Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Selmo

Kaze ez most olyan volt mint vaknak a piros szín: hát az olyan pirosas színű... :eek:

A tökéletesség unalmas.

Kazenokizu

Jól van na emberek, fáradok. (Tudom, hogy ez nem mentség...) De tényleg nem tudom jobban megfogalmazni: szerintem igenis rá lehet kérdezni. Ha nem kérdezni, akkor állítani miondenképp lehet valamit, amit aztán vagy megerősíti az illető, vagy cáfol. A gubanc ott van, ha nem mond igazat a kiszemelt.


... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Moha

Quote from: Kazenokizu on 2006-12-27, 02:57:49De mondjuk lehet terelni egy beszélgetés menetét úgy, hogy ne legyen nagyon átlátszó, de azért megtudja az ember a végén, hogy mire számíthat. Csak ügyesnek kell lenni. ;)
Quote from: Selmo on 2006-12-27, 03:01:33
Kaze ez most olyan volt mint vaknak a piros szín: hát az olyan pirosas színű... :eek:
Én is ezt akartam mondani. Ettől sajnos nem lettem okosabb.
Bocsi, de én az ilyen dolgokhoz nem értek. A beszélgetés irányítása a melóhelyen is gond, ez az egy valahogy nem megy. Nem jut eszembe semmi, amivel ki tudnám deríteni, hogy jó vagyok-e a lánynál, arra meg, hogy van-e valakije max. olyan nagyon átlátszó kérdéseim vannak, hogy "Haverokkal vagy inkább csak a barátoddal jársz szórakozni?"

De egyáltalán mi a frászért kell ezt köntörfalazni? A lényeg ugyanaz, nem? Ha engem egyenesen megkérdez valaki, hogy van-e barátnőm, megmondom, hogy nincs és kész. A lányoknál miért kell ezt kódoltan kérdezni?

Ja, mellesleg valaki adhatna egy man -- woman típusú encoder/decoder egységet. :P

Zanador

"A válaszom egy határozott talán."..
(ok, ma kötekszem, holnap bocsánatot kérek mindenkitől)
Ez mondjuk engem is érdekelt volna, mert én képes vagyok az "úgyis rájön, minek húzzam az időt, ha másra is felhasználhatom?" elvén tényleg megkérdezni azt, hogy ha egyáltalán lesz ebből valami, akkor mennyi ideig. (a nemleges választ meg tényként kezelem. ahogy lelkesedni se tudok igazán [pláne nem gyorsan], úgy elkeseredni se.)
Persze itt a fórumon nem igazán kivitelezhető a "játszuk el" módszer se, de aki tud valami konkrétabbat válaszolni, az kérem tegye meg (akár később, pihentebb állapotban is, nem sietek sehova).
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Moha

Quote from: Zanador on 2006-12-27, 03:22:13ahogy lelkesedni se tudok igazán [pláne nem gyorsan], úgy elkeseredni se.)
Nekem mindkettő elég könnyen és gyorsan megy...

Kazenokizu

Nem azt mondtam, hogy cicerói körmondatokat használj, hanem hogy ne szegezd egyből a lánynak a "Mikor fogunk járni, és meddig, már ha lesz belőle egyáltalán valami?" (by Zanador) kérdést.
Egyébként a barát témára szerintem simán rá lehet kérdezni mindenféle köntörfalazás nélkül is.

Mondjuk abban Mohának van igaza, hogy annak, aki nem az a cseverészős típus, biztos nehéz az ilyesmi.

Keressetek vmi jó kis "How to"-t, az amcsiknak manapság már mindenre van egy-két hautujuk, hátha találtok vmi használhatót. Jobbat nem tudok. ;)

Edit: na de én most már tényleg megyek, mert holnap korán kell kelnem. Jó éjt! :smile:


... mert boldogság nincsen, hiszen minden vágyad a megvalósulás pillanatában eltorzul, s inkább nyűg már, mint öröm. Ilyen az ember.

Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2006-12-26, 22:20:43
Csak míg ti a pár hetes kapcsolat során jöttök rá, hogy az illető nem megfelelő, az itteni szerencsétlenek nagy része (vagy az összes) már előre nemet mond (ki tudja, lehet, hogy ezért működőképes kapcsolatról mondanak le, mert ki se próbálják).
Sztem nem mi szoktunk nemet mondani ;)
Legfeljebb negatív reakciókat adunk azokra a bizonyos jelekre, ha érzékeljük.

Quote from: sirtomi on 2006-12-26, 22:59:46
Érdekes fősulin mikor csak a piázás volt és egy tapló köcsög voltam több szerencsém volt. Ebből arra következtetek, hogy nem szabad túl kedvesnek sem lenni, valahogy meg kell találni a közép utat. Mostanában ez idegesít nagyon :D
Erre én is rájöttem egy ideje. Túl rendes vagyok.
Sőt, a férfiak inkább pozitívan értékelik ezt, míg sok nő számára ez látszólag
közömbös vagy negatív tulajdonság  :3x3:

Quote from: Moha on 2006-12-26, 23:29:48
Most akkor mondjam azt, hogy június óta 16 lány küldött el egyértelműen a francba?! Ha pedig belevesszük a társkeresőn az összes lányt, azokat is, akik még válaszra sem méltattak, akkor összesen 50 csaj koptatott le.
Ja, és legutóbb buliban én legalább 6 lánynál próbálkoztam és mind elhajtott, húgom meg kapásból bepasizot...
Akkor most honnan legyen önbizalmam?
Legalább a kitartásod megvan hozzá :jee:

Quote from: Selmo on 2006-12-26, 23:44:16
Quote from: Moha on 2006-12-26, 23:11:30
Mindebből a lényeg, hogy max barátnak kellesz nekik. Esetleg lelki szemetesládának, akinek elmondhatják, hogy milyen szemét a fiújuk, hogy megint átverte őket meg stb. de eszük ágába sem lesz, hogy esetleg veled kezdjenek.
Igen, visszatérve a vitaindító posthoz, csak az jön ki, hogy a lányok egy rendes srácot keresnek, de a rendes srác csak barátnak kell, akinek elsírhatják, hogy nincs egy rendes srác sem, aztán rohannak a következő bunkóhoz. :ejj:
QFT!

Quote from: Kazenokizu on 2006-12-26, 23:58:04
Szerintem elég sok oka lehet annak, hogy miért csinálják. Kinél mi. Akiket én ismerek, azoknál nagyjából ezek a variációk: 1 2 3 4 5
:3x3: Akkor nem csak néhányan férfiak látjuk így a nőtársadalom jelentős részét...

Quote from: Zsiga on 2006-12-27, 00:45:54
Igazából elképzelésem sincs hogy milyen zseniális dumát kéne leosztani ilyen helyzetben egy csajnak hogy ne koptasson le reflexből.
A társkeresőktől meg főleg kiráz a hideg, szerintem ez valahogy olyan mintha kiraknám magam a teszkóban a selejtes-akciós áruk polcára...
Hmm... asszem erre van egy jó duma, de élesben még nem próbáltam ki:
"Relax, bébi, relax. Merrelax?" :lul:
Második:  :tezsvir:

Quote from: Moha on 2006-12-27, 00:52:32
Én elég hamar megkedvelek valakit, az igaz, de a szerelemhez idő kell.
Csak én érzem úgy, hogy szezon-fazon kavar van itt, és egyesek a szerelmet
és a szeretetet kissé keverik?

Quote from: arianrhod on 2006-12-27, 01:48:29
Kéne vmi jóféle szerencsétlenség elleni 1000 faktoros krém..hátha az bejön..
Várj, beizzítom a Morrowindet és keverek Greater Potion of Luck-ot :D :haha:

Quote from: Moha on 2006-12-27, 01:55:30
Én pl hajlamos vagyok egy lánytól bármilyen apró gesztust (egy mosoly, egy apró figyelmesség) úgy értelmezni, hogy a lány kedvel és elkezdek reménykedni.
Öreg hiba. Egy mosoly nem sokat jelent. Az ilyen társalgási alapelem szinte.
Találkoztam már olyan lánnyal is, aki tudom, hogy kedvelt, de sosem
mosolygott rám.
A túlbuzgás se hoz sok babért sztsz.

