-27, 01:33:05nem beszélve azokról, akik elég rendesen félreértelmezik ezeket a gesztusokat.
Én pl hajlamos vagyok egy lánytól bármilyen apró gesztust (egy mosoly, egy apró figyelmesség) úgy értelmezni, hogy a lány kedvel és elkezdek reménykedni. Túl hamar beleélem magam a dolgokba, ezért is szoktam nagyot koppanni. :(
És ezért szeretek inkább írásban kommunikálni. Jobban ki tudom fejezni magam. Élőben gyakran keresem a helyes kifejezéseket, ill van, hogy nem tudom mit mondjak. Szóban sokkal gyakrabban értenek félre, mint írásban.
Ja és igen, nem nagyon tudok olvasni a testbeszédből, mégkevésbé helyes jeleket küldeni, pedig próbáltam magam fejleszteni.

Selmo

Quote from: Kazenokizu on 2006-12-27, 01:52:14
Az utolsó két mondatodra meg csak ennyit: BAKA! Mondom, hogy nem úgy értettem azt a társkeresős dolgot! :D (Selmo: szal nehéz félreérteni az embert írásban, mi? :D :D )
Igen, mert mint szinte mindig, most is azonnal kiderült, hogy a piros az nem is piros. :) De élőben egy elejtett mondaton meddig rágódsz elméleteket gyártva, eljutva esetleg a b+ a fűnyíródat effektushoz? :redface:
Quote from: arianrhod on 2006-12-27, 01:55:25
Persze ő semmit nem ért a metakomunikációból de a neten keresztűl a gondolat olvasás nagymestere  :lol:
Ne irigykedj, már megmondtam. :ejnye:

A tökéletesség unalmas.

Moha

Quote from: Zsiga on 2006-12-27, 01:54:07Szerintem küldjetek egymásnak priviben képet, aztán hátha meglesz a második USTEAM-párocska. ;) Ha kéritek ingyen fotózok az esküvőtökön. :D
:lol: Faterom meg videózik majd, oké? Ha már úgyis ezzel foglalkozik. :P
Mellesleg kicsit messze vagyunk egymástól, de tényleg arianrhod, nem cserélünk képet? :D

Ja, és ki az első páros? Yakumo és Yaten?

arianrhod

Quote from: Selmo on 2006-12-27, 01:59:00
Quote from: arianrhod on 2006-12-27, 01:55:25
Persze ő semmit nem ért a metakomunikációból de a neten keresztűl a gondolat olvasás nagymestere  :lol:
Ne irigykedj, már megmondtam. :ejnye:
Nem írigykedem mert így is mögöttem kullogsz e témában :D  :angyali:

QuoteMellesleg kicsit messze vagyunk egymástól, de tényleg arianrhod, nem cserélünk képet?  :D
Pont ma töröltem le magamról minden képet a gépről :__devil: nem szeretem magam :Kiraly:

Moha

Quote from: arianrhod on 2006-12-27, 02:02:05Pont ma töröltem le magamról minden képet a gépről :__devil: nem szeretem magam :Kiraly:
Áh! Pont azok a lányok a legaranyosabbak, akik csúnyának gondolják magukat! Pedig a szépség relatív és biztos, hogy van, akinek tetszenek.
Pl. sok szemüveges lány utálja, hogy szemüveget kell hordania. Pedig van, akinek tetszik. Nálam pl. egy szemüveges lány eleve plussz ponttal indul. Nem tudom miért, de bejönnek a szemüveges lányok. :)

Szóval, arianrhod, a lényeg, hogy ne alacsonyírsd le magad! Fogadjunk, hogy nem is nézel ki rosszul! :D

Zanador

Moha: egy apróság, és persze most figyelmen kivül hagyom a szituációk közötti különbségeket, de talán többet ér a sablonoknál: van két barátom, mindketten tipikus "nice guy" stilusúak (ha már ezt a szót használtuk.. kitartóak, hűségesek, stb), és éveket töltöttem sikertelenül azzal, hogy legalább egyszer rávegyem őket arra, hogy nem-et válaszoljanak, ha egy lány bármit kér tőlük (ált segitséget, mert közeledni valahogy nem akartak sokan hozzájuk). Úgy alakultak a dolgok, hogy mindkettőjüknek van barátnője, bő két és fél éve, szóval csak van rá mód..
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Zsiga

