Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Ready2

Quote from: .Attila on 2007-01-14, 02:01:05
Index.hu cikk az A helyes asszonytartás c. könyvről

Ezekután ajánlom a könyvet a sovinisztáknak, vagy azoknak, akik pusztán röhögni akarnak egy jót.

hum hat amilyen undorito, kozonseges stilusu a konyv "ajanlo" ugy inkabb magat a konyvet is elkerulom :)

.Attila

Quote from: Ready2 on 2007-01-14, 22:11:38
Quote from: .Attila on 2007-01-14, 02:01:05
Index.hu cikk az A helyes asszonytartás c. könyvről

Ezekután ajánlom a könyvet a sovinisztáknak, vagy azoknak, akik pusztán röhögni akarnak egy jót.

hum hat amilyen undorito, kozonseges stilusu a konyv "ajanlo" ugy inkabb magat a konyvet is elkerulom :)

Utálom a feminizmust, és ezért szoktam szidni is. De ugyanúgy utálom a sovinizmust, ezért lehet, hogy elolvasom a könyvet, hogy lássam, milyen torz képet is alkottak a nőkről a hímsoviniszták. Meg aztán mondom, ha nem veszed komolyan, még röhögni is lehet rajta, annyira torz a gondolkodásmódja.

krezga

Quote from: Moha on 2007-01-13, 19:09:10
Erre egyszerű a válasz: sehogy!
Ha egyszer egy lány elkönyvelt téged a "friend only" zónába, onnan már fentebb kerülni nem fogsz, max leléphetsz.

Szerintem a "friend only" zónából azért még lehet feljebb kerülni, de az biztos, hogy egyszerűbb, és gyakoribb lelépni.
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

.Attila

Quote from: krezga on 2007-01-14, 23:07:40
Quote from: Moha on 2007-01-13, 19:09:10
Erre egyszerű a válasz: sehogy!
Ha egyszer egy lány elkönyvelt téged a "friend only" zónába, onnan már fentebb kerülni nem fogsz, max leléphetsz.
"fiend only"

:rotfl:

krezga

Quote from: .Attila on 2007-01-15, 00:15:49
Quote from: krezga on 2007-01-14, 23:07:40
Quote from: Moha on 2007-01-13, 19:09:10
Erre egyszerű a válasz: sehogy!
Ha egyszer egy lány elkönyvelt téged a "friend only" zónába, onnan már fentebb kerülni nem fogsz, max leléphetsz.
"fiend only"

:rotfl:

Basszus...közben javítottam, de hogy most megláttam, majdnem leestem a széről..:D
/bocsi az off-ért.../
Isten meghalt és mi öltük meg őt
-Nietzsche

sirtomi

Quote from: Selmo on 2007-01-13, 20:16:18
Ismerek olyan lányt aki a barátai ölébe is szó nélkül beleül és jól érzi magát, bár nem csókolózik azért, de ölelések és hasonlók mehetnek. Ezt nem nevezném csak baráti gesztusnak, nem gondolod?
Én is ismerek ilyen lányt és akartam is tőle többet mint barátság, de megmondta, hogy semmi több nem lesz. Engem nem zavar hogy csinál ilyeneket, mondjuk jó hangulatú buliban már volt hogy rámszólt, hogy viselkedjek :D

Member

Éppen időben vagyok... Szerintetek még van értelme bekerülni a friend only zónába? Csak mert én már azzal is beérném, jobb, mint a semmi...

Rounin


Member

Tudok róla. De rájöttem, hogy már most bele akarok halni abba, hogy nem látom, ezért nincs más... :/

EDIT:
Meg amúgyis, megkértem rá anno, hogy néhány rajzhoz álljon modellt (amibe beleegyezett), ez meg nem fog kukkolva menni...

sirtomi

Nem hiszem, hogy ez jó ötlet Member :)
Ha ennyire oda vagy, akkor ez a friend only zóna veszélyes.

Selmo

Quote from: Member on 2007-01-15, 19:44:52
Éppen időben vagyok... Szerintetek még van értelme bekerülni a friend only zónába? Csak mert én már azzal is beérném, jobb, mint a semmi...
Ha jó hosszú távon akarod magad kínozni csak tessék...

A tökéletesség unalmas.

Moha

Quote from: Selmo on 2007-01-15, 20:38:27
Ha jó hosszú távon akarod magad kínozni csak tessék...
Jó hosszú táv = örökre. :P Member, ha jót akarsz magadnak, ne a friend only zónára hajts. Oda künnyű bekerülni, kikerülni belőle viszont lehetetlen. Próbáld átugrani a friend szakadékot és fentebb kapaszkodni!

sirtomi

Quote from: Moha on 2007-01-15, 20:51:40
Jó hosszú táv = örökre. :P Member, ha jót akarsz magadnak, ne a friend only zónára hajts. Oda künnyű bekerülni, kikerülni belőle viszont lehetetlen. Próbáld átugrani a friend szakadékot és fentebb kapaszkodni!
Ezt a zónát átugrani is marha nehéz, nagyon könnyű beleesni, de szerintem ki lehet kapaszkodni belőle :)

Zsiga

Quote from: sirtomi on 2007-01-15, 21:13:27
Quote from: Moha on 2007-01-15, 20:51:40
Jó hosszú táv = örökre. :P Member, ha jót akarsz magadnak, ne a friend only zónára hajts. Oda künnyű bekerülni, kikerülni belőle viszont lehetetlen. Próbáld átugrani a friend szakadékot és fentebb kapaszkodni!
Ezt a zónát átugrani is marha nehéz, nagyon könnyű beleesni, de szerintem ki lehet kapaszkodni belőle :)
Szerintem is megoldható. :) Sőt, olyan is létezik hogy a friend only zone-ból feljebb lépsz egy időre, aztán vissza. :)

sirtomi

Quote from: Zsiga on 2007-01-15, 21:39:51
Szerintem is megoldható. :) Sőt, olyan is létezik hogy a friend only zone-ból feljebb lépsz egy időre, aztán vissza. :)
Ha nem léptem ebbe a zónába, nem szeretnék visszalépni. Bár nem csak rajtam múlik a dolog :)

Solid Snake

Jómagam is csupán friend only zone-ban vagyok.


Lassan kezdem úgy érezni magam, mint Sawamura Seiji.  :morci:

sirtomi

Érdekes, elég sok embernek vannak/voltak ilyen élményei :)
Azt hittem csak én tudok ilyen szar helyzetekbe keveredni, de ezek szerint nem vagyok egyedül.

Zsiga

Quote from: sirtomi on 2007-01-15, 22:48:25
Érdekes, elég sok embernek vannak/voltak ilyen élményei :)
Azt hittem csak én tudok ilyen szar helyzetekbe keveredni, de ezek szerint nem vagyok egyedül.
Nem vagy egyedül. :D

De hogy felhozzak valami kevésbé lehangoló témát, szerintetek mért foglalt minden normális csaj? :)
(Épp most beszéltem erről MSN-en az egyik nőnemű barátommal, és érdekes dolgokat írt, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.)

Member

SIRTOMI: Nem, mert a kicsit is kedves embereknek ez a sorsa. :angyali:
MOHA: Fentebb egy ideig nem fog menni, úgy látszik, nem kedvelt meg annyira anno... :/
ZSIGA: Mert különben túl szép lenne az élet. Vagy lehet, hogy csak azokat a tulajdonságokat keressük, ami nincs meg, és ezért nekünk csak a "normálatlan" marad? Nem tudom...

Pirula

Quote from: Zsiga on 2007-01-15, 22:52:20De hogy felhozzak valami kevésbé lehangoló témát, szerintetek mért foglalt minden normális csaj? :)
Fordítsd meg a kérdést: miért vannak "szabadon" az "abnormálisak"?  :smile: Na ugye.
Ez a normalitás mondjuk elég szubjektív, kinek a pap, kinek a paplan...

Zsiga

Quote from: Member on 2007-01-15, 22:55:26
SIRTOMI: Nem, mert a kicsit is kedves embereknek ez a sorsa. :angyali:
MOHA: Fentebb egy ideig nem fog menni, úgy látszik, nem kedvelt meg annyira anno... :/
ZSIGA: Mert különben túl szép lenne az élet. Vagy lehet, hogy csak azokat a tulajdonságokat keressük, ami nincs meg, és ezért nekünk csak a "normálatlan" marad? Nem tudom...
Ha jól értem, sikerült elkövetned a lehető legnagyobb hibát, túl gyorsan beleszerettél a csajba... :( Nem szabad, sosincs jó vége.

A 'Mért foglalt minden jó csaj' témáról a másik oldal véleménye:
Quotehát mert ha összejönnének egy macsóval, egy kigyúrt állattal, aki agyon van tetoválva, és kétszekrény, akkor azt gondolják, h annak produkálni kell, mármint minden téren..különben kidob..és hát a szakítás az senkinek sem jó...és a normális lányok általában bizots kapcsoltot szeretnének...
[...]
és azok a pasik akiket te fogyinak tartasz, pedig nem feltétlenül, azok pedig úgyanígy vannak csak fordítva...és ebbe a kis szerencsétlenkedésbe szeretnek bele..mert akkor tudják h nem kell álomnőnek lenni..
És amin már egy órája röhögök:  :D
Quotevmilyen szinten te is abba a kategóriába tartozol akinek teljesíteni kell sztem...
ezen ne sértődj meg..nem vagy tahó
hanem te mindenben sikeres vagy..és nem biztos h mindenki sikeres..és minden csajszi azt histzi, h melléd okos csaj való..és h hozzád talán butácska..és nem biztos h egyenrangú félként tudná magát melletted érezni

Pirula: Szerintem az abnormálisak sincsenek nagyobb arányban szabadon, bár ki tudja. De igazából nem is ez a lényege a kérdésnek, asszem rosszul fogalmaztam. Arra vagyok kíváncsi, hogy a normális csajok 90%-a mért valami ronda szefós tahó bunkót választ magának...

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2007-01-15, 23:12:48
Arra vagyok kíváncsi, hogy a normális csajok 90%-a mért valami ronda szefós tahó bunkót választ magának...
Azok a csajok, akik érdkelnek, szerencsére általában nem ilyenek (persze ez nem azt jelenti, hogy szabadok lennének... =( )
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-01-15, 23:14:44
Quote from: Zsiga on 2007-01-15, 23:12:48
Arra vagyok kíváncsi, hogy a normális csajok 90%-a mért valami ronda szefós tahó bunkót választ magának...
Azok a csajok, akik érdkelnek, szerencsére általában nem ilyenek (persze ez nem azt jelenti, hogy szabadok lennének... =( )
Van benne valami. :)
Mondjuk egy ilyen nyomi csaját minden lelkiismeretfurdalás nélkül nyúlom le, szóval az még akár jó is. :D

Selmo

Quote from: Zsiga on 2007-01-15, 23:12:48
Arra vagyok kíváncsi, hogy a normális csajok 90%-a mért valami ronda szefós tahó bunkót választ magának...
Na erre én is... :rolleyes:

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Quote from: Zsiga on 2007-01-15, 23:18:18
Mondjuk egy ilyen nyomi csaját minden lelkiismeretfurdalás nélkül nyúlom le, szóval az még akár jó is. :D
Mondjuk ez igaz. De attól még nehezítő körülmény. :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi

Quote from: Member on 2007-01-15, 22:55:26
SIRTOMI: Nem, mert a kicsit is kedves embereknek ez a sorsa. :angyali:
De én alapból nem vagyok kedves, sőt tahó bunkó vagyok, de ha kicsit is megtetszik a csaj, akkor kedves leszek. Igyekszem leszokni erről, de nehéz :D

Zsiga: Nem tudom miért foglaltak a normális nők. Én mindig olyat fogok ki aki nem normális, szabad, csak engem nem akar :D

Pirula

Quote from: Zsiga on 2007-01-15, 23:12:48Pirula: Szerintem az abnormálisak sincsenek nagyobb arányban szabadon, bár ki tudja. De igazából nem is ez a lényege a kérdésnek, asszem rosszul fogalmaztam. Arra vagyok kíváncsi, hogy a normális csajok 90%-a mért valami ronda szefós tahó bunkót választ magának...
Hmmm... csavarhatok ezen is egyet? Szóval téged történetesen azok a lányok érdekelnek akiknek a 90%-a VRSZTB-t választ.
Innen csak a 10% felkutatása látszik megoldásnak, vagy egy átnevelőtábor hogy olyan lányok érdekeljenek akiknek 90%-a megbolondul a mittudomén... mondjuk hosszúhajú fotósokért!  :D

Zsiga

Quote from: Pirula on 2007-01-15, 23:22:21
Quote from: Zsiga on 2007-01-15, 23:12:48Pirula: Szerintem az abnormálisak sincsenek nagyobb arányban szabadon, bár ki tudja. De igazából nem is ez a lényege a kérdésnek, asszem rosszul fogalmaztam. Arra vagyok kíváncsi, hogy a normális csajok 90%-a mért valami ronda szefós tahó bunkót választ magának...
Hmmm... csavarhatok ezen is egyet? Szóval téged történetesen azok a lányok érdekelnek akiknek a 90%-a VRSZTB-t választ.
Innen csak a 10% felkutatása látszik megoldásnak, vagy egy átnevelőtábor hogy olyan lányok érdekeljenek akiknek 90%-a megbolondul a mittudomén... mondjuk hosszúhajú fotósokért!  :D
A lányok 110%-a megbolondul a hosszúhajú fotósokért XD, a gond csak az hogy ezek közül az a kevés aki nekem tetszik szinte kivétel nélkül foglalt. Én meg mostanában egyre inkább úriember vagyok és nem próbálkozom más csajánál. :) (Nem szeretem a "Fej vagy gyomor?" típusú kérdéseket, főleg ha teljesen jogos...)

Kuroi Tenshi

Quote from: Zsiga on 2007-01-15, 22:52:20
De hogy felhozzak valami kevésbé lehangoló témát, szerintetek mért foglalt minden normális csaj? :)
Miket mondasz te? Léteznek normális csajok is?  :wtf:

:D
Amúgy: mi számít normálisnak?

Az általad idézett női hölgy véleményét diszkvalifikálom a silány nyelvtan és a
kigyúrt állatok mint elérendő cél miatt, a "fogyis pasis" dumát meg nem veszem
be, hogy komolyan is gondolja. Másrészt, "pasi"? Amit eddig a pasi fogalom
definíciójaként hallottam egyes hölgyeményektől, kedvem lenne bárkit lebigézni,
aki "pasit" keres magának, és az ilyen ne is panaszkodjon.

Zsiga

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-16, 01:54:41
Quote from: Zsiga on 2007-01-15, 22:52:20
De hogy felhozzak valami kevésbé lehangoló témát, szerintetek mért foglalt minden normális csaj? :)
Miket mondasz te? Léteznek normális csajok is?  :wtf:

:D
Amúgy: mi számít normálisnak?

Az általad idézett női hölgy véleményét diszkvalifikálom a silány nyelvtan és a
kigyúrt állatok mint elérendő cél miatt, a "fogyis pasis" dumát meg nem veszem
be, hogy komolyan is gondolja. Másrészt, "pasi"? Amit eddig a pasi fogalom
definíciójaként hallottam egyes hölgyeményektől, kedvem lenne bárkit lebigézni,
aki "pasit" keres magának, és az ilyen ne is panaszkodjon.
Az idézett hölgy az emberek 90%-ához hasonlóan MSN-en nem foglalkozik a helyesírással, inkább igyekszik gyorsan írni. Nem mindenki tud gyorsan és pontosan gépelni. :) Egyébként 18 évesen van két középfokú nyelvvizsgája, egész szép helyezései OKTV-n, illetve kitűnő egy jónevű (és erős) gimnáziumban, szóval sokmindennek lehet nevezni de butának nem. ;)
Az meg hogy te mit hallottál a nőnemű ismerőseidtől, ez alapján
QuoteMiket mondasz te? Léteznek normális csajok is? :wtf:
nem tűnik túl komoly információnak... :rolleyes: