Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

arianrhod

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-31, 18:28:38
Quote from: arianrhod on 2006-12-31, 17:45:31
Én ultra félénk vagyok :Kiraly: Na jól zárom az óévet, a földrengés mellett amit kb 3 órája éltem át, megint visszautasítottak és anyukámmal töltöm 2esben a szilvesztert.Na ki tud überelni gyerekek :Kiraly:

Moha valószínűleg ráér.  :haha:

Amúgy én űberellek ha kell, tök egyedül leszek itthon. Tanulok a vizsgákra, kicsit később belövök valami anime sorozatot, éjfél körül körbe SMSezgetem az ismerősöket, beírok a fórumra, még egy kis anime nézés, aztán hajnali 2-3 körül szunya.  :smile:
Jah anyám ma hazajött és nagy lepődéssel vette tudomásul,hogy nem megyek senyova így nem is igazán készült...tavaly szét tüzijátékoztuk az egész utcát :__devil: Asszem nálam is anime lesz végre lejött amit akartam..1hét után 5 ova :ejj: ... /off vége

Moha nekem még életemben nem volt egy darab kapcsolatom se...Igen meglehet lepődni de golfozókkal és uninteligens egyedekkel nem állok össze akkor inkább a sorvasztó magány :Kiraly:


krezga

Moha: ha azt nézed a talán az már elég jó dolog, nem? Hiszen a telefont is felvette, és nem is nemmel válaszolt. Fel a fejjel!:)
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Moha

Quote from: arianrhod on 2006-12-31, 18:59:51
tavaly szét tüzijátékoztuk az egész utcát :__devil:
Egy darabig nálam is ez volt a téma szilveszterkor, de már kissé unom... habár haver most is bevásárolt. :haha:
QuoteMoha nekem még életemben nem volt egy darab kapcsolatom se...
Ezek szerint lányok között is akadnak ilyen "lone wolf" egyedek?! Sou ka! Eddig csak hímneműek közül találkoztam olyannal, akinek huszonéven túl nem volt még kapcsolata.
Tisztelettel fejet hajtok előtted! :riszpekt:
QuoteIgen meglehet lepődni de golfozókkal és uninteligens egyedekkel nem állok össze akkor inkább a sorvasztó magány :Kiraly:
Igen, ezt megértem. És becsülendő dolog szerintem. Én sem keresem a "golfpályákat" és - talán ezért - nem akar összejönni...

sirtomi

Nekem sem volt komoly kapcsolatom. Ha komolyat akarok az sose jön össze, akkor jön a "Nagyon aranyos srác vagy, legyünk barátok." szöveg.

.Attila

Jusson eszetekbe: ahány magányos fiú van, kb. annyi magányos lány is van ;)

sirtomi

Quote from: .Attila on 2006-12-31, 19:38:44
Jusson eszetekbe: ahány magányos fiú van, kb. annyi magányos lány is van ;)
Nem tudom, szerintem magányos pasi több van. Legalábbis nekem úgy tűnik.

Member

Mivel a természet általában úgy alkotja a fajokat, hogy több hím legyen mindig, szerintem több a magányos srác. Szerintem már behoztuk a vh-k férfiveszteségeit.

arianrhod

Quote from: Member on 2006-12-31, 19:48:23
Mivel a természet általában úgy alkotja a fajokat, hogy több hím legyen mindig, szerintem több a magányos srác. Szerintem már behoztuk a vh-k férfiveszteségeit.
Érdekes én egy régi dokumentum filmben úgy hallottam,hogy már több a nő a földön mint férfi.1 férfire kb. 2-3 nő van arányban és ez az arány csak nőni fog bizonyos kemikáliák és szerek hatására.Mert sok olyan szer van ami nagyban befolyásolja az Y kromoszóma létrejötétt.De lehet kis hazánk erre is rákontráz az arányok megfordításával.

