Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Member

Tyű, akkor nem csak én állok rosszul... Ez a mi sorsunk... :/
MOHA: Hát, mindenkit leszólítani nem fogok, az nem illik bele az image-embe (annak ellenére, hogy szinte mindenkivel szóba állok). Társkeresőkkel meg pont az a bajom, hogy nem tudok egy adag valszeg nem is valós adatkört megszeretni. :/
SolidSnakeGH : 2-3 ilyen eset után még ugyanazt mondtam, mint most te, pontosan annyi idős is voltam. Aztán 5-6 körül már elkezd gondolkozni az ember, hogy talán mégiscsak benne van a hiba és már igazán elvárja, hogy indokot kapjon, mert építő kritika nélkül nincsen fejlődés. Ezt eddig senki sem tette meg. Másrészt meg már a barátságát is elfogadnám, kit érdekel a teste...

Moha

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-22, 23:19:41
Bocs, de nyomulással nem értem, hogy miért csodálkozol azon, hogy
lekoptatnak...
Khm... az nyomulás, hogy ha pl. meeten egy lánnyal megpróbálok minél többet beszélgetni? Nem azt mondtam, hogy kapásból randira hívom!
Azon kívül, ha egy lányt társkeresőből ismerem meg, akkor meg mindketten ugyanabból a célból akarunk találkozni, nem? Egyértelmű, hogy jobb, ha hamar kiderül az, ha nem tetszik egyikünk a másiknak...

Mellesleg tényleg hajlamos vagyok a türelmetlenségre, de ennek az az oka, hogy nekem viszonylag sok lány tetszik, meg kell ismernem őket, hogy valamilyen véleményem legyen. Ahhoz pedig idő kell, de ha túl sok időt fektetek egy lányba, akiből semmi nem lehet, akkor esetleg elszalasztok valaki mást, aki pedig álmaim nője lehetne.
Tudom, kicsit hülye felfogás, de ez van. Én nem az a fajta ember vagyok akinek 1000-ből egy lány tetszik...
Quote from: Member on 2007-01-22, 23:38:10
elkezd gondolkozni az ember, hogy talán mégiscsak benne van a hiba és már igazán elvárja, hogy indokot kapjon, mert építő kritika nélkül nincsen fejlődés. Ezt eddig senki sem tette meg.
És nem is fogja, haver! Egyszerűen azért, mert maguk sem tudják miért, csak nem jössz be nekik.
Nekem a maximum, amit mondani tudtak az egy "nincs veled semmi baj, csak nem illünk össze" volt. Ettől többet te se várj szerintem.

Kuroi Tenshi

Quote from: Member on 2007-01-22, 23:38:10
Aztán 5-6 körül már elkezd gondolkozni az ember, hogy talán mégiscsak benne van a hiba és már igazán elvárja, hogy indokot kapjon, mert építő kritika nélkül nincsen fejlődés. Ezt eddig senki sem tette meg. Másrészt meg már a barátságát is elfogadnám, kit érdekel a teste...
Arra hiába vársz.
A másodikra is. Még a legyünkcsakbarátok esetében sem, az is csak lekoptatás.
Ez egy mindent vagy semmit játék. Fogadd el a semmit. Egy idő múlva ereszteni
fog a hatása és az emléke, már nem is fog olyan kedvesnek, szépnek tűnni, stb.

Quote from: Moha on 2007-01-22, 23:55:39
Khm... az nyomulás, hogy ha pl. meeten egy lánnyal megpróbálok minél többet beszélgetni?

Mellesleg tényleg hajlamos vagyok a türelmetlenségre, de ennek az az oka, hogy nekem viszonylag sok lány tetszik, meg kell ismernem őket, hogy valamilyen véleményem legyen. Ahhoz pedig idő kell, de ha túl sok időt fektetek egy lányba, akiből semmi nem lehet, akkor esetleg elszalasztok valaki mást, aki pedig álmaim nője lehetne.
Tudom, kicsit hülye felfogás, de ez van. Én nem az a fajta ember vagyok akinek 1000-ből egy lány tetszik...
Hát azt, hogy mindenkivel, még a boltoslánnyal is kikezdesz, sztem eléggé az
:rolleyes:
Hiába van 1000 lány, úgyis 1 lesz a feleséged. (Legalábbis errefelé...)
Namostha mindegyikre nyomulsz és sietsz és türelmetlen vagy, avval lehet,
hogy még azt az egy álmaid nőjét is elriasztod.
Ennyi.
Ja és az nem megismerés, hogy "Szia, A/S/L/P ASAP!" :rolleyes: :rolleyes:

Fazék

KT, te sem beszéltél sokat az eddigi hódításaidról  :ejnye:
csak mert nagyon belelendültél a tanácsadásba, de te mennyire sikeresen alkalmazod ezeket?  :__devil:
csak egy kicsi  :_piszka: van a dologban ne tessék magunkra venni  :angyali:

amúgy azt én is támogatom Moha, hogy hagyj fel a dolog ilyen izzadtságszagú gyorsfeldolgozói megközelítésével, mert így tényleg kvázi képtelenség eredményre jutni. :)

Kuroi Tenshi

Én nem tuti tippeket ("PROTIP")-eket jöttem adni, csak már kicsit
fárasztó a sok rinya. :hehe: Eddig csak annyit mondtam nekik, hogy
nem kéne annyit nyomulni, ill nyugi.
Ha meg rólam kérdezel... te is ott voltál azon a meeten, nem?
Volt kérdés?  :lazza:

Fazék

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-23, 00:45:21Ha meg rólam kérdezel... te is ott voltál azon a meeten, nem?
Volt kérdés?  :lazza:

hát már korábban is említettem, hogy nem sokminden maradt meg arról a meet-ről :haha:
szóval mi történt ottan, miről maradtam le agyilag? :)

(amúgy én is unom egy kicsit a rinyát, de mivel én is szoktam csinálni "időnként", így kevesebb jogosultságot érzek a földbe döngölésükre :haha: )

Kuroi Tenshi

Kérdezd Vilit! :haha:
* Kuroi Tenshi gets ready for Vili's attempt at flame :haha:
Vili sztem még ma is zöld az irígységtől, hogy hozzám két lány
is odajött, hozzá meg nem - legalábbis akkor nagyon irígy volt ;)
és ezt ti is láttátok, még fényképes bizonyíték is van róla :hehe:

Nem, nem akarok senkit sem a földbe döngölni. Csak piszkál, hogy
Moha barátunk még mindig köti az ebet a karóhoz, és nem akarja
elfogadni, hogy a viselkedése, hozzáállása kapcsolatban van az
eredménnyel. Amíg pedig ezt nem fogadja el és ezen nem változtat,
továbbra sem lesz ennél sikeresebb. Sztsz.

HVp213

nem vagyok irigy...
s akko se voltam
nincs miért irigynek lennem asszem

amugy: ha jol értettem a elreppenö félszavakat! Tenshi ugyanabba a suliba járt mint ők, s megismerték a girnyo testén tetszelgö szörös gumot... :p
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Rounin

Quote from: HVp213 on 2007-01-23, 01:19:46
nem vagyok irigy...
s akko se voltam
nincs miért irigynek lennem asszem

amugy: ha jol értettem a elreppenö félszavakat! Tenshi ugyanabba a suliba járt mint ők, s megismerték a girnyo testén tetszelgö szörös gumot... :p

:lol:

KT: évek óta hajtogatom, nem figyelnek. Ha ketten hajtogatjuk, akkor se fognak. Vagy azokat megtartják barátnak :angyali: Akik figyelnek, azok már megtalálták a férfit :Kiraly:. Ezek után akár abba is hagyhatjuk :frown:.

QuoteEz egy mindent vagy semmit játék. Fogadd el a semmit. Egy idő múlva ereszteni
fog a hatása és az emléke, már nem is fog olyan kedvesnek, szépnek tűnni, stb.

Egy idő után pedig jön a "WTF? Én?? Ebbe???? Omglolz..." is akár. :__devil:

De most tényleg kíváncsi vagyok, hogy tuti tippet, puszta megértő buksisimit vagy valóban megoldást remélnek az ide ilyetén problémával fordulók :redface:

Vagy csak blogolni jóóóó >:]


Christian

Quote from: Eberinu on 2007-01-22, 22:21:49
Én már megtaláltam az enyém,az más dolog hogy vannak hülyeségei :)

Ahogy neked is :P Sőt..mivel nőből vagy általában neked több van mint nekem. Mindenki tudja,hogy rajtunk könyebb kiigazodni mint rajtatok meg stb...  Szóval ebbe hagy ne menjünk bele :P


Párkapcsolat témához:
Kicsit bele - bele olvasgatva a dolgokba, miért mondja azt bárki,hogy Moha nyomul? Sztem jól csinálja :P Igen ha egy csajnak bejön az ember akkor már az első alkalommal elmegy vele randira. Persze vannak olyan lányok akiknek még udvarolni kell, de ők vannak manapság kevesebben. Inkább az lehet a baj,hogy rossz a fellépése, vagy alapból rosszul áll a dolgokhoz. De ettől még egy férfi legyen olyan mint Moha, legyen bátor és próbálkozzon. Ha meg nem sikerül ki nem xarja le? Senki nem fog rá emlékezni és nem is írják sehova. :P Ajánlom a biliárd szalonban való ismerkedést, nekem elég sok NORMÁLIS nőm volt ilyen helyekről. :)

Moha

Quote from: Kuroi Tenshi on 2007-01-23, 00:08:18
Hát azt, hogy mindenkivel, még a boltoslánnyal is kikezdesz, sztem eléggé az
:rolleyes:
Elnézést, csak tetszett a csaj... Ezek szerint, ha te kerülnél olyan helyzetbe, hogy ott lenne a boltban egy csaj, aki tetszik, te nem akarnád meghívni egy kávéra a munkaideje vége előtt negyed órával, igaz? Mert én mindössze ezt tettem. És amúgy ez egyedi eset, nem szólitok én le minden eladót.
QuoteHiába van 1000 lány, úgyis 1 lesz a feleséged. (Legalábbis errefelé...)
Namostha mindegyikre nyomulsz és sietsz és türelmetlen vagy, avval lehet,
hogy még azt az egy álmaid nőjét is elriasztod.
Tényleg ilyen nehéz felfogni, hogy nekem sok lány tetszik, nem csak évente 1-1?
QuoteJa és az nem megismerés, hogy "Szia, A/S/L/P ASAP!" :rolleyes: :rolleyes:
Nem is így csinálom. Rendesen elbeszélgetek velük. De ha nem érdeklődnek utánam, pl. folyton "aha", "igen", "hát" típusú válaszokat adnak, meg inkább otthagynak, hogy mással beszéljenek, akkor hagyom őket a francba.
Quote from: Fazék on 2007-01-23, 00:41:42
amúgy azt én is támogatom Moha, hogy hagyj fel a dolog ilyen izzadtságszagú gyorsfeldolgozói megközelítésével, mert így tényleg kvázi képtelenség eredményre jutni. :)
És az miért jobb, hogy ha ráállok egy csajra, elpocséklok 3-4 hónapot, aztán kiderül, hogy van fiúja és jól megvannak egymással? Ott maximum másodhegedűs lehetek, egy váll, amin kisírhatja magát, ha a pasija szemét volt vele. De hogy potencionális partnerként nem fog rám tekinteni az hótziher.

Különben nem csináltam én mindig így. Korábban hagytam időt bőven a dolgok kialakulására. Volt pl olyan lány, akivel egy hónapig csak emaileztünk, aztán egy újabb hónapig telefonon beszélgettünk, majd az első találkozás után lekoptatott a fenébe. Szóval én csak azt tudom mondani: a másik módszer sem működik. Nekem legalább is nem. Ez annak működik, aki tud hatni a csajokra és van olyan dumája, amivel pár hét v. hónap alatt magába tudja bolondítani a csajt. Nekem sajnos nincs, én csak a vakszerencsében bízhatok.

Fazék, K.Tenshi: szerintem az alapvető különbség közöttünk az, hogy ti valószínűleg remekül megvagytok nő nélkül is, és egy-két alkalmat kivéve eszetekbe se jutnak, még akkor sem, ha történetesen egy szép lánnyal találkoztok.
Ellenben nálam jelenleg az a helyzet, hogy a melóban teljesen más stílusú emberekkel vagyok körülvéve, nincs igazán beszédtéma. Itthon már nem szeretek lenni, mert folyton a veszekedés van, még tesómék is "unalmas vagy" jelzővel illetnek. A barátaim szinte soha nem érnek rá, meghát már többségüknek van barátnője és kevesebb ideje van dumálni.
A városban nincs egy jó hely, ahova el lehetne menni szórakozni, mindenhol nagy a tömeg és zene helyett "tüc-tüc" megy. És 24 éves korom ellenére, még alig van tapasztalatom.
Hát csoda, hogy vágyom egy barátnőre?

Legalább Christian megérti a helyzetemet. Nem rohanok le mindenkit, mindössze arról van szó, hogy ha az egyik lány nemet mond, nem tartok szünetet, mert jelölt mindig akad. Én azokat nem értem, akik 24-26 évesen ennyire frankón megvannak társ nélkül. Én viszont nem 30 évesen akarok mindent kitapasztalgatni!

.Attila

Quote from: Moha on 2007-01-23, 11:38:50
Én azokat nem értem, akik 24-26 évesen ennyire frankón megvannak társ nélkül. Én viszont nem 30 évesen akarok mindent kitapasztalgatni!

Mert ha beleroppanok, hogy nincs barátnőm, attól jobb lesz?
Korábban én is kifakadtam párszor, hogy nem volt még barátnőm, szerencsére leszoktam erről. Az, ha néha depresszióba esek a nőtlenségtől, még nem segít semmin, csak szarrá teszi azokat a napokat, még az olyan dolgokat sem élvezem, amiket egyébként igen. Ez jó?

Rossz hangulatodat nem is azzal magyarázod, hogy nincs barátnőd, hanem azzal, hogy mások így, mások úgy. Most neked kell barátnő vagy csak másoknak akarod mutogatni?

Tényleg találj valami elfoglaltságot magadnak, valami hobbit, mert szerintem inkább ez hiányzik neked.

Cobra

Quote from: Moha on 2007-01-23, 11:38:50
Én azokat nem értem, akik 24-26 évesen ennyire frankón megvannak társ nélkül. Én viszont nem 30 évesen akarok mindent kitapasztalgatni!
Majd hozzászoksz az egyedülléthez :D
Én úgy vettem észre, hogy a legtöbb nőnek a majdnem kopasz, kigyúrt férfiak jobben tetszenek, mint az emberibb formájúak :)  És sajnos bárki az ellenkezőjét állítja, ha valaki nem tetszik külsőleg, akkor azzal nem fog közelebbi kapcsolatba kerülni. Volt már olyan, hogy egy lány akart tőlem valamit, de külsőre sajnos nem igazán tetszett, ezért finoman visszautasítottam (és ő elsőre felfogta, hogy nem akarok közelebbi kapcsolatba kerülni vele, marad az online ismertség). Persze találkoztam vele egyszer élőben, nem fénykép alapján ítéltem meg.
Hide and fear, Cobra Commander is here !

Fazék

Quote from: Cobra on 2007-01-23, 12:18:59Én úgy vettem észre, hogy a legtöbb nőnek a majdnem kopasz, kigyúrt férfiak jobben tetszenek, mint az emberibb formájúak :)
ez azért nem teljesen igaz :) bőven vannak olyan nők is, akik a normális férfiakat szeretik, csak már mind foglaltak, vagy nem elég magabiztosak a próbálkozáshoz :)
Quote from: Cobra on 2007-01-23, 12:18:59És sajnos bárki az ellenkezőjét állítja, ha valaki nem tetszik külsőleg, akkor azzal nem fog közelebbi kapcsolatba kerülni.
ezzel viszont sajnos egyet kell hogy értsek. és én ráadásul francos módon válogatós vagyok... mintha megtehetném... :rolleyes:

ismerőseim már jó ideje azzal nyaggatnak, hogy "az isten szerelmére, menjél és döntsd meg az első nőt, akinek tetszel és utána majd önbizalmadat visszanyerve, újból nekiállhatsz keresni azt a nőt, aki tetszik is", de valahogy kételkedem is benne, hogy egy ilyen aljas cselekedettől visszajönne az önbizalmam, ez nem igazán az én stílusom, nem akarnék egy nővel se így kitolni, hogy csak "ugródeszkának" használom. max úgy ha ő is "ugródeszkának" használ csupán, kölcsönös megegyezéssel :haha:

sirtomi

Fazék lehet találni olyan csajt akit megdönthetsz, mert csak arra vágyiik és semmi többre. Nem is kevés ilyen csajt lehet találni :)

Azt hogy érted, hogy a normális nők nem elég magabiztosak a próbálkozáshoz? Nem sok olyan nővel találkoztam aki kezdeményezett volna.

Fazék

Quote from: sirtomi on 2007-01-23, 12:42:10
Fazék lehet találni olyan csajt akit megdönthetsz, mert csak arra vágyiik és semmi többre. Nem is kevés ilyen csajt lehet találni :)
jó persze, de én meg nem vágyom az ilyen nőkre, (és ők se éppen rám gondolnak egyéjszakás kaland szempontjából) szóval ördögi kör :haha:
Quote from: sirtomi on 2007-01-23, 12:42:10Azt hogy érted, hogy a normális nők nem elég magabiztosak a próbálkozáshoz?
olyanféle próbálkozásra gondolok, hogy sok férfihoz hasonlóan egyszerűen képtelenek a jeleket jól értelmezni, azt hiszik félreértik, azt hiszik nem érdeklik a pasast.

sirtomi

Nem tudhatod mire vágyik egy ilyen nő, sose lehet tudni. Az érthető hogy estleg téged ilyen kapcsolat nem érdekel :) Nekem nem lenne ellenemre :D

Szóval a nők sem értik a férfiakat. Az nem jó, ezek szerint elmehetünk egymás mellett, mert mind ketten rosszul értelmezünk dolgokat :)

Selmo

Quote from: sirtomi on 2007-01-23, 13:02:00
Szóval a nők sem értik a férfiakat. Az nem jó, ezek szerint elmehetünk egymás mellett, mert mind ketten rosszul értelmezünk dolgokat :)
Előfordul, bár ritkább, hogy a nő érti félre a dolgokat. Persze ez a férfi kezdeményezzen tradíció miatt van.
Amúgy simán elmennek egymás mellett a nemek társalgásban, nem egyszer tapasztaltam már. A legjobb, mikor engem kérdeznek meg, hogy a barátja vajon ezt meg azt hogyan gondolta. Mintha erre olyan könnyű lenne válaszolni, mindenki más egyéniség, mégha némileg nagyobb belelátásunk is van az azonosneműek gondolkodásába.

A tökéletesség unalmas.

Eberinu

Quote from: Christian on 2007-01-23, 11:26:09
Quote from: Eberinu on 2007-01-22, 22:21:49
Én már megtaláltam az enyém,az más dolog hogy vannak hülyeségei :)

Ahogy neked is :P Sőt..mivel nőből vagy általában neked több van mint nekem. Mindenki tudja,hogy rajtunk könyebb kiigazodni mint rajtatok meg stb...  Szóval ebbe hagy ne menjünk bele :P


Párkapcsolat témához:
Kicsit bele - bele olvasgatva a dolgokba, miért mondja azt bárki,hogy Moha nyomul? Sztem jól csinálja :P Igen ha egy csajnak bejön az ember akkor már az első alkalommal elmegy vele randira. Persze vannak olyan lányok akiknek még udvarolni kell, de ők vannak manapság kevesebben. Inkább az lehet a baj,hogy rossz a fellépése, vagy alapból rosszul áll a dolgokhoz. De ettől még egy férfi legyen olyan mint Moha, legyen bátor és próbálkozzon. Ha meg nem sikerül ki nem xarja le? Senki nem fog rá emlékezni és nem is írják sehova. :P Ajánlom a biliárd szalonban való ismerkedést, nekem elég sok NORMÁLIS nőm volt ilyen helyekről. :)

PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF......Se*gbe rugdoslak csürötökön,ugye tudod? :)Mi az hogy nekem több van? Tehetek én róla, hogy olyan egyszerű és kiismerhető lelkek vagytok?:D Ha most több csaj lenne itt, vagy irna, tuti hogy egyet értenének! A billiárdos dologra reagálva...szal én nem vok normális? :) Jóvan...megjegyeztem....oké....majd meglátod mit kapsz ha találkozunk >:)
Hát lényeg a lényeg, ma már teljesen másképp működnek a dolgok,mint annó ükszüleink idejében.Bár nem kaptam semmilyen irányadó nevelést, belém valahogy ez a régi módiság égett be. Szóval tetszik ha udvarolnak, és nem csak egy-két napról van szó...Ugye Chris? :D Te már csak tudod :P Vannak csajok,akik csak egy éjszakát akarnak, vannak akik nem akarják magukat elkötelezni hosszabb időre, csak ameddig jól érzik magukat és vannak akik szerelmesek lesznek.Leginkább ebbe a 3 kategóriába tudnám sorolni a lányokat...a fiúkhoz nem értek, szóval arról meséltek ti :D


Quote
Én úgy vettem észre, hogy a legtöbb nőnek a majdnem kopasz, kigyúrt férfiak jobben tetszenek, mint az emberibb formájúak :)
Hát ez nem igaz, a legtöbb női ismerősömnek abszolúte nem ez a zsánere, ez tévhit...max az agyon szolizott, agyon hidrogénezett pitchák körében...(nem a kopaszokat akarom bántani amugy... :))

Selmo

A magánéletetek, bár számomra szórakoztató, lehet mást kínosan érint, talán nem itt kéne. ;)
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 14:45:16
Quote
Én úgy vettem észre, hogy a legtöbb nőnek a majdnem kopasz, kigyúrt férfiak jobben tetszenek, mint az emberibb formájúak :)
Hát ez nem igaz, a legtöbb női ismerősömnek abszolúte nem ez a zsánere, ez tévhit...max az agyon szolizott, agyon hidrogénezett pitchák körében...(nem a kopaszokat akarom bántani amugy... :))
Egyetértek, elsősorban azok a nők választanak kinézet szerint akik úgy is néznek ki.
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 14:52:04
Vannak csajok,akik csak egy éjszakát akarnak, vannak akik nem akarják magukat elkötelezni hosszabb időre, csak ameddig jól érzik magukat és vannak akik szerelmesek lesznek.Leginkább ebbe a 3 kategóriába tudnám sorolni a lányokat...a fiúkhoz nem értek, szóval arról meséltek ti :D
Nos hozzátenném a hódító típust, akinek csak az kell, hogy valakit megszerezzen és megy tovább, és ez nem feltétlenül 1 éjszakáról szól. Valamint a félőst, aki inkább ül a langyos kapcsolatban semhogy egyedül maradjon. Előbbi főleg férfi, míg utóbbi női altípus. :P

Megtennéd, hogy összeszerkeszted a lenti postokat? Maradjunk átláthatóak. :redface:

A tökéletesség unalmas.

sirtomi

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 14:45:16
Quote
Én úgy vettem észre, hogy a legtöbb nőnek a majdnem kopasz, kigyúrt férfiak jobben tetszenek, mint az emberibb formájúak :)
Hát ez nem igaz, a legtöbb női ismerősömnek abszolúte nem ez a zsánere, ez tévhit...max az agyon szolizott, agyon hidrogénezett pitchák körében...(nem a kopaszokat akarom bántani amugy... :))
Ezzel én is egyetértek. Kigyúrt haverom nem hiszi el ha egy nő azt mondja neki, hogy nem néz ki jól. Ő megvan győződve róla, hogy minden nő a kigyúrt pasikat szereti, pedig ez marhaság :) Elég sok nő ismerősöm majdnem úgy van a kigyúrst pasikkal, mint sok férfi a szőke nőkkel :)

Christian

Selmo:
Semmi szó nem esett a magánéletünkről csupán a témába vágó dolgokat hoztuk fel, ha valakit az kínosan érint,hogy együtt vagyunk az az ő baja. Nem értem mi a bajod :P

Egyébként a kopasz , kigyúrt állatokra azok ált. tényleg az ilyen nők buknak...bár azok inkább a pénzre hajtanak :D

Ja és itt a kérdés sztem nem az,hogy mi jön be a nőknek hanem,hogy inkább mi nem jön be. Mert ha mondjuk csak úgy vagy, semmi extra de nincs rajtad semmi olyan ami miatt a nő azt mondaná rád,hogy "kösz nem" attól még leveheted a lábáról a stílusoddal, viszont a másik esetben lehetsz akármilyen jó arc úgyse fog összejönni.

Azt meg tényleg nem értem,hogy mi bajotok Mohával...sztem egy egészséges férfi igenis törje magát,hogy legyen párja, főleg ebben a korban és nem valami hülye hobbit kell keresni. Idióta haverom is így van vele, inkább szerepjátékozik meg ilyen baromságok. Na aki ilyeneknek él az végképp nem lesz soha népszerű a hölgyek körében. A társadalmi élet a legfontosabb és a párkapcsolat létesítés.

Eberinu

Moha: Van a mondás vagy szólás vagy mi a rák:D, hogy "Zsák a foltját megtalálja" Szóval no para!

.Attila

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 14:52:04
Tehetek én róla, hogy olyan egyszerű és kiismerhető lelkek vagytok?:D

Mi vagyunk egyszerűek, vagy ti vagytok szeleburdiak, logikátlanok, túlkomplikáltak? :_piszka:

Quote from: sirtomi on 2007-01-23, 15:16:04
mint sok férfi a szőke nőkkel :)

Szőke nőkkel nincs semmi baj. A plázacicákkal van.

Christian

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 15:24:31
Moha: Van a mondás vagy szólás vagy mi a rák:D, hogy "Zsák a foltját megtalálja" Szóval no para!

Sztem Moha több foltot is megakar találni  :lul:

Eberinu

Mi az hogy logikátlan?:D pffff....azért teljesen egyformák mi sem vagyunk....köztetek is akad,aki rendelkezik olyan személyiséggel, hogy néha nem tudom mit miért csinál.

.Attila

Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:20:08
sztem egy egészséges férfi igenis törje magát,hogy legyen párja, főleg ebben a korban és nem valami hülye hobbit kell keresni.

Arany középutat kéne megtalálni, te végletekről beszélsz. Senki nem mondta, hogy el kell bújni a nők elől, és a hobbinak élni.
Érdeklődni kell a lányok után, de nem állandóan utánuk futkosni.
Akinek nincs hobbija, annak keserves lesz a kapcsolata később. Kell valami, amivel az ember el tudja foglalni magát, mert különben ha a párja nem ér rá, akkor vagy meg fog hülyülni, vagy keresni fog magának egy ideiglenes társat egy másik személyben. Gondolj bele, hányszor esett már meg, hogy egyikük kimegy külföldre hosszabb időre, a másik meg talál magának egy másik partnert, mert nem bírt várni.

Selmo

Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:20:08
Selmo:
Semmi szó nem esett a magánéletünkről csupán a témába vágó dolgokat hoztuk fel, ha valakit az kínosan érint,hogy együtt vagyunk az az ő baja. Nem értem mi a bajod :P
Nekem semmi, én jól szórakozom. :P
Quote
Idióta haverom is így van vele, inkább szerepjátékozik meg ilyen baromságok. Na aki ilyeneknek él az végképp nem lesz soha népszerű a hölgyek körében. A társadalmi élet a legfontosabb és a párkapcsolat létesítés.
Ha tudnád hány csaj szerepjátékozik és hány kapcsolatot lehet ebből létesíteni, nem beszélnél így. :rolleyes:
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 15:29:01
Mi az hogy logikátlan?:D pffff....azért teljesen egyformák mi sem vagyunk....köztetek is akad,aki rendelkezik olyan személyiséggel, hogy néha nem tudom mit miért csinál.
Ez tény, de a lányok cselekedetei sokkal érthetelenebbek számunkra, mint fordítva. Nem beszélve arról, hogy néha saját maguk sem tudják, hogy miért tették, amit tettek. Te meg értsd meg... :ejj:

A tökéletesség unalmas.

.Attila

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 15:29:01
Mi az hogy logikátlan?:D pffff....azért teljesen egyformák mi sem vagyunk....köztetek is akad,aki rendelkezik olyan személyiséggel, hogy néha nem tudom mit miért csinál.

Hát persze, hogy vannak.
Kezdjünk el beszélni az arányokról?