Párkapcsolatok, avagy "Értsük meg az ellenkező nemet!"

Started by Ramiz, 2006-04-26, 23:27:17

Previous topic - Next topic

Darkstar

小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Eberinu

Quote from: Moha on 2007-01-22, 19:53:23
Quote from: Member on 2007-01-22, 16:28:45
Fogadj tanítványoddá... Hol kezdjem a kutatást?
Hát, én ezerrel bújtam pl. a társkeresőket, meg minden adódó alkalmat kihasználtam (pl. leszólítottam a csinos eladó lányt a Vodafone boltban :P - az más kérdés, hogy lekoptatott)

De a lényeg, hogy én arra megyek, hogy hamar kiderítsem: van-e esélyem a csajnál. Ha úgy tűnik, nincs, akkor visszább veszek a tempóból és keresek másik "áldozatot". Ha pedig biztosan nincs, akkor leállok a csajról. Olyan szekér után nem futok, ami nem vesz fel.
Szóval ha a csaj kerek perec kijelenti, hogy nem jövök be neki, vagy kiderül, hogy fiúja van, akkor én ott lezárom az ügyet.
Túl sok lány van és túl kevés idő ahhoz, hogy az ember mindegyiket alaposan tanulmányozza.
Quote from: Zsiga on 2007-01-22, 16:30:33
Meg nem hátrány ha minél több csaj terjeszti rólad hogy milyen kedves és jófej vagy, egy dícsérő szó mástól többet ér mint ezer magadtól. ;)
Ha rögtön a közepébe csapsz, és az esetleges elutasító válasz után rögtön hagyod is a francba, akkor nem egészen ilyen híred lesz... :rolleyes:
Szóval szerintem alapvetően az a probléma hogy ti tragédiaként élitek meg ha valaki azt mondja hogy nem, pedig nem az. :)
Igen, ebben van valami. De pl. ha társkeresőből ismerek meg egy lányt, találkozunk és kijelenti, hogy "bocs, nem jössz be", ott már minek próbálkozzak tovább? Abból már semmi nem lesz, még szimpla barátság sem.
Ha egy társaságról van szó, és az egyik lánynál kiderül, hogy nem jövök be, attól nem leszek vele bunkó vagy közönbös, csak max. nem vele beszélgetek legtöbbet. Ettől még nem fognak megutálni, mert rajtam kívül vannak mások is a társaságban és nincs mindig mindenkire ideje nekik sem.

Edit: Ja igen. Tényleg hajlamos vagyok tragédiaként felfogni a visszautasítást, de ez csak azért van, mert hamar beleélem magam, ha egy lány kedves velem. Aztán persze nagyot koppanok. E téren nagyon tanításra szorulok. Fogalmam sincs, hogy tudnám az ilyeneket lazábban venni. Túl sokat kaptam már...

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-22, 17:17:42
ugye közismert, hogy a lányok többsége nem tud egyenes módon, nyíltan lekoptatni egy pasit.
Érdekes, én elég sokkal találkoztam a másik fajtából, akik nyíltan megmondták, hogy nem jövök be nekik. :rolleyes:
Itt kezdődött a dolog..

HVp213

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 19:13:23
[spoiler]
Quote from: Moha on 2007-01-22, 19:53:23
Quote from: Member on 2007-01-22, 16:28:45
Fogadj tanítványoddá... Hol kezdjem a kutatást?
Hát, én ezerrel bújtam pl. a társkeresőket, meg minden adódó alkalmat kihasználtam (pl. leszólítottam a csinos eladó lányt a Vodafone boltban :P - az más kérdés, hogy lekoptatott)

De a lényeg, hogy én arra megyek, hogy hamar kiderítsem: van-e esélyem a csajnál. Ha úgy tűnik, nincs, akkor visszább veszek a tempóból és keresek másik "áldozatot". Ha pedig biztosan nincs, akkor leállok a csajról. Olyan szekér után nem futok, ami nem vesz fel.
Szóval ha a csaj kerek perec kijelenti, hogy nem jövök be neki, vagy kiderül, hogy fiúja van, akkor én ott lezárom az ügyet.
Túl sok lány van és túl kevés idő ahhoz, hogy az ember mindegyiket alaposan tanulmányozza.
Quote from: Zsiga on 2007-01-22, 16:30:33
Meg nem hátrány ha minél több csaj terjeszti rólad hogy milyen kedves és jófej vagy, egy dícsérő szó mástól többet ér mint ezer magadtól. ;)
Ha rögtön a közepébe csapsz, és az esetleges elutasító válasz után rögtön hagyod is a francba, akkor nem egészen ilyen híred lesz... :rolleyes:
Szóval szerintem alapvetően az a probléma hogy ti tragédiaként élitek meg ha valaki azt mondja hogy nem, pedig nem az. :)
Igen, ebben van valami. De pl. ha társkeresőből ismerek meg egy lányt, találkozunk és kijelenti, hogy "bocs, nem jössz be", ott már minek próbálkozzak tovább? Abból már semmi nem lesz, még szimpla barátság sem.
Ha egy társaságról van szó, és az egyik lánynál kiderül, hogy nem jövök be, attól nem leszek vele bunkó vagy közönbös, csak max. nem vele beszélgetek legtöbbet. Ettől még nem fognak megutálni, mert rajtam kívül vannak mások is a társaságban és nincs mindig mindenkire ideje nekik sem.

Edit: Ja igen. Tényleg hajlamos vagyok tragédiaként felfogni a visszautasítást, de ez csak azért van, mert hamar beleélem magam, ha egy lány kedves velem. Aztán persze nagyot koppanok. E téren nagyon tanításra szorulok. Fogalmam sincs, hogy tudnám az ilyeneket lazábban venni. Túl sokat kaptam már...

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-22, 17:17:42
ugye közismert, hogy a lányok többsége nem tud egyenes módon, nyíltan lekoptatni egy pasit.
Érdekes, én elég sokkal találkoztam a másik fajtából, akik nyíltan megmondták, hogy nem jövök be nekik. :rolleyes:
[/spoiler]
Itt kezdődött a dolog..
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=926.msg236482#msg236482
"Aki tud, és tudja hogy tud, az veszélyes, tőle óvakodjatok! Aki tud, de nem tudja, hogy tud. Az bölcs, tőle tanuljatok. Aki nem tud és tudja, hogy nem tud. Az okos, őt tanítsátok! Aki nem tud és úgy tudja, hogy tud. Ő a hülye őt hagyjátok!"

Solid Snake

#1353
Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-23, 17:09:13
Sztem az élet értelme, hogy boldog légy, érezd jól magad meg ilyesmi...

EZ az élet értelme  :szemuveges:

Mellesleg komolyan elfáradtam, mire újfent átúsztam a hozzászólások tengerét (4 oldal, darn...  :lazza:).

Voltak okfejtő, vitatkozó momentumok, Rounin kollégának külön gratulálok, egy-két kommentjén meglehetősen derültem.  :jee:

Az én véleményem abból áll, miszerint nem egészséges dolog megállás nélkül, görcsösen társat keresni, ugyanakkor az sem előnyös, ha az ember átmegy NEET-be és elzárkózik a világtól. Azt hiszem, .Attila említette az "arany-középút" elvét. Ezt érdemes szem előtt tartani.

Szerk: A személyeskedő jellegű csipkelődéseket pedig abbahagyni, irgum-burgum!  :ejnye:

Moha

Basszus, de sokat írtatok! Ha hazaértem, kissé kigyomlálom a threadet, mert a végén elég sok szemét van már.

Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 15:24:31
Moha: Van a mondás vagy szólás vagy mi a rák:D, hogy "Zsák a foltját megtalálja" Szóval no para!
Ezt már milliószor hallottam, de nem hiszek a véletlen találkozásokban, olyan szerencsém nincs! Keresni kell, különben soha nem találom meg!