Quote from: .Attila on 2006-12-27, 02:59:52
Ez mind úgy hangzik, hogy: "Ne mond meg neki egyenesen, hanem tegyél egyértelmű célzásokat." :)
Mit akarsz, "nőből van"  :angyali:

Quote from: Moha on 2006-12-27, 03:19:56
De egyáltalán mi a frászért kell ezt köntörfalazni? A lényeg ugyanaz, nem?

Ja, mellesleg valaki adhatna egy man -- woman típusú encoder/decoder egységet. :P
Jujj, erről az a vicc jutott eszembe bizonyos nőtípusokról, hogy:
"Srác diszkóban leszólítja a lányt:
- Szia, hogy hívnak?
- Meg hát"...

Ha találsz, kérj nekem is egyet :hehe:

Na most már alaposan agyonbarmoltam a témát az agymenéseimmel :D

Zsiga

Én soha életemben nem kérdeztem még meg lánytól hogy van-e barátja, el szokták mondani maguktól is. Mellesleg szerintem jobb is ha nem tudod, mert az hogy éppen akkor még van barátja az nem jelenti azt hogy esetleg még másnap is meglesz neki... ;)

K_T: QFT mit jelent? Quite Fuckin' True? :)
Quote from: K_T"Relax, bébi, relax. Merrelax?"
ROFLMAO

Egy .wmn codec nekem is jöhet. :)

.Attila: Igen, a MASH filmben volt, Painless, a sereg köztudottan legnagyobb farkú fogorvosa szenvedett ebben a szörnyű betegségben. :D

.Attila

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-27, 03:38:57
Quote from: .Attila on 2006-12-26, 22:20:43
Csak míg ti a pár hetes kapcsolat során jöttök rá, hogy az illető nem megfelelő, az itteni szerencsétlenek nagy része (vagy az összes) már előre nemet mond (ki tudja, lehet, hogy ezért működőképes kapcsolatról mondanak le, mert ki se próbálják).
Sztem nem mi szoktunk nemet mondani ;)
Legfeljebb negatív reakciókat adunk azokra a bizonyos jelekre, ha érzékeljük.

Nem is úgy ment a dolog, hogy a hölgyemény odajött hozzám, és megmondta, aztán én elküldtem.
Egyik barátomnak említettem, hogy az az érzésem, az a lány talán akar vmit tőlem. Aztán barátom közölte velem, hogy a lány nem állna el a lehetőségtől. Na erre mondtam én nemet.

sirtomi

Zsiga a pasikról direkt csinálsz szar képeket? :D

Szerintem hülyeség megkérdezni, hogy van-e barátja a csajnak. Ha nem akar tőled semmit, akkor úgyis elmondja. De lehet hogy szimpi vagy neki és egyszercsak volt barát nincs barát és teleszel az újabb áldozat  :haha:
Mondjuk nem is vagyok az a cseverészős fajta, nem is tudom úgy terelni egy beszélgetés menetét, hogy az nekem kedvező legyen. Lesz ami lesz és kész, a lényeg hogy jól érezze magát a nő, persze velem :)

.Attila

Quote from: sirtomi on 2006-12-27, 12:50:09
és egyszercsak volt barát nincs barát és teleszel az újabb áldozat  :haha:

Nekem aggályaim vannak az ilyen lányokkal kapcsolatban.

Moha

Quote from: Kazenokizu on 2006-12-27, 03:30:55Keressetek vmi jó kis "How to"-t
Ilyesmire gondolsz? :P
Mellesleg megvan a "Hogyan csípjünk fel csajokat" c. könyv már vagy 8 éve, de eddig nem sokat segített. :haha:

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-27, 03:38:57Erre én is rájöttem egy ideje. Túl rendes vagyok.
Sőt, a férfiak inkább pozitívan értékelik ezt, míg sok nő számára ez látszólag
közömbös vagy negatív tulajdonság  :3x3:
Igen, sajons én is így vettem észre. :(

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-27, 03:38:57
Csak én érzem úgy, hogy szezon-fazon kavar van itt, és egyesek a szerelmet
és a szeretetet kissé keverik?
Ezt miből gondolod? Nem azt mondtam, hogy kapásból belezúgok a csajba, hanem hogy hamar meg tudok kedvelni valakit.

