Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Kvikveg

WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo


A tökéletesség unalmas.

arianrhod

Hmmm...remekül zárom ezt az évet.Az ellenkező nem nagy sírás-rívására nem metakomunikáltam hanem elmondtam ami szívecskémet nyomta egy számomra igen kedves egyednek...Válaszra meg eleddig nem méltattak.Úgyhogy ha nem haragszotok inkább maradok metaellenség :D

Zsiga

Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 18:59:48
Hmmm...remekül zárom ezt az évet.Az ellenkező nem nagy sírás-rívására nem metakomunikáltam hanem elmondtam ami szívecskémet nyomta egy számomra igen kedves egyednek...Válaszra meg eleddig nem méltattak.Úgyhogy ha nem haragszotok inkább maradok metaellenség :D
Lehet hogy az meg sok volt és elriasztottad. (Ti nők is gyakran épp ilyenek vagytok, addig érdeklődtök amíg nem szereztétek meg az áldozatot, amint észreveszitek hogy megvan onnantól már nem pálya mert nem elég izgalmas...) Meg kell (meg lehet... ;)) találni a középutat, ami még célzás, de igen nehezen félreérthető fajta... :D

Member

De örülnék, ha ismerném a "megvan, már nem izgi" érzést... :rolleyes:

arianrhod

Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 19:48:58
Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 18:59:48
Hmmm...remekül zárom ezt az évet.Az ellenkező nem nagy sírás-rívására nem metakomunikáltam hanem elmondtam ami szívecskémet nyomta egy számomra igen kedves egyednek...Válaszra meg eleddig nem méltattak.Úgyhogy ha nem haragszotok inkább maradok metaellenség :D
Lehet hogy az meg sok volt és elriasztottad.
Jaham..persze...én aki életében először csinált ilyet és helyette is inkább fejbelőtte volna magát.Ha érzelmekről van szó nemigen jár a cserfes pici szám. :angyali:

Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 19:48:58
Ti nők is gyakran épp ilyenek vagytok, addig érdeklődtök amíg nem szereztétek meg az áldozatot, amint észreveszitek hogy megvan onnantól már nem pálya mert nem elég izgalmas...) Meg kell (meg lehet... ;)) találni a középutat, ami még célzás, de igen nehezen félreérthető fajta... :D
Tudod az első mondatodban szereplő női fajtát legyszívesebben lelőném :D meg nem is tudom milyen ha meg van az áldozat  :redface:  Na meg férfi szemmel tessék nekem regélni erről a szép arany középútról...

Edit előző postomhoz:pont most kaptam választ...elküldve nem lettem de kebelre se ölelve...hmmm és még mi nők vagyunk problémásak...

Dreamcleaver

Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 20:51:54
Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 19:48:58
Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 18:59:48
Hmmm...remekül zárom ezt az évet.Az ellenkező nem nagy sírás-rívására nem metakomunikáltam hanem elmondtam ami szívecskémet nyomta egy számomra igen kedves egyednek...Válaszra meg eleddig nem méltattak.Úgyhogy ha nem haragszotok inkább maradok metaellenség :D
Lehet hogy az meg sok volt és elriasztottad.
Jaham..persze...én aki életében először csinált ilyet és helyette is inkább fejbelőtte volna magát.Ha érzelmekről van szó nemigen jár a cserfes pici szám. :angyali:

Most elképzeltem amint  hátulról megráncigáltad az illető kabátját és mikor megfordult lesütött szemmel, piruló arccal, hátul görcsösen összekulcsolt kezekkel, miközben az egyik lábadat magad előtt idegesen lengeted, halk és meg meg szakadó szavakkal kinyögöd:
"Ano...ano...watashi wa...anata...su...suki desu..." Kawaiiiiii!  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 20:51:54
helyette is inkább fejbelőtte volna magát.Ha érzelmekről van szó nemigen jár a cserfes pici szám. :angyali:
Jól van, akkor nem csak a férfiakat sújtja ez  :lazza:

Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 20:51:54
hmmm és még mi nők vagyunk problémásak...
Még szép :hehe:

Az, hogy miért reagált úgy, ahogy, sok dologtól függ.
Kezdve a tálalásnál; a kettőtök eddigi viszonyánál; de leginkább az ő elképzeléseinél.

