Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Eberinu

Quote from: .Attila on 2007-01-23, 15:31:26
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 15:29:01
Mi az hogy logikátlan?:D pffff....azért teljesen egyformák mi sem vagyunk....köztetek is akad,aki rendelkezik olyan személyiséggel, hogy néha nem tudom mit miért csinál.

Hát persze, hogy vannak.
Kezdjünk el beszélni az arányokról?
Hát attól függ milyen arányok :P

Christian

Selmo:
Hány csaj szerepjátékozik? Biztos sok persze de akkor most hagy legyek bunkó és kérdezzem meg,hogy ált milyenek? Azért valjuk meg őszintén..,hogy a legtöbb lány inkább menekül a szerepjátékba a valóélet elől mert az életben nem igazán találnak maguknak párt bizonyos okokból. A maradék kis százalék aki meg jól néz ki néha kedvből leül játszani, de velük nem így fogsz kapcsolatot létesíteni azt elhiheted. Persze izlések és pofonok..nekem nem jönnek be az ilyen lányok mert én is a külsőt nézem elsőnek :P

Member

Hobbi nélkül...? Csak nőzni...? Egek, akkor mi a fenéről fogok beszélni hozzá egész nap, a vizsgáról meg a kutyám sétáltatásáról? :ejj: Akkor már inkább a halál... A társadalmi élethez egyszerűen hozzátartozik vmi, ami meghatározza az életedet, az nélkül csak döglődsz, mint az állatok...

Eberinu

Quote
Ez tény, de a lányok cselekedetei sokkal érthetelenebbek számunkra, mint fordítva. Nem beszélve arról, hogy néha saját maguk sem tudják, hogy miért tették, amit tettek. Te meg értsd meg... :ejj:
Selmo....te nő voltál előző életedben? Hagy tudjuk már mi jobban mit akarunk...mert te sose voltál határozatlan valamiben? Azt nem mond már :D

Christian

Quote from: Member on 2007-01-23, 15:36:35
Hobbi nélkül...? Csak nőzni...? Egek, akkor mi a fenéről fogok beszélni hozzá egész nap, a vizsgáról meg a kutyám sétáltatásáról? :ejj: Akkor már inkább a halál... A társadalmi élethez egyszerűen hozzátartozik vmi, ami meghatározza az életedet, az nélkül csak döglődsz, mint az állatok...

Óf kóz nem így értettem. Elnézést ha félreérthető voltam. Csak mint látod itt azt javasolták,hogy a NŐK HELYETT találjon hobbit. Persze amellé kell valami, de ne az legyen életed egyetlen értelme és igen inkább a nőket helyezze előtérbe. :P

.Attila

Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:38:45
Csak mint látod itt azt javasolták,hogy a NŐK HELYETT találjon hobbit.

Menj szemészhez, rossz a látásod.
Én azt mondtam, hogy Mohának kéne találnia magának egy hobbit, amivel elfoglalhatja magát, mert nagyon úgy tűnik, hogy hiányzik, és csak barátnő kereséssel van elfoglalva. Nem azt mondtam, hogy felejtse el a lányokat, és csak a hobbijával foglalkozzon.

Christian

Azt mondtad azzal kösse le magát... nekem abból az jön le,hogy hagyja a nőket és inkább azzal foglalkozzon. Nekem ez jött le abból amit mondtatok. :P Egyébként ebből is tökre az jön le,hogy helyette akarod rábeszélni. Egyébként meg mit fáj neked ha ő a bnő kereséssel van elfoglalva? Azért mégis csak erről szól az élet.

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 15:36:51
Selmo....te nő voltál előző életedben? Hagy tudjuk már mi jobban mit akarunk...mert te sose voltál határozatlan valamiben? Azt nem mond már :D
Bocs, még nem fordult elő velem, hogy nem tudtam megmondani, mit miért tettem, ellenben bőven tapasztalom lányoknál a "fogalmam sincs miért tettem" effektust. És ennek nem a határozatlansághoz van köze.
Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:36:05
Biztos sok persze de akkor most hagy legyek bunkó és kérdezzem meg,hogy ált milyenek?
Pont olyan változatosak, mint akiket máshol látsz. Általánosítani, hogy az rpg-zik aki ronda/szellemi hibás/nincs partnere, nos ez tudatlanságodat árulja el.

A tökéletesség unalmas.

Darkstar

Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:45:16
Azért mégis csak erről szól az élet.
Akinek CSAK erről szól az élete, igen hamar bele fog unni/ki fog égni. :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Eberinu

Quote
Bocs, még nem fordult elő velem, hogy nem tudtam megmondani, mit miért tettem, ellenben bőven tapasztalom lányoknál a "fogalmam sincs miért tettem" effektust. És ennek nem a határozatlansághoz van köze.
Talán az okát sose kérdezted meg? Bár én ha megtaláltam a másikban,amire vágyom, akkor határozottan tudom mi a stájsz...de ezekszerint veled lehet valami,ha mindig ezt kapod, nem gondolod? :D

Christian

Selmo:
Tudatlanságomat? O_O Egyébként sztem félreértettél..direkt odaírtam,hogy nagy általánosságban. Arról meg nem mondtam semmit,hogy szellemi hibás( ez miyen kifejezés? vazz  :lul: ) v. nincs partnere. Én azokra mondtam ezt akik ebbe menekülnek. Ja és igen nagy általánosságba véve a köz izlése szerint az átlag alatti lányok az ilyenek ami persze nem jelenti azt,hogy egyéni izlésben nem lehetnek akár csúcsszuper csajok is. Minden zsák megtalálja a foltját ahogy már előttem is mondták. Van akinek az ilyenek tetszenek.

Egyébként persze,hogy változatosak ha nem csak szerepjátékoznak és otthon ülnek. Viszont ha igen akkor asszem kijelenthetem,hogy csak azoknak nem az akik szintén ismerik ezeket a dolgokat. Értsd sokkal nehezebb nekik társat találni akik izgalmasnak fogják őket találni. Azt hiszem ebben egyetértünk.



Quote from: Darkstar on 2007-01-23, 15:49:09
Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:45:16
Azért mégis csak erről szól az élet.
Akinek CSAK erről szól az élete, igen hamar bele fog unni/ki fog égni. :)

Nem azt mondtam,hogy CSAK erről szól az élet, de ez a leglényegesebb. Akinek meg nem azt tudom sajnálni :P

.Attila

Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:45:16
Azt mondtad azzal kösse le magát... nekem abból az jön le,hogy hagyja a nőket és inkább azzal foglalkozzon. Nekem ez jött le abból amit mondtatok. :P Egyébként ebből is tökre az jön le,hogy helyette akarod rábeszélni. Egyébként meg mit fáj neked ha ő a bnő kereséssel van elfoglalva? Azért mégis csak erről szól az élet.

Nálad a kösse le magát azt jelenti, hogy csak és kizárólag azzal foglalkozzon éjjel-nappal? Nem vagy egy kicsit nagyon a végletek embere?

Helyette? Ne adj a számba olyanokat légy szíves, amiket nem mondtam. Én ugyanis nem feltételezem, hogy a kettő kizárja egymást. Nálad viszont úgy tűnik, hogy igen.

Nekem nem fáj, hogy ő csak a barátnőkereséssel van elfoglalva. Viszont úgy tűnik, hogy neki igenis fáj.

Nem erről szól az élet. Ez az élet része. Fontos része, de nem ez az élet. (ebből valahogy úgy tűnik nekem, hogy Eberinuvel nem sok ideje vagytok együtt, és még a rajongás, új élmények fázisában vagytok)

Darkstar

Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:51:07
Nem azt mondtam,hogy CSAK erről szól az élet, de ez a leglényegesebb. Akinek meg nem azt tudom sajnálni :P
Ne sajnálj, tökéletes el lehet lenni így is, haverokkal szórakozni (dumálni vagy közös programokat szervezni - pl már megvan a köv paintball party időpontja és valszeg tavasszal megyünk raftingolni ^^), neten lógni, hobbikkal foglakozni, stb. :D

Mindemellett természetesen jó, ha az embernek van barátnője, de ne a nővadászat adja valaki életének az értelmét (legalábbis szvsz) :)
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Selmo

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 15:49:32
Talán az okát sose kérdezted meg?
Kérlek, pont a miért kérdésemre szokott ez lenni a válasz. Szerencsére nekem ritkán kell ilyet átélni de kiterjedt ismeretségemnek hála(?) gyakran belefutok ebbe.
QuoteBár én ha megtaláltam a másikban,amire vágyom, akkor határozottan tudom mi a stájsz...de ezekszerint veled lehet valami,ha mindig ezt kapod, nem gondolod? :D
Khm. Most miről beszélsz? :szemuveges:
Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:51:07
Egyébként persze,hogy változatosak ha nem csak szerepjátékoznak és otthon ülnek.
Gratulálok az újabb sztereotípiához. :rolleyes:

A tökéletesség unalmas.

Christian

.Attila:
Pff...nem erről van szó. Rajongás nálam sose volt a nők iránt de igenis számomra mindig a nőzés volt a legfontosabb. Sőt oké elismerem egy kicsit túlzásba is vittem anno mert nem jó hetente váltogatni a nőket mintha csak valami hobbi tárgyát képzenék DE....ettől még igenis a nők a legfontosabbak. Alapjába véve azért születsz erre a nyomorult bolygóra,hogy találj egy párt és legyenek gyerekeid. Nekem egyre jobban úgy tűnik,hogy az itteniek többsége elég nehezen jön ki a nőkkel. Inkább neked új az amit mondok.

Darkstar:
Persze ez tök fun..én így vagyok a biliárddal,focival stbvel...de azért vald be ha alkalom van rá Te is inkább randira mész és megpróbálod megszerezni a kiszemelt nőt minthogy valamelyik szenvedélyned hódolj :P

Selmo:
Ezt már inkább le se kommentálom :D

Rounin

Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:36:05
Selmo:
Hány csaj szerepjátékozik? Biztos sok persze de akkor most hagy legyek bunkó és kérdezzem meg,hogy ált milyenek? Azért valjuk meg őszintén..,hogy a legtöbb lány inkább menekül a szerepjátékba a valóélet elől mert az életben nem igazán találnak maguknak párt bizonyos okokból. A maradék kis százalék aki meg jól néz ki néha kedvből leül játszani, de velük nem így fogsz kapcsolatot létesíteni azt elhiheted. Persze izlések és pofonok..nekem nem jönnek be az ilyen lányok mert én is a külsőt nézem elsőnek :P

Most ezen erőteljesen röhögnöm kellett...

Egy hosszadalmas post helyett pedig maradok a rövidek híve, és megkérlek, hogy ne végletekben gondolkozz, mert kimaradsz az árnyalatok nyújtotta szépségből.

kisvirag

Christian már ne is haragudj, de vagy nem sok szerepjátékozó nőt ismersz, vagy nem jókat.
én is szerepjátszom, és elég sok női szerepjátékos ismerősöm van, és egyet NEM ismerek, aki menekült volna a szerepjátékba a valóság elől. egyébként férfiak között is nagyon kevés az ilyen. Az ember nem ELMENEKÜL a való élet elől, amikor játszik, hanem MEGSZÍNESÍTI azt.
egyébként teszem hozzá, hogy a legtöbb szerepjátékos lánynak (többek közt nekem is) van állandó, komoly kapcsolata, vagy legalábbis nem okoz neki gondot a kapcsolatok létesítése.
Én azt tapasztalom, hogy azok, akik játszanak, nyíltak, közvetlenebbek és bátrabbak, mint a játéktól elzárkózók, mivel a szerepjáték során tét nélkül képesek kipróbálni bizonyos szituációkat, amelyek tanulságát aztán fel tudják használni a való életben.
én így látom.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Rounin

Na jó, még mindig röhögnöm kell :F

A hormonok által vezérelt lét nem _élet_, hanem csak a genetikai kód beteljesítése.

Darkstar

Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:05:30
Darkstar:
Persze ez tök fun..én így vagyok a biliárddal,focival stbvel...de azért vald be ha alkalom van rá Te is inkább randira mész és megpróbálod megszerezni a kiszemelt nőt minthogy valamelyik szenvedélyned hódolj :P
Ott a pont, ha van rá alkalom, akkor igen. Azaz nem éjjel-nappal csak a csajozás lebeg a szemem előtt, úgy hogy mellette semmi más nem érdekel.  :szemuveges:

És Rounál a pont... :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

.Attila

Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:05:30
Alapjába véve azért születsz erre a nyomorult bolygóra,hogy találj egy párt és legyenek gyerekeid.

Na, valaki megtalálta az élet értelmét, amit a filozófusok és sok más ember évszázadok, -ezredek óta keres.
Belegondoltál már, hogy esetleg nincs is célja a létednek? Amit te mondasz, az csupán a létfenntartási ösztön. Nem volnék biztos benne, hogy az ember létezésének célja a létfenntartás.

QuoteNekem egyre jobban úgy tűnik,hogy az itteniek többsége elég nehezen jön ki a nőkkel. Inkább neked új az amit mondok.

Nekem semmi újat nem mondtál. Elég sok sztereotíp dolgot mondasz.

Christian

kisvirag:
Váá ezért mondtam,hogy csak azokra vonatkozik akik ebbe menekülnek. Az izlés meg már más dolga,hogy az ilyen lányok nagy általában milyenek. Ez van én így látom...sőt nekem a haveri köröm is így látja. Úgy ahogy meg van mindenkiről egy általános vélemény. Ezen lehet változtatni olykor mikor az ember lát egy kivételt. Én még nem láttam...ez van.

Eberinu

Quote from: kisvirag on 2007-01-23, 16:07:25
Christian már ne is haragudj, de vagy nem sok szerepjátékozó nőt ismersz, vagy nem jókat.
én is szerepjátszom, és elég sok női szerepjátékos ismerősöm van, és egyet NEM ismerek, aki menekült volna a szerepjátékba a valóság elől. egyébként férfiak között is nagyon kevés az ilyen. Az ember nem ELMENEKÜL a való élet elől, amikor játszik, hanem MEGSZÍNESÍTI azt.
egyébként teszem hozzá, hogy a legtöbb szerepjátékos lánynak (többek közt nekem is) van állandó, komoly kapcsolata, vagy legalábbis nem okoz neki gondot a kapcsolatok létesítése.
Én azt tapasztalom, hogy azok, akik játszanak, nyíltak, közvetlenebbek és bátrabbak, mint a játéktól elzárkózók, mivel a szerepjáték során tét nélkül képesek kipróbálni bizonyos szituációkat, amelyek tanulságát aztán fel tudják használni a való életben.
én így látom.
Én baromi sokat szerepjátékoztam kezdetben, azóta alább hagyott a mánia, de mindig is éltem a játék mellett is.

Rounin

Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:11:07
kisvirag:
Váá ezért mondtam,hogy csak azokra vonatkozik akik ebbe menekülnek. Az izlés meg már más dolga,hogy az ilyen lányok nagy általában milyenek. Ez van én így látom...sőt nekem a haveri köröm is így látja. Úgy ahogy meg van mindenkiről egy általános vélemény. Ezen lehet változtatni olykor mikor az ember lát egy kivételt. Én még nem láttam...ez van.

Azt mondtad, ÁLTALÁBAN ilyenek. Ne módosítsd a szavaid, vállald fel -vagy gondold át előre.

Christian

Quote from: Darkstar on 2007-01-23, 16:09:36
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:05:30
Darkstar:
Persze ez tök fun..én így vagyok a biliárddal,focival stbvel...de azért vald be ha alkalom van rá Te is inkább randira mész és megpróbálod megszerezni a kiszemelt nőt minthogy valamelyik szenvedélyned hódolj :P
Ott a pont, ha van rá alkalom, akkor igen. Azaz nem éjjel-nappal csak a csajozás lebeg a szemem előtt, úgy hogy mellette semmi más nem érdekel.  :szemuveges:

És Rounál a pont... :D

Na ... ha van rá alkalom. Egyébként én végig ezt mondtam... Mint ahogy most Te is bebizonyítottad azért a nőket te is mindig előtérbe helyezed ha úgy adódik és ez a normális. Nem fogod azt mondani,hogy:
"Most nem nőzök mert sietek haza US Teamre fórumozni"

.Attila

Quote from: Rounin on 2007-01-23, 16:11:50
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:11:07
kisvirag:
Váá ezért mondtam,hogy csak azokra vonatkozik akik ebbe menekülnek. Az izlés meg már más dolga,hogy az ilyen lányok nagy általában milyenek. Ez van én így látom...sőt nekem a haveri köröm is így látja. Úgy ahogy meg van mindenkiről egy általános vélemény. Ezen lehet változtatni olykor mikor az ember lát egy kivételt. Én még nem láttam...ez van.

Azt mondtad, ÁLTALÁBAN ilyenek. Ne módosítsd a szavaid, vállald fel -vagy gondold át előre.

:tezsvir:

Eberinu

Virág,te ált. mennyit szerepjátékozol vagy egyéb dolgot tevékenykedsz gép előtt?Merő kiváncsiság

Christian

Quote from: Rounin on 2007-01-23, 16:11:50
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:11:07
kisvirag:
Váá ezért mondtam,hogy csak azokra vonatkozik akik ebbe menekülnek. Az izlés meg már más dolga,hogy az ilyen lányok nagy általában milyenek. Ez van én így látom...sőt nekem a haveri köröm is így látja. Úgy ahogy meg van mindenkiről egy általános vélemény. Ezen lehet változtatni olykor mikor az ember lát egy kivételt. Én még nem láttam...ez van.

Azt mondtad, ÁLTALÁBAN ilyenek. Ne módosítsd a szavaid, vállald fel -vagy gondold át előre.

Igen...az a külsőre vonatkozott..nem arra,hogy képtelenek párkapcsolat létesítésre. Ezt viszont még továbbra is fenttartom.

Rounin

Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:15:07
Igen...az a külsőre vonatkozott..nem arra,hogy képtelenek párkapcsolat létesítésre. Ezt viszont még továbbra is fenttartom.

Olvasd el, mit írtál.

A legtöbb lány menekül a valóság elől a szerepjátékba etc etc etc etc.

Ne nézz hülyének, mert én cserébe látni foglak :lame:.


Eberinu: szóval mindenki full szánalomlerakat, aki rpgzik, csak Te nem voltál, mert Te éltél is mellette -  de a többiek nem :p Rosszul fogalmazol Te is.

.Attila

Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:15:07
Quote from: Rounin on 2007-01-23, 16:11:50
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:11:07
kisvirag:
Váá ezért mondtam,hogy csak azokra vonatkozik akik ebbe menekülnek. Az izlés meg már más dolga,hogy az ilyen lányok nagy általában milyenek. Ez van én így látom...sőt nekem a haveri köröm is így látja. Úgy ahogy meg van mindenkiről egy általános vélemény. Ezen lehet változtatni olykor mikor az ember lát egy kivételt. Én még nem láttam...ez van.

Azt mondtad, ÁLTALÁBAN ilyenek. Ne módosítsd a szavaid, vállald fel -vagy gondold át előre.

Igen...az a külsőre vonatkozott..nem arra,hogy képtelenek párkapcsolat létesítésre. Ezt viszont még továbbra is fenttartom.

Na, akkor ezek szerint a szerepjátékosok általában rondák.
Még jó, hogy én nem vagyok szerepjátékos. Én csak CS-zek. CS játékosok is általában rondák? :confused:

kisvirag

amikor van rá időm, akkor heti egy este mindenképp. sajnos ebbe a félévben nem volt rá időm.
a gép előtt viszonylag sok időt töltök, de többek közt azért, mert "munkaeszközöm", illetve a barátaimmal mostanában helyileg kicsit szétszakadtunk és ott tartjuk a kapcsolatot. egyébként mostanában sorozatokat nézek, ha van egy pici időm.
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.