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-27, 03:38:57A túlbuzgás se hoz sok babért sztsz.
Vettem észre.

Quote from: Zsiga on 2006-12-27, 09:45:48K_T: QFT mit jelent? Quite Fuckin' True? :)
Quoted For Truth. :) Ezek szerinint nem szoktál 4chan-t olvasni. :P
Quote from: sirtomi on 2006-12-27, 12:50:09Szerintem hülyeség megkérdezni, hogy van-e barátja a csajnak. Ha nem akar tőled semmit, akkor úgyis elmondja.
Hát, általában meg szokták érzni, ha bejönnek a pasinak és akkor kibökik, hogy már foglaltak. Onnantól meg ugye megette a fene az egészet.
Legalább is én biztos nem hajtok rá egy lányra, ha tudom, hogy van kapcsolata. Egyrészt mert nem akarok senkit elvenni senkitől, másrészt mert ha megvan a barátjával, akkor engem kimondottan utálni fog, ha megpróbálom elhódítani.

sirtomi

Quote from: .Attila on 2006-12-27, 12:52:36
Quote from: sirtomi on 2006-12-27, 12:50:09
és egyszercsak volt barát nincs barát és teleszel az újabb áldozat  :haha:

Nekem aggályaim vannak az ilyen lányokkal kapcsolatban.
Előfordulhat hogy benned megtalálta az igazit, de lehet hogy tényleg csak a következő áldozat leszel :)

.Attila

Quote from: Ymir on 2006-12-27, 12:55:09
Hölgyeim, Uraim: tessék mosolyogni! Nekem eddig ez sokszor bejött, hogy a mosoly miatt szeretettek volna ismerkedni, holott nem vagyok kifejezetten az a bájoló típus.

Eto... megkérdezhetem milyen nemű vagy? :)

Zanador

Jah, .Attila kérdése jogos. :) Másrészt szerintem ez sem egy univerzális recept, nekem pl olyan mosolyom van, hogy bárki meglátja, elrejti előlem a konyhakést...
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

Member

Moha, kitartás, már annyi embert átfésültél, hogy be kell jönnie a "100 közül 1 normális" aránynak. Ha jól számolom ugye minden 2. héten próbálkoztál, akkor viszont van benned bátorság, mert nekem 1,5 hónap csak az, hogy rákérdezzek. :jee:

Szerintem én jobban teszem, ha nem mosolygok. :) És Ymir-nek sem hiszek, amíg nem küld be egy vigyori képet. :ejnye:

Moha

Quote from: Member on 2006-12-27, 13:23:18Ha jól számolom ugye minden 2. héten próbálkoztál, akkor viszont van benned bátorság, mert nekem 1,5 hónap csak az, hogy rákérdezzek. :jee:
Szerintem fölösleges húzni az időt ilyen szempontból. Ha foglalt a lány és/vagy nincs nála esélyem, jobb ha az elején derül ki. Egyszerre csak egy lányra tudok koncentrálni, még ha jelölt akad több is.
Azért az arány szerintem közel sem 100:1 szerintem jóval kevesebb... De ha hónapokat foglalkozék olyannak, aki tutira nem jön be, akkor sose érném el a megfelelő arányt.
Bár, mint mondtam, sajnos a nagy számok törvénye is befuccsolni látszik.

arianrhod

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-27, 03:38:57
Quote from: arianrhod on 2006-12-27, 01:48:29
Kéne vmi jóféle szerencsétlenség elleni 1000 faktoros krém..hátha az bejön..
Várj, beizzítom a Morrowindet és keverek Greater Potion of Luck-ot :D :haha:
Helyes.Akkor már most érdeklődöm mennyi  is lenne egy tubus ebből a csodából :D