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-29, 21:07:07
Kawaiiiiii!  :rotfl:
Sou desu!! De még mennyire! ^_^

Zsiga

Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 20:51:54
Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 19:48:58
Ti nők is gyakran épp ilyenek vagytok, addig érdeklődtök amíg nem szereztétek meg az áldozatot, amint észreveszitek hogy megvan onnantól már nem pálya mert nem elég izgalmas...) Meg kell (meg lehet... ;)) találni a középutat, ami még célzás, de igen nehezen félreérthető fajta... :D
Tudod az első mondatodban szereplő női fajtát legyszívesebben lelőném :D meg nem is tudom milyen ha meg van az áldozat  :redface:  Na meg férfi szemmel tessék nekem regélni erről a szép arany középútról...
Ez a szép arany középút olyan, hogy nem mondod meg neki kerek perec hogy tetszik neked és szeretnél a barátnője lenni (ebben az esetben nem követendő példák az animék, nem igazán szokott működni a valóságban ez a szerelmetvallós dolog), csak igyekszel valahogy "egész véletlenül" (de minél átlátszóbban) mindig összefutni vele, állandóan mosolyogni, elhívni meginni valamit, meg moziba (romantikus vagy horrorfilmre ;)), meg ilyesmik. És soha, még véletlenül se beszélgess egy sráccal más férfiakról ("Jajj ez a XY milyen jó pasi" és társai...).
Szóval kell egy kis időt hagyni hogy jobban megismerjétek egymást, aztán utána ha nagyon félénk a srác de látszik rajta hogy ő is szeretne valamit (márpedig látszik, ha te nem is veszed észre, a barátnőid észre fogják és majd szólnak ;)) akkor lehet kezdeményezni. De ne szóban, attól csak mégjobban megijed és tuti elhajt.
Szóval ez egy viszonylag hosszú folyamat a tapasztalataim szerint, ezért nem tartom jó ötletnek azt amit Moha írt korábban, hogy még a legelején derüljön ki hogy érdekled-e a másikat vagy nem. Mert akkor jó eséllyen nemet mond, míg pár hét alatt ilyen aljas kis módszerekkel (mondjuk amiket felsorolok azok alapvetően a férfiak ezköztárába tartoznak, de megvan ennek a női változata is) mint pl. udvariasság, figyelmesség, néha egy apró ajándék (mindenképp valami személyes, valami közös emlékhez kapcsolható) vagy egy szál virág (de ne vörös rózsa mert azt sokan nyomulásnak veszik) egész komoly vonzalmat ki lehet építeni az áldozatban irányodba úgy hogy észre sem veszi.

arianrhod

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-29, 21:31:28
Az, hogy miért reagált úgy, ahogy, sok dologtól függ.
Kezdve a tálalásnál; a kettőtök eddigi viszonyánál; de leginkább az ő elképzeléseinél.
És még merik azt mondani,hogy mindig a nőn múlik és a nő választ... :__devil:

Zsiga köszi a tippeket de nekem így olyan mintha felcserélődtek volna a szerepek.Én a magam részéről még  mindig úgy vagyok,hogy a férfi legyen a fő kezdeményező.Amúgy én nem vagyok leróhanós tipus eddig asszem 1x még általánosban mondtam el egy srácnak hogy igaz az a pletyka miszerint bele vagyok esve :D DE voltam vagy 10éves.
Amúgy meg ha az időt veszem az illetőt ismerem majdnem erős 2 hónapja...és hogy megmondom neki hogy nagyon kedvelem sztem még nem lerohanás.Legalábbis nagyon remélem...


Moha

Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 21:36:37nem tartom jó ötletnek azt amit Moha írt korábban, hogy még a legelején derüljön ki hogy érdekled-e a másikat vagy nem. Mert akkor jó eséllyen nemet mond, míg pár hét alatt ilyen aljas kis módszerekkel (mondjuk amiket felsorolok azok alapvetően a férfiak ezköztárába tartoznak, de megvan ennek a női változata is) mint pl. udvariasság, figyelmesség, néha egy apró ajándék (mindenképp valami személyes, valami közös emlékhez kapcsolható) vagy egy szál virág (de ne vörös rózsa mert azt sokan nyomulásnak veszik) egész komoly vonzalmat ki lehet építeni az áldozatban irányodba úgy hogy észre sem veszi.
Hmm... ha ennyire profi vagy a témában, veszek tőled néhány órát! :haha:
Érdekes módon nekem ezek a módszerek nem jönnek be. Kedves vagyok a lányokkal, segítőkész meg minden, mégsem kellek nekik. Azon kívül ha az elején nem vagyok neki szimpatikus valami miatt, aligha fog egyáltalán beszélgetni velem, vagy legalább is fél perc és elmegy másfelé.
Ez a puhítgatós módszer csak annak jön be, aki 10 lányból legalább kettőnek tetszik...
Nekem eddig összesen 1 lány volt, akinek tetszettem és 3 másik, akiknek talán tetszettem. És nem tudom, hányszáz lány közül...
Szóval Zsiga: Taníts!!!

