Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Christian

A fanatikus CS-sek? Van pár haverom aki CSzik..egy biztos, társaságban nem ő lesz az akivel megjelenek :P

Rounin:
Azt mondtam,hogy akik oda menekülnek...inkább olvasd el mégegyszer..vagy kétszer...ha nem megy akkor nem tudok rajtad segíteni mert erősen szelektív a látásod.

kisvirag

QuoteHány csaj szerepjátékozik? Biztos sok persze de akkor most hagy legyek bunkó és kérdezzem meg,hogy ált milyenek? Azért valjuk meg őszintén..,hogy a legtöbb lány inkább menekül a szerepjátékba a valóélet elől mert az életben nem igazán találnak maguknak párt bizonyos okokból. A maradék kis százalék aki meg jól néz ki néha kedvből leül játszani, de velük nem így fogsz kapcsolatot létesíteni azt elhiheted.

pontosan ezt mondtad. utána tény, hogy ott volt, hogy "akik jól néznek ki"
de ebből akkor is az jön le, hogy
a. a szerepjátékos csajok menekülnek az élet elől
b. ráadásul még rondák is.

egyébként pedig, az, aki számodra csúnya, nem biztos, hogy más számára is az.
állítólag 21 éves vagy, de nem vagy képes árnyaltan, mondhatni: szürkén (nem fekete-fehéren) látni a világot...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

.Attila

Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:18:32
A fanatikus CS-sek? Van pár haverom aki CSzik..egy biztos, társaságban nem ő lesz az akivel megjelenek :P

Szerepjátékosoknál sem a fanatikusokról volt szó. Egyszerűen csak olyanok, akik szeretnek leülni játszani, nem az a mániájuk.
Nekem a CS csak játék, szórakozás, kikapcsolódás, nem több.
Átlag napi 1 órát játszok talán. Ha játszok. Valamikor többet.

Rounin


Christian

Az,hogy az élet elől menekülnek azt nem mondtam..vagy bocs ha félreérthető voltam. A szerepjáték tényleg jó dolog...eltudom képzelni,hogy van aki tetszik. Az,hogy általában rondák? Igen...szerintem így van...általában azok.

Kieg:
Először szerintem mindenki általánosít amíg nem lát egy kivételt nem de? Előítéletek pedig mindenkivel szemben vannak...nekem is vannak. Ezért adunk lehetőséget bebizonyítani azt,hogy nincs igazunk. Egyébként azt meg mondtam,hogy az általános vélemény szerint beszélek és,hogy ,hogy izlések és pofonok szisztéma ettől még ugyanúgy fent áll.

.Attila

Quote from: Rounin on 2007-01-23, 16:21:40
Oké, mostantól látlak :haha:.

:lol: :rotfl:
Bocs, most nagyon röhögtem. Így szigorlat előtti nap ez nem kis teljesítmény.
(nem azért, mert igaznak találnám, egyszerűen csak jól fel volt készítve, grat Rounin :))

Eberinu

Quote

Eberinu: szóval mindenki full szánalomlerakat, aki rpgzik, csak Te nem voltál, mert Te éltél is mellette -  de a többiek nem :p Rosszul fogalmazol Te is.
Cicavirág, nemtom honnan szülöd ezeket a mondatokat, holott nem is mondtam,bárki láthatja.Ugyhogy te kombinálsz itt félre. Én azt próbáltam magyarázni, hogy nekem is hobbim a szerepjátékozás, sok egyéb mellett ugyanakkor...Nem mondtam hogy különb lennék,csak épp másképpen vélekedek dolgokban.

.Attila

Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:22:18
Az,hogy az élet elől menekülnek azt nem mondtam..vagy bocs ha félreérthető voltam.

De, pontosan ezt mondtad:

Quotea legtöbb lány inkább menekül a szerepjátékba a valóélet elől

Rounin

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:23:43
Cicavirág

Tartogasd a kedvesednek a bizalmaskodó hangnemet, másfelől felhívnám figyelmed arra, hogy megpróbáltam finoman utalni egy korábbi kijelentésed baromira félreérthető mivoltára - sajna I FAILED.

Attila: :merci:

Christian

Attila:
",hogy a legtöbb lány inkább menekül a szerepjátékba a valóélet elől mert az életben nem igazán találnak maguknak párt "

Nem azt mondtam,hogy mindegyik...ez magába foglalja,hogy lehetnek kivételek. Te veled valami probléma van..látod én az ilyeneknek mondom,hogy rád férne egy nő és nem egy hobbi.

Rounin

Utána azt mondtad, hogy a kivétel 1-2 %....

Hozok popcornt :__devil:

kisvirag

azért az tök vicces, hogy legalább négyen értettük úgy, hogy Christian általában beszélt a szerepjátékos csajokról, pedig nem... tudod, én kicsit falra mászok azoktól, akik nem azt mondják, hogy  bocs, rosszul fogalmaztam, valójában erre gondoltam, hanem inkább azt adják elő, hogy mindenki hülye, mert ő egyáltalán nem azt írta, mint amit mi kiolvastunk belőle...
Az emberek azért magányosak mert falakat építenek hidak helyett.

Darkstar

Quote from: Rounin on 2007-01-23, 16:27:37
Hozok popcornt :__devil:
Nekem már kipattogott (komolyan, a hugom tudja bizonyítani) :D
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Eberinu

Quote

Tartogasd a kedvesednek a bizalmaskodó hangnemet, másfelől felhívnám figyelmed arra, hogy megpróbáltam finoman utalni egy korábbi kijelentésed baromira félreérthető mivoltára - sajna I FAILED.

Attila: :merci:
Hát akkor csak te értetted félre :D Szerintem eléggé érthető voltam...

.Attila

Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:26:29
Attila:
",hogy a legtöbb lány inkább menekül a szerepjátékba a valóélet elől mert az életben nem igazán találnak maguknak párt "

Nem azt mondtam,hogy mindegyik...ez magába foglalja,hogy lehetnek kivételek. Te veled valami probléma van..látod én az ilyeneknek mondom,hogy rád férne egy nő és nem egy hobbi.

És a kivétel erősíti a szabályt ;)
Velem probléma? Valóban jó volna egy barátnő, én ezt nem is kétlem. De ez itt most teljesen irreleváns. Jelenleg egyébként a hobbimnak sem tudok élni, mert rohadtul el vagyok foglalva a szigorlatommal, amire 2 hete készülök, és még volna 2 vizsgám, amiből jó esetben is csak egyet fogok megcsinálni.

Christian

Quote from: Rounin on 2007-01-23, 16:27:37
Utána azt mondtad, hogy a kivétel 1-2 %....

Hozok popcornt :__devil:

Hát kb annyi is lehet...de az az 1-2 % is számít...abban nincs benne mindkenki. Azért az nem mindegy.

Attila:
Jah látom most is rohadt mód el vagy foglalva :D

Eberinu

Virag, hát végülis nagyban függ mind külsőtől mind belsőtől...van aki jól néz ki,de belsőre nem tul rokonszenves, és van aki nem szép,de belsőre nagyon jófej.....ez is befolyásolja azért a lányokat és fiukat egyaránt, bár itt most nem feltétlen a szerepjátékra kell gondolni, vannak "más dolgok",amik "más dolgokat" helyettesíthetnek..

Christian

Quote from: .Attila on 2007-01-23, 16:33:07
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:30:20
Attila:
Jah látom most is rohadt mód el vagy foglalva :D

Hát képzeld el, elcsesztem fél órát az esti pihenőmből.

Erre most azért sem fogok offensiven válaszolni..inkább abbahagyom a vitát mert már nem látom értelmét. Amit lehetett sztem már elmondtam/tuk. Ez épp elég lesz mára részemről.

Dreamcleaver

Sztem az élet értelme, hogy boldog légy, érezd jól magad meg ilyesmi...

Mindenkinél más; valaki a gyermekekben leli meg, valaki a karrierben, valaki a népírtásban stb.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Nakedape

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-23, 17:09:13
Sztem az élet értelme, hogy boldog légy, érezd jól magad meg ilyesmi...

Mindenkinél más; valaki a gyermekekben leli meg, valaki a karrierben, valaki a népírtásban stb.

ez ide off , de komoly!!  :lazza::)hát igen tény hogy ezek egyenlek, de pont olyan hármat írtál ami könnyen fenntertja magát: anyagi jólét s szaporodás miatt.. na mefg a konkurencia kiírtása

aza párkeresés nélkül is lehet bldogan élni..pl  aranybagoly gyártás mint hobbi..de ha a többiek mind szaporodnak többen leszenek.. aztán szurkolhatsz h ne nézzenek rád csúny szemmel
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

HVp213

Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:36:05
Hány csaj szerepjátékozik? Biztos sok persze de akkor most hagy legyek bunkó és kérdezzem meg,hogy ált milyenek? Azért valjuk meg őszintén..,hogy a legtöbb lány inkább menekül a szerepjátékba a valóélet elől mert az életben nem igazán találnak maguknak párt bizonyos okokból. A maradék kis százalék aki meg jól néz ki néha kedvből leül játszani, de velük nem így fogsz kapcsolatot létesíteni azt elhiheted. Persze izlések és pofonok..nekem nem jönnek be az ilyen lányok mert én is a külsőt nézem elsőnek :P
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:11:21
Én baromi sokat szerepjátékoztam kezdetben, azóta alább hagyott a mánia, de mindig is éltem a játék mellett is.
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:15:07
Igen...az a külsőre vonatkozott..nem arra,hogy képtelenek párkapcsolat létesítésre. Ezt viszont még továbbra is fenttartom.
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:23:43
Cicavirág, nemtom honnan szülöd ezeket a mondatokat, holott nem is mondtam,bárki láthatja.Ugyhogy te kombinálsz itt félre. Én azt próbáltam magyarázni, hogy nekem is hobbim a szerepjátékozás, sok egyéb mellett ugyanakkor...Nem mondtam hogy különb lennék,csak épp másképpen vélekedek dolgokban.
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:11:07
Váá ezért mondtam,hogy csak azokra vonatkozik akik ebbe menekülnek. Az izlés meg már más dolga,hogy az ilyen lányok nagy általában milyenek. Ez van én így látom...sőt nekem a haveri köröm is így látja. Úgy ahogy meg van mindenkiről egy általános vélemény. Ezen lehet változtatni olykor mikor az ember lát egy kivételt. Én még nem láttam...ez van.
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:37:05
Amit lehetett sztem már elmondtam/tuk. Ez épp elég lesz mára részemről.
:teccik:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Eberinu

Quote from: HVp213 on 2007-01-23, 18:07:04
Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:36:05
Hány csaj szerepjátékozik? Biztos sok persze de akkor most hagy legyek bunkó és kérdezzem meg,hogy ált milyenek? Azért valjuk meg őszintén..,hogy a legtöbb lány inkább menekül a szerepjátékba a valóélet elől mert az életben nem igazán találnak maguknak párt bizonyos okokból. A maradék kis százalék aki meg jól néz ki néha kedvből leül játszani, de velük nem így fogsz kapcsolatot létesíteni azt elhiheted. Persze izlések és pofonok..nekem nem jönnek be az ilyen lányok mert én is a külsőt nézem elsőnek :P
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:11:21
Én baromi sokat szerepjátékoztam kezdetben, azóta alább hagyott a mánia, de mindig is éltem a játék mellett is.
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:15:07
Igen...az a külsőre vonatkozott..nem arra,hogy képtelenek párkapcsolat létesítésre. Ezt viszont még továbbra is fenttartom.
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:23:43
Cicavirág, nemtom honnan szülöd ezeket a mondatokat, holott nem is mondtam,bárki láthatja.Ugyhogy te kombinálsz itt félre. Én azt próbáltam magyarázni, hogy nekem is hobbim a szerepjátékozás, sok egyéb mellett ugyanakkor...Nem mondtam hogy különb lennék,csak épp másképpen vélekedek dolgokban.
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:11:07
Váá ezért mondtam,hogy csak azokra vonatkozik akik ebbe menekülnek. Az izlés meg már más dolga,hogy az ilyen lányok nagy általában milyenek. Ez van én így látom...sőt nekem a haveri köröm is így látja. Úgy ahogy meg van mindenkiről egy általános vélemény. Ezen lehet változtatni olykor mikor az ember lát egy kivételt. Én még nem láttam...ez van.
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:37:05
Amit lehetett sztem már elmondtam/tuk. Ez épp elég lesz mára részemről.
Volt is valami cél vele,vagy csak unatkoztál? :D

HVp213

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 18:10:29
Quote from: HVp213 on 2007-01-23, 18:07:04
Quote from: Christian on 2007-01-23, 15:36:05
Hány csaj szerepjátékozik? Biztos sok persze de akkor most hagy legyek bunkó és kérdezzem meg,hogy ált milyenek? Azért valjuk meg őszintén..,hogy a legtöbb lány inkább menekül a szerepjátékba a valóélet elől mert az életben nem igazán találnak maguknak párt bizonyos okokból. A maradék kis százalék aki meg jól néz ki néha kedvből leül játszani, de velük nem így fogsz kapcsolatot létesíteni azt elhiheted. Persze izlések és pofonok..nekem nem jönnek be az ilyen lányok mert én is a külsőt nézem elsőnek :P
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:11:21
Én baromi sokat szerepjátékoztam kezdetben, azóta alább hagyott a mánia, de mindig is éltem a játék mellett is.
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:15:07
Igen...az a külsőre vonatkozott..nem arra,hogy képtelenek párkapcsolat létesítésre. Ezt viszont még továbbra is fenttartom.
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 16:23:43
Cicavirág, nemtom honnan szülöd ezeket a mondatokat, holott nem is mondtam,bárki láthatja.Ugyhogy te kombinálsz itt félre. Én azt próbáltam magyarázni, hogy nekem is hobbim a szerepjátékozás, sok egyéb mellett ugyanakkor...Nem mondtam hogy különb lennék,csak épp másképpen vélekedek dolgokban.
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:11:07
Váá ezért mondtam,hogy csak azokra vonatkozik akik ebbe menekülnek. Az izlés meg már más dolga,hogy az ilyen lányok nagy általában milyenek. Ez van én így látom...sőt nekem a haveri köröm is így látja. Úgy ahogy meg van mindenkiről egy általános vélemény. Ezen lehet változtatni olykor mikor az ember lát egy kivételt. Én még nem láttam...ez van.
Quote from: Christian on 2007-01-23, 16:37:05
Amit lehetett sztem már elmondtam/tuk. Ez épp elég lesz mára részemről.
Volt is valami cél vele,vagy csak unatkoztál? :D
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Eberinu

Hát ennek az összemixelése felesleges volt, mivel másnak mondtuk ezeket , ráadásul mi nem is igy ismertük meg egymást :D De felőlem...ha ennyi a szabadidőd...

HVp213

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 18:22:39
Hát ennek az összemixelése felesleges volt, mivel másnak mondtuk ezeket , ráadásul mi nem is igy ismertük meg egymást :D De felőlem...ha ennyi a szabadidőd...
szoval attol függ a véleményetek hogy épp kivel beszéltek! értem!

:wtf: nem irtam semmit :p leirnád h szerintem hogyan találkoztatok?

igen most van! köszönöm az engedélyt   :merci:
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Eberinu

Quote from: HVp213 on 2007-01-23, 18:58:13
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 18:22:39
Hát ennek az összemixelése felesleges volt, mivel másnak mondtuk ezeket , ráadásul mi nem is igy ismertük meg egymást :D De felőlem...ha ennyi a szabadidőd...
szoval attol függ a véleményetek hogy épp kivel beszéltek! értem!

:wtf: nem irtam semmit :p leirnád h szerintem hogyan találkoztatok?

igen most van! köszönöm az engedélyt   :merci:
A-a,csak te nem érted miről volt szó, egyáltalán miből indult ki, aztán közben kik csatlakoztak be...szóval nem értem milyen jogon nyulsz bele abba, ami nem ugy történt,ahogy te itt összevágtad. Mellesleg,nem csak egy dologrol folyt a vita, szal erről ennyit :) Nem kéne úgymond xart kavarni ilyenekkel :)

Dreamcleaver

Can we spam here from now on or is this still the whining thread for males without pussy?  :hehe:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Darkstar

Ha valaki átmeneti lockot szeretne a threadre, mielőtt végépp átmegyünk személyeskedésbe, szóljon nyugodtan ^^

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-23, 19:04:33
Can we spam here from now on or is this still the whining thread for males without pussy?  :hehe:
:lol:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Zsiga

Quote from: Darkstar on 2007-01-23, 19:04:57
Ha valaki átmeneti lockot szeretne a threadre, mielőtt végépp átmegyünk személyeskedésbe, szóljon nyugodtan ^^
I want Ignore User MOD, please. XD

Eberinu

Te okostalan,ennyi erővel az egész eddigi beszélgetést nézhetted volna,nem csupán két emberét....