Quote from: Ymir on 2006-12-27, 12:55:09
Hölgyeim, Uraim: tessék mosolyogni! Nekem eddig ez sokszor bejött, hogy a mosoly miatt szeretettek volna ismerkedni, holott nem vagyok kifejezetten az a bájoló típus.
Én egy elég vidám természetű egyed vagyok de a sok mosolygás után néha úgy érzem a másik ferde szemmel néz rám,hogy nincs é véletlenül nálam valami korós elváltozás  :D  Én meg hagyom had rágja a sötét gondolat :Kiraly:

kikuchiyo

Közkívánatra: HOW-2 MEET WOMEN

Olyan hasznos tanácsok vannak benne, mint pl az, hogy a nők hajlamosak vonzódni mindenféle ezoterikus teória, mint pl. asztrológia, életenergia, kristálygyógyítás stb., és ezekről a nézeteikről szívesen cserélnek eszmét. És a mi zseniális férfiagyunk hiába tudja jobban, hogy mindez racionális nézőpontból értelmetlenségnek számít, ezt nem szerencsés a célba vett nőnemű egyedek tudtára hozni, inkább rájuk kell hagyni.

(Mielőtt furcsán néznétek rám, bash scriptek írásához kerestem útmutatót pár éve, találtam is egy egész jót, és annak a szerzője írta ezt a fentit is.
Másfelől eszembe jut az NHK ni youkosou!-ból az a jelenet, amikor megkérdezik a szerencsétlen otakut, aki a szobájából sem képes kijönni, hogy de hát nem olvasott életmódjavító könyveket? De igen, vagy kétszázat, felelte, sőt, akár maga is írhatna egyet, csakhogy a valóságba átültetni ezeknek a tanácsait messze nem olyan egyszerű, mint ahogy az le van írva.)
Failure is the default option

Selmo

Erre csak annyit jegyeznék meg, hogy általában meg szoktam kérdezni az illető csillagjegyét, amit - hosszabb-rövidebb idő alatt - el is árulnak, de 10-ből 7 rögtön hozzáteszi, hogy nem hisz benne. :rolleyes:

A tökéletesség unalmas.

Moha

Igen, de az, hogy egy nő mit akar illetve mit gondol, hogy akar teljesen különböző dolog.
Lehet, hogy azt mondja, hogy nem hisz benne, de közben meg full babonás. És lehet, hogy azt hiszi, tudja mit akar, közben meg fogalma sincs róla.

Selmo

Tudod, innentől kezdve meg meg is érdemli, ha kéket mond, de közben pirosra vágyik, akkor ne lepődjön meg, hogy kéket fog kapni. És ha ezek után nekem esik, hogy neki piros kell, akkor meg azon se lepődjön meg, hogy elhajtom a francba.

A tökéletesség unalmas.

kikuchiyo

"My favourite color is blue. No! Yel... AAAaaa..."
Failure is the default option

Member

Szerintem nők között is vannak racionálisak (vagy legalábbis akik annak hiszik magukat :__devil: ), ne tessék sztereotipizálni, kérem szépen. ;) Ellenben az igaz, hogy ritka az olyan, akinek egyetlen egy kanji sem lelhető fel a szobájában.

MOHA: Egyszerre csak egyre tudok koncentrálni én is, bár szerintem ezt sejtetted :D, de legalább te tudod, hol kell feladni. :redface:

.Attila

Quote from: Member on 2006-12-28, 12:42:00
Ellenben az igaz, hogy ritka az olyan, akinek egyetlen egy kanji sem lelhető fel a szobájában.

Ha engem kérdezne meg vki, volna egy javaslatom, hogy mit tegyen ki a falára:

性交

:)

Member

Akkor most mesélje el, főnök, mert mintha nem szerepelne abban a 10-ben, amit még felismerek. :ejnye:

Uuupsss, Google képnézegető segített, inkább ne árult el. :)


Kuroi Tenshi

Quote from: .Attila on 2006-12-28, 14:08:11
Az illúzióim!

http://www.bkgirls.net/
omg lolz mo4r! pass plz!!! im so gonna 4chan this :rolleyes:
"celebrating love between women and girls", "women who are attracted to
pre-teen and adolescent girls."... öhm... ez nem pedofília? :rolleyes:

.Attila


Nakedape

hmm elég széléről indítjátok az "ellenkező nem megértését".... :ejnye:
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution