Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

sirtomi

Nem olvastam végig az utóbbi 3 oldalt és részeg is vagyok mert muszály volt!

Egy általam kedvelt csaj este 10 után felhív nem-e mennék el vele bulizni. Hogyne mennék, nekem is mehetnékem van. Egész jól elvagyunk páran, de leginkább keten, amikor elkezd mellettem pasizni, de valami nagyon durván! Itt lettem kész és kezdtem el inni, én nem vagyok túl beszédes mai nap meg pláne nem mert fárasztó volt! :)
Már feladtam mindent! Kezdjen nővel akinek két anyja van meg hasonlók! Együtt mentünk haza. Csaj is kicsit sokat ivott. Persze a pezsgője felét velem itatta meg, míg pasizott, ekkora állat nem lehetek! :D De voltam és berúgtam.
Mire hazaértünk odáig jutottunk, hogy szilveszterig kell szereznem egy bilincset, de nagyon sürgősen!!! :D
Szóval nincs sok időm :D

Aki ezt elolvassa, az üssön le és ásson el. Előtte törölje a postomat! Mihelyt felkelek törlöm én is :D

Ja, bilincseket várom szeretettel (legalább 2 kulccsal)!!!  :haha:

Baz ezt én ide beírtam, 3 szori átolvasás után is lehet benne hiba! 2 sör, másfél üveg pezsgő és két vodka után elnézendők a hibáim :D

Szerk:
Ja aki röhög legyen része hasonlóben, mikor az imádott csaj lerázza egy jobb pasi miatt!

Szerk2: Ezt már 4szer szerkesztettem :haha:

Member

Imádom, hogy ebben a topicban mindig kilyukadunk a cm/kg arányra... :lul:
Bilincsem nincsen, de részvétem, baromira idegesítő érzés... :/ Akkor ott helyben és sem tudnék jobbat, elkezdenék vedelni, mint vmi idióta, aztán magányosan elmennék vhova, ahol senki sem zavar...

Nakedape

de legalább nem arra cm-re.. :angyali: :angyali:

amúgy még lehet is benne valami.. én is leaftam saccperkábé 30 kilót s azóta..: :D :D :D :D
jóvan lényegébe1 jött össze.. de lényegében 1 ből :D :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Moha

Quote from: Nakedape on 2006-12-30, 11:28:19jóvan lényegébe1 jött össze.. de lényegében 1 ből :D :D
"Szemét mázlista!" - "megúszod keresztre feszítéssel" :D :D :D

Amúgy, sirtomi én ilyen helyzetben nem az ivásba menekülnék asszem, hanem otthagynám a kócerájt, hazamennék és kifakadnék... Mint ahogy azt tettem kb. mikor Meskével együtt elmentünk bulizni aztán engem minden csaj elhajtott, ő meg összeszedett magának egy hapsit...

kikuchiyo

Quote from: sirtomi on 2006-12-30, 06:04:59

Mire hazaértünk odáig jutottunk, hogy szilveszterig kell szereznem egy bilincset, de nagyon sürgősen!!! :D
Szóval nincs sok időm :D

Hát ez is egy fajtája a párkapcsolatoknak.
Én nem vagyok oda az ilyen bondage-submissive-S&M dolgokért, de te tudod...
Failure is the default option

Ramiz

Nem mertem erre asszociálni a bilincsről, nem értettem, minek az, de úgy tűnik, hogy mégis arra kell, ami elsőre eszembe jutott. :D
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2006-12-30, 01:18:51
Quote from: Moha on 2006-12-30, 01:10:21
Ja, amúgy nekem az még a bajom (gondolom ez se nagyon vonzza a nőket) hogy olyan vékony vagyok, mint egy papírlap. 172-es magasságomhoz vaságyastól vagyok 57 kiló. XD
És amíg más fogyni nem tud, én hízni vagyok képtelen...
165/50. Any more complaints? ;)
Öhmmm... szóltatok?  :lazza:

192/62... és [Cartman]"nem vagyok kövér, csak nehezek a csontjaim!" [/Cartman]

Nyertem :hehe:
De ez már egyre inkább OT irányába fajul ;)

Quote from: sirtomi on 2006-12-30, 06:04:59
Egy általam kedvelt csaj este 10 után felhív nem-e mennék el vele bulizni. Hogyne mennék, nekem is mehetnékem van. Egész jól elvagyunk páran, de leginkább keten, amikor elkezd mellettem pasizni, de valami nagyon durván!

