Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

sirtomi

Egy-két hiba kimaradtha szerintem, de eltúlozni pár jó tulajdonságot sokkal nagyobb átverés :)

Member

Kicsit feltűnő, hogy mindeni szép, művelt és romantikus... :rolleyes:
"Otaku beállítottságú cingár srác keres korban igen, de külsőben nem hozzáillő aranyos konzervatív lányt. Az anime/manga témán kívül érdekel még a death metal, a Jay és Néma Bob filmek és a válságban lévő jóléti államok szegénypolitikájának megreformálása."

Moha

Quote from: Member on 2007-01-16, 12:48:04
Quote from: Moha on 2007-01-16, 07:35:22
Én csak azt nem értem, mi a frászért maradnak a taplókkal, mikor csak kihasználják meg bántják őket. Folyton panaszkodnak a nők, hogy minden férfi szemét, közben pedig észre sem veszik azokat, akik nem lennének szemetek...
Kell egy lelki társ, akinek panaszkodni lehet és megérti őket, meg egy másik, aki testi kapcsoltra jó és lehet mutogatni a többi csajszinak. Szerintem.
Hát k*pják be!
Az a baj, hogy én is ezt látom. Lelki szemetesládának jó vagyok, de úgy sosem tudnak rám tekinteni, mint potencionális partnerre. Különben meg nem a testi kapcsolat a lényeg, de ez, hogy "legyen kettő, akik kiegészítik egymást" nagy szemétség. Csak kihasználják az embert, mindenkit arra, amire való. Gyalázat!
Quote from: Fazék on 2007-01-16, 13:07:32
Mert hisznek benne hogy meg tudják javítani, hogy majd ők lesznek azok, akik jó útra terelik őket.
Áááhhh, az áldott naivitás... :rolleyes:
Quote from: sunyi on 2007-01-18, 00:41:05
A társkeresőn vannak rendes, normális emberek is. Nem mindenki olyan negatív, szánalmas figura, mint ahogy egy ideje itt le lett festve. Lehet rajta rendes párt találni. :)
Neked már sikerült? Melyik társkeresőn???
Quote from: .Attila on 2007-01-18, 09:28:17
Biztos lehet, csak előfordulhat, hogy mire egyre rátalál az ember, addig pár nem normálissal is találkozni kell. És könnyen előfordulhat az is, hogy az ember csak nem normálissal találkozik.
Párral??? 53-nál tartok csak a múlt nyár óta! És a legtöbje egy kép vagy az első találkozás után elküldött melegebb éghajlatra.

Mellesleg, a megbántás-kiengesztelés témában: azért a lányok sem szentek.
Mert ugye - akármilyen hihetetlen - érzékeny férfiak is léteznek. Engem pl. szintén könnyű megbántani egy rosszul megváasztott szóval. És sajna gyakran meg is kapom és észre sem veszik, hogy amit mondtak, az nekem rosszul esik. A volt barátnőmnek is voltak olyan beszólásai, amik eléggé szíven találtak.
Amúgy aki az ilyesmit arra használja, hogy utána egy jót d*ghasson a lánnyal, az egy mocskos kétszínű alak és NEM érdemli meg a lányt.
Nekem a volt barátnőmet egyetlen egyszer sikerült igazán megbántanom, nem szándékosan... egy poén sült el rosszul, aztán kicsit ideges lettem és egy "hát, akkor duzzogj" felkiáltással még tetéztem az esetet. Egy napig nem is akart hozzám szólni. Én persze azt sem tudtam, hogy tegyem jóvá, szidtam magam, mint a bokrot. Tudtam, hogy elcsesztem és fontos volt nekem a lány, próbáltam utána mindenben a kedvére tenni.


Ja, és hogy dolgozni kell azért is, hogy fent maradjon a kapcsolat. Nos, ez így van. Viszont mocsok nehéz úgy, ha a lány úgy van vele, hogy "engem hódítottak meg, szóval nekem a kisujjamat sem kell mozdítani a kapcsolat érdekében". Mert volt barátnőmnél sajnos ezt tapasztaltam. Kettőn áll a dolog. Hiába tesz meg a férfi mindent, ha a nő meg félvállról veszi az egészet.

Member

Én is érzékeny vagyok, de nem is a szavakra, hanem a totális passzivitásra, amikor pár napig/hétig szünetet hagy vki annak ellenére, hogy a közelében vagyok. :/

A "kisujjamat sem mozdítom" mindig jellemző valamelyik félre, csak mivel te is olyan szerencsétlen vagy, mint én, valószínűleg mind a ketten a női oldalról láttuk ezt többet.

sunyi

Quote from: Moha on 2007-01-18, 14:30:05
Quote from: sunyi on 2007-01-18, 00:41:05
A társkeresőn vannak rendes, normális emberek is. Nem mindenki olyan negatív, szánalmas figura, mint ahogy egy ideje itt le lett festve. Lehet rajta rendes párt találni. :)
Neked már sikerült? Melyik társkeresőn???
Összefutottam olyannal, aki olyan téren is szimpatikusnak tűnt. Sztem bármelyik komolyabb társkeresőn előfordulnak normálisak. (ez konkrétan a randivonal oldalán történt)
A párom is interneten keresztül ismertem meg, igaz más úton...
/loving a precious person ^^/

Moha

Quote from: sunyi on 2007-01-18, 14:59:14
Összefutottam olyannal, aki olyan téren is szimpatikusnak tűnt. Sztem bármelyik komolyabb társkeresőn előfordulnak normálisak. (ez konkrétan a randivonal oldalán történt)
A párom is interneten keresztül ismertem meg, igaz más úton...
Bah! Öregem, én 7 éve vagyok a randivonalon tag, ez idő alatt találkoztam jópár lánnyal, volt köztük sok szimpatikus is, de egyikből sem lett több, mint egy, max 2 találkozás.

sunyi

...vagy a különböző fórumok is jó lehetőségeket adhatnak az ismerkedésre
/loving a precious person ^^/

sirtomi

Szerintem is egész jól lehet ismerkedni neten is. Nekem csak az életben vannak gondjaim a beszélgetéssel, túl csöndes vagyok, de legalább jól hallgatok  :haha:

Member

Én meg túl sokat pofázok, míg a partner hajlamos elhalkulni. Mondjuk így neten keresztül könnyebb, mert nem látom az arcát.

Fazék

Hát irigyellek titeket, hogy van türelmetek ilyen hülye párkeresősdihez :)
Pont ezt az ismerkedős részét rühellem a leginkább, nincs az az isten, hogy bármilyen magány rávegyen, hogy ilyenre vetemedjek, hogy egy vadidegennel összeülve, fél-fél mondatokat kinyökögve szenvedjünk egy asztalnál és mellesleg közben megnézzük egymás fogait és értékeljük a tomporát magunkban. Totál nem értek egy nő elcsábításához (meggyőzéséhez), hogy én vagyok a megfelelő pár neki. Kiráz a hideg az első randiktól, a romantikázástól, hogy vinnem kéne valami vacak zöldséget, amitől elaléljon, stb. Nem ilyen vagyok. Ha már ismerem és tényleg szeretem, akkor persze kedveskedek neki, mert a nők ezt igénylik és akkor érzik jól magukat, ha érzik, hogy törődnek velük. (egy ideig eltartott, ezt elfogadnom és megértenem. :haha:) de első randik alkalmával részemről színtiszta képmutatás lenne, ordítana rólam a hazugság, ha odaállnék hozzá egy szál rózsával, pedig még csak másodjára látom az életben. nem vagyok hajlandó a képmutatásra, (vagy egyszerűen nem vagyok elég ügyes hozzá? :haha:), mindegy a lényeg, hogy ha ezeken az első benyomásokon múlik csak, akkor nekem az életbe nem lesz újra nőm azt hiszem. :haha:

azért egy picit hiányzik, mert így egyedül valahogy értelmetlennek tűnik az egész élet, küzdés a jólétért, bla-bla, de hát majd lesz valahogy :)

Moha

Próbáltam én fórumokon, chaten és hasonló helyeken is, de általában 3 verzió lehetséges:
1. Rohadt messze lakik a leányzó
2. Van fiúja
3. Az előző kettő egyszerre.

Olyan nem nagyon volt, hogy 100 km-es körzeten belül lakjon és még érdekeljem is...

Mellesleg most karácsony előtt volt egy érdekes eset. Kaptam egy SMS-t egy ismeretlen számról. Rossz helyre küldte az illető. Poénból visszaírtam neki. Kiderült, hogy az illető egy lány, 21 éves és itt lakik a közelben. Gondoltam ez jel, ilyen véletlenek nem történnek csak úgy... De persze nem lett a dologból semmi, mert mikor megbeszéltük a találkozót, 40 percet váratott a hidegben, utána pedig el sem lehetett érni.

Fazék: első randira én sem viszek rózsát, hiába vagyok romantikus típus. A lányok az ilyesmitől inkább megijednek. A rózsát késbbre kell hagyni.
Mindenesetre nekem ezt a keresgélést az örök remény táplálja. Mert bár alapvetően pesszimista vagyok, mindig az motoszkál bennem, hogy "hátha a következő" no és persze "nem igaz, hogy a sok közül egy se jöjjön be"

Member

Quote from: Fazék on 2007-01-18, 15:21:11
azért egy picit hiányzik, mert így egyedül valahogy értelmetlennek tűnik az egész élet, küzdés a jólétért, bla-bla, de hát majd lesz valahogy :)
Nem is kicsit, csak néhány ismerősöm miatt nem dobtam még el... :/
A rózsaadást én spec. szeretem, de sohasem vöröset szoktam, mert az nem illik hozzám. (Meg szerintem állatira tolakodó)

sunyi

/loving a precious person ^^/

sirtomi

Fazék baromira hoasonló vagyok én is, de többször jártam már úgy, hogy az első benyomás után már csinálhattam amit akartam nem lett belőle semmi. Persze nem biztos, hogy az a jó nő nekem aki az első benyomás alapján elrak valahova és ezen nem tudok változtatni. Én még nem tudtam megbékélni magammal, pedig valószínűleg könnyebb lenne minden, ha elfogadnám, hogy első randin bizony sokszor parázok és ez van. Ettől függetlenül próbálkozok, mert szar egyedül, ezt kár hogy nem láttam be korábban, mondjuk fősulin amikor még időm is volt rengeteg és nem voltam fel ilyen stresszes sem :haha:
Mostanában megint változok picit, sokkal lazábban veszem a dolgokat újra :)

Moha

Quote from: sunyi on 2007-01-18, 15:25:11
Quote from: Moha on 2007-01-18, 15:21:55
...

:3x3: ez azért durva...
Mármint melyik? A "chates lányok messze laknak", az SMS-es leányzó, vagy az, amit Fazéknak reagáltam?

sunyi

Quote from: Moha on 2007-01-18, 15:29:26
Quote from: sunyi on 2007-01-18, 15:25:11
Quote from: Moha on 2007-01-18, 15:21:55
...

:3x3: ez azért durva...
Mármint melyik? A "chates lányok messze laknak", az SMS-es leányzó, vagy az, amit Fazéknak reagáltam?

az hogy megbeszéltetek egy találkozót, és még csak elmennisem volt képes.
/loving a precious person ^^/

Selmo

Quote from: Moha on 2007-01-18, 15:21:55
Próbáltam én fórumokon, chaten és hasonló helyeken is, de általában 3 verzió lehetséges:
1. Rohadt messze lakik a leányzó
2. Van fiúja
3. Az előző kettő egyszerre.
4. Legyünk csak barátok. :__devil:
Quote from: Fazék on 2007-01-18, 15:21:11
Hát irigyellek titeket, hogy van türelmetek ilyen hülye párkeresősdihez :)
Pont ezt a részét tudod átugrani egy társkereső oldalon, chaten, msn-en. ;) Meg lehet ismerni egy kicsit vagy éppen nagyon a másikat, mielőtt élőben találkoznátok. Persze mint Moha is írta, ha valaki szimpatikus, azonnal képet kell kérni, nehogy későn vegye észre magát az ember, hogy nem jön be neki a másik külseje. És valóban kitartás kell hozzá és türelem, mert 20 hülye/perverz/idióta/tiniakijátszaazagyát emberre jut 1 normális akivel tényleg el tudsz beszélgetni.
[spoiler]Aztán kiderül, hogy tényleg lány, jól is néz ki, értelmes, csak éppen 2 hónap múlva lesz 15... :bruhuhu:[/spoiler]

A tökéletesség unalmas.

Member

El is felejtettem, hogy kicsit idősebbek vagytok nálam. :/ Személyiségben én is jobban szeretem a gyermeklelkűeket.
(17 alá én sem mennék, a közhiedelemmel ellentétben nem vagyok pedofil :))

Moha

Quote from: sunyi on 2007-01-18, 15:38:01
az hogy megbeszéltetek egy találkozót, és még csak elmennisem volt képes.
Hát, éppenséggel lehet, hogy ott volt, és csak "megnézett magának", aztán úgy döntött, hogy nem tetszem...
De legalább akkor ne mondta volta azt, hogy "bocs, egy kicsit kések, de mindjárt ott vagyok", meg lett volna annyi vér a pucájában, hogy odajöjjön és megmondja, hogy nem jövök be neki.

Quote from: Selmo on 2007-01-18, 15:39:49
4. Legyünk csak barátok. :__devil:
Igen, ez a negyedik. :P
Quote20 hülye/perverz/idióta/tiniakijátszaazagyát emberre jut 1 normális akivel tényleg el tudsz beszélgetni.
Áh, az jó arány volna, de kb. olyan mint anno Vizy András műsora [spoiler]100-ból egy :D [/spoiler]

Quote
[spoiler]Aztán kiderül, hogy tényleg lány, jól is néz ki, értelmes, csak éppen 2 hónap múlva lesz 15... :bruhuhu:[/spoiler]
Nekem volt ettől durvább is. Kiscsaj az anime meeten, egész jól néz ki, jól eldumáltunk, értelmesnek tűnt. Aztán kérdezi, hány évesnek gondolom. Mondom, még biztos gimis vagy, 17-18 éves? Erre jön a válasz nevetve: [spoiler]általános iskola, 7. osztály. Ááááá!!! 13 éves! :3x3: [/spoiler]

sirtomi

Milyen csajokkal ismerkedtek ti? Vagy lehet hogy nekem is meg kellene néha kérdezni ilyesmit? :)

kikuchiyo

I'm talking out of my ass here, but...

Moha, szerintem a te problémád nem kis részben abban gyökeredzik, hogy szinte már görcsösen akarod, hogy legyen barátnőd, és ezt a lányok látják is rajtad. Magától értetődően ez nem is tetszik nekik, mert azt sugallja, hogy te egy lúzer vagy, akinek nagyon nem jön össze semmi és mindenáron nőt akar, és ezért azt gondolják, hogy nem is érdemes veled foglalkozni.

Azt tudom tanácsolni, hogy lazíts egy kicsit. Ne vedd olyan komolyan a dolgot, ha nem jönnek, hát nem jönnek. Addig is törődj magaddal egy kicsit:
próbálj ki új hobbikat (addig is lekötöd magad valamivel, és hátha megtetszik valami, aminek a művelésétől értékesebb emberré válhatsz), járj el edzeni (nem feltétlenül azért, mert a lányok az izompacsirtákra buknak, hanem a magad érdekében), figyelj oda a beszédmódodra és a mozgáskultúrádra.
Járj el pl. táncolni, állítólag oda sok csinos és egyedülálló lány jár, akiknek bárki megfelelne, még te is ;), csak táncolhassanak.

Bizonyíték az eddigiekre: én a fentiek közül semmit sem tartok be, és nincs is nőm.  :haha:

Quoteáltalános iskola, 7. osztály. Ááááá!!! 13 éves! :3x3:

Ehh, túl öreg.  :__devil:
Failure is the default option

sirtomi

Kiku mesternek igaza van nagyon! :)

Tapasztalom én is, hogy mióta lazább vagyok, valahogy sikerült meló mellet kicsit kiengednem az utóbbi időben :), sokkal könnyebb az ismerkedés is, nem kell akarni baromira.

Selmo

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-18, 21:59:05
Bizonyíték az eddigiekre: én a fentiek közül semmit sem tartok be, és nincs is nőm.  :haha:
B+ leestem a székről. :lol: Ezt a példálózást. :Kiraly:

A tökéletesség unalmas.

Fazék

Quote from: sirtomi on 2007-01-18, 22:03:54
Kiku mesternek igaza van nagyon! :)

Tapasztalom én is, hogy mióta lazább vagyok, valahogy sikerült meló mellet kicsit kiengednem az utóbbi időben :), sokkal könnyebb az ismerkedés is, nem kell akarni baromira.
elgépelés? :D

amúgy tényleg jó dolgokat írt kikuchiyo, sztem is fogadd meg őket Moha :)

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

sirtomi


Moha

Quote from: kikuchiyo on 2007-01-18, 21:59:05
Moha, szerintem a te problémád nem kis részben abban gyökeredzik, hogy szinte már görcsösen akarod, hogy legyen barátnőd, és ezt a lányok látják is rajtad. Magától értetődően ez nem is tetszik nekik, mert azt sugallja, hogy te egy lúzer vagy, akinek nagyon nem jön össze semmi és mindenáron nőt akar, és ezért azt gondolják, hogy nem is érdemes veled foglalkozni.
Igen, ez lehet. Csak sajna sokszor képtelen vagyok lehűteni magam. Ha úgy érzem, hogy egy lánynál esélyem van, elkezdek reménykedni, és ez rántja magával a többit. Nagyon labilis vagyok érzelmileg sajnos...

Új hobbik kipróbálása jó ötlet. Pl. rájöttem, hogy a korizás tök jó dolog, de oda se jó egyedül menni és nincs mindig valaki, akivel menjek. Öcsém és húgom szoktak jönni néha.

A táncot is javasolták már, meg is néztem. A gond itt az volt, hogy 4000 lett volna egy hónap, ami heti 2 órát jelentett volna. A meló miatt viszont csak minden 2. héten tudtam volna bemenni. Így viszont egyrészt lemaradtam volna, másrészt az összeg kissé sok lett volna.

Edzés... igen, rám férne. De - töredelmesen bevallom - egyedül nem akarok lemenni egy konditerembe. Nem akar valaki jönni, hogy adjon egy kis baráti bátorítást? :P

Quote
Quoteáltalános iskola, 7. osztály. Ááááá!!! 13 éves! :3x3:

Ehh, túl öreg.  :__devil:
BAKA!!! :P

Quote from: sirtomi on 2007-01-18, 22:21:22
Pedig azt hittem már nem akarok görcsösen nőt :D
Lebuktál, mint Kun Béla! :haha:

Kuroi Tenshi

Quote from: sirtomi on 2007-01-18, 22:03:54
Kiku mesternek igaza van nagyon! :)
Ja, bár sztem még 16 is tűrhető...
:haha:

Quote from: Selmo on 2007-01-18, 15:39:49
[spoiler]Aztán kiderül, hogy tényleg lány, jól is néz ki, értelmes, csak éppen 2 hónap múlva lesz 15... [/spoiler]
Imma downloading mah msn!
:haha:

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

kikuchiyo

Érdekes, bármi is legyen a téma, valahogy mindig ide lyukadunk ki...  :3x3:

[spoiler]Erről eszembe jut egy vicc:

Két szűzhártya megy a sivatagban.
Megszólal az egyik:
- Hé, te tudod, hova megyünk?
- Nem, de majdcsak kilyukadunk valahol.[/spoiler]
Failure is the default option