Quote from: Darkstar on 2007-01-23, 15:57:16
Ne sajnálj, tökéletes el lehet lenni így is, haverokkal szórakozni (dumálni vagy közös programokat szervezni - pl már megvan a köv paintball party időpontja és valszeg tavasszal megyünk raftingolni ^^), neten lógni, hobbikkal foglakozni, stb. :D
Ez mind jó is, ha az embernek millió barátja van, esetleg egy jópár fős, összeszokott haveri társasággal tud eljárni rendszeresen szórakozni. Ha nekem így lenne, nem csinálnék olyan nagy ügyet a nőhiányból.
Csakhogy nem ez a helyzet! Mindössze néhány barátom van, legtöbbjüknek már van barátnője és alig érnek rá. Ha épp nem a tanulás, vagy a barátnőjük miatt, akkor egyszerűen kedvük nincs.
Húgomat szintén nem tudom elrángatni sehova sem, az ő barátnőihez meg engem nem hív, még ha kérem se, öcsikém meg még túl fiatal.
Nálam nem jellemző, hogy folyton hívnak, hogy menjünk valamerre! Sőt, én kérdezek mindig utánuk, mert a haveroknak, akikkel lógni szoktam (nem a jóbarátok) eszükbe sem jutok amúgy...
Tudjátok, milyen mocsok szar érzés, mikor elhanyagolnak? Mikor folyton azt érzed, hogy senkinek sem kellesz???  :frown:

Amúgy nekem igenis fontos cél, hogy találjak egy társat. Amíg az ember tanul, addig baromira nem veszi észre az időt, szerintem azért vagytok legtöbben ilyen lazán. Csakhogy én már több, mint 3 éve dolgozok! Azóta jöttem rá, hogy piszkosul tud ám telni az idő! Mindjárt 24 leszek és szinte 0 tapasztalatom van. Más már ilyenkor tapasztalatokkal a háta mögött vág bele egy kapcsolatba és sikerül is neki több éves kapcsolatot összehoznia. Nekem még egy éves sem volt. És én sem fiatalodok. Nem 30 évesen akarok nekikezdeni az egésznek... mert ha csak a véletlenre és a szerencsére várok, eltart addig is, az tuti!

Nos, lehet, hogy nem vagyok túl érdekes, lehet, hogy nem érdekel sokminden, pl. hidegen hagy a foci, nem szoktam online játékokat játszani, szerepjátékhoz meg nincsenek partnerek.
El szoktam persze járni ide-oda, de elég kevés a jó hely, meg egyedül nem valami jó!
Hobbi: anime, manga, biliárdozás, fotózás. Egyelőre ennyi. Aki esetleg tud még valami értelmeset javasolni, az szóljon, de a mai világban oly "trendi" dolgok, mint a TV sorozatok, plazák, sztárvilág, diszkó, kocsmázás és hasonlók NEM érdekelnek!

Nem is tudom... talán túl unalmas vagyok, mert nem haladok a sordrással?

Már bocsánat, de melózok, és ahogy öregszem egyre kevesebb időm lesz szórakozni, a barátaim szépen családot alapítanak, aztán én meg milyen frankón el leszek egyedül! :rolleyes:
De most komolyan: szerintetek mi értelme az életnek, ha nincs egy társad? Dolgozol, hazamégy, nézed a TV-t, esetleg a hobbidnak hódolsz, de ha nincs akivel megoszd, akkor mit ér az egész hülye élet?  :frown:

sunyi

Legyél te az áramlat, find your peace...  :zen:

/loving a precious person ^^/

Solid Snake

Quote from: sunyi on 2007-01-23, 20:54:53
Miért vonzóak annyira a nagy mellek? Mi vonzót találni benne? Akinek kicsi van az miért lebecsülendő?

Ez fogós kérdés. Gondolkoztam rajta egy kicsit, de aztán feladtam. Fogalmam sincs. Hátha valaki megoldja ezt a tényt.

Moha

Quote from: sunyi on 2007-01-23, 20:54:53
Lenne egy kérdésem a forumiták felé: Miért vonzóak annyira a nagy mellek? Mi vonzót találni benne? Akinek kicsi van az miért lebecsülendő?
Álljak itt ellenpéldaként: engem nem vonzanak a nagymellű lányok, sőt, ha kisebb, de formás, az sokkal jobban tetszik!

