Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

arianrhod

Quote from: Kvikveg on 2006-12-29, 22:11:57
Salkotes... hmmm... hol is hagytam a kototuimet... remelem nem valami hullaban... mmm...  :D
:lol: igen azt hiszem ez az a dolog amit nagyon nem arra használnék mint amire elvileg tervezték... :__devil:

Quote from: Selmo on 2006-12-29, 23:18:12
Meg kell ismerni a másikat ez tény, az első benyomás sokat számít, de még negatívból is kialakulhat valami. Igen, saját tapasztalat. :) De az is tény, hogy a mai világban, ahol lehet válogatni a jólöltözött pénzes emberek között, bizony válogatni fognak és elsőnek közöttük fognak.
Az első felével bizony én is egyetértek.De nálam gyakorlatilag semmit sem nyom a latba ha vki jólöltözött pénzes mukit játszik.Ha etikailag és értelmileg nem éri el a mércét felőlem mehet oda ahova akar.  :__devil: :D

Zsiga

Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 23:25:17
Quote from: Selmo on 2006-12-29, 23:18:12
Meg kell ismerni a másikat ez tény, az első benyomás sokat számít, de még negatívból is kialakulhat valami. Igen, saját tapasztalat. :) De az is tény, hogy a mai világban, ahol lehet válogatni a jólöltözött pénzes emberek között, bizony válogatni fognak és elsőnek közöttük fognak.
Az első felével bizony én is egyetértek.De nálam gyakorlatilag semmit sem nyom a latba ha vki jólöltözött pénzes mukit játszik.Ha etikailag és értelmileg nem éri el a mércét felőlem mehet oda ahova akar.  :__devil: :D
Mindenki ezt mondja, sokan komolyan is gondolják, csak elég kevesen vannak azok akik be is tudják tartani.
Én is ezerszer megfogadtam már hogy inkább az átlagos külsejű de kedves/okos lányok között fogok keresgélni, aztán végül mindig kifogok valami jólkinéző butapicsát.

Selmo

Quote from: Member on 2006-12-29, 23:24:15
Tapasztalatom alapján nem feltétlen a pénzesek, inkább a "társaság központja" vezet, de a jelen korba gyakori, hogy a kettő szorosan összefügg. Sokan nem gondolnak bele, hogy aztán a party-korszak elévül és jön a békés házasélet, gyerekneveléssel és kötelezettségekel együtt, és lehet, hogy ott már nem lesz olyan yooh. :/
Egyszer menj el egy "menőbb" üzletbe és írd össze, mennyi egy olyan ing+farmer+cipő összeállítás, ami az ilyen társaság közepe emberen van... ;)

A tökéletesség unalmas.

arianrhod

Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 23:32:18
Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 23:25:17
Quote from: Selmo on 2006-12-29, 23:18:12
Meg kell ismerni a másikat ez tény, az első benyomás sokat számít, de még negatívból is kialakulhat valami. Igen, saját tapasztalat. :) De az is tény, hogy a mai világban, ahol lehet válogatni a jólöltözött pénzes emberek között, bizony válogatni fognak és elsőnek közöttük fognak.
Az első felével bizony én is egyetértek.De nálam gyakorlatilag semmit sem nyom a latba ha vki jólöltözött pénzes mukit játszik.Ha etikailag és értelmileg nem éri el a mércét felőlem mehet oda ahova akar.  :__devil: :D
Mindenki ezt mondja, sokan komolyan is gondolják, csak elég kevesen vannak azok akik be is tudják tartani.
Én is ezerszer megfogadtam már hogy inkább az átlagos külsejű de kedves/okos lányok között fogok keresgélni, aztán végül mindig kifogok valami jólkinéző butapicsát.
Nekem ez idáig ment a dolog betartása...jah és Zsiga mindenkinek megvan a maga keresztje..a tied a jólkinéző butapicsa  :P

Selmo

Jah, az enyém meg Vilié meg a  "legyünk barátok"...