Mire hazaértünk odáig jutottunk, hogy szilveszterig kell szereznem egy bilincset, de nagyon sürgősen!!! :D

Aki ezt elolvassa, az üssön le és ásson el. Előtte törölje a postomat! Mihelyt felkelek törlöm én is :D
Ugh... mekkora tapló ez a csaj...
enyhe vigasz, de én az ilyet inkább kerülném, talán jobban is jártál vele, hogy
nem jöttél vele össze...

:3x3: Szöges bőrtangát és ostort is kérsz hozzá?  :__devil:

ha jössz szilveszterre, ott elintézzük neked :)

Dreamcleaver

193/103

Nem tudom erős csontozatú vagyok e, de szeretem a hasam.  :D Nem fogyózom, azt eszem, ami jól esik, akkor sportolok, ha kedvem van hozzá (úszás, tenisz), konditerembe meg akkor sem tenném be a lábam, ha fizetnének érte. Jól érzem magam a bőrömben. ;)

És ha beindulok, nő talpon nem marad.  :lol:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Moha

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-30, 21:16:41És ha beindulok, nő talpon nem marad.  :lol:
Judo-zol? :lol:

Mellesleg, sirtomi, tényleg tapló volt a csaj, de én tudnék még nagyobb taplóságokat is mesélni... és sajnos én közelebb álltam az illető nőszemélyhez...

sirtomi

Visszaolvastam az irományom, már józanul :)

Basszus a csajjal még mindig jóban vagyok és mily véletlen közösen szilveszterezünk :D
Ma vagy én leszek kötsög vele, vagy hazaviszem, bilincsem már van :D

Member

Részegen ennyire pontosan írtál? Elismerésem, én inkább feladom, annyira lehal az írásközpontom. :)

sirtomi

Quote from: Member on 2006-12-31, 14:59:40
Részegen ennyire pontosan írtál? Elismerésem, én inkább feladom, annyira lehal az írásközpontom. :)
Ha jól emléksze életemben ilyen lassan még nem gépeltem és legalább 3szor ellenőriztem minden szót :)

Selmo

Quote from: sirtomi on 2006-12-31, 14:53:42
Visszaolvastam az irományom, már józanul :)

Basszus a csajjal még mindig jóban vagyok és mily véletlen közösen szilveszterezünk :D
Ma vagy én leszek kötsög vele, vagy hazaviszem, bilincsem már van :D
Javaslom a boldog újévet közbeni bilincselést és az otthon hagytam a kulcsot mondatot. :angyali:

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Selmo on 2006-12-31, 15:05:18
Javaslom a boldog újévet közbeni bilincselést és az otthon hagytam a kulcsot mondatot. :angyali:
Ez nem is rossz ötlet!  :jee:  :haha:

arianrhod

Quote from: sirtomi on 2006-12-31, 15:10:36
Quote from: Selmo on 2006-12-31, 15:05:18
Javaslom a boldog újévet közbeni bilincselést és az otthon hagytam a kulcsot mondatot. :angyali:
Ez nem is rossz ötlet!  :jee:  :haha:
Sztem meg igen.Bár ha megakarod vele útáltatni magad akkor frankó terv.Az elhidegülés ált.ban jobban bejön mint a bunkóskodás vagy a különféle nyomulás.

Selmo

Szerintem ez életreszóló poén lenne, hacsak nem ultrakonzervatív a csaj.

A tökéletesség unalmas.

Member

Az eddigiek alapján nem annak tűnt, de a helyedben én ezt nem tenném meg.
Végülis ha valóban ő volt imádott, akkor abszolút nem.