Zsiga

Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 21:48:09
Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-29, 21:31:28
Az, hogy miért reagált úgy, ahogy, sok dologtól függ.
Kezdve a tálalásnál; a kettőtök eddigi viszonyánál; de leginkább az ő elképzeléseinél.
És még merik azt mondani,hogy mindig a nőn múlik és a nő választ... :__devil:

Zsiga köszi a tippeket de nekem így olyan mintha felcserélődtek volna a szerepek.Én a magam részéről még  mindig úgy vagyok,hogy a férfi legyen a fő kezdeményező.Amúgy én nem vagyok leróhanós tipus eddig asszem 1x még általánosban mondtam el egy srácnak hogy igaz az a pletyka miszerint bele vagyok esve :D DE voltam vagy 10éves.
Amúgy meg ha az időt veszem az illetőt ismerem majdnem erős 2 hónapja...és hogy megmondom neki hogy nagyon kedvelem sztem még nem lerohanás.Legalábbis nagyon remélem...
Igaz amit írsz, de te kérdezted hogy férfiszemmel hogy néz ki az arany középút, én csak leírtam hogy mi az amit én speciel szoktam szeretni. :) Pl. a mostani offtopicos siránkozásomról jut eszembe, ha nekem egyszer egy lány kötne egy sálat szerintem ott helyben megkérném a kezét. :D

Moha: Belőled szerintem az a kis egészséges bunkóság és flegmaság hiányzik amit általában szeretnek a csajok, persze csak mértékkel. ;)
Egyébként meg bár nem láttalak még, de nem hiszem hogy ilyen kevés lánynak tetsze(tté)l, szerintem inkább csak nem veszed észre, bár a fene tudja lehet igazad van, nem ismerlek.

Kuroi Tenshi

Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 21:48:09
És még merik azt mondani,hogy mindig a nőn múlik és a nő választ... :__devil:

Zsiga köszi a tippeket de nekem így olyan mintha felcserélődtek volna a szerepek.
Én sose mondtam ilyet  :angyali:

Kicsit... a virág már enyhén nálam is kiverte a biztosítékot :haha:  :lul:

Quote from: Moha on 2006-12-29, 21:56:58
Hmm... ha ennyire profi vagy a témában, veszek tőled néhány órát! :haha:
"Óccsóé' a Rolekszet!" :haha:

Valahogy nekem se műxik túl gyakran ez, amit Zsiga írt :o

Kvikveg

Szerintem kerjetek kolcson Zsiga fejet azzal a szep szoke hajaval, es maris javulast fogtok erezni. XD
Salkotes... hmmm... hol is hagytam a kototuimet... remelem nem valami hullaban... mmm...  :D
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Moha

Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 22:06:06Moha: Belőled szerintem az a kis egészséges bunkóság és flegmaság hiányzik amit általában szeretnek a csajok, persze csak mértékkel. ;)
Hmm... lehet, hogy igazad van... Faterom full bunkó, mégis elég jó nőt tudott szerezni. :D:D:D
Amúgy igazad van, én nem tudok bunkó lenni a csajokkal. Egyszerűen nem vagyok olyan személyiség.
QuoteEgyébként meg bár nem láttalak még, de nem hiszem hogy ilyen kevés lánynak tetsze(tté)l, szerintem inkább csak nem veszed észre, bár a fene tudja lehet igazad van, nem ismerlek.
Van fent pár képem a galériában. :haha:
Mellesleg nem tudom. Azt már sok lánytól hallottam, hogy aranyos vagyok, meg kedves, meg jószívő. De azt, hogy jól nézek ki, még nem nagyon. Aztán a volt barátnőmnek azért csak tetszettem (remélem), azon kívül még 3 olyan esetet tudok, amikor úgy tűnt, hogy tetszem a lánynak. Egyébként semmi érdeklődés. Lehet, hogy csak sosem voltam a megfelelő időben a megfelelő helyen, ki tudja. Az is lehet, hogy van bennem valami, ami taszítja a nőket. Az viszont tény, hogy ha beszélgetnek is velem a lányok, semmi jelét nem látom, hogy bármelyiknek is tetszenék.