A tökéletesség unalmas.

arianrhod


Zsiga

Quote from: Selmo on 2006-12-29, 23:36:42
Quote from: Member on 2006-12-29, 23:24:15
Tapasztalatom alapján nem feltétlen a pénzesek, inkább a "társaság központja" vezet, de a jelen korba gyakori, hogy a kettő szorosan összefügg. Sokan nem gondolnak bele, hogy aztán a party-korszak elévül és jön a békés házasélet, gyerekneveléssel és kötelezettségekel együtt, és lehet, hogy ott már nem lesz olyan yooh. :/
Egyszer menj el egy "menőbb" üzletbe és írd össze, mennyi egy olyan ing+farmer+cipő összeállítás, ami az ilyen társaság közepe emberen van... ;)
A kedvenc ingemet pl. 2k-ért vettem (pedig márkás), a farmerjaimat 5-6-7ért (de az 5-6 a jellemző), cipőt kb. 15-20ért szoktam, de évente max. egyet (meg most vettem egy bakancsot télre, de az hosszú ideig kitart, a legutóbbi ilyen "nem betervezett" kiadás meg a Shelly's Rangers-em volt kb. 5 éve), és ha nem lennék válogatós márkabuzi akkor feleennyiből is megúsznám, és nem lenne rosszabb, csak mondjuk előző évi kollekcióból maradt darab. :) Meg lehet oldani elfogadható összegből is hogy "trendy" legyen a ruhatárad.

LCSB-ből kapok én is rendesen...

Fazék

Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 23:48:03
Quote from: Selmo on 2006-12-29, 23:36:42
Quote from: Member on 2006-12-29, 23:24:15
Tapasztalatom alapján nem feltétlen a pénzesek, inkább a "társaság központja" vezet, de a jelen korba gyakori, hogy a kettő szorosan összefügg. Sokan nem gondolnak bele, hogy aztán a party-korszak elévül és jön a békés házasélet, gyerekneveléssel és kötelezettségekel együtt, és lehet, hogy ott már nem lesz olyan yooh. :/
Egyszer menj el egy "menőbb" üzletbe és írd össze, mennyi egy olyan ing+farmer+cipő összeállítás, ami az ilyen társaság közepe emberen van... ;)
A kedvenc ingemet pl. 2k-ért vettem (pedig márkás), a farmerjaimat 5-6-7ért (de az 5-6 a jellemző), cipőt kb. 15-20ért szoktam, de évente max. egyet (meg most vettem egy bakancsot télre, de az hosszú ideig kitart, a legutóbbi ilyen "nem betervezett" kiadás meg a Shelly's Rangers-em volt kb. 5 éve), és ha nem lennék válogatós márkabuzi akkor feleennyiből is megúsznám, és nem lenne rosszabb, csak mondjuk előző évi kollekcióból maradt darab. :) Meg lehet oldani elfogadható összegből is hogy "trendy" legyen a ruhatárad.

LCSB-ből kapok én is rendesen...
ezt a felsorolást aláírom. ma egész nap vásárolni kényszerültem anyuval és a húgommal és meglepődtem hogy milyen olcsón lehet tényleg jó ruhákhoz jutni. mondjuk fogalmam sincs, hogy meddig bírják majd, de garantáltan "trendi" tud lenni olcsón is aki akar :)

amúgy le vagyok döbbenve hogy pörög ez az átok topic, 3-4 napja már föl is adtam a végigolvasását :)

Kvikveg

Kitort a Karacsony, mindenki raer gondolkodni.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Selmo

Ráér, mert nincs barátnője, aki rángatná vásárolni...

A tökéletesség unalmas.

Moha

Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 23:32:18Én is ezerszer megfogadtam már hogy inkább az átlagos külsejű de kedves/okos lányok között fogok keresgélni, aztán végül mindig kifogok valami jólkinéző butapicsát.
De bakker, te legalább valakit kifogsz! Nekem se az átlagos, se a jó kinézetű lányok nem jönnek össze!
Quote from: Selmo on 2006-12-29, 23:36:42Egyszer menj el egy "menőbb" üzletbe és írd össze, mennyi egy olyan ing+farmer+cipő összeállítás, ami az ilyen társaság közepe emberen van... ;)
Hát egyrészt, másrészt a "társaság közepe" státuszhoz egyfajta személyiség is kell, meg kapcsolatok. Az pedig az én introvertált személyiségemmel ész viszonylag szűk baráti körömmel nem passzol.
Quote from: Selmo on 2006-12-29, 23:40:59
Jah, az enyém meg Vilié meg a  "legyünk barátok"...
Aha, az enyém meg a "bocs, de nem jössz be" :(
Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 23:48:03A kedvenc ingemet pl. 2k-ért vettem (pedig márkás), a farmerjaimat 5-6-7ért (de az 5-6 a jellemző), cipőt kb. 15-20ért szoktam, de évente max. egyet (meg most vettem egy bakancsot télre, de az hosszú ideig kitart, a legutóbbi ilyen "nem betervezett" kiadás meg a Shelly's Rangers-em volt kb. 5 éve), és ha nem lennék válogatós márkabuzi akkor feleennyiből is megúsznám, és nem lenne rosszabb, csak mondjuk előző évi kollekcióból maradt darab. :) Meg lehet oldani elfogadható összegből is hogy "trendy" legyen a ruhatárad.
Akkor asszem behúzom a farkam és elmegyek a sunyiba az 5000 ft-os Wink cipőmmel, meg a 2000 körüli márkátlan farmerjaimmal... bár szerintem jól néznek ki...
Quote from: Kvikveg on 2006-12-30, 00:11:54
Kitort a Karacsony, mindenki raer gondolkodni.
Vagy mindenki átment EMO-ba. XD Én speciel... :P
Quote from: Selmo on 2006-12-30, 00:25:08
Ráér, mert nincs barátnője, aki rángatná vásárolni...
Ez meg a másik, bár inkább lenne, aki rángasson! Még akár jobban minuszba is mennék miatta! :P