Quote from: Moha on 2006-12-27, 02:01:24
Quote from: Zsiga on 2006-12-27, 01:54:07Szerintem küldjetek egymásnak priviben képet, aztán hátha meglesz a második USTEAM-párocska. ;) Ha kéritek ingyen fotózok az esküvőtökön. :D
:lol: Faterom meg videózik majd, oké? Ha már úgyis ezzel foglalkozik. :P
Mellesleg kicsit messze vagyunk egymástól, de tényleg arianrhod, nem cserélünk képet? :D

Ja, és ki az első páros? Yakumo és Yaten?
Ha jól emlékszem Yaten már Yakumo hatására jött a fórumra, így ők nem számítanak. :) kisviragékra gondoltam egyébként.

Szemüvegért nálam is pluszpont jár. :)

arianrhod: Szar kifogás, mikor mehetek fotózni? :D

Moha

Quote from: Zanador on 2006-12-27, 02:08:19éveket töltöttem sikertelenül azzal, hogy legalább egyszer rávegyem őket arra, hogy nem-et válaszoljanak, ha egy lány bármit kér tőlük
Ennek most mi köze ahhoz, hogy összejöjjön egy kapcsolat? Bocsi, de nem értem.
Mellesleg én is ilyen vagyok, ha kér tőlem valami szivességet egy lány, igyekszem teljesíteni.
QuoteÚgy alakultak a dolgok, hogy mindkettőjüknek van barátnője, bő két és fél éve, szóval csak van rá mód..
Azt én is látom, hogy a magamfajtának is van esélye, hiszen egy hozzám hasonló barátom épp most jött össze egy lánnyal.
De amíg nekem is össze nem jön, addig ez sajnos sovány vígasz, max a reményt tudja fent tartani.

arianrhod

QuoteSzóval, arianrhod, a lényeg, hogy ne alacsonyírsd le magad! Fogadjunk, hogy nem is nézel ki rosszul!  :D
Oké miben fogadunk?Jelenleg munkanélkül vagyok minden jól jön :D

Quotearianrhod: Szar kifogás, mikor mehetek fotózni?  :D
Ha tollas szárnyak nőttek a hátamból talán akkor.Így lenne bennem vmi kuriózum :angyali:

Zanador

Quote from: Moha on 2006-12-27, 02:14:38
Ennek most mi köze ahhoz, hogy összejöjjön egy kapcsolat? Bocsi, de nem értem.
Mellesleg én is ilyen vagyok, ha kér tőlem valami szivességet egy lány, igyekszem teljesíteni.
A sikerükhöz semmi, egyszerűen csak ellenőrizni akartam, hogy helyesen látom-e a hasonlóságot köztetek..

QuoteAzt én is látom, hogy a magamfajtának is van esélye, hiszen egy hozzám hasonló barátom épp most jött össze egy lánnyal.
De amíg nekem is össze nem jön, addig ez sajnos sovány vígasz, max a reményt tudja fent tartani.
Nem vigasztalásképpen mondtam, ahhoz úgyse értek, inkább a remény végett, de ha továbbra is megvan, akkor vedd úgy, hogy nem is szóltam.