Member

Lecsökkenne a magzatok androgéntartalma?... Nem hiszem, sőt, volt már rá példa, hogy nőként neveltek egyes "félresikerült" példányokat és pár év alatt (16-18) normális férfiakká nőttek.

Most nézem, egy magányos lány?... Hmm, Moha, nos? :haha:

arianrhod

Quote from: Member on 2006-12-31, 20:01:46
Lecsökkenne a magzatok androgéntartalma?... Nem hiszem, sőt, volt már rá példa, hogy nőként neveltek egyes "félresikerült" példányokat és pár év alatt (16-18) normális férfiakká nőttek.
Lehet de a fogamzásgátlók amiket sehogy nem szednek ki a vízekből erősen befolyásolja hogy az x-ből y lesz é.
Bár amit a tudosók mondanak....


Quote from: Member on 2006-12-31, 20:01:46
Most nézem, egy magányos lány?... Hmm, Moha, nos? :haha:
Moha nincs és mégis van  :D ...különben is most lettem lekpotatva egy ideig nem kérek semmiből :__devil:

Member

Quote from: arianrhod on 2006-12-31, 20:08:42
Moha nincs és mégis van  :D ...különben is most lettem lekpotatva egy ideig nem kérek semmiből :__devil:
Főbe lövöm magam, engem is ugyanezzel idegelnek most... :lul:
Mondjuk nekem is 1-2 hónap, amíg bedepizek, még 2, amíg nőgyűlöletem van, aztán ismét elkövetem ugyanazt a hibát. :redface:

Igen, a fogamzásgátlókról én is hallottam, de nagy valószínűséggel kerül ugyanennyi tesztoszteron és androgén is bele. ;)

Dreamcleaver

Quote from: arianrhod on 2006-12-31, 20:08:42
Quote from: Member on 2006-12-31, 20:01:46
Most nézem, egy magányos lány?... Hmm, Moha, nos? :haha:
Moha nincs és mégis van  :D ...különben is most lettem lekpotatva egy ideig nem kérek semmiből :__devil:

:frown:...csokit?  :haha:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

sirtomi

Quote from: arianrhod on 2006-12-31, 20:08:42
...különben is most lettem lekpotatva egy ideig nem kérek semmiből :__devil:
Hányszor lekoptattak már engem is és mégis kell egy nő!

arianrhod

Quote from: Dreamcleaver on 2006-12-31, 20:11:30
Quote from: arianrhod on 2006-12-31, 20:08:42
Quote from: Member on 2006-12-31, 20:01:46
Most nézem, egy magányos lány?... Hmm, Moha, nos? :haha:
Moha nincs és mégis van  :D ...különben is most lettem lekpotatva egy ideig nem kérek semmiből :__devil:

:frown:...csokit?  :haha:
Má ettem sütit...de az Amv Hell3 jobb a szomorúságra...meg a Guild Wars táncikái :lol:


Member

"Ha szomorú vagy, nevess, ha vmi bánt, nevess, nevess, és minden gondod tovaszáll!"

Engem egyedül csak a rajz hozhat ki a lelki süllyesztőben, akkor vhogy jobban megy, és legalább felold egy kicsit.

arianrhod

Quote from: Member on 2006-12-31, 20:25:09
"Ha szomorú vagy, nevess, ha vmi bánt, nevess, nevess, és minden gondod tovaszáll!"

Engem egyedül csak a rajz hozhat ki a lelki süllyesztőben, akkor vhogy jobban megy, és legalább felold egy kicsit.
Talán mert azzal tudja az ember legjobban a gondolatait terelni,meg az olvasással.

.Attila

Statisztika szerint Mo-on ugyan több nő van, mint férfi, de csak azért, mert a férfiak korábban halnak meg.
Ha korcsoportonként vizsgáljuk a dolgot, akkor bizony a fiatalabb korosztályokban több a férfi, mint a nő.

Ready2

Quote from: .Attila on 2006-12-31, 22:05:36
Statisztika szerint Mo-on ugyan több nő van, mint férfi, de csak azért, mert a férfiak korábban halnak meg.
Ha korcsoportonként vizsgáljuk a dolgot, akkor bizony a fiatalabb korosztályokban több a férfi, mint a nő.

vmi olyasmi remlik hogy azt olvastam 35eves kor korul egyenlitodik ki es onnantol felfele mar no tobblet van. (lehet rosszul emlekszem)

Member

Akkor mi újfent beszívtuk, muhaha... :frown:

arianrhod: Olvasás nem jó, még tanulás közben is tudok rá gondolni úgy, hogy 50% megmarad az olvasottból... Viszont ehhez hozzátartozik, hogy a vidám állapotban alkotott képeim messze a legpocsékabbak... (yaone most mondaná, hogy akkor miért azokat linkelem be ide :haha: )

Dreamcleaver

Quote from: Member on 2006-12-31, 22:37:24
Akkor mi újfent beszívtuk, muhaha... :frown:

arianrhod: Olvasás nem jó, még tanulás közben is tudok rá gondolni úgy, hogy 50% megmarad az olvasottból... Viszont ehhez hozzátartozik, hogy a vidám állapotban alkotott képeim messze a legpocsékabbak... (yaone most mondaná, hogy akkor miért azokat linkelem be ide :haha: )

Miért azokat linkeled be?  :rotfl:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Moha

Szilveszter magányosan...
Természetesen az az "talán" az nem lett. Nem keresett a csaj, én meg nem fogom mégegyszer felhívni, mert akkor tényleg nyomulós baromnak fog tartani (már biztos így is).

Felmentem a főtérre, de eléggé frusztrált, hogy mindenhol csak párocskákat láttam... Fogtam magam, felvettem az öregember álarcot. A reakciók megvoltak... egyik csaj "tök jó!" - na gondoltam csak oda megyek már. Leveszem az álarcot, erre a csaj:
- "Na, tedd vissza" (ja, persze, szóval a valódi pofám ilyen szörnyű? :D )

Egy négyes lánycsoport volt. Beszélgettem velük vagy két percet, de láthatóan nem nagyon érdekeltem őket, mert másfelé figyeltek, és nem kérdeztek vissza. Aztán jött a villamosuk és eltűntek, mint szürke szamár a ködben. Nem tudtam telszámot kérni. Habár, lehet, hogy nem is adtak volna, hisz alig beszéltünk még.

Mindegy, nagy hatalmas L Lúzer vagyok, és kész...

Mellesleg szerintem is több a magányos srác, mint lány. Magányos srácból sokat ismerek, magányos lányt mindössze egyet. És az értelmes, normális lányok mindig foglaltak. Úgy tűnik, őket mindig hamarabb megtalálja valaki.
És mindenhol csak azt hallom, hogy "már x éve együtt vagyunk".

Akárhogy is, a lányoknak ezerszer egyszerűbb bepasizni. Gyakorlatilag a kisujjukat sem kell mozdítaniuk. Meghát a nők választanak, ők döntik el, kell-e nekik a pasi.
Egy frérfinek sokat kell törnie magát, ha meg akar szerezni egy csajt. Egy csajnak meg elég, ha megadja a megfelelő jelzéseket és tartja a kapcsolatot. És ennyi...

És valahogy a bunkó, seggfejek, akik csak kihasználják a lányokat, azok mindig találnak maguknak áldozatot... Egy magam fajta jólelkű, ámde félénk és tapasztalatlan srác meg nem kell senkinek.

... én mondom, nincs igazság ezen a nyomorult világon.

(na jó, elég a depiből, inkább megyek inni. Igaz nem szoktam, de most nincs semmihez sem kedvem)[/quote]

arianrhod

Quote from: Moha on 2006-12-31, 23:29:05
És az értelmes, normális lányok mindig foglaltak. Úgy tűnik, őket mindig hamarabb megtalálja valaki.
Akkor ezek szerint én nem vagyok se értelmes se normális...na jó azt mindig tudtam,hogy hülye vagyok  :muhahah:

Quote from: Moha on 2006-12-31, 23:29:05
Akárhogy is, a lányoknak ezerszer egyszerűbb bepasizni. Gyakorlatilag a kisujjukat sem kell mozdítaniuk. Meghát a nők választanak, ők döntik el, kell-e nekik a pasi.
Egy frérfinek sokat kell törnie magát, ha meg akar szerezni egy csajt. Egy csajnak meg elég, ha megadja a megfelelő jelzéseket és tartja a kapcsolatot. És ennyi...
Khmm...hahó...rossz az adás...
Na jó csak csalódotság beszél belőled nagyon.Amit megértek,hamarosan zárom életem legszarabb évét.De fej fel csak előre,hogy nehogy meglásd ha sz*rba lépsz :D

Member

Nekem is egy pillanatra bevillant az agyburkomban: Nem lehet, hogy elmegyünk egymás mellett és nem jó helyen keresünk (Mi, értelmesek, normálisak :))?
Csak hogy így az év vége felé vmi költői kérdést tegyek fel (vagy szónoki? Ki tudja).

Moha

Quote from: arianrhod on 2007-01-01, 00:09:06
Akkor ezek szerint én nem vagyok se értelmes se normális...na jó azt mindig tudtam,hogy hülye vagyok  :muhahah:[/quote]Bocs, elfelejtettem hozzátenni, hogy "aki meg normális és mégsem foglalt, azt meg vagy nem érdeklem, vagy valami más körülmény a gond.

Mellesleg én kedvelem a "lökött" csajokat, mert én sem vagyok normális.
Csak egyet magyarázzon meg nekem valaki: miért van az, hogy az olyan srácok, akinek lelke is van, miért csak szimpla barátnak jók? Miért nem kell egy ilyen srác pasinak?

Bocs, most nagyon magam alatt vagyok.

Member: én is elgondolkodtam már azon, hogy lehet, hogy rossz helyen keresgélek, de akkor mégis HOL vannak a normális lányok? Otthon ülnek? Akkor bizony esélyem nincs, hogy találkozzak velük.

Member

Moha, az a baj, hogy eltaláltad (hogy otthon ülnek). :/
Az a baj, hogy nem úgy vagyunk lököttek, ahogyan ők ezt elvárják, nem vagyunk az általános társaságok középpontjai, egy új helyre eljutva nem fogunk azonnal jó hangulatot teremteni, egyszerűen nem vagyunk kitűnőek olyanban, ami általánosan elvárt. Szerintem ennyi.

arianrhod

Quote from: Member on 2007-01-01, 00:55:35
Moha, az a baj, hogy eltaláltad (hogy otthon ülnek). :/
Az a baj, hogy nem úgy vagyunk lököttek, ahogyan ők ezt elvárják, nem vagyunk az általános társaságok középpontjai, egy új helyre eljutva nem fogunk azonnal jó hangulatot teremteni, egyszerűen nem vagyunk kitűnőek olyanban, ami általánosan elvárt. Szerintem ennyi.
Én is itthon ülök :Kiraly: Amúgy sztem nem jó ha vki mindig a társaság központja.Egy idő után unalmas a nagy felhajtás, legalább is nekem.Ha pedig van olyan aki elviseli a hülyeségeim akkor az tényleg lökött :angyali:

Member

Szerintem sem jó, ha vki a társaság középpontja, de ha kisebb csoportokban néha percekig nem szólunk egymáshoz, muszáj felszólalni. :/

Mennyire vagy "hülye"? :angyali:

arianrhod

Quote from: Member on 2007-01-01, 01:11:00
Mennyire vagy "hülye"? :angyali:
Nézzük...télen este 11kor üvöltve dobálom hólapáttal a havat öcsémre...frizbivel nekállok a velencei tavat átszürni mindenki szeme láttára és hasonlók  :angyali:  :__devil:

Moha

Quote from: White SeeD on 2007-01-01, 01:14:54
(Még mázli hogy én szeretem az egyedüllétet és sokakkal szemben egyáltalán nem vagok depresziós :) )
Jó neked, hogy ilyen könnyen viseled. Ismerek még pár hasonló embert, akik lazán el tudják viselni, hogy nincs senkijük. Nekem sajnos nem megy. :(
Én túlontúl érzelmes vagyok. És már belekóstoltam, hogy milyen is lehet egy szerelmi kapcsolat, szóval tudom, hogy mi hiányzik...
Eltengődök egyedül, de nagyon szar. Pláne, mert a környezetem folyton emlékeztet arra, hogy nekem nincs barátnőm. A munkatársaim, mikor a barátnőjükről beszélnek (szerintem a 40 fős társaságban rajtam kívül még vagy 2 "nőtlen" emberke van), a párocskák, akik az utcán nyilvánosan jól érzik egymást, stb.
És ilyenkor zuhanok bele a depresszióba. Ez mondjuk az új munkahely óta kicsit talán javult, de még mindig elég szar.

Amúgy általában a munkába és az animébe szoktam menekülni. Tudom, nem jó megoldás, de valamit tennem kell, különben beleőrülök. Ha nem foglalom le magam semmivel, folyton a lányok jutnak eszembe, ha meg mégsem, akkor rám tör a hipochondria. :(

Lehet, hogy komolyabb neurózisom van, voltam is már pszichomókusnál, de 3 hetente tud csak fogadni, úgy meg nem sokat ér. Aki meg gyakrabban vállalna, az egy vagyonba kerül. Annyit nem keresek...

Member

Quote from: arianrhod on 2007-01-01, 01:14:37
Nézzük...télen este 11kor üvöltve dobálom hólapáttal a havat öcsémre...frizbivel nekállok a velencei tavat átszürni mindenki szeme láttára és hasonlók  :angyali:  :__devil:
Nem nagy hülye, ez teljesen normális. Sőt, kawaii! ;)
Quote from: Moha on 2007-01-01, 02:37:27
Eltengődök egyedül, de nagyon szar. Pláne, mert a környezetem folyton emlékeztet arra, hogy nekem nincs barátnőm. A munkatársaim, mikor a barátnőjükről beszélnek (szerintem a 40 fős társaságban rajtam kívül még vagy 2 "nőtlen" emberke van), a párocskák, akik az utcán nyilvánosan jól érzik egymást, stb.
Ez mondjuk tényleg elég sz@r, de akárhová is menekülsz, mindenütt nyílvánosan küldeni fogják. És akkor még nem is beszéltem az egyik ismerősömről, aki olyan nyalakodást/taperolást küld mindenki előtt (előadás alatt!!!), hogy az már gyomorforgató...
QuoteAmúgy általában a munkába és az animébe szoktam menekülni. Tudom, nem jó megoldás, de valamit tennem kell, különben beleőrülök. Ha nem foglalom le magam semmivel, folyton a lányok jutnak eszembe, ha meg mégsem, akkor rám tör a hipochondria. :(
Nem tudom, nekem már sikerült néhány fantáziát (NEM OLYAT!!! :D) megtörténtnek vagy majd megtörténőnek nyílvánítanom, úgy könnyebb.
QuoteLehet, hogy komolyabb neurózisom van, voltam is már pszichomókusnál, de 3 hetente tud csak fogadni, úgy meg nem sokat ér. Aki meg gyakrabban vállalna, az egy vagyonba kerül. Annyit nem keresek...
Hol is laksz?... Arra nem gondoltál, hogy sokkal jobban megérné egy olyan emberrel beszélgetned (mondjuk innen), aki megérti a helyzeted, leül veled egy ital mellett összehozni, hogy mit is kellene tenned? Pénztárcailag is jobb, meg szerintem többet is ér.