Zsiga

Quote from: Moha on 2006-12-30, 00:37:47
Quote from: Zsiga on 2006-12-29, 23:48:03A kedvenc ingemet pl. 2k-ért vettem (pedig márkás), a farmerjaimat 5-6-7ért (de az 5-6 a jellemző), cipőt kb. 15-20ért szoktam, de évente max. egyet (meg most vettem egy bakancsot télre, de az hosszú ideig kitart, a legutóbbi ilyen "nem betervezett" kiadás meg a Shelly's Rangers-em volt kb. 5 éve), és ha nem lennék válogatós márkabuzi akkor feleennyiből is megúsznám, és nem lenne rosszabb, csak mondjuk előző évi kollekcióból maradt darab. :) Meg lehet oldani elfogadható összegből is hogy "trendy" legyen a ruhatárad.
Akkor asszem behúzom a farkam és elmegyek a sunyiba az 5000 ft-os Wink cipőmmel, meg a 2000 körüli márkátlan farmerjaimmal... bár szerintem jól néznek ki...
Jajjmár félreérted. A lényeg épp az hogy nem az ár számít, lehet még sokkal olcsóbban is igényesen öltözködni mint amit leírtam. (Egyébként már ez is bőven kompromisszumos megoldás, ha lenne annyi pénzem saját divattervezőt tartanék. :D)
A farmer aztán totálisan tökmindegy hogy milyen, cipőt is biztos kapsz olcsón normálisan kinézőt (ezt speciel nem tudom biztosan, mert csak 2-3 márkából szoktam válogatni, elsősorban a már említett sznob márkabuziságból; másodsorban meg azért, mert ezekkel van már tapasztalatom és tudom hogy kényelmesen kibírnak 1-2 évet még az én lábamon is, ami nagy szó... kevés dolgot utálok jobban mint cipőt venni, így igyekszem minél későbbre halasztani ha tudom), inget meg szintén egy McDonald's-os menü árából már tudsz venni. Ami valójában számít azt nem árulják boltban pénzért, ez pedig a jó ízlés. ;)

Szerk.: Farmerról jut eszembe, a kedvenc farmerjaimat egy kis vidéki cég (inkább családi vállalkozás) csinálja. :)

kikuchiyo

Quote from: Zsiga on 2006-12-30, 01:03:35
Ami valójában számít azt nem árulják boltban pénzért, ez pedig a jó ízlés. ;)

"A torkánál ragadta meg a kérdést, Pelikán!" - én meg itt buktam el a dolgot.

...vagyis összefoglalhatjuk a tanulságot: ha "kúl" csávó vagy, akiben "van valami", akkor csajt szerezni puszta trivialitássá egyszerűsödik, öltözz akár kerti szemeteszsákba (azt is lehet ízlésesen viselni). Ha meg lúzer vagy, mindegy, mit veszel magadra... a nők fejében érzékelő van, ami a 802.11g protokollt használva érzékeli a hímnemű egyedek paramétereit, és ha az SSID "lúzer", akkor megtagadják a hozzáférést.
Failure is the default option

Moha

Quote from: Zsiga on 2006-12-30, 01:03:35Ami valójában számít azt nem árulják boltban pénzért, ez pedig a jó ízlés. ;)
Na igen... Én mondjuk általában nem tudom, hogy mi áll jól nekem, ezért is szoktam inkább másokkal menni ruhát venni. Pl. unokanővéremmel. Amiket ő úgy kinézett nekem, azok tényleg elég jól néztek ki.
Korábban szinte csak pólókat hordtam, amíg rá nem jöttem, hogy az ing sokkal jobban áll. Abból mondjuk tényleg lehet olcsón is egész jót venni.
De ne kanyarodjunk el divat topicba...

Ja, amúgy nekem az még a bajom (gondolom ez se nagyon vonzza a nőket) hogy olyan vékony vagyok, mint egy papírlap. 172-es magasságomhoz vaságyastól vagyok 57 kiló. XD
És amíg más fogyni nem tud, én hízni vagyok képtelen...

Kvikveg

Pedig a masik nem megertesehez ez jol jon. :D

Erdekes, en mindig irigyeltem a ferfiakat: eleg egy nyomorult farmer, egy jo cipo, es egy polo, a ferfiosztalyon raadasul jo szinek is vannak. Most is egy ferfi pulover van rajtam, rosszul is all. De szep szine van es kenyelmes.
En egyszeruen gyulolok ruhat venni, mert ido-ido-ido, agybaj, es raadasul nem tudom mit celozzak ba, ha meg tudom, akkor nincs.  :morci: :grrr:
Komolyan, most Nurnberben voltam valami szep nagy boltban, es k dragan k pocsek ruhak voltak. De valami hihetetlenek.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Moha on 2006-12-30, 01:10:21
Quote from: Zsiga on 2006-12-30, 01:03:35Ami valójában számít azt nem árulják boltban pénzért, ez pedig a jó ízlés. ;)
Na igen... Én mondjuk általában nem tudom, hogy mi áll jól nekem, ezért is szoktam inkább másokkal menni ruhát venni. Pl. unokanővéremmel. Amiket ő úgy kinézett nekem, azok tényleg elég jól néztek ki.
Korábban szinte csak pólókat hordtam, amíg rá nem jöttem, hogy az ing sokkal jobban áll. Abból mondjuk tényleg lehet olcsón is egész jót venni.
De ne kanyarodjunk el divat topicba...

Ja, amúgy nekem az még a bajom (gondolom ez se nagyon vonzza a nőket) hogy olyan vékony vagyok, mint egy papírlap. 172-es magasságomhoz vaságyastól vagyok 57 kiló. XD
És amíg más fogyni nem tud, én hízni vagyok képtelen...
165/50. Any more complaints? ;)

kikuchiyo: Van benne valami... SSID meg  :eek: :lol:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Kvikveg

Quote from: Zsiga on 2006-12-30, 01:18:51
...
165/50. Any more complaints? ;)
...

Adok cserebe 67-et most igy Karacsony utan. Sajnos nem izom. XD  :lul:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2006-12-30, 01:19:54
192/85 (durván) :D
IRL fel se tűnt hogy "ekkora állat" vagy...  :lol: No offense.

Kviki: Kösz de jó ez így nekem, már egészen megszoktam. :) Bele se merek gondolni, ha dagadt lennék csak tükörből látnám a ...  :lul:

Moha

Quote from: kikuchiyo on 2006-12-30, 01:07:45mit veszel magadra... a nők fejében érzékelő van, ami a 802.11g protokollt használva érzékeli a hímnemű egyedek paramétereit, és ha az SSID "lúzer", akkor megtagadják a hozzáférést.
Na várjál, ebben az esetben viszont én lennék az AP, aki az SSID-t broadcast-olja és én döntöm el, hogy beengedem-e az adott csajt a WPA kulcsa alapján vagy sem. :haha:
De jó kockának lenni! :lol: Kár, hogy az életben ez nem így működik.

Zsiga: akkor nem szóltam egy szót sem. Nekem korábban a magasságommal is volt probléma. Most már oké nagyjából, de még így is elég kevés az alacsonyabb lány, a magasabbakkal meg ugye kár vesződni, mert úgysem érdeklem őket. Ez tény, a nők magasabb pasit keresnek.
Neked zsiga tényleg nem lehet könnyű akkor... és mégis találsz nőt? Zseni vagy, hallod-e! :) Vagy csak mázlista. :P

.Attila

Quote from: Darkstar on 2006-12-30, 01:19:54
192/85 (durván) :D

Te nőttél azóta, hogy utóljára találkoztunk? :eek:

183/93, kit nyomjak agyon?

Quote from: Moha on 2006-12-30, 01:25:33
Ez tény, a nők magasabb pasit keresnek.

Ebben tévedsz. Unokahúgom pasija pl. alacsonyabb nála. És láttam még hasonló párokat. Az igaz, hogy általában magasabbakat keresnek.

Darkstar

Quote from: .Attila on 2006-12-30, 01:30:08
Te nőttél azóta, hogy utóljára találkoztunk? :eek:
Azelőtt találkoztunk utoljára, mielőtt kimentél Japánba, az meg régen volt. :)
Bár mostanában mintha nem nőnék tovább. ^^
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Moha on 2006-12-30, 01:25:33
Quote from: kikuchiyo on 2006-12-30, 01:07:45mit veszel magadra... a nők fejében érzékelő van, ami a 802.11g protokollt használva érzékeli a hímnemű egyedek paramétereit, és ha az SSID "lúzer", akkor megtagadják a hozzáférést.
Na várjál, ebben az esetben viszont én lennék az AP, aki az SSID-t broadcast-olja és én döntöm el, hogy beengedem-e az adott csajt a WPA kulcsa alapján vagy sem. :haha:
De jó kockának lenni! :lol: Kár, hogy az életben ez nem így működik.

Zsiga: akkor nem szóltam egy szót sem. Nekem korábban a magasságommal is volt probléma. Most már oké nagyjából, de még így is elég kevés az alacsonyabb lány, a magasabbakkal meg ugye kár vesződni, mert úgysem érdeklem őket. Ez tény, a nők magasabb pasit keresnek.
Neked zsiga tényleg nem lehet könnyű akkor... és mégis találsz nőt? Zseni vagy, hallod-e! :) Vagy csak mázlista. :P
Hát az tény hogy nincs annál megalázóbb érzés amikor azért küld el egy csaj mert túl alacsony vagyok, de általában nincs ebből problémám. Most ha hülye nagyképű műmájer köcsög akarnék lenni, azt mondanám hogy vízszintesen nem létezik magasságkülönbség, de egyébként tényleg nem hülyeség. :)
Inkább mázlista. ;)

Kvikveg

Zsiga:  :lol:
Amugy annyira nem sok. Amikor 74 voltam, na az mar latszott. Most se vagyok egy gebe, de meg epphogy elmegy. Es januarban ugyis leharcolom megint 64 korulire minimum. Noverem meglepetes-fozesei mellett eleg nehez. XD
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

krezga

Quote from: Moha on 2006-12-30, 01:25:33
Quote from: kikuchiyo on 2006-12-30, 01:07:45mit veszel magadra... a nők fejében érzékelő van, ami a 802.11g protokollt használva érzékeli a hímnemű egyedek paramétereit, és ha az SSID "lúzer", akkor megtagadják a hozzáférést.
Na várjál, ebben az esetben viszont én lennék az AP, aki az SSID-t broadcast-olja és én döntöm el, hogy beengedem-e az adott csajt a WPA kulcsa alapján vagy sem. :haha:
De jó kockának lenni! :lol: Kár, hogy az életben ez nem így működik.

Hehe, ebből egy szót sem értettem:D



én 179/65 vagyok, nekem pont jó most:D
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Moha

Quote from: krezga on 2006-12-30, 01:40:11Hehe, ebből egy szót sem értettem:D
Örülj! Te nem vagy kocka! :D Vagy csak nem használtál még wifi-t... Én speciel épp ma reggel állítottam be egyet.
Quoteén 179/65 vagyok, nekem pont jó most:D
Az totál ideális. Nekem is jó lenne legalább 62 kiló, de én azért eszek, mert muszáj... Igazából nem nagyon okoz örömet az evés. Ezért nem tudok sokat enni még abból sem, amit szeretek. Nomeg én húsból nem eszek sokat, inkább zöldség, de abból gyakorlatilag bármi...

Na mindegy. Az a baj, hogy tudok pár hibámról, és próbálok rajta változtatni, de nem sikerül. És ami dühít az az, hogy tőlem sokkal előnytelenebb kinézetű/személyiségű fickóknak is van barátnője, engem meg tőből lekoptat mind...
Szóval ha már legalább egy párral a megismerés szintjéig el tudnék jutni... de rendszerint még azelőtt elküldenek melegebb éghajlatra, v. kiderül, hogy foglaltak, akkor meg ugye megint nincs ott keresnivalóm.

Kvikveg

#%^&$%^&$ #^%$#$%^#%$ mar megint 70 kilo vagyok. Ez szemetseg. Elhetek megint rizsen, ami nem lenne gond, de most melohelyet is ki kell birni, es noverem edessegzabalasat is. Argh.
Joejt.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

HVp213

Quote from: Selmo on 2006-12-29, 23:40:59
Jah, az enyém meg Vilié meg a  "legyünk barátok"...
ne alacsonyits engem annyira le h egy mondatba emlitesz kettönket
kössz...
:p
Quote from: arianrhod on 2006-12-29, 23:43:17
Selmo, Vili leszünk barátok? :D
ok
(szokásos...)


még mindig "szép" az élet csak qrva hosszu
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Yakumo


Zsiga