Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Moha

Én is úgy vettem észre, hogy a normális lányok mind foglaltak.
És szerintem 2 okból választanak izomagyú barmokat maguknak:
1. Nem akarnak semmi szín alatt egyedül maradni, bunkó pasasok pedig bőven akadnak.
2. A taplók sokkal jobban mernek, mint mi. Meg van bennük a "leszarok mindent" mentalitás, emiatt vonzóak a nőknek.

Én csak azt nem értem, mi a frászért maradnak a taplókkal, mikor csak kihasználják meg bántják őket. Folyton panaszkodnak a nők, hogy minden férfi szemét, közben pedig észre sem veszik azokat, akik nem lennének szemetek...

Member

Quote from: Zsiga on 2007-01-15, 23:12:48
Ha jól értem, sikerült elkövetned a lehető legnagyobb hibát, túl gyorsan beleszerettél a csajba... :( Nem szabad, sosincs jó vége.
Ez történt. Rossz szokásom. :/

Quote from: sirtomi on 2007-01-15, 23:19:32
De én alapból nem vagyok kedves, sőt tahó bunkó vagyok, de ha kicsit is megtetszik a csaj, akkor kedves leszek. Igyekszem leszokni erről, de nehéz :D
Ezt az érzést ismerem, éppen kénytelen vagyok b*nkózni, hogy egy idióta emailben abbahagyja az anyázást.

Quote from: Moha on 2007-01-16, 07:35:22
Én csak azt nem értem, mi a frászért maradnak a taplókkal, mikor csak kihasználják meg bántják őket. Folyton panaszkodnak a nők, hogy minden férfi szemét, közben pedig észre sem veszik azokat, akik nem lennének szemetek...
Kell egy lelki társ, akinek panaszkodni lehet és megérti őket, meg egy másik, aki testi kapcsoltra jó és lehet mutogatni a többi csajszinak. Szerintem.

sirtomi

Quote from: Member on 2007-01-16, 12:48:04
Quote from: Moha on 2007-01-16, 07:35:22
Én csak azt nem értem, mi a frászért maradnak a taplókkal, mikor csak kihasználják meg bántják őket. Folyton panaszkodnak a nők, hogy minden férfi szemét, közben pedig észre sem veszik azokat, akik nem lennének szemetek...
Kell egy lelki társ, akinek panaszkodni lehet és megérti őket, meg egy másik, aki testi kapcsoltra jó és lehet mutogatni a többi csajszinak. Szerintem.
Lehetne a kettő kombinálni szerintem, mindenkinek jobb lenne :)

Fazék

Quote from: Moha on 2007-01-16, 07:35:22Én csak azt nem értem, mi a frászért maradnak a taplókkal, mikor csak kihasználják meg bántják őket. Folyton panaszkodnak a nők, hogy minden férfi szemét, közben pedig észre sem veszik azokat, akik nem lennének szemetek...
Mert hisznek benne hogy meg tudják javítani, hogy majd ők lesznek azok, akik jó útra terelik őket.

sirtomi

Quote from: Fazék on 2007-01-16, 13:07:32
Quote from: Moha on 2007-01-16, 07:35:22Én csak azt nem értem, mi a frászért maradnak a taplókkal, mikor csak kihasználják meg bántják őket. Folyton panaszkodnak a nők, hogy minden férfi szemét, közben pedig észre sem veszik azokat, akik nem lennének szemetek...
Mert hisznek benne hogy meg tudják javítani, hogy majd ők lesznek azok, akik jó útra terelik őket.
Engem meg miért nem akarnak elrontani, ha túl rendesnek tartanak? :D

Member

Mert akkor olyan dolgokat teszel, amit megbánsz (és ők is). :ejnye:
Most magamat hova soroljam? Túlzottan romlott nem vagyok, csak elvont, ha megjavítanak, az megmarad... :/

sirtomi

Quote from: Member on 2007-01-16, 13:21:28
Mert akkor olyan dolgokat teszel, amit megbánsz (és ők is). :ejnye:
Evvel mondasz valamit. Már nem vagyok benne biztos, hogy jó lett volna egy elkalomért összejönni a csajjal, ráadásul úgy hogy ismerem és jóban vagyunk. Lehet hogy megbántam volna, de nem biztos :)