Moha

Adott egy lány. Elvileg nincs mit csinálnia szilveszterkor. Nekem sem nagyon. Tegnap írtam neki, hogy felhívom, mert talán lenne kedve velem szilveszterezni. Nem nagyon ismerem még az illetőt, eddig csak telefonon tartottuk a kapcsolatot.
Egy órája hívtam, kinyomta. Kérdés: hívjam-e, vagy hagyjam a fenébe, mert még nyomulásnak veszi és majd inkább jövőre hívtam meg küldjek neki búék sms-t?

Member

Ez tényleg komoly dilemma... :/ Ha még 1X kinyomja, szerintem ne próbálkozz tovább.

Nakedape

Quote from: Moha on 2006-12-31, 15:55:55
Adott egy lány. Elvileg nincs mit csinálnia szilveszterkor. Nekem sem nagyon. Tegnap írtam neki, hogy felhívom, mert talán lenne kedve velem szilveszterezni. Nem nagyon ismerem még az illetőt, eddig csak telefonon tartottuk a kapcsolatot.
Egy órája hívtam, kinyomta. Kérdés: hívjam-e, vagy hagyjam a fenébe, mert még nyomulásnak veszi és majd inkább jövőre hívtam meg küldjek neki búék sms-t?

jaja első hívás után 1-2 órával később 1 próba lehet, j arra h avalamiért nem tud beszélni, ha meg akkor is kinyom akkor max sms:) vagy hívjön ő.. maegmondtuk Memberrel a tuti frankót mi? :D 20 ft lesz

(jó vagyok cdssak még nincs nevem a szakmában azé ilyen olcsó)
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Quote from: Moha on 2006-12-31, 15:55:55
Adott egy lány. Elvileg nincs mit csinálnia szilveszterkor. Nekem sem nagyon. Tegnap írtam neki, hogy felhívom, mert talán lenne kedve velem szilveszterezni. Nem nagyon ismerem még az illetőt, eddig csak telefonon tartottuk a kapcsolatot.
Egy órája hívtam, kinyomta. Kérdés: hívjam-e, vagy hagyjam a fenébe, mert még nyomulásnak veszi és majd inkább jövőre hívtam meg küldjek neki búék sms-t?
Próbáld meg újból, talán csak nem tudott beszélni éppen. Ha ismét kinyomja, akkor ez nem nyert.

A tökéletesség unalmas.

Dreamcleaver

Quote from: Moha on 2006-12-31, 15:55:55
Adott egy lány. Elvileg nincs mit csinálnia szilveszterkor. Nekem sem nagyon. Tegnap írtam neki, hogy felhívom, mert talán lenne kedve velem szilveszterezni. Nem nagyon ismerem még az illetőt, eddig csak telefonon tartottuk a kapcsolatot.
Egy órája hívtam, kinyomta. Kérdés: hívjam-e, vagy hagyjam a fenébe, mert még nyomulásnak veszi és majd inkább jövőre hívtam meg küldjek neki búék sms-t?

Várjunk nekem ez nem tiszta: szal adott egy lány, akit nem nagyon ismersz. Te is egyedül vagy szilveszterkor, meg ő is. Erre írtál neki, hogy nem lenne e kedve veled, kettesben szilveszterezni? Sztem ez már most nyomulásnak tűnik, de lehet, hogy tényleg csak azért nyomta ki, mert épp nem ért rá.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Moha

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-31, 16:43:04Várjunk nekem ez nem tiszta: szal adott egy lány, akit nem nagyon ismersz. Te is egyedül vagy szilveszterkor, meg ő is. Erre írtál neki, hogy nem lenne e kedve veled, kettesben szilveszterezni? Sztem ez már most nyomulásnak tűnik, de lehet, hogy tényleg csak azért nyomta ki, mert épp nem ért rá.
Nem értek én a nők nyelvén, haver! :ejj:
Mellesleg mégegyszer felhívtam, most már felvette... és a válasz egy határozott "talán" :P
Azt mondta, jönnek be a városba a barátnőjével és majd megcsörget... hát arra kíváncsi leszek... de nem tartom valószínűnek.

Körbekérdeztem az összes szóba jöhető havert és ismerőst (shame on me, még a volt barátnőmet is felhívtam), de vagy van programjuk, vagy otthon akarnak maradni...
Unalmas szilveszternek nézek elébe...

Selmo

Quote from: Moha on 2006-12-31, 17:15:30
Nem értek én a nők nyelvén, haver! :ejj:
Mellesleg mégegyszer felhívtam, most már felvette... és a válasz egy határozott "talán" :P
Azt mondta, jönnek be a városba a barátnőjével és majd megcsörget... hát arra kíváncsi leszek... de nem tartom valószínűnek.

Körbekérdeztem az összes szóba jöhető havert és ismerőst (shame on me, még a volt barátnőmet is felhívtam), de vagy van programjuk, vagy otthon akarnak maradni...
Unalmas szilveszternek nézek elébe...
Arra nem gondolsz, hogy tart egy kicsit tőled meg a helyzettől? Te mondtad, hogy alig ismeritek egymást. Nem olyan egyszerű csak úgy felugrani valakihez szilveszterezni, ahol ugye biztosan inni kell. :redface:

A tökéletesség unalmas.

Moha

Quote from: Selmo on 2006-12-31, 17:20:32Arra nem gondolsz, hogy tart egy kicsit tőled meg a helyzettől? Te mondtad, hogy alig ismeritek egymást. Nem olyan egyszerű csak úgy felugrani valakihez szilveszterezni, ahol ugye biztosan inni kell. :redface:
Mondom én, hogy nem értek a nőkhöz...
Mellesleg nem feltétlen hozzánk hívnám, és nem feltétlen inni. Keresnénk a városban valami bulit, állítólag még van.
Nomeg most az sem lenne kevésbé nyomulós, ha teszem azt január elején kimondottan randira hívnám.

Kész... én ehhez nem értek. Képtelen vagyok megtalálni az egyensúlyt a nyomulás és a visszahúzódás között.

sirtomi

Quote from: Selmo on 2006-12-31, 15:28:06
Szerintem ez életreszóló poén lenne, hacsak nem ultrakonzervatív a csaj.
A csaj majdnem a szöges ellentéte az ultrakonzervatívnak :D Mondjuk én is inkább poénnak szánnám ezt az ötletet.

Moha én nem tudok neked tanácsot adni. Valahogy a nyomulás és a visszahúzódás közötti középutat én sem tudom megtalálni. Vagy félénk vagyok, vagy baromira nyomulok :)

Moha


arianrhod

Én ultra félénk vagyok :Kiraly: Na jól zárom az óévet, a földrengés mellett amit kb 3 órája éltem át, megint visszautasítottak és anyukámmal töltöm 2esben a szilvesztert.Na ki tud überelni gyerekek :Kiraly:

Dreamcleaver

Quote from: arianrhod on 2006-12-31, 17:45:31
Én ultra félénk vagyok :Kiraly: Na jól zárom az óévet, a földrengés mellett amit kb 3 órája éltem át, megint visszautasítottak és anyukámmal töltöm 2esben a szilvesztert.Na ki tud überelni gyerekek :Kiraly:

Moha valószínűleg ráér.  :haha:

Amúgy én űberellek ha kell, tök egyedül leszek itthon. Tanulok a vizsgákra, kicsit később belövök valami anime sorozatot, éjfél körül körbe SMSezgetem az ismerősöket, beírok a fórumra, még egy kis anime nézés, aztán hajnali 2-3 körül szunya.  :smile:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Moha

Quote from: arianrhod on 2006-12-31, 17:45:31
Én ultra félénk vagyok :Kiraly: Na jól zárom az óévet, a földrengés mellett amit kb 3 órája éltem át, megint visszautasítottak és anyukámmal töltöm 2esben a szilvesztert.Na ki tud überelni gyerekek :Kiraly:
Én mindig max pár haverral töltöttem a szilvesztert, sosem volt igazi normális buli. Az pedig, hogy netalán barátnővel töltsem a szilvesztert... hát max álmomban. :ejj:
3 éve nincs normális barátnőm, csak próbálkozások és visszautasítások... abból viszont rengeteg.

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-31, 18:28:38Moha valószínűleg ráér.  :haha:
Ráérek, de Budapest messze van sajnos...

Én jelenleg befejeztem a DNA2 sorozatot, és még idén meg akarom nézni a 3 részes OVA-t is. Egyelőre jobb ötletem nincs.