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-29, 22:09:11
Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 21:48:09
És még merik azt mondani,hogy mindig a nőn múlik és a nő választ... :__devil:

Zsiga köszi a tippeket de nekem így olyan mintha felcserélődtek volna a szerepek.
Én sose mondtam ilyet  :angyali:

Kicsit... a virág már enyhén nálam is kiverte a biztosítékot :haha:  :lul:
Olvasd el mégegyszer, amiket példának írtam azok a mi fegyvereink, a csajoknál ilyen pl. egy finom parfüm, egy jó alaposan kivágott felső, egy kölcsönadott matekházi, stb.

Kviki: Nem szőke, VILÁGOSBARNAAAAAAAAAAAAA!!!11!1!!!  :lol:

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 22:17:14
Kviki: Nem szőke, VILÁGOSBARNAAAAAAAAAAAAA!!!11!1!!!  :lol:

Ezt már nem mosod le magadról, Britney...   :muhahah:
Failure is the default option

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 22:17:14
...
Kviki: Nem szőke, VILÁGOSBARNAAAAAAAAAAAAA!!!11!1!!!  :lol:
Perszepersze...  :lol:

Amugy tenyleg. Nagyot lendit a jo tartas, a jo frizura, a normalis ruhak, stb. Egyik evfolyamtarsam kb olyan hajjal rohangalt, mint Faludy, csak barna kiadasban es ugy nezett ki, mint egy osember. Remes volt. Amugy tok jofej. Amikor levagatta rovidre, nagysagrendekkel jobban nezett ki. Nagyon sokat szamit az elso benyomas. Nem feltetlenul az adoniszi kinezet, de az osszeszedettseg. Meg amikor latszik, hogy odabent vilagit valami, nem csak a szilvalekvar uszkal ide-oda.

Magan tapasztalatom: baromi szivesen vagatnam a hajamat tusire megint, de elkepzelem, hogy a leendo munkaadom meglat... ehh... :eek: szoval inkabb folytatom a remenytelen kuzdelmet. XD
Massal is kene kuzdenem, de arra nem birom raszanni magam.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

kikuchiyo

Quote from: Kvikveg on 2006-12-29, 22:27:54
Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 22:17:14
...
Kviki: Nem szőke, VILÁGOSBARNAAAAAAAAAAAAA!!!11!1!!!  :lol:
Perszepersze...  :lol:

Amugy tenyleg. Nagyot lendit a jo tartas, a jo frizura, a normalis ruhak, stb. Egyik evfolyamtarsam kb olyan hajjal rohangalt, mint Faludy, csak barna kiadasban es ugy nezett ki, mint egy osember. Remes volt. Amugy tok jofej. Amikor levagatta rovidre, nagysagrendekkel jobban nezett ki. Nagyon sokat szamit az elso benyomas. Nem feltetlenul az adoniszi kinezet, de az osszeszedettseg. Meg amikor latszik, hogy odabent vilagit valami, nem csak a szilvalekvar uszkal ide-oda.

Nagyon igaz. És mivel én kb. így nézek ki, kitalálható, mennyire vonzódnak hozzám a nők.
Failure is the default option

Moha

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-29, 22:42:13Nagyon igaz. És mivel én kb. így nézek ki, kitalálható, mennyire vonzódnak hozzám a nők.
:lol: Így világít a szemed? :D
Mellesleg jó cuccok és tartás... Lehet benne valami, de pl. unokanővérem segítségét kérve felújítottam a ruhatáramat, tényleg sikerült jó cuccokat szerezni és továbbra is semmi.
Alapvetően még csak nem is nézek ki rosszul (szerintem). A hajamon gondolkodom, mert lehet, hogy le fogom vágatni félhosszúra. Egyrészt talán úgy jobban néz ki, másrészt a mostani hosszával már elég nehezen kezelhető. Egy viszont tuti, full rövidre nem fogom vágatni, mert egyrészt úgy nem néz ki olyan jól (szerintem) másrészt úgy sem volt több szerencsém a nőkkel.

Zsiga

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-29, 22:24:33
Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 22:17:14
Kviki: Nem szőke, VILÁGOSBARNAAAAAAAAAAAAA!!!11!1!!!  :lol:

Ezt már nem mosod le magadról, Britney...   :muhahah:
Nem, Britney nem, soha...  :lul:

Member

Te még nem láttál engem akkor rövid hajjal, úgy elég sokan meg is jegyezték, hogy (idézzem) "Milyen kib*****t ocsmány" vagyok, jelen állapotomban viszont még nem kötött ezért belém senki (pedig a frufrum már eléggé ronda kezd lenni :/).