Member

Max lenne mit mesélni az unokáidnak. :D
Ezzel azt akarod mondani, hogy neked még üzemképes a cucc ittas állapotban is? Nekem akkor üzemen kívül esik (gyk. védve vagyok a megcsalástól... bárcsak lenne kit :/)

sunyi

Zsaiga: azért mert, megnormálisodnak az olyan krapekok mellett, és eleve ők is abnormálisak?
/loving a precious person ^^/

Member

Szerintem lemaradt néhány idézőjel. Vagy akkor nem értem. :)

kisvirag

egyes nők mazohisták
mások meg olyan tulajdonságokat kpzelnek bele a pasiba ami benne sincs
megint mások azt hiszik világmegváltóak
mások meg tudják, hogy az ilyen bunkó taplókat könnyebb irányítani, mint az intelligens embereket, és ezért képesek elviselni ezt-azt.

amit én nem értettem soha az, hogy egyes férfiak (vagy mind? fene tudja) miért mond olyan dolgokat, amivel tudja, hogy megbántja a nőt (és itt most arról az esetről beszélek, amikor _tényleg_ tudja), és jó persze, utána jön, hogy jaj, ne haragudj kedvesem, meg a különféle kiengesztelő rituálék, ami persze jól esik a nőnek, de miért nem fogják fel (még az után is, hogy a nő felhívja rá a figyelmüket rá) hogy ők azért jobban el tudnák viselni, hogy inkább egyáltalán ne bántsa meg, még ha a kiengesztelő rituálé el is marad, mit ad isten, valami hasonló történik kiengesztelési szándék nélkül! Az egyik exem magas fokon űzte ezt a megbántósdi-kiengesztelősdit, aztán csodálkozott, hogy kiábrándultam bele, és bizony, még katznál is elő-elő fordul az ilyesmi, ami mikor együtt vagyunk, kevésbé zavaró, de amikor neten beszélgetve történik ilyesmi, ugye a kiengesztelő rituálé elmarad, vagy ereje nem olyan, és ezért jobban megmaradnak a tüskék.
vagy csak én vagyok olyan naiv, hogy azt gondolom, igenis tisztában vannak a férfiak azzal, hogy bántó/sértő dolgot mondanak? (nem hiszem, bizonyos esetekből egyértelmű sajnos... )
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Nekem kedves nőt szándékosan még nem bántottam meg, de mondtam már olyat amit én poénnak szántam aztán sértődés lett belőle :)

Member

Csak ismételni tudom sirtomi-t, általában azonnal bocsánatot kérek, ha vmi esetleg mégis átcsúszna a cenzúrán.
Amúgy meg kisvirag, te mondasz vmit, némelyikbe eddig bele sem gondoltam... Tisztában biztosan tisztában vannak vele, és azzal is, hogy a veszekedés és kibékülés után mocskos nagy d*gás következik egyes kapcsolatokban... :rolleyes:

Nakedape

kisivirag: nem indiszkrét példa jelllegűt kérhetnénk?

mármint kiváncsi vagyok mire gondolsz?
köfi :D
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Selmo

Simán el tudom képzelni, hogy egyes emberek így mutatják meg saját maguknak, hogy ők a királyok. De ha egy nő többször is szól és még mindig jönnek, akkor ott nem hiszem, hogy véletlenek sorozatáról lenne szó. Én is hajlok az érzelmi felkorbácsolástól jobb a szex eset elfogadására.
De visszatérve az eredeti kérdésre, egy csomószor bántottam már meg lányokat és a nagyon kevés kivételtől eltekintve, amikor tényleg szuándékos volt, általában 2 dologra volt visszavezethetö:
A: félreértés, én X-re gondolok, ő Y-ra, magára veszi, megsértődik; én értetlenkedem, ő begorombul, elmond mindennek én megállapítom, hogy hülye, vagy vérzése van és jó esetben másnap tisztázzuk a dolgokat.
B: egy tréfa rosszul sül el, ez igen kínos, de legalább azonnal ki lehet magyarázni, bár van amikor nem hisznek az embernek és ilyenkor nincs mit tenni.