Dreamcleaver

Quote from: SolidSnakeGH on 2007-01-23, 21:03:59
Quote from: sunyi on 2007-01-23, 20:54:53
Miért vonzóak annyira a nagy mellek? Mi vonzót találni benne? Akinek kicsi van az miért lebecsülendő?

Ez fogós kérdés. Gondolkoztam rajta egy kicsit, de aztán feladtam. Fogalmam sincs. Hátha valaki megoldja ezt a tényt.

Tityfuck.  :D

Amúgy meg hülye a kérdés, mert általánosít.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

.Attila

Quote from: sunyi on 2007-01-23, 20:54:53
Legyél te az áramlat, find your peace...  :zen:

Hopsz, eltűnt a kérdés, de akkor is válaszolok rá :P

Nem a mell mérete a legfontosabb, hanem először a feszessége, majd az alakja, csak utána a mérete. Nem jó a túl nagy mell se ám. Egyébként vannak kicsimell-rajongók is.

Rounin


Dreamcleaver

Mondjuk ez logikus. De sztem mikor az ember vonzó nagy mellekről beszél senki sem  lógó csöcsökre vagy az F-cup monstrumokra gondol. Bár ki tudja, biztos ezekre is van fetis.

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Rounin


.Attila

Quote from: Moha on 2007-01-23, 20:46:21
Hobbi: anime, manga, biliárdozás, fotózás.

Anime-manga terén aligha lehetne csinálni valamit.

Biliárdozás hobbi? Azt vagy játékként űzöd, vagy profiként csinálod. Hobbi szinten biliárdozni... nem tudom, mit jelent.

Fotózás: na ez már egy elég nagy hobbi. Össze lehet kötni a természet/városjárással, nagyon jó kis dolog tud ez lenni. Csak akarat kell hozzá, hogy az ember kimozduljon. Nomeg kitartás, mert a fotózáshoz valamennyi technikai tudás is kell, továbbá ki kell alakulnia egy érzéknek, hogy az ember meglássa az érdekes témát, és jól le is tudja fényképezni.

Dreamcleaver

Quote from: Rounin on 2007-01-23, 21:10:06
_Mindenre_ van fétis. Csótányokra is. :S

lógó csöcsű csótányokra is?  :eek:

"But there's no sense crying
over every mistake
You just keep on trying
till you run out of cake"
- GLaDOS

Kuroi Tenshi

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-23, 21:08:12
Bár ki tudja, biztos ezekre is van fetis.
Rule 34...

Nem, nem vagyok annyira oda a nagy mellekért. Sőt...
A-a! Nice try, fbi!  :ejnye:

Solid Snake


Selmo

Nagy mell és nagy farok, ezek a média által felfújt dolgok, amik beépültek a társadalomba viccek és hasonlók alapján, ennek megfelelően némileg módosítják az emberek önképét. De hogy kinek mekkora a mérete az totál szubjektív dolog.

A tökéletesség unalmas.

Moha

Quote from: .Attila on 2007-01-23, 21:12:01
továbbá ki kell alakulnia egy érzéknek, hogy az ember meglássa az érdekes témát, és jól le is tudja fényképezni.
Ezt próbálom jelenleg kialakítani. De ez már  :_off:

Fubi

Moha nem akarsz életet cserélni velem?  :tezsvir:


Nekem pont az ellenkezője a bajom, túl sok nő van az életemben, és már nem tudok magammal mit kezdeni, kicsit félek is magamtól mert lassan minden szembejövő csinos lánnyal megpróbálok összejönni, és túl sokkk-nál volt sikerem.
Mondhatni átestem a ló túloldalára. És ennek köszönhetően viszont komoly kapcsolatba nem tudok belevágni, mert amint összejönnék egy lánnyal meglátok egy másikat és máris az után futok ész nélkül.  :bruhuhu:
Egy jótanács nemárta, hogyan tudnék megtelepedni egy nő mellett, mert mostmár a környezetmben a lányok nemigen vesznek komolyan :( 
Ez a probléma azért van mert még nem találtam meg az igazit vagy csak egyszerűen hülye vok ?
Előre is köszi minden tanácsot :D

