Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

SaiyaGin

Quote from: Moha on 2007-01-01, 02:37:27
Quote from: White SeeD on 2007-01-01, 01:14:54
(Még mázli hogy én szeretem az egyedüllétet és sokakkal szemben egyáltalán nem vagok depresziós :) )
Jó neked, hogy ilyen könnyen viseled. Ismerek még pár hasonló embert, akik lazán el tudják viselni, hogy nincs senkijük. Nekem sajnos nem megy. :( 

Mindkettőtökkel  :tezsvir: Általában elég jól megvagyok egyedül (a gyerekkorom nagyrészét is egyedül töltöttem ), de néha rámjön a szomorúság, amikor nagyon egyedül érzem magam. Főleg, amikor tudom, hogy a barátaim együtt vannak és jól érzik magukat, engem meg senki nem kérdez meg, hogy velük akarok-e menni.

arianrhod

 :tezsvir: az előttem szólóval.Azt azért tudni kell hogy az egyedüllét és a magány nem keverendő ösze.Én szeretek egyedül elleni magamban akkor nyugodtan gondolkodhatok és csinálhatom a hülyeségeim anélkül,hogy bárkit is zavarnék.Persze én is érző emberi lény vagyok akiben előbukkan néha a magány és az elveszetség érzése és magányosnak is tudom ám érezni magam akkor is ha a legjobb barátaim vesznek körül nagy csinadrattával.Sokszor megyünk el hármasban valahova a barátnőmmel és a párjával.Mindkettőjüket kb ugyan annyi ideje ismerem és ők a legkedvesebb barátok a számomra.De sokszor nagyon úgy érzem én csak a felesleges harmadik vagyok a társaságban és zavarok.Naná hogy hülyének titulálnak emiatt de mégis így érzem.Pláne hogy ők is gyakran mondogatják szedjek már össze valakit mert a 4es randi az tök jó.Na ja,lehet hogy jó de vannak olyanok akiknek a dolog nem megyeget.

Member

Én már két haverommal együtt is éreztem feleslegesnek magam, nem hogy ha még a  bnője is ott van vmelyiknek... :/

krezga

Én is el bírom viselni a magányt, bár inkább haverokkal vagyok(van közöttük sok csaj is:D)
Most szilveszterin házibulin is sikerült ismerkednem, kezdetben csak a fél bandát ismertem, aztán fél óra múlva már mindenkivel összeismerkedtem, feloldódtunk, és jó buli lett:D Ráadásul sikerült összehaverkodnom egy jó fej csajjal is, úgyhogy az idei szilveszterem eléggé sikeres volt:D
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

Moha

Quote from: sunyi on 2007-01-01, 15:27:03Feljön a lakásomra
Ezért máris vannak irígylőid! :P
QuoteŐ meg 2 óra múlva felhív változatlan érzelmekkel...
Ember! Egy anime szereplő hajt rád? :haha: Mellesleg, ha ezek után még mindig érdekled őt és te továbbra is szemét és elutasító vagy vele, akkor süllyedj el szégyenedben!
Ha esetleg neked nem jön be az illető, akkor beszéljétek meg és rendezzétek el tisztességesen. De más érzelmeivel játszadozni aljas és kegyetlen dolog!

Mellesleg fiú vagy vagy lány?

.Attila

Nade látod, ilyen viselkedés ellenére (vagy épp ezért?) epekedik utána.
Ha kedves vagy, akkor meg neked fogják bevágni az ajtót.

Lányok: ha titeket az indít meg, hogy bunkók a fiúk hozzátok, le se tojnak titeket, akkor miért nem ezt mondjátok?
"Nem iszik, nem dohányzik, jó állása van és kedves" - na persze.

Moha

Quote from: .Attila on 2007-01-01, 15:53:54
Lányok: ha titeket az indít meg, hogy bunkók a fiúk hozzátok, le se tojnak titeket, akkor miért nem ezt mondjátok?
Ezért mondtam: az, hogy a lányok mit akarnak és mit mondanak az két különböző dolog. Tisztelet a kivételnek.
De a nők (megint csak tisztelet a kivételnek) folyton sírnak, hogy "minden pasi szemét disznó" meg "a fiúk mindig csak kihasználnak". De hát ők választanak és ha nekik az ilyenek kellenek... :ejj:

Quote"Nem iszik, nem dohányzik, jó állása van és kedves"
Érdekes, ez mind jellemző rám, mégsincs barátnőm. :P

.Attila


arianrhod

Akkor,mert én elvileg nő vagyok.Engem nem índít meg ha egy fiú srác vagy férfi bunkó.Ellenkezőleg szépen kiépített komunikációmmal úgy küldöm el a frászba,hogy már várja. Persze komoly plusz pont ha nem iszik és nem dohányzik,nálam.De a jó állás már nem izgat.Igyekezzen harmóniában lenni önmagával,ennyi.

Ready2

Quote from: arianrhod on 2007-01-01, 16:38:18
Akkor,mert én elvileg nő vagyok.Engem nem índít meg ha egy fiú srác vagy férfi bunkó.Ellenkezőleg szépen kiépített komunikációmmal úgy küldöm el a frászba,hogy már várja.

Ez nem ilyen egyszeru :)
A legtobb lany osszekeveri a bunkosagot a magabiztossaggal es sokszor  az elobbit az utobbi megnyilvanulasanak tekinti es bejon nekik

Definiciobeli kulonbsegek eleg nagyok lehetnek ami a tulzott magabiztossagot illeti. :D

Moha

Ja, én speciel nem igazán vagyok magabiztos.
De úgy tűnik, a félszek pasasok csak a filmekben és az animékben tudnak becsajozni. XD

.Attila

A magabiztosságot nem lehet általánosan értelmezni.
Én párkapcsolatokban nem vagyok magabiztos, viszont pl. a tanulásban magabiztos vagyok.
Aki párkapcsolatokban magabiztos, egyáltalán nem biztos, hogy másban is az. (+ ugyebár vannak a képmutatók, akik magabiztosnak mutatják magukat, de valójában nem azok)

Kuroi Tenshi

Quote from: Selmo on 2006-12-31, 15:05:18
Javaslom a boldog újévet közbeni bilincselést és az otthon hagytam a kulcsot mondatot. :angyali:
I'd hit it!

lolz.
px plz! :haha:

Quote from: Member on 2006-12-31, 19:48:23
Mivel a természet általában úgy alkotja a fajokat, hogy több hím legyen mindig, szerintem több a magányos srác. Szerintem már behoztuk a vh-k férfiveszteségeit.
Annyira bírom amikor ilyen tudományosnak látszónak akarsz beállítani
totálbaromságokat! ^^"

Quote from: arianrhod on 2006-12-31, 20:18:46
Má ettem sütit...de az Amv Hell3 jobb a szomorúságra...meg a Guild Wars táncikái :lol:
... ... ... van ott még egy pár rész... :o

Moha, no offense, de nem akarsz egy út témát indítani "Párkapcsolatok, avagy
Moha sirámai" címmel?  :angyali: egyre depibb a hangulat és csupa önismétlés van
csak mostanában. Sajnállak meg megértelek meg néhány dologban egyet is értek
veled, de néhol már túlzásba viszed. Szóval az, hogy találkozol négy lánnyal, és
ők nem voltak hajlandóak megadni a telszámukat... :rolleyes:
Tényleg no offense, Love, Peace & Death Metal.

Member

Jesszusom, micsoda általánosításokat kell itt olvasnom... :ejj:
Továbbra is tartom, hogy nagyon nem jó emberekkel kezdetek/kezdünk ki, ebben rejlik a probléma, nem mindenben a nők a hibásak. Nem tehetnek róla, hogy kezdetben nem tudnak mit kezdeni azzal, hogy egy "kínai meséket" néző arc kezdi el csapni nekik a szelet, valszeg én is meglepődnék, ha összefutnék egy ilyennel. Ellenben egy sokkal általánosabb embert egy általánosabb leány hogy ne tudna jobban tolerálni...?

sunyi, ez irtó szemét volt tőled... :ejj:

Moha

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-01, 17:56:55
Moha, no offense, de nem akarsz egy út témát indítani "Párkapcsolatok, avagy
Moha sirámai" címmel?  :angyali:
Ha nagyon zavar, fogom és kitörlöm az előző pár nap postjait innen...
QuoteSzóval az, hogy találkozol négy lánnyal, és
ők nem voltak hajlandóak megadni a telszámukat... :rolleyes:
Lol, nem csak ez a problémám, hanem úgy kollektíven, amit már leírtam. Csak te el tudod viselni a magányt én meg csak nagyon nehezen.

Ja, mellesleg metált akkor, ha ideges vagyok. Most nem ideges, hanem depis vagyok, ilyenkor a jazz jön be. XD

arianrhod

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-01, 17:56:55
Quote from: arianrhod on 2006-12-31, 20:18:46
Má ettem sütit...de az Amv Hell3 jobb a szomorúságra...meg a Guild Wars táncikái :lol:
... ... ... van ott még egy pár rész...  :redface:
Mi? hol? Bocsi alszik az agyam nem értem :D

Kvikveg

Quote from: Moha on 2006-12-31, 23:29:05
Szilveszter magányosan...
...
Te Moha, ha en setaltam volna baratnokkel, valoszinuleg eppen partyra mentve, akkor maximum a 25 eves Hugh Jackmant vittem volna el magammal, mar megbocsass. A lany meg szinten ertheto, ha alig ismerek valakit, nem fogom az ev egyik speci estjet vele tolteni. Azon lettem volna nagyon meglepodve, ha ezek kozul barmelyik osszejon. Mert ha meg valami hetvege delutan lenne valami olyan programmal, ami erdekel, es meg a srac is esetleg erdekelne.
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

Damnatus

Az otthonülő lányok az otthonülő fiúkra várnak és vissza! Ördögi kör...

Kvikveg

Quote from: Damnatus on 2007-01-01, 20:31:30
Az otthonülő lányok az otthonülő fiúkra várnak és vissza! Ördögi kör...
Erre jo az internet.  :haha:
WARNING: module "coffee.exe" did not run correctly. Brain running in limited mode.
Do not meddle in the affairs of dragons for you are crunchy and taste good with ketchup.

krezga

Quote from: Kvikveg on 2007-01-01, 20:59:57
Quote from: Damnatus on 2007-01-01, 20:31:30
Az otthonülő lányok az otthonülő fiúkra várnak és vissza! Ördögi kör...
Erre jo az internet.  :haha:

Azért az mégse az igazi :haha:
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

.Attila

Quote from: Kvikveg on 2007-01-01, 20:59:57
Quote from: Damnatus on 2007-01-01, 20:31:30
Az otthonülő lányok az otthonülő fiúkra várnak és vissza! Ördögi kör...
Erre jo az internet.  :haha:

Otthon ülő 2x fiú keres otthon ülő lányt :rotfl:

Moha

Quote from: krezga on 2007-01-01, 21:21:42
Quote from: Kvikveg on 2007-01-01, 20:59:57
Quote from: Damnatus on 2007-01-01, 20:31:30
Az otthonülő lányok az otthonülő fiúkra várnak és vissza! Ördögi kör...
Erre jo az internet.  :haha:

Azért az mégse az igazi :haha:

Pláne, mert ott meg 50 csajból válaszol 20, abból pedig 15 egyértelműen lekoptat, a maradék 5 meg egyszerűen csak eltűnik.
Mellesleg ott volt húgom évfolyamtársa is, aki karácsonykor még azt mondta, hogy jön velünk szilveszterezni, aztán utána nem lehetett elérni sehogy sem 4 napon keresztül. És vele nem 1x találkoztam, meg már bulizni is voltunk.

Zsiga

Quote from: Moha on 2007-01-01, 21:27:19
Quote from: krezga on 2007-01-01, 21:21:42
Quote from: Kvikveg on 2007-01-01, 20:59:57
Quote from: Damnatus on 2007-01-01, 20:31:30
Az otthonülő lányok az otthonülő fiúkra várnak és vissza! Ördögi kör...
Erre jo az internet.  :haha:

Azért az mégse az igazi :haha:

Pláne, mert ott meg 50 csajból válaszol 20, abból pedig 15 egyértelműen lekoptat, a maradék 5 meg egyszerűen csak eltűnik.
Mellesleg ott volt húgom évfolyamtársa is, aki karácsonykor még azt mondta, hogy jön velünk szilveszterezni, aztán utána nem lehetett elérni sehogy sem 4 napon keresztül. És vele nem 1x találkoztam, meg már bulizni is voltunk.

"There are no girls on the internet..." :D
Ez meg egy kis poén az Urbandictionary-ről:
QuoteProof that girls are evil:

First, girls need time and money:
Girl = Time * Money

And we know that time is money:
Girl = Money * Money

We also know that money is the root of all evil:
Money = Evil ^ 1/2

Therefore:
Money ^ 2 = Evil

So we are forced to conclude that:
Girl = Evil

.Attila

Moha: Szerintem próbálj meg egy kicsit lenyugodni, találj magadnak egy hobbit, ha még nincs.
Lehet, hogy ez a "nagyon kell már egy barátnő" állapotod csak úgy sugárzik belőled, és ez riasztja el a lányokat.

Member

Ebben lehet vmi, mintha már nem szeretni akarnál, hanem azt, hogy szeressenek. :/

Rounin

Quote from: Kuroi Tenshi on 2006-12-25, 02:58:29
Quote from: Zsiga on 2006-12-25, 01:02:54
Ó, megy az másnak is, nekem legalábbis biztosan. :) Én pl. alapveően olyan vagyok, hogy nem veszem észre ha tetszem egy lánynak. Ha más mondja azt meg nem hiszem el. :) Szóval előfordul, hogy egy fél év próbálkozás után szerencsétlen csaj megunja és rákérdez, én meg csak pislogok hogy mivan... :D
Én is így vagyok, csak nálam a csaj sose kérdez rá.

Nálam sem. Általában kijelentést tesznek. Aztán vakarhatom le őket /heh

Ramiz

Quote from: Kvikveg on 2007-01-01, 20:59:57
Quote from: Damnatus on 2007-01-01, 20:31:30
Az otthonülő lányok az otthonülő fiúkra várnak és vissza! Ördögi kör...
Erre jo az internet.  :haha:
Nem sokat, csak egykét hónapot volt egyszer, hogy társkeresőztem, és nagoyn megutáltam, pokoli dolog szerintem. Most már azt mondom, inkább leszek agglegény (bár nem szeretnék), mint hogy azzal öljem magam lelkileg...
12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!! 12 OZ MOUSE, 12 OZ MOUSE!!!

Moha

Igen, ezt már hallottam párszor. Lehet, hogy tényleg látszik rajtam. De nem tudok annyit dolgozni, hogy ez ne jöjjön rajtam elő. A hobbim az anime, meg a fotózás (de nagyon amatőr szinten).
Amúgy meg időről időre nagyon rámtör a nőhiány, mint most is. A baj az, hogy mikor ez alábbhagy, akkor sincs több szerencsém. Meg aztán mindig túl hamar elkezdek reménykendi...

Azt hiszem az lesz a legjobb, ha most szépen magamba burkolózok és csendben maradok...

sirtomi

Quote from: Ramiz on 2007-01-01, 21:51:42
Nem sokat, csak egykét hónapot volt egyszer, hogy társkeresőztem, és nagoyn megutáltam, pokoli dolog szerintem. Most már azt mondom, inkább leszek agglegény (bár nem szeretnék), mint hogy azzal öljem magam lelkileg...
Társkeresőt én élveztem, tök poén volt :)

Moha: Rám is gyakran rámtör a mindenáron barátnőt akarok érzés, ehhez társul ilyenkor egy jó ki magány érzése. Mostanában már nem tör le annyira mint régebben és egyre kevésbé foglalkozok ezzel, valami úgyis lesz. Legfeljebb remete leszek :)

.Attila

Quote from: Moha on 2007-01-01, 21:54:54
meg a fotózás (de nagyon amatőr szinten).

Nagyon helyes, kombináld a természetjárással, és lesz jó kis hobbid, amivel elütheted az idődet, és még termelékeny hobbis ráadásul.
Mondjuk ha egy picit komolyabban akarod csinálni, akkor már invesztálni kell bele (ebben a szakaszban vagyok én most :/ ).

Anime: na ezzel vigyázni kell, romantikus/dráma stb. anime-k csak olaj a tűzre ;)