Kuroi Tenshi

#922
Quote from: Kvikveg on 2006-12-29, 22:27:54
Amugy tenyleg. Nagyot lendit a jo tartas, a jo frizura, a normalis ruhak, stb. Egyik evfolyamtarsam kb olyan hajjal rohangalt, mint Faludy, csak barna kiadasban es ugy nezett ki, mint egy osember. Remes volt. Amugy tok jofej. Amikor levagatta rovidre, nagysagrendekkel jobban nezett ki.
[punk]Ya tellin' me to get a haircut?
And stop wearing band tshirts?
No f***ing way!
[/punk]:D
*sóhaj* bár jobban szeretem hosszan a hajam, sajna eléggé töredezik...
a rövid meg nem én vagyok. Jól állna valszeg (elnézve régi képeim), de ...

Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 22:52:24
Nem, Britney nem, soha...  :lul:
Bridget? :3x3:

Darkstar

Minden némi megszokást igényel. Pl nekem a full fehér frizurámtól szüleim először elájultak, de egy nap után már közel sem tartottak olyan vészesnek (ami persze nem akadályozta meg őket abban, hogy visszafestessék...)
A hajam egyébkánt épp növesztés alatt áll, de még nem elég hosszú, hogy meg tudjam olyanra csinálni, amilyenre akarom (ph34r mai emo hairstyle :D), ugyhogy semmit nem tudok vele kezdeni, egyszerűen szörnyű. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Member

Nekem meg felgyűri a nem létező gallérom, bekötni meg nem akarom... :/
(Ma Araki megnézte, hogy milyen lenne Ururi-san felkötve, de a röhögéséből kiindulva nem mertem tükörbe nézni :D)

Kvikveg

Quote from: Darkstar on 2006-12-29, 22:56:29
Minden némi megszokást igényel. Pl nekem a full fehér frizurámtól szüleim először elájultak, de egy nap után már közel sem tartottak olyan vészesnek (ami persze nem akadályozta meg őket abban, hogy visszafestessék...)
A hajam egyébkánt épp növesztés alatt áll, de még nem elég hosszú, hogy meg tudjam olyanra csinálni, amilyenre akarom (ph34r mai emo hairstyle :D), ugyhogy semmit nem tudok vele kezdeni, egyszerűen szörnyű. :D
Full feher? Fenykepet de azonnal.
Az, hogy kesobb semmit sem szoltak, nem jelent semmit. Nekem a 3cm-s rovid kek hajamra se szolt senki semmi kulonoset. Neha meg elso sokk volt, de utana nix.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Darkstar

Quote from: Kvikveg on 2006-12-29, 23:03:09
Full feher? Fenykepet de azonnal.
Az, hogy kesobb semmit sem szoltak, nem jelent semmit. Nekem a 3cm-s rovid kek hajamra se szolt senki semmi kulonoset. Neha meg elso sokk volt, de utana nix.
Nem. ^^ Csak egy sz*r mobilos kép van róla és a hugomnak megtiltottam, hogy bármikor publikálja. :D
Nem nem szóltak semmit, hanem azt mondták, hogy végülis nem volt annyira szörnyű, másoknak meg még tetszett is. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Meg kell ismerni a másikat ez tény, az első benyomás sokat számít, de még negatívból is kialakulhat valami. Igen, saját tapasztalat. :) De az is tény, hogy a mai világban, ahol lehet válogatni a jólöltözött pénzes emberek között, bizony válogatni fognak és elsőnek közöttük fognak.

A tökéletesség unalmas.

Kvikveg

Quote from: Selmo on 2006-12-29, 23:18:12
Meg kell ismerni a másikat ez tény, az első benyomás sokat számít, de még negatívból is kialakulhat valami. Igen, saját tapasztalat. :) De az is tény, hogy a mai világban, ahol lehet válogatni a jólöltözött pénzes emberek között, bizony válogatni fognak és elsőnek közöttük fognak.
Aztan hosszabb tavon lehet, hogy pechuk lesz. Benne van a pakliban. Nehez ugy.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Member

Tapasztalatom alapján nem feltétlen a pénzesek, inkább a "társaság központja" vezet, de a jelen korba gyakori, hogy a kettő szorosan összefügg. Sokan nem gondolnak bele, hogy aztán a party-korszak elévül és jön a békés házasélet, gyerekneveléssel és kötelezettségekel együtt, és lehet, hogy ott már nem lesz olyan yooh. :/