Btw fórumos párokból nem volt már több? Vagy csak mindig valaki hozta a párját ide bemutatni, és kész? (valahogy úgy emlékszem, hogy Shock-Saori óta nem is kevesen voltak itt kettesével, de lehet, hogy már megint csak az emlékeim hibásodtak meg)
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Zsiga

Quote from: arianrhod on 2006-12-27, 02:16:03
QuoteSzóval, arianrhod, a lényeg, hogy ne alacsonyírsd le magad! Fogadjunk, hogy nem is nézel ki rosszul!  :D
Oké miben fogadunk?Jelenleg munkanélkül vagyok minden jól jön :D

Quotearianrhod: Szar kifogás, mikor mehetek fotózni?  :D
Ha tollas szárnyak nőttek a hátamból talán akkor.Így lenne bennem vmi kuriózum :angyali:
Cserébe meghívlak egy kávéra meg egy sütire, munkanélkülinek az is jól jön nem? ;) (Látod Moha, mit meg nem teszek érted? Priviben jöhet hogy milyen névre kérjem a számlát a sütiről... :D)

Moha: Ez annyira nyálas volt hogy én kérek elnézést.  :muhahah:

Kazenokizu

Moha: a testbeszédről csak annyit, hogy én általában nagyon mosolygós vagyok, mindig mosolygok, még akkor is, ha nincs rá okom. Ami persze nem minden esetben jelent mást puszta szimpátiánál. Az apró figyelmességeket meg szintén lehet a szimpátia jeleként venni, csak nem kell nekik túl nagy jelentőséget tulajdonítani. Ne éld bele magad nagyon semmibe, mert az nem jó. Se neked, se a lánynak. Egyébként szerintem az sem rossz módszer, ha rákérdezel.

Egy szó, mint száz: fel a fejjel, lesz ez még jobb is! ;)

Selmo:
jobban belegondolva, igazad van. :smile:

Szemüveg-téma:
Én egyébként imádom a szemüvegemet: jól el tudok bújni mögé (legábbis azt az érzetet kelti), kevesebb látszik belőlem. Nem szeretek senkinek sem szemüveg nélkül a szemébe nézni.

És nálam is előny a szemüveg. :D

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Moha

Quote from: Kazenokizu on 2006-12-27, 02:31:50
Moha: a testbeszédről csak annyit, hogy én általában nagyon mosolygós vagyok, mindig mosolygok, még akkor is, ha nincs rá okom. Ami persze nem minden esetben jelent mást puszta szimpátiánál.
Hát, sok lánynál még ez sincs meg irántam.
QuoteNe éld bele magad nagyon semmibe, mert az nem jó.
Mondani könnyű, de mikor adódik egy ilyen helyzet, nem tudok máshogy gondolkodni...
QuoteEgyébként szerintem az sem rossz módszer, ha rákérdezel.
Mire gondolsz? "Bocsi, amúgy tetszem neked?" - vagy mi???

arianrhod

Quote from: Moha on 2006-12-27, 02:29:35
Quote from: Zsiga on 2006-12-27, 02:24:03Moha: Ez annyira nyálas volt hogy én kérek elnézést.  :muhahah:
Komolyan olyan szörnyű volt? Én poénnak szántam. Lehet, hogy ehhez sincs érzékem?! Lányok? Szerintetek is nyálas volt?
Talán inkább el is tüntetem...
Sztem nem nem volt nyálas bár én nem csípem az angyalokat...a tündérség jobban illik hozzám :Kiraly:
Quote from: Zsiga on 2006-12-27, 02:24:03
Cserébe meghívlak egy kávéra meg egy sütire, munkanélkülinek az is jól jön nem? ;) (Látod Moha, mit meg nem teszek érted? Priviben jöhet hogy milyen névre kérjem a számlát a sütiről... :D)
Ennyire szánalmasan nem vagyok lekenyerezhető+ nem szeretem a kávét és most volt karácsony..sütifóbiám van
:D

A szemüveg igaz,hogy nálam nem sorsdöntő de sokszor ad az illetőnek +pontot :)

Kazenokizu

Quote from: Moha on 2006-12-27, 02:35:51
Mire gondolsz? "Bocsi, amúgy tetszem neked?" - vagy mi???
Hát nem ennyire direkt módon, hanem kissé árnyaltabban azért rá lehet kérdezni.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Selmo

Quote from: Kazenokizu on 2006-12-27, 02:41:13
Quote from: Moha on 2006-12-27, 02:35:51
Mire gondolsz? "Bocsi, amúgy tetszem neked?" - vagy mi???
Hát nem ennyire direkt módon, hanem kissé árnyaltabban azért rá lehet kérdezni.
Ezt légyszíves példázd már el, mert ez engem is kezd érdekelni. ;)

A tökéletesség unalmas.

Zanador

No offense, de nem ebben a pillanatban lett tőlük megtagadva az esély a bizonyitásra? Miről volt szó az elmúlt 2 oldalon? :) (és igen, ha valaki le akar lőni, akkor szóljon, és megpróbálok csöndben maradni. :))
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

HVp213

Quote from: Zanador on 2006-12-27, 02:42:18
No offense, de nem ebben a pillanatban lett tőlük megtagadva az esély a bizonyitásra? Miről volt szó az elmúlt 2 oldalon? :) (és igen, ha valaki le akar lőni, akkor szóljon, és megpróbálok csöndben maradni. :))
asszem ez Tuss :)
vagy h irják... ^^
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Moha

Quote from: Selmo on 2006-12-27, 02:42:11
Quote from: Kazenokizu on 2006-12-27, 02:41:13
Quote from: Moha on 2006-12-27, 02:35:51
Mire gondolsz? "Bocsi, amúgy tetszem neked?" - vagy mi???
Hát nem ennyire direkt módon, hanem kissé árnyaltabban azért rá lehet kérdezni.
Ezt légyszíves példázd már el, mert ez engem is kezd érdekelni. ;)
Csatlakozok! Konkrét példák érdekelnének, nekem erre sajnos egy épkézláb ötletem sincs.
Sem azt nem tudom kideríteni, hogy érdeklem-e a lányt, sem azt, hogy esetleg van-e már valakije, max indirekt módon (iwiw rulez).

Zanador: milyen bizonyításra gondolsz?

Ja, angyalokat inkább törlöm.

Kazenokizu

Selmo & Moha: utálom a szituációs gyakorlatokat, mert nem sok közük van a valósághoz, éppen ezért nem írnék konkrét példákat. De mondjuk lehet terelni egy beszélgetés menetét úgy, hogy ne legyen nagyon átlátszó, de azért megtudja az ember a végén, hogy mire számíthat. Csak ügyesnek kell lenni. ;)
Azt meg végképp nem értem, hogy miért nem tudod kideríteni, hogy van-e már valakije. A szituációból adódóan lehet olyan kérdést feltenni, amiből kiderül. Az más kérdés, hogy a másik fél valószínűleg úgyis átlát majd a szitán, de szerintem nem gond az, ha már az elején megtudja, hogy mi a helyzet.

... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

.Attila

Moha: nem megyek én a tökéletesre, meg nem húzódom én vissza a kapcsolatoktól, egyszerűen ott tartok, hogy nincs senki. Ebbe most nem kell belemagyarázni semmit.
Ami engem bánt, hogy nem is jön senki. És itt most nem arról van szó, hogy én a sült galambra várok.

Zsiga: a MASH-t ismerem, pár részt láttam is belőle, meg a filmet is, de nem emlékszem már rá igazából. Gondolom amit mondtál, az onnan jön. Mindenesetre én maradok a lányoknál, csak most olyan semmilyen a helyzet.

Quote from: Kazenokizu on 2006-12-27, 02:57:49
Selmo & Moha: utálom a szituációs gyakorlatokat, mert nem sok közük van a valósághoz, éppen ezért nem írnék konkrét példákat. De mondjuk lehet terelni egy beszélgetés menetét úgy, hogy ne legyen nagyon átlátszó, de azért megtudja az ember a végén, hogy mire számíthat. Csak ügyesnek kell lenni. ;)
Azt meg végképp nem értem, hogy miért nem tudod kideríteni, hogy van-e már valakije. A szituációból adódóan lehet olyan kérdést feltenni, amiből kiderül. Az más kérdés, hogy a másik fél valószínűleg úgyis átlát majd a szitán, de szerintem nem gond az, ha már az elején megtudja, hogy mi a helyzet.

Ez mind úgy hangzik, hogy: "Ne mond meg neki egyenesen, hanem tegyél egyértelmű célzásokat." :)