A tökéletesség unalmas.

Rounin

Szerintem sok férfi is szeretne rájönni, miért teszi *fejvakarós smiley*.

kisvirag

hát, nem teljesen konkrét példa az, hogy az említett exemnek számtalanszor elmondtam, mennyire zavar és bánt, mikor a bölcsészeket (és egyébként mindenkit, aki nem fizikus) mekkora nagy 0-nak tartja, ezt mindenféle módokon (általában ráadásul olyan formában, ami akár magában is sértő lehetne). pl ezt eleinte katz is (bár ő sokkal elfogadhatóbb formában) hangoztatta, de vele meg tudtam értetni, hogy lehetőleg ne előttem fejtegesse ezt a véleményét. az exem ezt nem értette meg, sőt, néha láttam rajta, hogy direkt csinálja.
egyébként említett ex volt amikor be is valotta, hogy bizonyos dolgokat direkt mondott..

amit nem értek az egészben, hogy oké, hogy utána hatalmas érzelmi töltet, meg minden, csak ez meddig működhet?
miért nem képesek előtte gondolkozni, hogy ezt nem kellene (igen, itt benne van a tréfa része is, hogy bizonyos tréfákat nem eléggé gondoltok át, mondhatni, megfeledkeztek arról, hogy kicsit érzékenyebbek vagyunk, főleg a minket ért kritikákra)
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Member

Aki szerintem direkt bánt egy lányt, az pár héten belül tud találni egy másikat. Aki tudja, hogy számára a készlet végletes (vagy saját megítélése szerint 1), az nem fog ekkora baklövést elkövetni.
A bölcsészeket meg ne bántsa senki, annyi bajom van csak velük, hogy sok lesz belőlük a munkanélküli... (a jövőbeli klienseim :D)

kisvirag

szerintem ez nem ilyen "tudok e találni másikat" vagy "véges a készlet" alapon megy... én is tudnék számtalan másikat találni, ha arról van szó, emiatt még sem tiprok bele (véletlenül, 1-1x, vagy rendszeresen) a másik lelkivilágába...
ez leginkább arról szól szerintem, mennyire érzi a másik fontosnak az illetőt, vagy mennyire érzi "biztos nyeregben" magát.
ez csak az én elméletem, de az exem szerintem azért csinálhatta, mert azt gondolta, hogy "nyert ügye van",csak néhány pasi azt felejti el, hogy egy nőt nem elég megszerezni, meg is kell tartani. sajos volt pár negatív példám arra, hogy onnantól kezdve, hogy biztosnak látta a másik a kapcsolatot, magasról tett annak stabilan tartására...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

sirtomi

Quote from: Member on 2007-01-17, 16:47:12
Aki tudja, hogy számára a készlet végletes (vagy saját megítélése szerint 1), az nem fog ekkora baklövést elkövetni.
Ekkor meg túl rendes srác leszel, túl jó és azt sem szeretei a legtöbb nő :D

Quote from: kisvirag on 2007-01-17, 16:56:06
ez leginkább arról szól szerintem, mennyire érzi a másik fontosnak az illetőt, vagy mennyire érzi "biztos nyeregben" magát.
ez csak az én elméletem, de az exem szerintem azért csinálhatta, mert azt gondolta, hogy "nyert ügye van",csak néhány pasi azt felejti el, hogy egy nőt nem elég megszerezni, meg is kell tartani. sajos volt pár negatív példám arra, hogy onnantól kezdve, hogy biztosnak látta a másik a kapcsolatot, magasról tett annak stabilan tartására...
Ebben lehet valami. Bár megerősíteni nem tudom, sose volt komoly kapcsolatom :)

Member

Sirtomi, észrevettem... :)

Az valóban előfordulhat, hogy a horogra akadt hal szembeköp, ha nem adsz neki többet. Bár ezt tényleg nem értem, szerintem legalább ugyanazt a színvonalat kell nyújtani a kapcsolat alatt, mint a megismeréstől a kapcsolatig, bár tudom, így már megint csak túl rendes srác leszek, igaz, sirtomi? :D


Member

Akkor mit vársz, néha alkossak be vmi meglepő fordulatot? :haha:

sirtomi

Sose árt egy kis bolondság, csak nem szabad túlzásba vinni :D Mindenhol keresni kell a középutat :p

Zanador

Rám pl jellemző, hogy szeretek piszkálni mindenkit (lányokat, barátokat egyaránt), kötözködi apróságokon, meg hasonlók (a barátaim között nincs is olyan, aki erre nagyon érzékeny lenne, különben már régen magamra haragitottam volna). Persze mindig odafigyelek, hogy lehetőleg tényleg jelentéktelen legyen az ügy, és amennyire csak tudom, megpróbálom viccesre venni. What's so fun about peace, love and understandig? Nevetést, vagy hasonló tipusú visszavágást szoktam ilyenkor várni, mert akkor tudom, hogy jól sült el, aztán komoly lelkiismeretfurdalást kapok, ha mégsem..
Ebből kiindulva azt se tartom kizártnak, hogy ezt mások is élvezik csinálni, csak talán mással, más témában, más "erősségen". Az emlitett példákról természetesen nem tudok nyilatkozni, de akinek hozzám hasonló a kiindulási alapja, az nem feltétlen mérlegeli (eléggé, időben, helyesen) azt, hogy bántó lesz-e, előbb próbálkozik, aztán kiderül...
Following the tracks of an angel.
Csak az életét hosszabbitja meg az aki ébren tölti az éjszakáit.
A pohár lehet félig tele, de a tár mindig félig üres...

sirtomi

Én is előbb próbálkozom aztán van hogy bántó lesz a kis piszkálódás, viccelődés. Igazából nem is szokott zavarni, mert ilyen vagyok és megmagyarázom, hogy csak poén volt :)
Ha mondjuk tetszik is a csaj, akkor viszont átváltok nagyon kedvesbe és az nem jó, inkább maradnék teljesen az a piszkálódós bunkó önmagam.

sunyi

A társkeresőn vannak rendes, normális emberek is. Nem mindenki olyan negatív, szánalmas figura, mint ahogy egy ideje itt le lett festve. Lehet rajta rendes párt találni. :)
/loving a precious person ^^/

.Attila

Quote from: sunyi on 2007-01-18, 00:41:05
A társkeresőn vannak rendes, normális emberek is. Nem mindenki olyan negatív, szánalmas figura, mint ahogy egy ideje itt le lett festve. Lehet rajta rendes párt találni. :)

Biztos lehet, csak előfordulhat, hogy mire egyre rátalál az ember, addig pár nem normálissal is találkozni kell. És könnyen előfordulhat az is, hogy az ember csak nem normálissal találkozik.

Member

Amikor vki felad egy hirdetést, ugye igyekszik magát minél jobb színben feltüntetni...?

.Attila

Quote from: Member on 2007-01-18, 09:56:34
Amikor vki felad egy hirdetést, ugye igyekszik magát minél jobb színben feltüntetni...?

Aki őszinte, és nem túloz a pozitív tulajdonságairól, ill. megemlíti egy-két hibáját is, annak esélye sincs azokkal szemben, akik feldíszítik a leírásukat, ill. kihagynak egy-két kellemetlen motívumot. Mert ugyebár az előzőket már az előszelektálás során kidobálják. Sok értelmes ember ugyebár elhiszi, amit valaki saját magáról mond.