Nakedape

Quote from: Selmo on 2007-01-23, 21:18:38
Nagy mell és nagy farok, ezek a média által felfújt dolgok, amik beépültek a társadalomba viccek és hasonlók alapján, ennek megfelelően némileg módosítják az emberek önképét. De hogy kinek mekkora a mérete az totál szubjektív dolog.

azé vannak mndkettőben gének is meg ilyenek ám, nem mndig mindenér a média.., mondjukén is azzla a méreetel vagyok leginkább kibékülve..nos asszem angol szó a legjobb: handful :D nagyobb nem kell, de azért azt fontos tudni ha a mell formája a férfiak miatt van nem a gyerekek miatt, úgyhoagy asszem köszönjjük szépen e kedves hülgyeknek,  (sok más  melettz persze (pl kedvesség mielőt még vki..) 9
Nothing About Culture Makes Sense Except in the Light of Evolution

Draconire

Quote from: Fubi on 2007-01-23, 22:04:37
Ez a probléma azért van mert még nem találtam meg az igazit vagy csak egyszerűen hülye vok ?
Utóbbi.
no offense of course

Moha

Fubi: Jó neked, hogy ilyen népszerű és sikeres vagy a csajok körében! :P Bár, talán pont emiatt nem tudod értékelni, ha megszerzel egy lányt. :ejj:
Részemről, ha egy lánnyal végre össze tudnék jönni, onnantól kezdve csak ő lenne nekem fontos és nem kajtatnék más lányok után (mint ahogy ez a volt barátnőm esetében is történt).
Tudod, amit nehezen szerzel meg, azt jobban becsülöd...

Kuroi Tenshi

Quote from: Fubi on 2007-01-23, 22:04:37
Nekem pont az ellenkezője a bajom, túl sok nő van az életemben, és már nem tudok magammal mit kezdeni, kicsit félek is magamtól mert lassan minden szembejövő csinos lánnyal megpróbálok összejönni, és túl sokkk-nál volt sikerem.

Egy jótanács nemárta
PROTIP:
Ezt azért kicsit erősnek vélem - közönség döntse el, mi legyen vele! - Moha [spoiler]
menj ki a konyhába. Vedd elő a nagykést, egy vágódeszkát
és a PÉNISZed. A nagykéssel teljes erődből sújts le rá.
Ne félj attól, hogy elvérzel, legalább több lány marad ránk.

Nevar ask a b-tard for advice, lol. :haha:
[/spoiler]

Yakumo

Quote from: Gmer on 2007-01-23, 22:21:12
Quote from: Fubi on 2007-01-23, 22:04:37
Ez a probléma azért van mert még nem találtam meg az igazit vagy csak egyszerűen hülye vok ?
Utóbbi.
no offense of course
Hát Fubi postja után ezzel most nem tudok nem egyetérteni.
Azé bocs Fubi, no offense.

Darkstar

No, egy kis olvasnivaló. Elölre szólok, hogy /b/s anyag, de jót lehet rajta röhögni, és van benne pár gondolat, amit akár meg is lehet fontolni. Azért nem a 4chan topikba ment, mert azt nem olvassák sokan -szvsz- és a mai nap után valamennyire on is :)
Ezúton is thx Lythis!  :merci:
小野寺梓のラブリーすきぴちゃん

Fazék

Quote from: Darkstar on 2007-01-24, 01:38:03
No, egy kis olvasnivaló. Elölre szólok, hogy /b/s anyag, de jót lehet rajta röhögni, és van benne pár gondolat, amit akár meg is lehet fontolni. Azért nem a 4chan topikba ment, mert azt nem olvassák sokan -szvsz- és a mai nap után valamennyire on is :)
hát igen, ez a fájdalmas igazság :)

Eberinu

Quote from: HVp213 on 2007-01-23, 19:50:17
Quote from: Eberinu on 2007-01-23, 19:13:23
[spoiler]
Quote from: Moha on 2007-01-22, 19:53:23
Quote from: Member on 2007-01-22, 16:28:45
Fogadj tanítványoddá... Hol kezdjem a kutatást?
Hát, én ezerrel bújtam pl. a társkeresőket, meg minden adódó alkalmat kihasználtam (pl. leszólítottam a csinos eladó lányt a Vodafone boltban :P - az más kérdés, hogy lekoptatott)

De a lényeg, hogy én arra megyek, hogy hamar kiderítsem: van-e esélyem a csajnál. Ha úgy tűnik, nincs, akkor visszább veszek a tempóból és keresek másik "áldozatot". Ha pedig biztosan nincs, akkor leállok a csajról. Olyan szekér után nem futok, ami nem vesz fel.
Szóval ha a csaj kerek perec kijelenti, hogy nem jövök be neki, vagy kiderül, hogy fiúja van, akkor én ott lezárom az ügyet.
Túl sok lány van és túl kevés idő ahhoz, hogy az ember mindegyiket alaposan tanulmányozza.
Quote from: Zsiga on 2007-01-22, 16:30:33
Meg nem hátrány ha minél több csaj terjeszti rólad hogy milyen kedves és jófej vagy, egy dícsérő szó mástól többet ér mint ezer magadtól. ;)
Ha rögtön a közepébe csapsz, és az esetleges elutasító válasz után rögtön hagyod is a francba, akkor nem egészen ilyen híred lesz... :rolleyes:
Szóval szerintem alapvetően az a probléma hogy ti tragédiaként élitek meg ha valaki azt mondja hogy nem, pedig nem az. :)
Igen, ebben van valami. De pl. ha társkeresőből ismerek meg egy lányt, találkozunk és kijelenti, hogy "bocs, nem jössz be", ott már minek próbálkozzak tovább? Abból már semmi nem lesz, még szimpla barátság sem.
Ha egy társaságról van szó, és az egyik lánynál kiderül, hogy nem jövök be, attól nem leszek vele bunkó vagy közönbös, csak max. nem vele beszélgetek legtöbbet. Ettől még nem fognak megutálni, mert rajtam kívül vannak mások is a társaságban és nincs mindig mindenkire ideje nekik sem.

Edit: Ja igen. Tényleg hajlamos vagyok tragédiaként felfogni a visszautasítást, de ez csak azért van, mert hamar beleélem magam, ha egy lány kedves velem. Aztán persze nagyot koppanok. E téren nagyon tanításra szorulok. Fogalmam sincs, hogy tudnám az ilyeneket lazábban venni. Túl sokat kaptam már...

Quote from: Dreamcleaver on 2007-01-22, 17:17:42
ugye közismert, hogy a lányok többsége nem tud egyenes módon, nyíltan lekoptatni egy pasit.
Érdekes, én elég sokkal találkoztam a másik fajtából, akik nyíltan megmondták, hogy nem jövök be nekik. :rolleyes:
[/spoiler]
Itt kezdődött a dolog..
http://usteam.hu/forum/index.php?topic=926.msg236482#msg236482
De ember,te csak ott kezdtél ilyen hülyeségeket :D :D :D

sirtomi

Quote from: Eberinu on 2007-01-24, 08:50:34
De ember,te csak ott kezdtél ilyen hülyeségeket :D :D :D
Elképzelhetetlen, hogy végig követte a témát és képben van, csak nem szólt közbe? :)

Szerk: Nagy mellek téma.
Nem mindenki vonzanak a nagy mellek. Oké engem lehet hogy egy kicsit igen :D de a lényeg inkább hogy formás legyen és hogy egyben az egész nő tetszen!

Szerk2:
Darkstar jó a kép! És van benne igazság :)

Eberinu

Hát nem úgy tűnt, mintha követte volna...különben akkor nem csak erre reagált volna, amit még mindig nem értek hogy miért, de hát ő tudja...